У сучасних дизайнах часто використовують матове захисне скло. З його допомогою можна створити стильний інтер’єр будинку чи офісу. Воно має відмінну особливість — шорстку поверхню. Головним завданням цього виробу вважається зменшення видимості. Найчастіше воно зустрічається при облаштуванні огорожі сходів, душових боксів, дверей. Друга назва — сатин.
Матове скло є напівпрозорим матеріалом, за допомогою якого будь-якому приміщенню можна надати інтимності та легкості. Воно застосовується не тільки для перетворення інтер’єрів, але і для облагородження фасадів будівель.
Сучасні виробники пропонують цей виріб у таких форматах: частково прозорі, абсолютно непрозорі, безбарвні, тоновані. Часто на поверхню наноситься цікавий малюнок чи візерунок. За допомогою різних ступенів прозорості, малюнків, візерунків, комбінування скла легко створювати неповторний дизайн інтер’єру.
Широкий вибір склопакетів готовий надати інтернет-магазин “Стандарт Вікна”.
Сьогодні відомо кілька способів перетворення звичайного скла на матове. Варто розглянути найбільш популярні варіанти:
Від чого залежить вартість матового захисного скла? Від розмірів виробу, обраної технології обробки, матеріалів, складності установки. Доступні ціни на цю продукцію діють у компанії «Стандарт Вікна». Також тут можна замовити послугу «ремонту вікон».
Матове захисне скло вважається популярним матеріалом для оформлення інтер’єрів квартир та заміських будинків. Їм засклюють двері, прикрашають стіни, зонують приміщення. Також воно часто необхідне для виробництва душових кабін, посуду, виготовлення меблів. У сучасних інтер’єрах можна зустріти полиці та стільниці із сатинового скла. Крім того, воно використовується для декорування інтер’єрів ресторанів та кафе.
Чим зумовлений попит на сатин? Варто розглянути основні причини:
Де ще можна зустріти матове скло: стелі, стенди, вітрини, оформлення фасадів будівель, лоджії, балкони, підлоги та сходи, освітлювальні прилади, козирки, тамбури тощо. Укоси у Києві пропонує оформити компанія «Стандарт Вікна».
Оскільки сатин використовується повсюдно, то кожна людина має знати про особливості догляду. Як було сказано, для звичайного чищення буде достатньо вологої губки. Однак сильні забруднення можна буде видалити гарячою водою з оцтом, нашатирним спиртом, розчином на основі крейди, спиртом. Ідеально для цієї мети підійде ворсова тканина або натуральна замша. Коли поверхня повністю висохне, по ній можна пройтися серветкою з мікрофібри. Взагалі фахівці рекомендують проводити чищення матових поверхонь регулярно та своєчасно, щоб вони тривалий час зберігали свій первісний вигляд та якості.
Матове скло має низку незаперечних переваг. Серед основних слід виділити:
Матові скляні елементи в інтер’єрі виконують ще одну функцію візуально збільшують простір. Тому вони ідеально підходять для обмеженої площі приміщення. Крім того, їх можна обладнати підсвічуванням, щоб створити затишну чи романтичну атмосферу. За бажання скло будь-якої миті можна пофарбувати, щоб оновити його зовнішній вигляд.
Безумовно, матове скло, як і будь-який інший матеріал, має свої недоліки, хоча їх набагато менше, ніж переваг.
Недоліки сатину:
Щоб уникнути вищезгаданих проблем, потрібно дбайливо ставитися до виробів із матового скла.
Здійснити вигідну покупку можна у компанії «Стандарт Вікна», яка пропонує продукцію власного виробництва, а також провідних виробників. Визначитись з вибором завжди допоможуть консультанти. Щоб звернутися до них, необхідно залишити заявку на сайті або за номером телефону. Заявка буде опрацьована протягом 5 хвилин. Компанія надає свої послуги щодня з 8:00 до 23:00.
Серед інших переваг слід виділити:
Щоб ознайомитись з усіма товарами та послугами компанії, варто відвідати сайт.
Зокрема, великий попит серед клієнтів мають панорамні вікна. Вони ефектно виглядають, пропускають велику кількість світла всередину, роблять простір візуально просторішим, здатні доповнити будь-який сучасний інтер’єр. Дізнатися докладніше про ці та інші товари можна у менеджерів компанії «Стандарт Вікна».
Історична довідка: вперше скло з’явилося у Стародавньому Єгипті приблизно 12 000 років тому. Тоді з нього виготовляли амулети та прикраси. Єгиптяни дуже любили підфарбовувати цей матеріал і надавати різні форми. Для фарбування вони використовували марганець, залізо. Особливо їх приваблювали блакитні, зелені, сині кольори.
Перший спеціалізований завод було зведено в Олександрії. Там же вперше навчилися створювати скляні листи та видувати циліндри. З Єгипту скло перекочувало до Риму, а згодом — до Європи. Коли Римська імперія впала, то скляне ремесло перестало розвиватися, але з XVIII століття спостерігається його розквіт. Особливо великий внесок у розвиток скляної промисловості зробила Венеція, де скло стали використовувати у мистецьких цілях та у побуті. Подейкують, що саме там йому почали надавати благородного вигляду, звичного сучасній людині. А масове виготовлення скла почалося у XIX столітті, коли винайшли соду та піч. З того часу цей матеріал міцно увійшов у життя кожної людини.
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00