Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Розширення балкона допустимі норми

Рано чи пізно майже кожен житель квартири замислюється про розширення житлоплощі і звертає увагу на свій балкон, розміри якого майже завжди можна значно збільшити.

 

 

 

У великій кількості побудованих в Радянському Союзі будинків, в народі іменованих «хрущовки», квартирного простору вічно не вистачає. Однак невеликі розміри вашого житла не є вироком. Ваше прагнення зробити квартиру більше рано чи пізно наштовхне вас на думку розширити площу балкона.

У старих радянських будинках балкони були відкритого типу, проте зараз господарі все частіше хочуть закрити їх за допомогою металопластикових вікон і розширити житлоплощу. Компанія «Стандарт вікна» може вирішити ваші проблеми, маючи в своєму розпорядженні великим досвідом і технологіями розширення балконів і лоджій в будинках, з одночасним їх склінням.

За довгі роки нашої роботи ми стикалися з найскладнішими завданнями по розширенню балконного простору: для нас нерозв’язних завдань не існує.  

Як можна збільшити площу балкона і склити його? Які нюанси і допустимі норми з точки зору закону регламентують порядок проведення робіт? В які організації звертатися? Чи потрібен дозвіл на розширення балкона?

На кожен з цих питань ми зможемо дати відповідь, маючи великий практичний досвід розширення балконів і лоджій у Києві та Київській області.

СЕНС ЗБІЛЬШЕННЯ БАЛКОНА

Велика кількість українських будинків мають маленькі балкони, які не дозволяють використовувати простір квартири так, як вам би хотілося. Ця проблема легко вирішується шляхом розширення корисної площі балконного простору.

У підсумку ви отримуєте нове місце в своїй оселі і зможете облаштувати його відповідно до своїх смаків і бажань. Балкони і лоджії в будинках є практично в будь-якій квартирі, навіть на перших поверхах. Видів і способів їх збільшення є кілька, проте займатися проектом такого рівня складності повинні тільки професіонали.

Якщо ви вирішили розширити балкон і функціонал власного житла, працівники компанії «Стандарт вікна» розроблять для вас проект і в найкоротші терміни, зроблять все роботи «під ключ».

Наша компанія зможе перетворити не тільки балкон, але і всю квартиру за найменшою ціною, створивши для вас замість старого тісного балкона абсолютно новий простір. У підсумку ви зможете виконати свою мрію і, не змінюючи рідний і полюбилася квартири, розширити її розміри на цілу кімнату.

РОЗШИРЕННЯ БАЛКОНА, ЗГІДНО УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ

Підкреслимо, що будь-яка зміна в багатоквартирному будинку має проводитися, відповідно до встановлених законом регламентам. Винос балкона більш ніж на 30 см трактується як перепланування квартири, а значить, його необхідно оформляти офіційно.

На 30 см закон дозволяє вам розширити балкон без будь-яких погоджень. Однак не всім зазначені розміри достатні і вигідні. У таких випадках господарі квартир розглядають можливість більш радикального розширення.

Якщо ви готові збільшити балкон по ширині більше, ніж на обумовлені вище 30 см, вам необхідно терпіння і ретельне планування. На першому етапі вам буде потрібно відвідати архітектурний відділ вашого міста і подати заяву на дозвіл провести перепланування квартири.

Закон визначає місячний термін для розгляду зазначеної заявки. Отримавши дозвіл, ви зможете звернутися в організацію, що займається розробкою проектів перепланування. Отримання всіх дозвільних документів та погодження може зайняти тривалий час.

Тому часто власники квартир йдуть на ризик і виносять балкон більш ніж на 30 см без отримання дозволу. Однак згодом ви повинні будете витратити на цей процес набагато більше коштів і зусиль. У вас можуть виникнути проблеми з законом у разі, якщо виникне необхідність оформити нерухомість у спадок і проводити юридичну роботу з переоформленням власності.

ЗБІЛЬШЕННЯ БАЛКОНА БЕЗ ДОЗВОЛУ

Якщо отримання дозвільних документів на розширення балкона або лоджії для вас затратно і клопітно, проте збільшити їх площу все одно для вас важливо, ви можете розглянути варіант збільшення площі на 30 см. Ніякої стомлюючої біганини і отримання дозволів у вас не буде, а додаткова площа тільки на перший погляд може здатися незначною.

На початковому етапі роботи консультанти нашої компанії зберуть всю необхідну інформацію: в заздалегідь призначений вами час вони відвідають ваше житло і оцінять розміри планованої реконструкції. На місці може виявитися велика кількість нюансів, які згодом вплинуть на функціональність і оптимальний вибір розширення балкона.

Ми також зможемо захистити його від холодів, дощу і вуличного шуму. Після отримання необхідної інформації наші працівники складуть проект і виготовлять на виробництві конструкцію. Згодом для монтажу вона буде доставлена ​​до вашого помешкання в узгоджене заздалегідь час.

Процес буде максимально оперативним.

При цьому всі витрачені вами зусилля і гроші в значній мірі окупляться багаторазово, так як ви зможете отримати практичну нову кімнату на місці старого балкона. Спокуса надто великий, щоб не скористатися ним.

