Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Заклинило металопластикове вікно, що робити?

Якщо ви потрапили в ситуацію, що хочете відкрити вікно, але ручка не повертається, не турбуйтеся – допоможемо вирішити Вашу проблему!

Віконна фурнітура є найбільш вразливою частиною в металлопластиковом вікні. Як показує практика на сьогоднішній день, безліч власників пластикових вікон не знають, що за фурнітурою потрібно доглядати, періодично оглядати і коригувати її роботу. Забезпечуючи закриття і відкриття Вашого вікна, фурнітура бере на себе повністю все навантаження. Через це, вона дуже часто піддається деформації.

ЗАКЛИНЮВАННЯ МЕТАЛОПЛАСТИКОВОГО ВІКНА – РАСПРОСТРАНИТЕЛЬНО ПРОБЛЕМА

Ручка від вашого вікна більше не може виконувати функцію закривання або відкривання, металопластикові двері не хоче пропускати вас на балкон, а після провітрювання вікно не закривається – причини появи перерахованих проблеми криються в багатьох факторах. Прийти непридатність пластикове вікна може від ряду факторів. Це може бути як потрапляння вологи, пилу або кухонного жиру. При різкому повороті Вашої ручки, може статися те, що спрацює блокіратор фурнітури і ваша система замкнеться. Перераховані проблеми усуваються за лічені хвилини.

А бувають і більш проблемні ситуації: через механічного впливу, зламався механізм закриття і відкриття стулки Вашого вікна. З такою проблемою самотужки впорається важко. Для допомоги викликайте фахівця нашої компанії «Стандартвікна» . У таких ситуаціях, як за правило змінюється віконна фурнітура повністю або частково. Тільки фахівець зможе вирішити дану проблему.

ЗАКЛИНЮВАННЯ МЕТАЛОПЛАСТИКОВОГО ВІКНА У ВІДКРИТОМУ ВИГЛЯДІ

При відкриття вікна, у вас може статися безліч незрозумілих ситуацій. Це може бути не слухняна ручка, яка начебто застигла на місці або блокіратор відкриття вікна заклинює і не дає вам виробляти функції з відкриттям і закриттям віконної конструкції. Чому ламаються або заклинивают деталі у віконному профілі? Відкрите навстіж вікно в літню пору доби на повне провітрювання, ви не притискаючи стулку до рами, моментально спробуйте провернути ручку. А в той час, вікно починає висіти на одному або двох петлях. Що робити в такій ситуації? Перший раз чуєте, що таке віконний блокіратор, тому що його у вас у вікні немає? Тоді, дана інструкція спеціально для вас:

  1. Притисніть віконну стулку до рами
  2. Добре притисніть або натисніть на стулку в верхньому правому куті
  3. Візьміться за ручку вашого вікна і поверніть її в будь-яку сторону

У конструкції вашого вікна, може бути встановлений блокіратор. Саме він не дозволить при заклинювання стулки, вашого вікна впасти. Привести до дії таку ручку Вам самостійно не вдасться. Для виявлення і вирішення проблеми, визначте якої марки ваша фурнітура. Логотип повинен бути витіснений на обідку фурнітури.

ФУРНІТУРА MACO, VORNE, SIEGENIA, HAUTAU.

Придивіться, спробуйте відшукати в торці, маленьку, плоску пружінку.Возьмітесь за віконну ручку і поверніть її, при цьому заздалегідь притиснувши пластину до ущільнювальної ленте.Продолжайте тримати клавішу блокіратора і зробіть зусилля, щоб повернути ручку в будь-який напрямок. Якщо починають конструкцію вам не вдалося, викликайте майстра нашої компанії «Лінія Вікон» і він в найкоротші терміни приїде до вас додому для ремонту вашого металопластикового вікна.

У СТАНІ ПРОВІТРЮВАННЯ, ВІКНО ЖИВЕ СВОЇМ ЖИТТЯМ

Одна з проблем в ситуації, що склалася, це поломка механізму, який допомагає відкидати стулку. Можливо, що ваша стулка просто перестала чіпляти зачіп. Ми жодним чином не рекомендуємо Вам самостійно займатися лагодженням! Чи не правильними діями, Ви зможете погіршити ситуацію. Якщо на ваше металопластикове вікно діє гарантія, негайно зверніться в компанію, у якій Ви замовили конструкцію. При таких розкладах Ви нічого не втратите, і вам не доведеться платити за ремонт і виклик майстра. Якщо гарантійний термін вже давно пройшов, то не впадайте у відчай і обдзвоните кожну компанію, яка спеціалізується на таких ремонтах роботах. У будь-якому випадку обзвонив всіх, Ви прийдете саме до нас! Тому що у нас найнижчі ціни на послуги ремонту металопластикових вікон в Києві та Київській області з безкоштовним викликом майстра.

Для надійної і правильної експлуатації металопластикового вікна, дотримуйтеся встановлених правил користування, і різні ситуації не будуть вас турбувати.

  1. Не навантажуйте ваше металопластикове вікно, вішаючи на нього різні речі або предмети.
  2. Закриваючи Ваше вікно, чи не хлопайте його з усієї сили, то щоб не пошкодити склопакет або віконну раму.
  3. Ніколи не кладіть ніяких сторонніх речей або предметів під віконну стулку.
  4. Ніколи не залишайте вікно відкритим, якщо в приміщенні перебувають діти.
  5. Бажано в грозу або великий снігопад закривати вікно, щоб волога не потрапила на фурнітуру і в механізми вашого вікна.
  6. Коли закриваєте вікно, будьте уважними. Адже можна пошкодити руку або затиснути пальці.

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ФУРНІТУРОЮ

Для якісної і легкої експлуатації Вашого вікна, необхідний регулярний догляд за віконною фурнітурою. Для її коректної роботи, проводите огляд конструкції і змащуйте хоча б раз на рік. Для змащення фурнітури можна використовувати різні види машинного масла, спеціально розроблені мастила для віконної фурнітури, а також силіконові речовини. Використовувати мастило, яка складається з рослинної олії можна або має будь-які розчинники!

Перед роботами по змазування фурнітури, необхідно підготувати вікно до майбутніх профілактики. Для очищення вікна зовні або всередині, Ви можете використовувати вологу ганчірку або пилосос. Після очищення конструкції, мастило акуратно наносять на кожну, що труться фурнітури. Після нанесення машинного масла або іншої речовини, дайте консистенції розійтися по всій фурнітурі Вашого вікна.

Для того, щоб люди не забували доглядати за своїми вікнами, багато виробників крім тиснення свого логотипу, біля нього розміщують нагадування про догляд за металопластиковими вікнами.