Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Французький балкон за і проти

З кожним днем українці все більш уважно ставляться до екстер’єру свого житла і намагаються надати йому оригінальний і вишуканий вигляд. При цьому радикально змінити екстер’єр своєї квартири, підкресливши власну статусність, допоможе французький балкон.

 

На сьогоднішній день французький балкон є одним з головних елементів європейського стилю архітектури, який набирає небаченої популярності і в Україні. Під час зміни фасадів заміських будинків і квартир українці все частіше звертають увагу саме на цей вид оформлення балконів.

Широку популярність такі балкони набувають завдяки тому, що з їх допомогою можна в максимальному ступені наблизити внутрішній простір квартири до навколишнього середовища і одночасно зробити її набагато світліше.

Такий вид оформлення балконного простору дозволяє провести візуальне розширення прилеглої до балкону кімнати. Фахівці компанії “Стандарт вікна” мають величезний досвід у спорудженні французьких балконів: в нашому розпорядженні є найсучасніше обладнання і виробничі лінії, на яких ми самі контролюємо якість і термін виконання ваших замовлень.

У цій статті ми зібрали для вас основні відомості і факти про французьких балконах, що допоможе вам зробити правильний вибір і радикально змінити екстер’єр власного житла.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ФРАНЦУЗЬКИХ БАЛКОНІВ

Спочатку французькі балкони являли собою невелику ширину майданчик, яка виступала за межі фасаду будівлі і мала кована огорожа. Спочатку архітектори робили їх для поліпшення вентиляції в кімнаті, проте з появою різноманітних способів провітрити приміщення і поліпшити мікроклімат його функції змінилися.

На сьогоднішній день французькі балкони є способом організації простору балкона, який передбачає панорамний вид засклення зі склом від стелі і до самої підлоги. Саме французький балкон є оптимальним рішенням для облаштування невеликих за розміром балконів в приміщеннях з маленьким метражем.

Вони також ідеально підходять для спорудження в кімнатах, які виходять на тіньову сторону будівлі. Сучасні технології дозволили розширити простір для використання французьких балконів, і тепер їх встановлюють навіть у просторих балконних приміщеннях.

Особливо популярним і вдалим варіантом є облаштування балкона у французькому стилі в житлах, які розташовані на верхньому поверсі багатоповерхового будинку. Зверху відкривається неймовірно красива панорама, яка надає можливість щодня насолоджуватися прекрасним видом з вікон вашої квартири.

Для створення індивідуального дизайну фасаду з використанням балконів французького типу вам необхідно:

 • Вибрати форму балкона, а також ширину його стулок.
 • Вибрати колірну гамму або ламінаціію профілю.
 • Вибрати можливість тонування стекол.
 • Вибрати кількість стулок. При цьому в процесі вибору ви зможете обговорити з нашими консультантами варіанти посилення несучої конструкції балкона.
 • На початковому етапі також необхідно вибрати рівень теплоізоляції і шумоізоляції для створення комфортних умов. Для цього необхідно правильно вибрати профіль і склопакети для балкона у французькому стилі.

ПЕРЕВАГИ ФРАНЦУЗЬКОГО БАЛКОНА

Конструкція французького балкона з панорамним склінням зможе подарувати вам відразу кілька найважливіших переваг, серед яких елегантність і стиль зовнішнього вигляду.

 • Фасад будівлі буде сприйматися зовсім по-іншому і притягувати погляди перехожих з вулиці. Ваш балкон стане справжньою гордістю і окрасою житла.
 • Ви зможете збільшити природний рівень освітленості всередині квартири за рахунок більшого числа світлопрозорих елементів.
 • Французький балкон дозволить вам почати економити на штучних видах освітлення і витраті електроенергії.
 • Ви зможете отримати додаткову теплоізоляцію квартири і захистити її від шумів з вулиці. Таким чином, всередині житла буде створений додатковий комфорт і затишок.
 • Французький балкон дозволить вам урізноманітнити і змінити інтер’єр всієї квартири, оскільки для них існує величезна кількість сучасних рішень в плані дизайну.
 • Візуальне розширення обсягу житла, яке досягається за допомогою ефекту відкритого простору.
 • Необхідність проводити внутрішню і зовнішню обробку відпаде, як і процес утеплення балкона. Це дозволить вам знизити фінансові витрати і термін облаштування простору балкона. 
 • Ви зможете максимально використовувати корисну площу балкона. 
 • Такий балкон буде добре прогріватися, що дасть можливість використовувати балкон і в холодні місяці року.
 • Конструктивне виконання французьких балконів є дуже міцним і надійним, а вся конструкція є дуже довговічною.
 • Мініатюрні балкони у французькому стилі можна облаштовувати навіть квартирах старого планування і в “хрущовках”.

