Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Металопластикові перегородки

Сфера використання світлопрозорих металопластикових конструкцій вже не обмежується вікнами. ПВХ-профілі все частіше зустрічаються в дверних отворах, при склінні балконів і лоджій, терас і зимових садів і т.д. Зростає попит і на металопластикові перегородки, що користуються чималою популярністю в офісних, адміністративних, медичних, а також різних соціальних, спортивних та розважальних об’єктах.

 

Такі конструкції допомагають вирішити питання зонування та/або зміни планувальних рішень без великих фінансових вкладень, трудомістких і витратних за часом процесів встановлення. Як і металопластикові двері, подібні перегородки характеризуються надійністю і довговічністю, універсальні в плані дизайну, прості в догляді, відрізняються широким розмаїттям комплектуючих. Компанія-виробник «Стандарт вікна» пропонує великий асортимент ПВХ-конструкцій з металопластику та кращі ціни в Києві.

ТИПИ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ПЕРЕГОРОДОК

Всі використовувані сьогодні світлопрозорі перегородки можна розділити на три великі групи, а саме:

 • металопластикові. Це перегородки з металопластику, які характеризуються високою міцністю і зносостійкістю, відмінними теплоізоляційними властивостями, а також приваблюють простим доглядом і легким монтажем. А ще такі конструкції дозволяють реалізувати найрізноманітніші варіанти зонування, оскільки можуть мати будь-які форми і розміри;
 • алюмінієві. Замість металопластикового профілю тут використовується алюмінієві конструкції. Основна відмінність — легка вага, завдяки чому навіть велика за площею перегородка буде мати меншу кількість перемичок і виглядати візуально легко і повітряно;
 • безрамні. У цьому випадку як така рама відсутня, але перегородка програє аналогам з точки зору герметичності, шумоізоляції, механічної міцності.

Для офісних та інших комерційних приміщень найчастіше вибирають перегородки металопластикові. Їх в свою чергу умовно поділяють на три основні типи:

 • фасадні або вуличні, тобто використовуються зовні приміщень (тут металопластиковим конструкціям серйозну конкуренцію складають алюмінієві аналоги);
 • внутрішні вони ж офісні. Активно застосовуються для зонування робочих просторів, поділу робочих зон і приміщень;
 • сантехнічні. Застосовуються в громадських душових і санвузлах, а їх основною метою є забезпечення приватності.

Розглянемо основні металопластикові перегородки докладніше.

ФАСАДНЕ СКЛІННЯ

Вуличні перегородки на базі металопластикового профілю використовуються для скління фасадних стін, хоча якщо потрібні максимально легкі по вазі конструкції, то краще виглядає алюміній. А ось коли необхідно забезпечити високі теплоізоляційні властивості, то доцільніше використовувати саме металопластикові конструкції. Тому такі рішення також активно використовуються при:

 • створенні та/або склінні альтанок;
 • оформленні терас в приватних домоволодіннях і закладах громадського харчування;
 • склінні лоджій і балконів, в тому числі при установці конструкцій від підлоги до стелі (панорамних або французьких);
 • для поділу приміщень на окремі павільйони;
 • при прибудовах до фасадної стіни додаткових будівель, в тому числі торговельних і т.д.

ОФІСНІ ПЕРЕГОРОДКИ

Такі металопластикові перегородки з дверима або без активно використовують для раціонального зонування, тобто поділу робочих місць. Крім того вони дають змогу створити прохідні на підприємствах, допомагають з облаштуванням касових віконець, рішенням інших функціональних і планувальних завдань.

 

Популярність виробів з металопластику тут обумовлена ​​наступними чинниками:

 • швидким монтажем без великої кількості «брудних» технічних процесів;
 • високими шумо- і теплоізоляційні властивості (обидва чинники важливі для продуктивної роботи);
 • невибагливістю обслуговування;
 • великими дизайнерськими можливостями (за рахунок застосування ламінованого профілю, вітражного скління, шпросов і т.д.).

При необхідності такі перегородки навіть можна перевозити в новий офіс, тобто перенести з одного спочатку відкритого планування в інше і створити там необхідне зонування.

