Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Що необхідно знати про мансардні вікна?

Все частіше в приватних будинках українців з’являються мансарди: їх облаштовують на останніх поверхах будинків і дач із застосуванням мансардного даху. Мансардою називається житлове приміщення квартири або будинку з похилою частиною. Це відмінне рішення для отримання додаткової житлоплощі всередині вашого житла.

 

Мансарди з’явилися ще в 17 столітті, коли архітектори перейшли до використання горищних приміщень в якості житлового або господарського простору. При цьому вже в наші дні облаштування мансард набирає все більшої популярності, оскільки дозволяє створити додаткове житловий простір.

Більш того, мансарда може відрізнятися від інших кімнат у вашому будинку, виділивши його унікальним і неповторним стилем. Величезна різноманітність архітектурних рішень при їх спорудженні значно оживляє зовнішній вигляд будинків. У зв’язку з усе більшою популярністю, їх облаштовують не тільки при будівництві.

При цьому саме вікна в мансардах найчастіше є одним з головних елементів, оскільки можуть забезпечити простір необхідною кількістю природного світла.

На сьогоднішній день мансардне вікно більше не є елементом розкоші: тепер це нагальна потреба, яка дозволяє радикально змінити горищне простір і комфортність перебування в ньому. Адже сонячне світло і чисте повітря – саме те, що завжди робить житло комфортніше.

Яким чином зробити правильний вибір, встановити і розмістити мансардне вікно у вашій оселі? Фахівці компанії “Стандарт вікна” мають великий досвід робіт з простором мансард і установки в них віконних систем.

Оскільки тема стає все більш популярною та актуальною для українців, ми вирішили зібрати основні факти і детально відповісти на всі ваші запитання.

Повірте, досвід професіоналів вам стане в нагоді.

Якщо у вашому будинку є горище, його необхідно використовувати грамотно. Ідеальний варіант – влаштувати мансарду і отримати нову кімнату великих розмірів з унікальним дизайном. При цьому ціна її облаштування в якості житлової площі вже давно стала прийнятною навіть для пересічних українців.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Одне з головних достоїнств мансардного вікна – можливість його розташування практично в будь-якому місці даху. Все залежить тільки від ваших побажань. Це дозволить зробити освітлення рівномірним. Згідно з розрахунками фахівців, мансардне вікно дає на 40% більше кількості світла, ніж звичайне вікно.

Саме це зробило їх настільки популярними серед проектувальників сучасних житлових просторів. При використанні мансардного вікна легко комбінувати різні види освітлення і повністю використовувати переваги сонячного світла. Похиле вікно має цілий ряд особливостей, обумовлених його основними функціями.

При цьому на похилі вікна доводиться важка робота, оскільки саме вони зобов’язані витримувати вагу снігу, дощі, удари граду і потужного вітру. Вони також повинні бути стійкі до змін температурних режимів і перепаду вологості.

Саме з цієї причини скла в похилих вікнах роблять з використанням гарту. А при установці віконних конструкцій замість монтажних видів пен використовуються спеціальні кріпильні елементи. Також мансардні вікна забезпечують спеціальним клапаном, який забезпечує вентиляцію приміщення. Ця найважливіша функція забезпечує провітрювання приміщення і може зберегти скло від утворення конденсату. Все це може значно збільшити терміни експлуатації віконної конструкції.

ВІДМІННОСТІ МАНСАРДНИХ ВІКОН ВІД СТАНДАРТНИХ

Мансардне вікно відрізняється від звичайних декількома параметрами. Головним чином мова йде про їхнє розташування: на відміну від стандартних віконних систем, які розміщені вертикально, мансардне є частиною даху і знаходиться під кутом. Через розташування мансардні вікна вимагають особливих параметрів міцності, оскільки повинні витримувати підвищені навантаження атмосферних опадів.

Крім того, є кілька конструктивних особливостей, які відрізняють стандартні види вікон від похилих віконних конструкцій. Мансардне вікно має функцію обертання навколо центральної осі: спеціальні види петель забезпечують можливість обертання стулки.