ВИДИ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ ФРАНЦУЗЬКОГО СТИЛЮ

Сучасний французький балкон передбачає панорамний тип скління. Його можна виконати відразу декількома способами, які фахівці компанії “Стандарт вікна” поділяють на три основних типи:

 • Холодний вид скління. Його можна використовувати за допомогою однокамерних склопакетів. Може бути використаний алюмінієвий профіль і звичайне скло в якості самого бюджетного варіанту французького балкона. Холодний вид скління дозволить захистити балкон від дощу, граду та сильних поривів вітру, однак він не володіє достатніми параметрами звукоізоляції.

Крім того, холодний вид скління не зможе дати вам комфортної рівень тепла на балконі, а значить, для використання балкона в холодні місяці року вам буде потрібно використовувати автономні системи опалення.

 • Теплий вид скління. Він є більш практичним для облаштування простору балкона, проте вимагає додаткової витрати коштів. Для теплого скління необхідні якісно виготовлені металопластикові види профілю, енергозберігаючий склопакет і проведення точного попереднього розрахунку на міцність всієї конструкції.

Повинна бути вкрай ретельно розрахована навантаження на несучу конструкцію. При цьому в разі потреби перед склінням можуть знадобитися додаткові види робіт для зміцнення плити балкона і фасаду будинку. У такому випадку ви зможете отримати тепле простір усередині балкона, в якому зможете з комфортом перебувати навіть взимку.

 • Винесення французьких вікон на балконі. За допомогою такого інженерного рішення можна виконати реконструкцію балконів з малою площею навіть в старих радянських будинках по типу “хрущовок” і “сталінок”.

Фахівці нашої компанії зможуть допомогти вам у виборі типу скління при безпосередньому огляді вашого балкона. Для цього вам необхідно зателефонувати в нашу компанію по телефону (067) 760-66-44 і викликати майстра в зручний для вас час. Приїхавши в квартиру, наш фахівець зможе на місці оцінити конструктивні особливості і дати грамотну і чітку рекомендацію щодо конкретного виду скління балкона.

Конструкція французьких балконів є досить складною, що складається з великої кількості різних елементів. Кожен з них має в своєму розпорядженні своїми особливостями:

 • Найчастіше вікна в таких балконах можуть виконувати функцію дверей і мають різні способи відкривання. На французьких балконах система відкривання може бути або розсувний, або орної (більш звичний для українців вид відкривання).

При цьому відкривання вікон за допомогою розсувної системи набуває все більшої популярності в Україні. Це дозволить вам значно заощадити внутрішній простір балконної площі через його гострого дефіциту. У разі кожного конкретного балкона і його площі фахівці компанії “Стандарт вікна” зможуть вибрати для вас оптимальну комбінацію різних видів розсувних систем.

 • Профільні системи, які необхідні для скління французьких балконів, повинні бути набагато більш надійними і міцними, ніж звичайні вікна. Такі профілі повинні мати у своєму розпорядженні мінімально можливою вагою, щоб не створювати зайву вагу на несучу конструкцію балкона.

На сьогоднішній день у виробництві ми використовуємо алюмінієві профілі з утепленням, що містить включення з поліаміду між шарів металу. Конструктивні особливості дозволяють такому профілем мати додаткові шумоізоляційні і теплоізоляційні властивості.

