Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Які вікна краще Salamander або Rehau?

Німецькі вікна не просто так вважаються кращими в світі, якість виробленої продукції цінується і від цього набирає величезну популярність серед споживачів. Особливу популярність завоювали величезні компанії Salamander і їх конкурент №1 Rehau. Вони виробляють найкращі скління для всіх кліматичних зон, що робить їх недосяжними для інших брендів. Для вибору металопластикових вікон від однієї з компаній визначиться не легко. Для дійсно правильного вибору між ними, ознайомтеся з нашими рекомендаціями, порадами, які допоможуть вибрати вікна в той чи іншому випадку.

 Два виробника виробляють віконні ПВХ профілі з різними характеристиками і функціями. Продукт компанії класифікують за серіями, які розрізняються різними рисами, що дає можливість здійснити підбір з важливими відповідниками, серед яких якість і ціна.

СЕРІЇ ВИРОБЛЕНОЇ ПРОДУКЦІЇ КОМПАНІЇ REHAU

 1. Blitz – одна з дешевих лінійок в компанії Rehau.
 2. Delight-Design – дана серія виробленої продукції входить в трійку найпопулярніших. П’ятикамерний профіль з товщиною сім сантиметрів.
 3. Geneo – Хочете найкращу теплоізоляцію? Тоді лінійка Rehau Geneo саме для Вас. Шести камерний профіль не дасть замерзнути вашому будинку в холодну пору року.
 4. Grazio – п’яти камерна система є оптимальним рішенням для замовлення. Прекрасний дизайн, відмінна светопропускная особливість.
 5. Brillant-Design – люксова серія від виробника Rehau. 5 камер з монтажною глибиною системи в сім сантиметрів.
 6. Intelio – дана система підійде тим, у кого вікна виходять на галасливу трасу або будівництво. Прекрасна шумоізоляція, яку оцінять навіть самі прискіпливі клієнти.

СЕРІЇ ВИРОБЛЕНОЇ ПРОДУКЦІЇ КОМПАНІЇ SALAMANDER

 1. BluEvolution 92 – Люксовая категорія, 6 камер, профіль більше дев’яти сантиметрів.
 2. Streamline – Відноситься до серії комфорт. Має 5 камер.
 3. Design 2D – Дана серія є золотою серединою, між ціною і якістю.
 4. BluEvolution 82 – Люксовая категорія, одна з найбільш продаваних, 6 камер.
 5. Design 3D – Преміум лінійка, одна з найпопулярніших в нашій компанії.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ РЕХАУ І САЛАМАНДЕР

Вироби двох німецьких компаній відрізняються між собою різними функціями. З них можна виділити: ціну, звукоізоляція, додаткова захист від вологи, енергозбереження. Для того, щоб можна було розгледіти функції точково, потрібно розглядати кожну систему окремо. Основний критерій, що надає поняття, що це за вікно – зовнішній вигляд. В основному продукція від компанії Саламандер більш округла, а ось у Рехау профіль має пряму форму. Далі ми можемо визначити профіль по його кольору. Кожна компанія використовує свій особистий відтінок. У Rehau відтінок вершково-білого кольору, а у Salamander профіль білосніжний.

Якщо ви вибираєте ПВХ вікна від Salamander або Rehau вам потрібно, перш ніж замовляти знати такі речі:

 1. Який тип армування використовується
 2. Кількість камер у вікні
 3. Яка товщина склопакета
 4. Чи є звукоізоляція
 5. період експлуатації
 6. яка теплоізоляція
 7. особливості конструкції
 8. Чи присутня гідроізоляція

Кожен з перерахованих пунктів дуже важливий, ознайомиться з кожним, запорука успішної експлуатації металопластикових вікон.

