Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Переваги панорамних вікон

За останні кілька років панорамні вікна придбали неймовірну популярність і стали одним з домінуючих трендів в будівництві житла. До нас в компанію часто звертаються клієнти, які хочуть влаштувати в своїх квартирах і заміських будинках віконні системи з використанням панорамного скління.

Однак, незважаючи на зростаючу популярність, доступної інформації про головні достоїнства і недоліки панорамного скління все ще не так багато. Саме тому ми вирішили розповісти про основні факти панорамного скління, маючи в своєму розпорядженні великим досвідом їх виготовлення і монтажу в квартирах Києва і Київської області.

Найпопулярніші тренди на сучасному ринку будівництва давно очолили панорамні вікна: будівельні компанії все частіше готові використовувати саме їх при спорудженні нових об’єктів нерухомості.

Однак їх використання не завжди доречно. Чому?

Нижче ми зможемо детально розповісти про те, в якому випадку вам варто звернути увагу на панорамне скління, яке в разі грамотного використання здатне перетворити ваше житло в наповнений комфортом і затишком куточок. 

ВИДИ ПАНОРАМНОГО СКЛІННЯ

На сьогоднішній день класифікація панорамних вікон має на увазі такий розподіл:

 • Стандартне панорамне вікно. Найчастіше це звичайного вигляду вікно з великим габаритним розміром.
 • Еркерниє панорамне вікно. Такий вид скління необхідний в разі, якщо у вашому будинку або квартирі існує еркер. Еркером називають напівкруглий виступ в будівлі з включенням в нього вікон.
 • Кутове панорамне вікно. Його зазвичай використовують на стику двох стін.
 • Садове панорамне вікно. Його найчастіше використовують, якщо клієнт хоче склити альтанку, садовий будиночок або флігель.

Панорамне скління найчастіше вибирають забудовники, встановлюючи такі вікна при спорудженні елітної нерухомості. У більш рідкісних випадках панорамні вікна монтують під час процесу перепланування або ремонту квартири.

При цьому панорамне скління можна використовувати і в звичайних багатоповерхівках. Однак в таких випадках потрібно бути точно впевненим, що воно не зможе порушити міцність будинку і зіпсувати його зовнішній вигляд.

ПЕРЕВАГИ ПАНОРАМНИХ ВІКОН

Панорамні вікна в квартирах і будинках безперечно перевершують будь-який інший вид скління, якщо вас цікавлять красивий вид з вікна. Вибираючи панорамне скління, ви можете добитися як унікального екстер’єру, так і інтер’єру.

Їх доречно встановлювати у великих кімнатах, маючи в своєму розпорядженні поблизу дивани, м’які меблі і зручні крісла. Спостереження за відкривається панорамою може стати улюбленим дозвіллям для вас, вашої родини, а також друзів.

Нас часто запитують, наскільки доречно розташовувати панорамні вікна в спальні? Це не складе жодної проблеми, однак при панорамному склінні необхідно заздалегідь передбачити систему захисту особистого простору.

Це легко досягається за допомогою систем жалюзі, штор і розсувних ширм.

При цьому панорамні вікна в заміському будинку зможуть дати вам шикарні емоції абсолютної гармонії з навколишнім середовищем. Любителі тихого і відокремленого відпочинку за містом особливо цінують панорамний вид скління.

Крім приголомшливих видів з вікна таке скління володіє ще кількома важливими перевагами. Серед них:

 • Значно вищий рівень денного світла.

Крізь панорамне вікно в ваше житло зможе проникнути набагато більше денного світла, що так важливо для людського здоров’я. Особливо ця перевага виходить на перший план в холодну пору року, коли особливо часто на вулицю виходити не хочеться. 

Панорамні віконні конструкції набувають все більшої актуальності в багатоповерхівках з тіньової сторони будівель, де набагато менше денного світла, ніж у сонячній частині. Також панорамні вікна стануть додатковим плюсом в квартирах, де домінує темний колір інтер’єру. 

При цьому захистити поверхню від вигорання можна за допомогою підбору светоустойчивость підлогових і настінних покриттів.

 • Здатність візуального розширення вашого житла. Панорамне скління може наповнити ваше житло денним світлом і візуально розширити простір кімнати. Таким чином, ви зможете відчути ще більший комфорт і затишок свого будинку.
 • Оригінальний інтер’єр. Панорамне скління виглядає чудово і навіть вишукано. Такий стиль віконної конструкції здатний радикально змінити житло і надати йому розкішний вигляд. 

Однак панорамне скління може бути вдалим варіантом не під кожен дизайн квартири, а значить, при виборі панорамних вікон потрібно вибирати відповідний стиль і їх оформлення.

МІНУСИ ПАНОРАМНИМ СКЛІННЯМ

Панорамні вікна володіють великою кількістю достоїнств, однак вони мають і цілий ряд недоліків. Часом недоліки можуть бути значними, тому на етапі вибору системи скління їх потрібно ретельно вивчити і враховувати перед ремонтом або вибором нового житла. 

 • Великі втрати тепла і погана шумоізоляція. Велика частина теплого повітря залишає вашу квартиру або приватний будинок через вікна. При цьому при панорамному склінні велика частина стіни буде зайнята вікном. При цьому склопакети навіть найвищого рівня енергоефективності не зможуть зрівнятися за втратами тепла зі звичайною стіною.

Саме тому потрібно передбачити створення завіси теплого повітря, що зменшує ризик обмерзання стекол. Однак це зажадає підвищення потужності системи опалення. Це, в свою чергу, може привести до збільшення плати за компослуги. 

Допомогти вирішити проблему можуть технології “теплої підлоги”, а також інфрачервоних нагрівальних систем. Під час монтажу панорамних вікон наші фахівці завжди звертають особливу увагу на віконні укоси. У разі надлишку невеликих щілин втрати тепла можуть бути збільшені.

