Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Енергозберігаючі вікна плюси і мінуси

Постійне зростання цін на енергоносії та послуги ЖКГ провокує все більші витрати на платіжки за тепло в наших квартирах. Саме тому енергозбереження стає все більш актуальною темою для українців.

 

При цьому найбільші втрати теплого повітря в квартирах і приватних будинках відбуваються через вікна. А значить, найбільш ефективним варіантом зберегти тепло в своєму житлі для вас стане установка енергозберігаючих металопластикових вікон.

Таке рішення допоможе значно заощадити ваші гроші протягом всієї експлуатації пластикових вікон. Разом з цим енергозберігаюче скління зможе збільшити затишок і комфорт проживання в вашій оселі.

Такі вікна зможуть виконати відразу дві функції: влітку у вашій квартирі не буде жарко, взимку вони зберігають тепле повітря в житло і значно знижують втрату тепла.

За час присутності на українському ринку енергосберігаючі склопакети змогли обрости великою кількістю міфів. Чи варто купувати саме цей вид вікон або необхідно розглянути інші варіанти?

У нашій статті ми постараємося відповісти на всі ваші запитання і зібрати найбільш значущі факти про енергозберігаючі вікнах.

ВІДМІННОСТІ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ВІКОН ВІД ЗВИЧАЙНИХ

Незважаючи на зовнішню схожість, обидва види вікон мають між собою значні відмінності. Обивателі часто плутають їх, оскільки матеріал профілю у обох віконних систем однаковий: його виготовляють з полівінілхлориду.

Однак віконні системи можуть відрізнятися великою кількістю параметрів, країною-виробником, технологіями виробництва та відстеженням контролю якості. При цьому компанія “Стандарт вікна” має власне виробництво і контролює весь ланцюжок створення віконних систем.

Виготовлені нашою компанією віконні профілі мають високу репутацію серед наших клієнтів. 

Основний принцип, який задіяний при створенні енергозберігаючих склопакетів, полягає в нанесенні спеціальних покриттів на скла за допомогою магнітного методу напилення.

Таким чином, система набуває свої енергозберігаючі здатності і працює в режимі “теплового клапана”. Таке вікно здатне пропускати тепло зовні всередину квартири і відображати його дзеркально зсередини, перешкоди виходу за межі житла. Таким чином, нагріте повітря залишається в квартирі і не залишає її межі.

ЯК ДОМОГТИСЯ ЕКОНОМІЇ СВОЇХ ГРОШЕЙ

Найчастіше скла в енергозберігаючих вікнах відомі під назвою «енергозберігаючі» або «теплозберігаючі». При цьому вони здатні селективно відображати певну частину електромагнітного випромінювання. Постійно зростаючі тарифи на опалення змушують городян займатися пошуками шляхів, як заощадити свої гроші. 

Ми завжди повідомляємо нашим клієнтам, що основним способом захистити себе від додаткових витрат є зниження втрати тепла у вашій оселі. Згідно стандартним розрахунками, типове житло втрачає через вікна до 30% тепла.

Слідом за вікнами йде дах (20%) і стіни (20%). 

Інша частина тепла залишає квартиру через вхідні двері та підлогу. 

При цьому відразу після установки енергозберігаючих вікон ви зможете значно знизити втрати тепла: тепле повітря почне залишатися в вашій оселі, а значить, витрачати гроші на його нагрів ви станете набагато менше.

ЯК ВИРОБЛЯЮТЬ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧЕ СКЛО

Сучасні технології дозволяють нашій компанії виробляти на власному виробництві дві основні категорії стекол з функцією заощадження тепла.

  • К-скла виходять за допомогою нанесення дуже тонкого шару оксиду металу на розпечену поверхню скла. У процесі охолодження верхня плівка металу утворює з поверхнею скла вкрай міцний шар цільного покриття.
  • І-скло створюється за допомогою нанесення за допомогою вакуумного напилення на поверхню скла трьох шарів срібла. Таким чином, верхній шар утворює дуже тонке срібне покриття.

Відповідно до нашого досвіду і розрахунками, І-скла мають найбільші показники збереження тепла, проте поступаються К-стекол в надійності.