Така конструкція дає можливість запобігти потраплянню опадів всередину мансарди навіть в разі відкритої стулки. Волога і підталий сніг будуть стікати на дах і не потраплять всередину приміщення. Конструктивно стулка має великий кут розвороту, що досягає 180 градусів. Таким чином, значно спрощується догляд за вікнами.

СКЛАДОВІ ЧАСТИНИ МАНСАРДНОГО ВІКНА

Мансардні вікна складаються з трьох основних частин: рама, склопакет і оклад.

  • Найчастіше віконну раму виготовляють з дерева. У більш рідкісних випадках її можна виготовити з пластика і включити в конструкцію металеве посилення. Мансардні вікна з дерев’яною рамою зазвичай виготовляються з використанням складально-клеєного бруса: як деревини найчастіше використовують сосну і ялина. При цьому дерев’яна рама мансардного вікна вимагає посиленого захисту. За допомогою високого тиску воно обробляється антисептиками і зверху покривається лаком в декілька шарів. У разі необхідності ще більшого захисту від атмосферних опадів дерев’яну раму зовні можна захистити спеціальною накладкою з алюмінію.

У разі пластикового профілю зазвичай використовуються трьох- або чотирикамерним види профілю з включенням посилених сталевих елементів.

  • Склопакет вікна. У таких системах він виготовляється однокамерним. Це робиться, щоб уникнути обважнення всієї віконної конструкції. Для забезпечення необхідного рівня теплоізоляції склопакети забезпечують енергозберігаючим покриттям. При цьому простір між склом заповнюють інертними видами газу. Сам склопакет комплектується безпечними видами стекол. 
  • Оклад потрібно для того, щоб мансардне вікно і дах були гідроізольовані. Його виробляють з алюмінію: він має вигляд водовідвідних жолобів, які розташовані по всьому периметру віконної конструкції. Типи окладу знаходяться в залежності від типу і розміру матеріалу, яким покритий дах будинку.

Якщо дах покритий мідним матеріалом, то алюмінієвий оклад неприпустимий, оскільки оклади можуть гальванізувати з міддю і швидко руйнуватися. У таких випадках потрібно використовувати оклад, який виготовлений з міді.

ТИПИ МАНСАРДНИХ ВІКОН

На сьогоднішній день на ринку присутні кілька різних видів мансардного скління, яке має значні відмінності між собою. У компанії “Стандарт вікна” ви можете придбати мансардні вікна п’яти основних видів. Серед них:

  • Карнизне вікно. Виготовляють для мансарди з високим рівнем пристінку. Його відмінною рисою є те, що нижня частина віконної конструкції містить додаткове вікно з вертикальним розташуванням, яке оснащено фурнітурою поворотного типу. Таким чином, карнизне вікно складається з двох основних складових частин.
  • Балконне вікно. Такий тип похилу конструкцію з’єднаний з вертикальною частиною, яка представляє з себе частину парапету балкона.
  • Мансардне вікно з надставкою. Цей тип вікон оснащений додатковою частиною у вигляді верхнього елементу, що виконує функцію декорування. Найчастіше мансардне вікно з надставкою має напівкруглий або трикутний вид у своїй верхній частині.
  • Мансардне вікно зі світловим тунелем. Цей вид вікна відрізняється тим, що він не має безпосереднього контакту з приміщенням. Світлові тунелі найчастіше монтують для збільшення освітленості спеціальних місць, які знаходяться в глибині самої мансарди. Найчастіше це комора або гардеробна. Конструктивно світлові тунелі виготовляють у вигляді алюмінієвої гофрованої труби, що закінчується великим плафоном в стелі. Таким чином, цей тип мансардного вікна проводить світло всередину приміщення крізь алюмінієвий тунель. 
  • Мансардні вікна з включенням додаткового нижнього елемента. Таке вікно виготовляють у вигляді двох складових частин, при цьому нижній сектор вікна роблять глухим. Це забезпечує необхідний рівень освітлення приміщення денним світлом.

