Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

На що звернути увагу при склінні балкона

Коли треба виконати скління балкона або лоджії, то існує маса моментів, які слід врахувати, щоб в результаті отримати бажані результати. Важливу роль відіграють розміри і форма як самого неопалюваного приміщення, так і встановлюваних тут світлопрозорих конструкцій. Ще одне ключове питання, коли виконується скління балконів – який профіль вибрати. А крім профільної системи належного підходу вимагає і склопакет, і фурнітура, і інші компоненти.

 

Якщо вас цікавить скління балконів, на що звернути увагу підкажуть фахівці компанії «Стандарт вікна». У нас ви також можете придбати світлопрозорі конструкції з ПВХ за найкращими цінами в Києві: від 1900 гривень за 1 м2. Ми є безпосереднім виробником пластикових вікон, гарантуємо клієнтам високу якість і мінімальні терміни виготовлення. З нами вам не доведеться довго думати, як засклити балкон і/або виконати його комплексний благоустрій з виносом, утепленням, фінішної обшивкою, виготовленням меблів і т.д.

ЯК ВИБРАТИ ВІКНА ДЛЯ СКЛІННЯ БАЛКОНА

Насамперед потрібно визначитися з цілями, які ви перед собою ставите при установці пластикових віконних конструкцій на балконі або лоджії. Так, одна справа, якщо ви хочете отримати зручне місце для сушіння білизни або зберігання речей, а зовсім інша – виконати об’єднання із суміжною кімнатою або ж створити комфортний окремий кабінет, зону відпочинку або невеликий спортивний зал.

 

Помилково думати, що головне питання при склінні балконів – який профіль вибрати. По-перше, потрібно визначитися з типами конструкцій, адже крім металопластикових вікон є можливість вибрати алюмінієві, дерев’яні або навіть безрамні. Останні стають досить популярними, коли при склінні балкона або лоджії не потрібні високі теплоізоляційні характеристики.

По-друге, необхідно розібратися з конфігурацією: числом стулок і типами відкривання. Крім традиційних поворотно-відкидних вікон на балконних просторах нерідко використовуються розсувні системи.

І вже потім, якщо вибір падає на металопластикові віконні конструкції, потрібно розбиратися з профілями. Насамперед варто визначитися з виробником профільної системи. Еталонні експлуатаційні характеристики забезпечує вибір продукції відомих німецьких виробників – Rehau або Salamander. Вельми збалансованим з точки зору ціни і якості рішенням можуть також стати і українські профілі WDS і/або Open Teck.

А ще на те, скільки коштує засклити балкон у Києві, безпосередньо впливає форма і розміри цього неопалюваного простору. Причому для типових форм-факторів традиційно є як універсальні варіанти по конфігураціях, так і певні рекомендації щодо вибору комплектуючих.

Г-ПОДІБНИЙ БАЛКОН

Такий балкон передбачає на одній з боковин суцільну стіну. За нею, наприклад, може розташовуватися балконний простір сусідів. В цьому випадку для скління виготовляється світлопрозора конструкція, за формою нагадує букву «Г». Фактично тут передбачається бокове вікно, яке з’єднується за допомогою кутового з’єднувача з довгою фронтальною частиною рами. Кількість стулок останньої визначається загальною довжиною конструкції. Відкривривними роблять зазвичай одну або дві секції у фронтальній частині балкона, а ось бічна найчастіше залишається глухою, хоча можливі й винятки.

Відзначимо, що з’єднувальний кут передбачає таке ж армування і число внутрішніх камер, як і основний профіль рами. Його якість прямо впливає на загальну механічну міцність, надійність і стійкість всієї конструкції.

П-ПОДІБНИЙ БАЛКОН

Це класичний варіант балконного простору, який має дві відкриті бічні частини. У такому випадку для скління використовується пара сполучних стійок під кутом 90 градусів. Відкривні стулки найчастіше припадають саме на фронтальну частину конструкції, тоді як обидві бічні зазвичай роблять глухими. З метою економії коштів в глухі бічні секції замість склопакетів можуть встановлюватися непрозорі сендвіч-панелі. Але в цьому випадку знижується світлопропускна здатність конструкції.