Звичайна людина ніколи не зможе на перший погляд візуально визначити різницю між енергозберігаючим і звичайним склом.

Однак найпростіше перевірити у себе вдома вид скла можна за допомогою звичайної запальнички. Якщо запалити вогонь поблизу вікна і оцінити відображення, в звичайних видах скла відображення другого полум’я буде жовтого кольору. Жовтий колір сигналізує про те, що скло звичайне.

При цьому червоний колір відображення достовірно підтвердить, що скло енергозберігаюче.

Фахівці компанії “Стандарт вікна” часто попереджають клієнтів про те, що на ринку існує велика кількість підробок. Шахраї намагаються продати звичайні вікна під виглядом енергозберігаючих. Саме тому ми рекомендуємо ретельно вибирати компанію перед тим, як зробити замовлення. Наша фірма займається виготовленням та встановленням пластикових вікон протягом 16 років і заслужила репутацію і повагу своїх клієнтів.

Якщо ви хочете встановити енергозберігаюче вікно за максимально низькою ціною і бути впевненим в результаті, звертайтеся в компанію “Стандарт вікна” прямо зараз.

Таким чином, ви зможете виключити варіанти, при яких залишитеся ошуканими і втратите свої гроші. Не варто ризикувати в такому серйозному і важливому питанні.

ПЕРЕВАГИ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ВІКОН

Одним з найважливіших переваг енергозберігаючих вікон, крім здатності зберігати тепло, є можливість створювати більш легкі вікна і віконні системи. Параметри енергозбереження таких вікон дають можливість замість двокамерних склопакетів проводити монтаж однокамерних.

При цьому всі теплові характеристики у них будуть ідентичні. 

Ця перевага виходить на перший план в разі, якщо встановлюються вікна мають великі розміри. У таких випадках монтаж однокамерних енергозберігаючих вікон зможе полегшити віконну систему відразу на кілька кілограмів.

Таким чином, навантаження на конструкцію буде знижена, а фурнітура буде справлятися зі своїми функціями набагато краще.

Про таких важливих деталях і десятках інших кожен наш консультант завжди заздалегідь попереджає покупців і замовників.

Ми дбаємо про наших клієнтів на кожному етапі співпраці з ними. Починаючи від дзвінка менеджерам нашого call-центру і закінчуючи якісним виготовленням вікон і їх установкою в вашій оселі.

Ввічливість, професіоналізм і доступні ціни – саме та основа, на якій ми змогли вибудувати нашу компанію і завоювати авторитет наших клієнтів.

ПЛЮСИ І МІНУСИ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ВІКОН

Енергозберігаючі види склопакетів набирають все більшої популярності в Україні, проте вони, крім всіх своїх безперечних достоїнств, мають також і недоліками.

Маючи великий досвід у виготовленні та встановленні енергозберігаючих склопакетів, ми можемо виділити основні плюси і мінуси.

переваги:

  • Збереження тепла, внаслідок чого ви будете економити на витратах на опалення свого житла. 
  • Зменшення ваги віконної конструкції, що дозволить збільшити термін експлуатації вікон.
  • У разі замовлення однокамерного склопакета ви зможете заощадити значну кількість своїх грошей. 
  • Енергозберігаючі вікна мають більш високу міцність і можуть впоратися з механічними видами впливів.
  • Втрати тепла в вашій оселі будуть значно знижені. Разом з цим зросте комфорт і затишок усередині вашого житла.

Енергозберігаючі склопакети також мають кілька недоліків:

  • Більш висока вартість.
  • При застосуванні І-скла можливий процес окислення верхнього шару в разі, якщо склопакет не має необхідного рівня герметичності.
  • Параметри пропускання світла в оселі будуть знижені через нанесення на скло шару напилення. 

При цьому перед встановленням металопластикових віконних систем необхідно ретельно проаналізувати стан вашого житла і розповісти нашому фахівцеві про свої основні цілі.

Ми завжди зможемо допомогти вам у виборі на підставі головних критеріїв, які будуть пред’явлені нам з вашого боку.

