Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Чи потрібно міняти склопакет на броньований

Останнім часом посилилася тенденція встановлювати броньовані склопакети. Такі системи забезпечують підвищений рівень захисту від злому та несприятливих зовнішніх впливів. Підібрати оптимальний варіант можуть як власники приватних будинків, так і мешканці нижніх поверхів багатоквартирних будівель. Але в яких випадках доцільно замінити стандартні віконні конструкції на склопакети з броньованим склом?

Які переваги дають броньовані склопакети

Щоб оцінити необхідність монтувати броньований склопакет, потрібно чітко розуміти його потенційні вигоди. Функціональні конструкції відрізняються такими параметрами:

 • забезпечують захист від різних форм злому – ударів молотком, сокирою, кувалдою та іншими важкими предметами;
 • захищають стекла від розльоту на уламки при попаданні кулі (це стосується тільки особливих куленепробивних склопакетів);
 • перешкоджають отриманню порізів уламками при руйнуванні скла (воно лише трісне);
 • дають високий рівень захисту від підвищеної температури – додаткова безпека під час пожежі;
 • зберігають тепло у приміщенні в зимовий період, а влітку перешкоджають проникненню спеки з вулиці.

З огляду на це купити броньований склопакет доречно у таких ситуаціях:

 • проживання на першому поверсі багатоквартирного будинку;
 • проживання у районах з високим рівнем злочинності, частими випадками квартирних крадіжок;
 • зберігання у будинку великої кількості готівки, коштовностей, антикваріату, інших цінних предметів.

Крім того, броньовані шибки встановлюють на об'єктах, що потребують підвищеного рівня безпеки: КПП підприємств, пунктах охорони, будинках правоохоронних органів, у військових частинах, на підприємствах критичної інфраструктури та важливого державного значення. Наприклад, якщо ви живете на десятому поверсі будинку, то немає сенсу встановлювати броньовані склопакети, адже ризик проникнення зловмисників через вікно на такій висоті дуже малий.

Які бувають різновиди броньованих склопакетів

Після того, як вдалося розібратися з тим, що таке броньований склопакет, доцільно буде розглянути основні характеристики цієї конструкції. Виготовляють варіанти із різним рівнем захисту. Можна виділити три основні категорії:

 • ударостійкі – багатошарові конструкції, що забезпечують підвищений захист від механічних впливів;
 • бронеударні – конструкції, що витримують удари різними важкими предметами;
 • куленепробивні – варіанти розроблені спеціально для захисту від вогнепальної зброї в місцях, з особливою небезпекою збройних нападів.

У броньованих склопакетах найчастіше застосовують технологію триплекс – пластини скла більшої товщини. Ціна броньованих склопакетів у Києві залежить від щільності скла, кількості шарів, рівня захисту та від деяких інших показників.

Сфера застосування броньованих склопакетів

Броньовані склопакети вважаються універсальними у використанні. Їхній монтаж доречний у багатьох випадках, вони підходять як для приміщень, де проживають люди, так і для комерційних підприємств. Можна виділити такі основні місця, в яких такий додатковий захист буде доречним:

 • багатоквартирні житлові будинки – це особливо важливо для мешканців нижніх поверхів, які не хочуть встановлювати ґрати на вікна, але побоюються незаконного проникнення до житла;
 • приватні будинки – особливо це актуально для котеджів у приватному секторі та за містом, для фермерських угідь, де зловмисникам буде чим поживитися;
 • банківські установи – укріплені склопакети обов'язково встановлюють в організаціях, які зберігають готівку, золото, ювелірні прикраси, інші цінні предмети;
 • ломбарди – у цих установах багато цінного майна, яке може стати ціллю зловмисників;
 • промислові підприємства – якщо завод виробляє зброю чи працює із секретними технологіями, він може стати об'єктом диверсій чи рейдерського захоплення;
 • магазинні вітрини – краще зміцнити їх броньованими склопакетами, щоб зловмисники не змогли розбити вікно та вкрасти цінні предмети.

Це не повний перелік місць ефективного встановлення броньованих склопакетів. Якщо ви хочете максимально убезпечити своє життя і переживаєте за збереження цінного майна, – скло з бронюванням подарує вам спокій. Ударостійкі і куленепробивні склопакети на вигляд нічим не відрізняються від звичайних. Але будь-які спроби ззовні розбити їх ногою, пляшкою, битою, молотком чи будь-яким іншим предметом не матимуть успіху.

Крім того, броньовані склопакети стануть додатковим захисним фактором від вибухової хвилі. На жаль, при військових діях в Україні ракетні удари можуть відбуватися повсюди, тому не завадить убезпечити вікна від розльоту скла при атаці. Подбайте про життя близьких людей у ​​цій непростій ситуації.

Для придбання якісних склопакетів, які прослужать багато років і будуть надійно виконувати поставлені перед ними завдання, звертайтесь до перевіреної компанії – «Стандарт Вікна». Ви можете дізнатися на нашому сайті, скільки коштує броньований склопакет бажаної товщини перед його встановленням.

Це дозволить підібрати саме ту конструкцію, яка влаштує вас за всіма параметрами. Якщо виникнуть складнощі, завжди можна звернутися за консультацією до менеджера, який добре знайомий з асортиментом продукції. Він дасть чіткі рекомендації залежно від того, який рівень захисту бажає отримати замовник, чого він найбільше побоюється – злому чи нападу із застосуванням вогнепальної зброї.

Вартість броньованих склопакетів розраховується залежно від товщини конструкції, ступеня захисту від різних зовнішніх дій. Але ваші кошти не будуть витрачені марно, адже безпека життя та здоров'я дорожча за будь-які фінансові витрати. Цього року ми навчилися це цінувати, але високою ціною.