Крім того, погані склопакети панорамних вікон можуть обернутися проблемою низької шумоізоляції. У разі, якщо поруч з вашим житлом розташовані галасливі об’єкти міської інфраструктури або автомагістралі, це може обернутися серйозною проблемою проникнення в житло сторонніх звуків і вуличних шумів.

 • Ускладнення при митті стекол. Процес очищення панорамних стекол з зовнішньої сторони в багатоповерхівках може обернутися серйозною проблемою. Навіть в разі використання спеціальних засобів. При цьому в заміському будинку труднощів з очищенням стекол буде набагато менше. Очищення панорамних вікон в багатоповерхівках може бути виконана за допомогою промислових альпіністів, однак це може обернутися серйозними витратами.
 • Висока ціна. Панорамні скла мають високу вартість, оскільки процес проектування і їх виготовлення є вкрай складним. Велика кількість витратних матеріалів і необхідність ретельно дотримуватися заходів безпеки на етапі виробництва і монтажу обертаються серйозними витратами. Саме тому квартири в нових будинках з панорамним системою скління або самостійної їх установкою завжди вимагають значних фінансових витрат. 
 • Знижена приватність житла. Панорамне скління може відкрити вашу особисту життя людям з вулиці, якщо панорамні вікна встановлені на перших поверхах вашого житла. Не кожен готовий до такого випробування, тому разом з склінням замовляють і спеціальні види захисту особистого простору, включаючи системи жалюзі на панорамні вікна і віконні штори. Часто можна використовувати кімнатні рослини, які також можуть стати перешкодою небажаним поглядам з вулиці.
 • Висока світлочутливість. Денне світло і вуличне освітлення можуть перешкодити і навіть відвернути вас. Як і зазначений вище пункт про складнощі з дотриманням приватності, усунути цей недолік допоможуть жалюзі і штори. Також можна вибрати панорамні вікна зі спеціальними стеклами, на які нанесені дзеркальні види напилення.
 • Складнощі при самостійному монтажі. Установка панорамних вікон має на увазі знесення здебільшого стіни. Українське законодавство дозволяє таку міру в разі, якщо стіна не є несучою. У будь-якому іншому випадку вам буде необхідно узгодження плану робіт з органами державного контролю.
 • Обмеження при установці меблів. Панорамні вікна накладають деякі види обмежень на розміщення меблів у приміщенні. Меблювання повинна бути здійснена у такий спосіб, щоб не перекривати відкривається з вікна вид. При цьому високі шафи необхідно розміщувати біля протилежних стін. Тут також діє просте правило: чим вище від підлоги панорамні скла, тим легше придумувати облаштування житлового приміщення. 

Небезпека механічних пошкоджень і проникнення в житло. Мешканці нижніх поверхів будівлі повинні ретельно поставитися до власної безпеки і в разі панорамного скління встановити ролети, сигналізацію або систему зовнішнього відеоспостереження. При цьому під час шквальних поривів вітру та граду знаходження в житло з панорамним склінням, особливо на верхніх поверхах, може становити небезпеку.

МАТЕРІАЛ ДЛЯ ПАНОРАМНОГО СКЛІННЯ

Панорамні вікна є вкрай складною конструкцією, яка складається з великої кількості частин. Її головні складові елементи – склопакет і рама. При цьому компанія “Стандарт вікна” готова запропонувати вам вибір рами з декількох основних матеріалів:

 • Полівінілхлорид. Він є недорогим матеріалом, проте його використання має на увазі обмеження по габаритах.
 • Метал. Матеріал, який має високі показники міцності і теплопередачі, а також дозволяє надати віконної конструкції бажану вами форму.
 • Алюмінієві сплави. Це відмінний варіант, що володіє при цьому серйозним недоліком високою вартістю рами. Він має високі характеристики (міцність, довговічність і зносостійкість) і невелика вага. При цьому рама з алюмінієвих сплавів здатна впоратися навіть з масивними конструкціями.
 • Натуральне дерево. Цей варіант є екологічним, а також з оптимальним балансом вартості і якості. Ми можемо використовувати тверді породи, які потім обробляється хімічними реактивами і роблять раму несприйнятливою до вогню і стійкою до виникнення цвілі.

Якщо ви вирішили замовити панорамні вікна в свій будинок або квартиру, рекомендуємо вам звернутися до фахівців компанії “Стандарт вікна”. Зв’язавшись з нами по телефону (067) 167-68-07, менеджери узгодять приїзд замірника у зручний для вас час.

Ми маємо в своєму розпорядженні власні виробничі потужності, а також великою кількістю монтажних бригад, які мають багатий досвід і високу кваліфікацію.

Адже панорамне скління є вкрай складним і трудомістким процесом, довіряти яким можна лише самим кваліфікованим фахівцям.

Наша компанія займається виробництвом і установкою віконних конструкцій протягом 16 останніх років: за цей час ми змогли акумулювати великий досвід і створити собі бездоганну репутацію. Наші клієнти цінують нас за високу якість і низькі ціни на окна

При цьому процес замовлення і виклику замірника в вашу квартиру буде швидким і легким. Наші менеджери нададуть вам вичерпну інформацію, на основі якої ви легко зможете зробити правильний вибір. 

Якщо ваш вибір впаде на панорамне скління, обіцяємо вам по-справжньому розкішний результат. Оскільки саме панорамне скління є дуже елегантним і красивим рішенням.

Однак ідеальний результат може бути досягнутий тільки при правильному проектуванні, виготовленні та встановленні панорамних вікон. Саме тому ми рекомендуємо звернутися в нашу компанію, що дозволить уникнути вам ризиків, нервування і втрати власних грошей.