Мансарди мають значні переваги і набирають все більшої популярності серед українців. Фахівці компанії “Стандарт вікна” володіють великим досвідом виготовлення мансардних віконних конструкцій для заміських будинків і дач.

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні можливістю влаштувати мансарду, то ідеальним варіантом буде включення в неї похилих вікон. При цьому саме правильно підібране вікно зможе значно збільшити затишок і функціонал мансарди.

Однак на українському ринку не так багато професійних компаній і фахівців, які можуть не тільки допомогти з вибором, але і виготовити якісну конструкцію, а також провести її монтаж.

Компанія “Стандарт вікна” володіє власними виробничими потужностями і виготовить похилі вікна для вашого житла, які радикально змінять простір мансарди. 

СКЛОПАКЕТИ В МАНСАРДНИХ ВІКНАХ

Значна кількість віконних конструкцій для скління мансард виробляють з однокамерним склопакетом. Це не тільки допомагає зменшити вагу всієї конструкції, але і дозволяє знизити навантаження і забезпечити зручність функціонування вікна. При виготовленні мансардних вікон фахівці компанії “Стандарт вікна” використовують розумні технології “теплого периметра”.

Технологічно вікно виконано на основі сталевий рамки без стиків, а скляне простір заповнений інертними видами газів, які безпечні для здоров’я людини. Це дозволяє зберігати великий рівень тепла всередині приміщення.

При цьому теплозберігаючі та морозостійкі характеристики мансардного склопакета нічим не поступаються звичайному подвійному. У той же час рівні збереження тепла всередині вашого житла будуть достатніми в умовах клімату України. 

У разі, якщо вашому житлу буде необхідний більший рівень теплозбереження, ми можемо запропонувати вам моделі з двокамерними склопакетами та додатковими видами утеплення.

ПРОЦЕС ПРАВИЛЬНОЇ УСТАНОВКИ

Процес установки звичайних вертикальних вікон і мансардних конструкцій має ряд значних відмінностей. Монтаж похилих вікон проводять без використання монтажних видів пен. Однак стандарти вимагають, щоб конструкція була герметичною: для цього ми використовуємо спеціальні види технологій, які є в нашому розпорядженні. Кожна мансарда розглядається нашими фахівцями окремо, і в залежності від конструктивного виконання покрівлі ми підберемо для вас оптимальний варіант скління.

У той же час поспішаємо застерегти вас від спроби самостійно провести монтаж мансардних вікон в своєму житлі.

Цей вкрай складний і відповідальний процес потрібно довіряти лише професіоналам і установників з великим досвідом. Ви можете звернутися за допомогою в компанію “Стандарт вікна”: наші бригади мають необхідну кваліфікацію, досвід і інструменти, що дозволяють виконати установку згідно всім необхідним правилам і нормативам.

Наші працівники зможуть захистити ваше вікно спеціальними комплектами гідро- і теплоізоляції.

ІДЕАЛЬНА ЯКІСТЬ ВІКОН ЗА НАЙНИЖЧОЮ ЦІНОЮ

Популярність мансард в будинках українців зростає з кожним днем, при цьому грамотних фахівців, які можуть виготовити і встановити мансардні вікна, на ринку все ще трохи. Щоб не наражатися на ризик, зверніться в нашу компанію з великим досвідом і кваліфікованими фахівцями.

У фірмі “Стандарт вікна” ви не тільки зможете отримати консультацію і зробити замовлення: кожен етап співпраці з нами буде легким і зручним для вас. Замовити виготовлення та купити вікно в нашій компанії дуже просто.

Наші менеджери в будь-який момент готові відповісти по телефону (067) 760-66-44 і прийняти ваш дзвінок. Ви зможете отримати найповнішу і точну інформацію про ціну і часу виконання замовлення. У нашій компанії постійно діють різні акції і знижки, про які ви можете дізнатися на нашому сайті.

Замовляючи мансардні вікна у нас, ви не тільки отримаєте ідеальне якість, але і заплатите найнижчу ціну за їх виготовлення і монтаж.

Ідеальна якість виготовлення вікон та демократичні ціни – основа нашої репутації. Обіцяємо, ви будете задоволені!