Сендвіч-панелі для укосів є будматеріалом, що складається з двох або трьох шарів, один з яких — жорсткий матеріал, другий — утеплювач. Його популярність обумовлена легкою вагою, простим доглядом, стійкістю до побутових навантажень. Внутрішні частини, обрамляють вікно, які оформлені такими пластинами, довго зберігають гарний вигляд, володіють високими звуко- і теплоізоляційними характеристиками. Професійно встановити укоси в Києві можуть кваліфіковані майстри компанії «Стандарт Вікна».
Така обшивка різниться за складовими і різновидам утеплювального шару. В якості останнього нерідко використовують мінеральну вату. Дані конструкції витримують температурні коливання, агресивну побутову хімію, не стають сприятливим місцем для розмноження грибка і цвілі.
Досить поширеним вважається пенополіуретановий вид, який володіє такими перевагами:
Пінопластові пластини для оформлення обрамлення віконного отвору практично не використовуються, оскільки не стійкі до вологи, погано ізолюють звуки ззовні та не утримують тепло.
Скловолокнистий утеплювач добре поглинає звуки. До недоліків відносять велику вагу конструкції, руйнування під впливом високих температур.
За типом зовнішнього матеріалу, сендвіч-панелі для укосів бувають:
Також існують пластини з оцинкованої сталі, але такими простір між рамою і стіною не оформляють.
Відмінне рішення — використовувати глянсову обшивку і купити пластикове підвіконня такої ж фактури.
Подібний оздоблювальний матеріал можна придбати в двох варіантах:
Другий варіант — хороший вибір для укосів зважаючи на високу естетичність і довгий термін експлуатації.
Головна перевага пластикової обшивки — стійкість до вологи, яка неминуче буде потрапляти з вулиці. На поверхні пластика не розмножуються спори цвілі, не утворюється конденсат. Усередині немає утеплювальної прокладки, тому звуко- і теплоізоляція значно знижені.
Для роботи з такими панелями не потрібен спеціальний інструмент. Монтаж не викликає труднощі, після не залишається сміття і пилу. Очищати пластину можна мильною водою.
Застосування білої обшивки візуально розширює простір. Вона володіє хорошими теплоізоляційними характеристиками завдяки екструдованому пластичному полімеру в пустотах. Таке облаштування збільшує термін експлуатації віконного блоку в цілому.
Переважні особливості панелей полягають в їх будові, яка включає:
Головна функція C-профілю — надійне закріплення пластини на внутрішній частині укосу. Завдяки цьому не доведеться додатково ремонтувати кут.
Рейка стикується з другим профілем, на якому розміщується пластина. Головна функція утеплювача — заповнити простір між панеллю і стіною, щоб холодні повітряні маси не проникали всередину.
Очищати обшивку можна будь-якими миючими засобами, які не містять абразивних частинок. Таке оформлення не вигоряє на сонці і не виділяє токсинів в процесі нагрівання. Укоси довгий час будуть зберігати привабливий вигляд і свої початкові характеристики.
Головний мінус сендвіч-панелей — їх висока вартість. Подорожчання конструкції виходить досить істотним. Для монтажу потрібна установка додаткових профілів. Неякісні пластини можуть деформуватися під впливом високих температур, також вони жовтіють через тривале перебування під яскравими променями сонця. Щоб виключити дві останніх нестачі, краще встановити укоси і вікна в Києві силами фахівців фірми «Стандарт Вікна».
Для самостійної обробки потрібні:
За допомогою рулетки вимірюються основні параметри укосу — висоту і ширину. За цим значенням вирізаються три ділянки, відповідні боковинам і підвіконню. Якщо планується оформлення тільки однієї сторони, не обов'язково купувати цілу пластину. Після монтажу слід акуратно зрізати виступаючу піну.
Правильне підрізування вплине на результат в цілому. Це дозволить уникнути щілин між вікном і схилом. Спочатку підрізається одна ділянка бічної смуги, потім здійснюється її установка в паз. Потім встановлюється верхня частина профілю, для точного з'єднання слід використовувати тільки заводські краї. Далі монтується бічній початковий профіль.
На наступному етапі герметизуються віконні блоки. Це дозволяє надійно закріпити стартову смугу на робочій ділянці. Використовується поліуретановий герметик.
Далі здійснюється монтаж самої обшивки, яка була заздалегідь вирізана під задані параметри. Панель розрізається під кутом 90°. В іншому випадку з'являться просвіти між схилами.
Монтаж передбачає установку пластини в профіль. Спочатку монтуються боковини, а потім верхня панель. Фіксація в отворі може здійснюватися двома способами. Перший — монтажна піна, яка моментально висихає, надійно закріплюючи обшивку. Важливо вибирати малодеформуємий засіб. Така піна не створює тиск, що деформує обшивку. Другий спосіб фіксації — за допомогою саморізів. Для цього буде потрібно шуруповерт. Цей спосіб більш надійний, але не такий естетичний, оскільки кріплення буде видно, після саморізів залишаться отвори.
Після того, як застигла піна, проводиться монтаж лиштви. У внутрішній частині укосу проробляється невеликий надріз. Лиштва на будівельний клей (або рідкі цвяхи) сідає на стіну.
Останній етап — маскування стиків між підвіконням і косяками. Рекомендовано застосовувати силікон в такому ж відтінку.
Якщо панелі фіксувалися за допомогою саморізів, тепло- і звукоізоляція будуть недостатні. Виправити ситуацію допоможуть такі дії:
Замовити професійний монтаж укосів, віконних профілів Rehau в Києві вигідно в компанії «Стандарт Вікна». Замірник виїжджає на об'єкт безкоштовно.
Після установки металопластикового профілю через час виникає необхідність в реставрації укосів. Якщо буде потрібно ремонт пластикових вікон, ці роботи краще довірити професіоналам, які мають необхідні знання та інструменти.
Для обробки внутрішніх частин, що обрамляють вікно, сьогодні використовуються такі методи:
Незалежно від того, яка технологія буде обрана, обшивка повинна відповідати наступним вимогам:
Важливий фактор — естетична привабливість. Зовнішні частини укосів повинні гармоніювати з фасадом, внутрішні — ідеально вписуватися в інтер'єр.
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00