Для забезпечення панорамного виду і максимального світлопропускання на П-подібному балконі можна виконати французьке (панорамне) скління. У цьому випадку попередньо демонтується огородження (парапет), а потім монтуються віконні конструкції від підлоги до стелі. Часом для реалізації такого скління крім кутових з’єднувачів може знадобитися застосування компенсуючого профілю або так званих підсилюючих пластин, які підвищують загальну жорсткість конструкції і її стійкість до вітрових навантажень.

ЛОДЖІЯ

Відмінною особливістю скління лоджії є наявність лише фронтальної конструкції, оскільки з боків знаходяться бетонні або цегляні стіни. Тут не використовуються кутові з’єднувачі, а компенсуючі профілі (підсилювачі) потрібні лише при великій довжині лоджії. Число стулок найчастіше становить 3 або 4. У такій конфігурації відкривними роблять відповідно 1 або 2 секції.

І на лоджії, і на балконі, продумати конфігурацію стулок потрібно не тільки виходячи із завдань провітрювання, а й зручності миття вікон з вуличною боку.

БАЛКОННИЙ БЛОК

Коли виконується скління балконів, який профіль вибрати прямо залежить від наявного балконного блоку. Останній являє собою балконні двері і розташоване поруч вікно, службовці як для поділу із суміжною кімнатою, так і зручного переміщення між ними.

Нерідко балконний блок при бажанні засклити балкон теж змінюють. Але іноді двері і вікно вже поміняні раніше або ж взагалі стоїть мета об’єднання, тоді наявний блок демонтується.

Якщо планується якісне утеплення балкона (стін) і сюди вибираються віконні конструкції з високими теплоізоляційними властивостями, то балконний блок не повинен бути енергозберігаючим. І навпаки, якщо балконна рама з низькою теплоізоляцією, то блок повинен мати високі параметри захисту від холоду, інакше взимку в суміжній кімнаті буде некомфортна температура повітря.

ЯКИЙ ПРОФІЛЬ ВИБРАТИ ДЛЯ СКЛІННЯ БАЛКОНА

Спочатку варто вибирати профільні системи перевірених виробників. В цьому випадку ви гарантовано отримаєте профіль з армуванням і відповідними стандартам характеристиками (товщиною зовнішніх стінок) і т.д. В результаті, як мінімум, з точки зору надійності і стійкості до вітрових навантажень вікна будуть на висоті.

В іншому все дуже індивідуально. Виконуючи скління балконів, яке краще вибрати рішення, залежить від цілей. Так, для холодного і теплого варіантів потрібні різні профілі.

ЩО ТАКЕ ХОЛОДНЕ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ

Це установка таких віконних конструкцій, які захистять від пилу, вітру і опадів. Але на балконі взимку буде досить холодно (в районі 5 градусів Цельсія). Варіант підходить для сценарію, при якому балкон використовується для зберігання речей, сушки білизни.

Отже, холодне скління балконів, що це з точки зору комплектуючих? Це бюджетний профіль, в тому числі 3-камерний, з монтажною шириною від 60 мм. Тут також використовується однокамерний склопакет. Плюси: доступна ціна, невелика загальна вага (близько 20-25 кг), швидке виготовлення і монтаж.

ЩО ТАКЕ ТЕПЛЕ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ

Це такий варіант благоустрою, в результаті якого можна отримати комфортний мікроклімат круглий рік. Так, навіть взимку на балконі буде холодніше, ніж в суміжній кімнаті лише на кілька градусів. Теплий варіант оптимальний, коли створюється повноцінна кімната і/ бо виконується об’єднання із суміжною.

Тут потрібні мінімум 5-камерні профілі і 2-камерні склопакети з енергозберігаючим склом і заповненням аргоном. Крім того в подальшому потрібно буде виконати утеплення стін і підлоги, передбачити джерела тепла – тепла підлога, радіатори і т.д.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ СКЛІННЯ БАЛКОНА В КИЄВІ

Ціна завжди індивідуальна, причому точне значення стає відомо тільки після вимірів. До основних факторів ціноутворення належать:

  • розміри і форма балкона;
  • число стулок;
  • вид профілю і склопакету;
  • марка фурнітури;
  • інші індивідуальні аспекти.
 

В «Стандарт вікна» вартість балконних блоків стартує від 5100 гривень, а чотирьохстулкових рам з парою відкриваються секцій (для лоджій) від 5600 гривень. Подробиці ви можете дізнатися у наших консультантів.