ВИД АРМУВАННЯ

ПВХ вікно – досить неміцний елемент. Для того, щоб вікно могло витримати не маленьку на нього навантаження, яку створює особистий вага, вітру і різні погодні умови, вікно повинно бути з армуванням. У віконну раму вставляється сталева трубка, яка має товщину близько двох міліметрів – це і називається армування. Допоміжну надійність дає модель армування. В металопластикових вікнах від Salamander застосовуються армування п-образного формату. А ось продукти виготовлені компанією Rehau оснащують Г-образним армуванням. Звичайно, є і виключення. У лінійці продукції від Rehau є серія Geneo, де її оснащують матеріалом під назвою фиброволокно. Саме воно зробить конструкцію куди легше вполовину і зрадить додаткову стійкість металопластикових вікна.

ПОВІТРЯНІ КАМЕРИ

Встановити, які саме пластикові вікна доречні в тих чи інших випадках, можливо згідно камерності – порожнечам всередині вікна. Дані порожнини діляться перегородками. Така система заважає вторгнення всередину кімнат морозу з вулиці і холодних вітрів. Якщо у вікні більше таких пустот, то в вашому домі буде тепліше. Також дана система працює як звукоізоляція. Будь-яке таке простір знижує рівень шуму на десяток децибел. Компанія Rehau виготовляє вікна з кількістю камер від трьох до шести, а їх конкурент Salamander не відстає і виробляє свої вікна – аналогічно з кількістю камер від трьох до шести.

ТОВЩИНА СКЛА

Один з параметрів для зменшення шуму з вулиці і збереження тепла в приміщенні – це товщина скла. Якщо у вас дорогі вікна, але тонкі і дешеві скла, то це не врятує вас від шуму і холоду. Для оптимальної теплоізоляції всередині склопакета зобов’язане потрібно мати не менше двох повітряних камер. Однокамерні системи, можливо, встановити лише з метою скління прохолодного приміщення або в нежитлових приміщеннях. Згідно максимальної товщині склопакета лідером виступає компанія Salamander. Продукція, що профілі від компанії Саламандер, серії BluEvolution 92 дають можливість встановити комплект аж до шести сантиметрів. У найближчого конкурента Rehau, є можливість встановити до п’ятдесяти двох міліметрів.

ШУМОІЗОЛЯЦІЯ, А ТАКОЖ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ПРИМІЩЕННЯ

На ізоляцію приміщення від зайвих звуків з вулиці впливає безліч факторів і характеристик описаних вище. Ступінь шумоізоляції можна визначити в децибелах. Найбільш спокійний профіль створений компанією Rehau, а саме в лінійці Geneo він здатний заглушити шум на рівні сорока семи децибелів. У Salamander рівень шумоізоляції приблизно такий же. Дана компанія додає його в лінійку BluEvolution. У разі якщо Ви постійно чуєте звук з галасливої вулиці, то вироби від даних марок створені саме для вас.

УЩІЛЬНЮВАЧІ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ У ВИРОБНИЦТВІ

На рівень гідроізоляції дуже впливають ущільнювачі. Вони бувають гумові, каучукові, пластикові і силіконові. Дані ущільнювачі розташовують між склом і стулкою вікна, а також стулкою і самої рамою. Віконця від виробника Salamandra забезпечуються декількома контурами, зазвичай це два-три. Ущільнювачі від компанії мають циліндричну форму. Продукція від німецької фірми Rehau також поставляються з 2-ма і 3-ма контурами. Але ущільнювачі від Рехау мають зовсім іншу форму, ніж Саламандра. Вони більше нагадують з’єднаних між собою пару пелюсток. Така модель надає всій конструкції неймовірно красивий вид, а також сприяє її тривалої експлуатації.

ПЕРІОД ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Обидва виробники дають гарантію від 45 до 60 років.

ВИД МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН ВІД НІМЕЦЬКИЙ ВИРОБНИКІВ

Металопластикові вікна від Salamander і Rehau недарма славляться своїм зовнішнім виглядом. Глянсову, а також матову поверхню використовує виробник Саламандер. А ось їх конкурент використовує тільки глянець. Конструкції обох компаній можна ламінувати, фарбувати в будь-яку колірну палітру і робити на них вітражі.