ПОЧНІТЬ ЗАОЩАДЖУВАТИ ГРОШІ І ТЕПЛО ПРЯМО ЗАРАЗ

Відзначимо, що параметри збереження тепла роблять енергозберігаючі склопакети такими популярними на українському ринку віконних конструкцій. Вони прекрасно впораються із завданнями збереження тепла всередині вашого житла.

При цьому зазначені вище недоліки віконних конструкцій не повинні вас бентежити, оскільки якщо їх виготовлення і установку довірити професійній фірмі, ніяких проблем не виникне.

Фахівці компанії “Стандарт вікна” виготовлять енергозберігаючі пластикові вікна на найвищому рівні якості і зроблять їх грамотну установку.

Окремо відзначимо, що ціна на виготовлення вікон в нашій компанії є найнижчою в Києві та Київській області. Ви заощадите значну кількість своїх грошей і отримаєте відмінний результат.

ЗАМОВЛЕННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ВІКОН

Енергозберігаючі склопакети в Києві можна замовити в компанії “Стандарт вікна” по телефону (067) 760-66-44. Виробництво і установка віконних конструкцій є трудомісткою завданням, виконання якого потрібно довірити лише найдосвідченішим фірмам.

Наша компанія не тільки володіє своїми виробничими потужностями і європейським обладнанням, що дозволяє швидко виготовляти пластикові вікна для квартир і приватних будинків. У нашій компанії працюють лише найкваліфікованіші фахівці, що мають великий досвід установки і виробництва вікон для наших клієнтів в Києві і області.

Якщо ви вирішили вибрати шлях підвищення енергоефективності свого житла і хочете почати економити гроші, зверніть увагу на енергозберігаючі склопакети фірми “Стандарт вікна”.

Якщо ви хочете зробити замовлення прямо зараз, телефонуйте в нашу компанію: тільки ми надамо вам найвищу якість вікон, яке зможемо захистити для вас наданням гарантії на три найближчі роки з моменту монтажу всієї конструкції.

У разі виникнення будь-яких проблем з вікнами, ми абсолютно безкоштовно виправимо їх в найкоротші терміни.

Якщо ви вирішили звернутися в нашу компанію, то насамперед потрібно зробити дзвінок нашим менеджерам і замовити приїзд зморщок в своє житло.

Наш фахівець приїде в вашу квартиру в обумовлене заздалегідь час і відповість на всі ваші запитання з приводу вибору енергозберігаючого або будь-якого іншого склопакета. Він також зробить зняття всіх мірок, які необхідні для виробництва нових пластикових вікон.

Окремо відзначимо, що заміряє приїде в вашу квартиру абсолютно безкоштовно.

Далі ми узгодимо деталі і запустимо процес виробництва нових вікон. У найкоротші терміни вони будуть виготовлені і доставлені до вашого помешкання для подальшого монтажу.

У зручний для вас час наша монтажна бригада прибуде в вашу квартиру і зробить швидку і якісну установку за найдоступнішою ціною в Києві. На монтаж одного вікна у наших фахівців в середньому йде близько 60 хвилин.

Ми працюємо швидко і дуже якісно. Ніяких проблем з нашою компанією у вас не виникне.

Уже після установки енергозберігаючих вікон ваше життя в колишньому житло зміниться радикально. Ви не тільки зможете заощадити значну кількість грошей, але і насолоджуватися затишком і комфортом в своїй квартирі на абсолютно новому рівні.

Все, що вам потрібно зробити, це зв’язатися з нашими менеджерами по телефону (067) 760-66-44 та отримати професійну консультацію прямо зараз. Не варто пов’язувати себе з ризиком і звертатися в маловідомі компанії, робота з якими може обернутися для вас втратою часу і грошей.

Ми працюємо на ринку виробництва та встановлення металопластикових конструкцій в Києві та Київській області на протязі останніх 16 років і змогли завоювати бездоганну репутацію.

Ми пропонуємо вам широкий вибір віконних конструкцій, включаючи енергозберігаючі види вікон, ціна на які є найнижчою. Зверніться до нас і ви не пошкодуєте про власний вибір.