 • Скло і склопакет. При склінні французьких балконів скла мають великий габаритний розмір, а значить, необхідно робити вибір на користь скла підвищеної надійності. Триплексні скла мають високу стійкість до фізичних дій, що робить їх оптимальним вибором при склінні. Розбити таке вікно після механічного впливу непросто. Більш того, навіть якщо скло буде розбите, його осколки не розлітаються в сторони, а будуть утримуватися в площині рами слоём спеціального полімеру.

Також для балконів по-французьки використовуються спеціальні склопакети, в яких простір між склом заповнений газом аргон.

 • Фурнітура. У французьких балконах фурнітурні елементи, з урахуванням масивності конструкції, повинні бути високонадійних і дуже міцними, забезпечуючи безвідмовність роботи тривалий час. Кращим варіантом є вибір фірмової фурнітури німецьких і австрійських виробників, які відомі чудовою якістю і естетичним дизайном.

Така фурнітура може легко вписатися в інтер’єр французького балкона і підкреслити його естетику і дизайн. У нашому розпорядженні є кращі зразки надійною і дуже красивою фурнітури, яку можна придбати за доступними цінами.

 • Декорування, як елементи якого використовуються тоновані і матові скла. Також ми часто рекомендуємо використовувати систему вітражів і ламінації профілю, що дозволяє імітувати його текстуру під дерево. Таким чином, ви можете отримати величезний вибір варіантів оформлення свого балкона, створюючи по-справжньому унікальні інтер’єри.

При цьому на балконі також може бути передбачена установка системи жалюзі, яка приховає внутрішню частину балкона від цікавих поглядів перехожих з вулиці.

Для збільшення безпеки своїх клієнтів фахівці компанії “Стандарт вікна” часто пропонують монтаж конструкцій у вигляді ажурного огорожі, яке встановлюється з зовнішньої або внутрішньої частини балкона.

ЦІНА УСТАНОВКИ БАЛКОНА ПО-ФРАНЦУЗЬКИ

Виробництво і установка французького балкона є вкрай складним завданням, впоратися з якою можуть тільки найбільш досвідчені й кваліфіковані майстри. Фахівці фірми “Стандарт вікна” мають достатню кваліфікацію для виконання цієї роботи.

Для вас ми зможемо зняти заміри і зробити необхідні розрахунки проекту:

 • Виконаємо розрахунок міцності несучої плити балкона з урахуванням різних видів навантажень.
 • Допоможемо вибрати оптимальні склопакети і фурнітури елементи.
 • Зробимо всю конструкцію на власному виробництві і в термін доставимо її для монтажу в вашу квартиру.
 • Виконаємо кваліфікований монтаж балкона за допомогою кращого європейського обладнання та досвідчених майстрів.

Компанія “Стандарт вікна” є одним з найвідоміших і великих українських виробників віконних конструкцій, яка має в своєму розпорядженні власними підприємствами і виробляє сертифіковані склопакети і віконні конструкції. Ми можемо запропонувати найнижчі ціни в Києві та Київській області на монтаж французьких балконів.

При цьому ціна є індивідуальним фактором в кожному конкретному випадку і залежить від наступних параметрів:

 • Безпосередньо визначають підсумкову вартість вибрані вами тип віконного профілю, фурнітура і склопакети.
 • Також на ціну впливає розмір балкона і необхідність проведення додаткових робіт по зміцненню несучої конструкції.

Фахівці нашої компанії мають у своєму розпорядженні достатній досвід і зможуть оперативно виготовити і встановити французький балкон під ключ у вашій оселі.

Зробіть перший крок і зв’яжіться з нашими менеджерами, які дадуть відповідь на будь-яке ваше питання і узгодять виїзд в вашу квартиру зморщок. Це стане для вас абсолютно безкоштовною процедурою.

Всі первинні консультації та огляд вашої квартири також не зажадають оплати з вашого боку. Якщо ви вирішили встановити французький балкон в своїх оселях, дзвоніть нам за телефоном (067) 760-66-44 прямо зараз: якість і найдоступніші ціни для вас гарантовані!