Фірма «Стандарт вікна» відрізняється від конкурентів системним підходом і значним досвідом у сфері робіт з розширення балконів. Настільки складні роботи на високому рівні якості можуть виконати лише кілька фірм на ринку, які мають у своєму розпорядженні професійними монтажними бригадами і консультантами найвищого рівня.

Ми утримуємо лідерство на ринку багато в чому завдяки професіоналізму і індивідуальному підходу до наших клієнтів.

ОСНОВНІ ВИДИ ЗБІЛЬШЕННЯ БАЛКОНА

Існує кілька основних видів виносу балкона або лоджії. Такий вид облаштування квартир має свою специфіку і в якості основної мети передбачає збільшення корисного простору з обох боків, а також фронтально.

Основними видами збільшення балкона є:

Винос по підлозі: технологія збільшення балконної плити за допомогою закладу швелерів в стінку. В такому випадку збільшений балкон буде довшим і ширшим.

Винос по підвіконню: технологія збільшення вільного простору за рівнем парапету балкона.

Змішаний варіант за допомогою розширення балкона по підлозі і підвіконню зможе забезпечити вам максимальний розмір, а також найвищий рівень комфорту нового простору.

Відзначимо, що наші ціни вас приємно здивують демократичністю: ми маємо в своєму розпорядженні власним виробництвом і не накручуємо вартість. Цією перевагою може похвалитися далеко не кожна компанія в Києві.

Отримання дозволу на проведення робіт займає зазвичай кілька етапів. Вам необхідно:

  • отримати письмову згоду в ЖЕКу.
  • отримати письмову згоду сусідів по квартирі.
  • написати заяву в департамент архітектури вашого населеного пункту на отримання дозволу на підготовку проектної документації. Заявка може бути розглянута протягом 60 днів з моменту подачі. На наступному етапі проектні компанії розробляють проект.
  • узгодити проект в управлінні архітектури, служби газу, СЕС і пожежних органах.
  • отримати ордер на здійснення робіт в разі успішного узгодження на всіх попередніх стадіях.

ДОВІРИТИСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ КОМПАНІЇ «СТАНДАРТ ВІКНА»

Частина господарів вирішуються виконати винос балкона своїми силами і згодом шкодують про своє рішення. Розширення балкона є вкрай складним завданням, довірити виконання якої необхідно професіоналам з великим досвідом. Наша компанія має такий досвід роботи з балконами і зможе виконати її за найменшою і найвигіднішою для вас ціною.

Ми також можемо провести скління балкона, утеплити його і провести обробку зсередини і зовні. Кожен із зазначених видів робіт виконується професіоналами нашої компанії.

На кожному етапі, від виробництва до монтажу, ваш проект будуть супроводжувати фахівці з великим досвідом роботи. Відзначимо, що після проведення монтажних робіт бюрократичні нюанси для вас не завершаться. Разом з розширенням балкона необхідно буде ввести його в експлуатацію та узгодити процес з комунальними службами та представниками міськради.

Вам доведеться скласти акт щодо введення в експлуатацію, а також внести зміни в документ на право власності на житло.

Якщо ви провели розширення балкона в квартирі, розташованій на першому поверсі (що додатково передбачає зведення фундаменту), то необхідно провести реєстрацію в інстанціях, які реєструють земельні ділянки.

Одним з найважливіших питань при розширенні балкона є вартість і безпеку, про що думають все без винятку замовники на етапі вибору підрядника. При цьому ціна робіт від компанії «Стандарт вікна» стане для вас приємною новиною: ми маємо в своєму розпорядженні власним виробництвом і кваліфікованими бригадами робітників, що дозволяє уникати посередників і накрутки ціни для наших клієнтів.

Хочемо звернути вашу увагу на ще один вкрай важливе питання. Основна мета збільшення площі балкона – розширення житлової площі. При цьому багато хто не замислюються, яка користь буде від місткого балкона взимку, якщо не проведено його скління і належне утеплення. Неправильно утеплені балкони можуть спровокувати появу конденсату, плісняви ​​та холоду. При цьому некваліфіковані працівники маловідомих компаній не завжди можуть впоратися із завданням.

Тому з настанням морозів низька якість робіт рано чи пізно проявиться. Саме тому вам потрібно ретельно вибрати компанію, яка має досвід і відповідну репутацію.

ВАРТІСТЬ РОЗШИРЕННЯ БАЛКОНА

Вартість розширення балконів і лоджій в нашій компанії найнижча в столиці. При цьому безпеку і якість роботи знаходиться на рівні найвищих стандартів: кожен працівник нашої компанії – майстер своєї справи, не раз підтвердив свою високу кваліфікацію.

Питання якості матеріалів і комплектуючих варто прокоментувати окремо.

Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали і комплектуючі високого класу, якість яких підтверджена документацією та сертифікатами. Наша компанія зможе здійснити вашу заповітну мрію і зробити для вас новий балкон збільшеної площі, про який ви так давно мріяли.

Все, що вам потрібно, лише зателефонувати за номером (067) 760-66-44 і зробити правильний вибір. Наша компанія проведе всі роботи для вас швидко і якісно за найнижчою ціною.