САНТЕХНІЧНІ ПЕРЕГОРОДКИ

Такі конструкції заповнюються не звичайними склопакетами, а тонованим склом або непрозорими сендвіч-панелями і іншими матеріалами. Сантехнічні перегородки використовуються для організації душових, роздягалень, санвузлів в різних нежитлових об’єктах, в тому числі офісах, тренажерних залах, на стадіонах і т.д. Ще однією сферою застосування таких конструкцій вважається ізоляція обладнання насосних станцій і бойлерних приміщень.

Металопластикові перегородки підходять для сантехнічних цілей оскільки вони не бояться підвищеної вологості і безпосереднього контакту з водою, вони легко миються і очищаються від забруднень, мають інертність до багатьох хімічних речовин.

ДЕ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ПЕРЕГОРОДКИ

Головною сферою використання конструкцій з пластиковим профілем є офіси, де вони потрібні для зонування робочого простору. Тут вони можуть застосовуватися для різних цілей, в тому числі відокремлення різних функціональних об’єктів, включаючи ресепшн, прохідні, пункти охорони, прийомні, окремі кабінети лінійного персоналу і керівників.

Використання світлопрозорих конструкцій дозволяє домогтися візуального контролю за підлеглими. А в ситуаціях, коли необхідно максимальне зосередження для вирішення поставлених завдань та/або забезпечення приватності, на допомогу можуть прийти такі доступні рішення, як жалюзі або тканинні ролети.

Крім офісів такі перегородки використовуються в:

 • магазинах та інших торгових приміщеннях;
 • душових, санвузлах, роздягальнях промислових, спортивних, розважальних та інших об’єктах;
 • медичних установах;
 • навчальних закладах;
 • сфері громадського харчування;
 • технічних приміщеннях.

Допускається використання і в житлових об’єктах, наприклад, при панорамному склінні перегородки з дверима можуть використовуватися у виході до басейну або на прибудинкову територію.

ПРИКЛАДИ ЗОНУВАННЯ ОФІСУ ЗА ДОПОМОГОЮ ПЕРЕГОРОДОК

Найчастіше сучасні офісні об’єкти нерухомості спочатку припускають вільне (відкрите) планування. Щоб не зводити повноцінні стіни, але створити необхідне планувальне рішення і зонувати робочий простір якраз і застосовують металопластикові перегородки. Крім глухих секцій з класичними дверними конструкціями можуть використовувати і розсувні системи. Вони використовуються тільки з дверима або для створення цілих розсувних перегородок. Але останній варіант досить дорогий і застосовується нечасто.

До типових прикладів зонування офісу металопластиковими перегородками відноситься наступне:

 • формування коридору з кабінетами топ-менеджерів, прийомними і загальними офісними просторами;
 • поділ малогабаритного офісу на робочі місця, конференц-зали, холи, прийомні відвідувачів;
 • створення непрямолінійних поділів, коли загальний прямокутний офісний простір ділиться на трапецієподібні кабінети, ресепшн, конференц-зали та інші приміщення нестандартної форми. Досягається це за рахунок з’єднання окремих перегородкових секцій під різними кутами і/або застосування еркерних з’єднувачів.

ПРИЧИНИ ПРИДБАННЯ ПЛАСТИКОВИХ ПЕРЕГОРОДОК

Вибрати металопластикові перегородки варто сюди через наступні випадки:

 1. Розумна вартість і швидка установка в порівнянні зі зведенням традиційних стін.
 2. Загальна надійність і довговічність конструкцій.
 3. Високі звукоізоляційні властивості (вкрай важливо для робочих просторів) і якісний захист від втрат тепла. В даному аспекті ПВХ-конструкції можна порівняти зі звичайними стінами.
 4. Варіативність дизайну і технічних рішень. Можна підібрати оптимальне рішення на базі металопластику як для холодних, так і для опалювальних приміщень. Замовник вибирає профіль, варіанти склопакета і іншого заповнення, в тому числі звичайне, матове, вітражне або дзеркальне скло, пластик (сендвіч-панелі) і їх комбінації. Замість білого кольору профілю можна додати будь-який інший (ламінація) і/або домогтися оптимального поєднання з інтер’єром за рахунок спеціального дизайну фурнітури та інших елементів.
 5. Простий догляд.
 6. Мобільність, яка дозволяє виконати перепланування в нинішньому офісі або перевести перегородки в нове приміщення.