Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Стандартні розміри металопластикових вікон

На сьогоднішній день металопластикове виготовлення віконної продукції, внаслідок значних технологій, здатне здійснювати виробництво продукту на всілякі розміри і характеристики. Не дивлячись на це, є віконний стандарт, з яким дотримується будь-який виробник. Дотримання таких стандартів дозволяє металопластикові вікна служити вам довгий час і радувати своїми функціональними особливостями.

 У даній статті ви дізнаєтеся, які є розміри віконний прорізів і які є найбільш распространительно розмір вікон в різних типах житла як: сталінка, хрущовка, багатоповерхівка.

Люди, у яких є дача або приватний будинок, розуміють, що таке вибір вікон і їх установка. У будинку не потрібно підлаштовуватися під уже готові розміри вікна, тут власники можуть встановити конструкція в будь-якому стилі, кольорі і розмірі на відміну від власників квартир, які живуть у великій багатоповерхівці. У них вибір є тільки один, а це встановити металопластикові вікна в готовий віконний отвір. Особливо це відноситься до людей, які живуть в старих будинках, які несуть історичну цінність або є пам’яткою архітектури.

РОЗМІРИ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

 Характеристики та параметри пластикових вікон:

  1. Площа звичайного глухого металопластикового вікна не повинна бути більше ніж 6 метрів квадратних.
  2. Розміри металопластикового вікна з відкритими стулками повинні бути не більше трьох з половиною метрів в ширину і два метри у висоту.
  3. Два квадратних метра – це площа однокамерного склопакета в пів сантиметра.
  4. Один до п’яти – це співвідношення висоти і ширини скла.
  5. П’ятикамерне вікно не більше шести десяти сантиметром в діаметрі.
  6. Габарити склопакета тридцять на сорок сантиметрів.
  7. Максимальний діаметр 3-х камерного склопакета не може бути більше шістдесяти чотирьох сантиметрів.
  8. П’ятикамерний склопакет не може бути більше ніж 68 сантиметрів в діаметрі

У разі купівлі металопластикового вікна з одного стулкою, ми рекомендуємо розраховувати, що якщо ширина стулки менше одного метра, то по висоті конструкція не повинна бути більше півтора метрів. А якщо берете з двома стулками, то при ширині менш одного метра, висота не повинна бути більше двох метрів.

ВИБИРАЄМО ПРАВИЛЬНУ ФУРНІТУРУ

При правильному виборі склопакетів, потрібно не забувати про таку річ як фурнітура. Адже під різні розміри металопластикових вікон потрібно відповідна фурнітура. У разі, що ваша стулка вшир не більш сорока сантиметрів, то ми радимо встановлювати фурнітуру поворотного типу. Поворотно-відкидну систему використовуємо при ширині стулки до п’ятдесяти п’яти сантиметрів. Якщо стулка ще ширше, то можна сміливо встановлювати поворотно-відкидну систему. У цей випадок ми радимо вам додатково додати функція провітрювання для зимового використання. При широких стеклах зазвичай встановлюється в нижній частині ще один запор.

Для тих, хто ще не знає, як можна прорахувати площа віконця, використовуємо таку формулу: вимірюємо отвір вашого вікна і множимо висоту на ширину. Якщо хочете дізнатися площа двері, яка виходить на балкон, то беріть звичайну висоту металопластикового вікна від паркету.

Раніше все без винятку пластикові вікна виготовляли за загальноприйнятими стандартами. Віконні отвори у всіх панельних будинків були однакові, досить було знати розмір, а це могло бути: 120 на 130, 140 на 150 і так далі. Всіма був прийнятий стандарт металопластикового вікна, а саме його розмір 1 200 на 1 200. Такі цифри і вважалися стандартним розміром металопластикового вікна. Дані розміри були зафіксовані архітекторами проектувальниками житлових будинків. Саме вони зобов’язані зробити так, щоб в кожному приміщенні було достатньо хороша освітленість. Виходячи з державних стандартів, з’явилися однакові металопластикові конструкції.

Розміри для віконних конструкцій мають позначений розмір, яких вказано за ГОСТом: 1 300 на 1 400 мм – двостулкові, а 2 050 на 1 400 мм – трьохстулкове. Металопластикове вікно по висоті може можливо 2 070 міліметрів. Саме така висота допускається за стандартом. У різних типах будинків віконні вироби та їх величина можуть відрізнятися, і це залежить від безлічі факторів. Наприклад, від масштабу встановленого підвіконних. У будинках, які ми звикли називати «хрущовки» розміри вікон можуть бути 2-х різновидів. Квартири, в яких встановлено підвіконня великого розміру, як правило мають куди більше проріз, ніж в приміщеннях з більш вузьким.

Піти і просто купити в будь-який магазин вже готове вікно, завдання не з легких на сьогоднішній день. Було б добре обзавестися таким вікном, яке можна принести додому і просто встановити. Так як словосполучення заданих розмірів за ГОСТом – це умовно. В останній десяток років, можна часто помітити тотальне розбіжність стандартних розмірів. Ці похибки зазвичай можуть бути до 15 сантиметрів.

НЕСТАНДАРТНІ РОЗМІРИ ВІКОННИХ КОНСТРУКЦІЙ В КИЄВІ

Крім пластикових вікон в распостранітельних розмірах, є ще незвичайні або як їх називають в народі нестандартні. Саме такий тип на заводі виробляється за індивідуальним замовленням, але не в якому разі за державними стандартами. На сучасному віконному ринку даний тип пластикових вікон має небувалу популярність серед споживачів.

Незважаючи на те, що нинішні технологічні процеси виготовлення металопластикових вікон можуть робити будь-які розміри, але перед установкою необхідно все правильно розрахувати і підготувати. Адже, якщо не дотримуватися правил установки і монтажу, то може статися деформація віконної конструкції. Таким чином, замовляючи металопластикові віконні конструкції, потрібно брати до уваги таку особливість, як допустимі розміри даних виробів.

Саме з такої причини в сьогоднішньому виготовленні металопластикових систем, дуже чітко відзначені межі через яких експерти переконливо радять не виходити за рамки при замовленні металопластикових вікон і дверей. Дані поради краще брати до уваги, щоб ваші віконні вироби служили вам тривалий час, без будь-яких несправностей або механічних пошкоджень. Німецькі фахівці не дарма кажуть, що потрібно дивитися не на оболонку, а на функції і характеристики, які присутні металлопластиковом вікні.

Ціна на віконне виріб, а також його розмір – це взаємопов’язані речі, з цієї причини віконні вироби звичайного типу обійдуться вам куди економічно вигідніше, ніж нестандартні. Через це, потрібно дуже уважно вибирати металопластикові вікна, коли ви вже спілкуєтеся з представником нашої компанії або тільки починаєте шукати продавця. Якщо при першому телефонному дзвінку ви повідомите розміри свого віконного отвору, то менеджер зможе відразу прорахувати приблизну вартість.

Купуючи своє житло, металопластикові вікна від нашої компанії ви отримуєте багато різних переваг. Наприклад, вам не потрібно буде більше переживати з приводу зайвого шуму з вулиці у вашій квартирі, збережіть значну суму грошей за опалення, завдяки нашим теплоізоляційним і енергозберігаючим вікнам, а саме не менш важливе, що ви отримаєте прекрасний елемент для вашої кімнати. Крім цього, металопластикові вікна куди краще, ніж дерев’яні. Вам не потрібно буде через 15-20 років думати про їх заміну. Встановивши пластикові вікна, ви забудете про різні проблеми, які так дістають вас в дерев’яних вікнах.