Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Як зробити укоси на вікнах

Компанія «Стандарт Вікна» радить доручити процедуру обробки віконних укосів нашим грамотним працівникам. Якість вироблених укосів дуже впливає в теплоізоляційні властивості вікна, а також на можливість випадання конденсату. Однак, в разі якщо ви прийняли рішення зробити віконні укоси в Києві самостійно, в такому випадку дана публікація зможе допомогти вам з різними типами укосів і способами їх виконання.

 

При заміні вікон на нові металопластикові, без обробки укосів вам ніяк не обійтися. Безліч наших клієнтів при виборі вікон задаються питанням про те, які укоси краще робити, які у них мінус і плюси, яка у них вартість? Укоси дуже важливі, їх не можна обходити стороною. Без такої речі ваше металопластикове вікно не буде виконувати функції, які має. Адже ще з виробництва в даному вікні було передбачено те, що без укосів функціонувати не буде. Для правильного вибору укосів ознайомтеся з порадами від нашої компанії:

  1. Найголовніше, що повинно бути в схилах – це довголіття і надійність.
  2. Обов’язково нові укоси повинні мати протидію різних погодних умов. Гаряча і холодна температури, велика вологість не повинні бути для укосів кріптонітом.
  3. Укоси обов’язково потрібно робити з екологічно чистих матеріалів.
  4. Приблизний термін служби укосу, порівнянний з терміном пластикового вікна.
  5. За схилами потрібен обов’язковий догляд, щоб вони залишалися красивими і герметичними протягом багатьох років.

На даний період є 3 ключових методу обробки віконних укосів: штукатурні укоси, пластмасові, а також укоси з гіпсокартону.

УКОСИ З ШТУКАТУРКИ

Укоси з штукатурки єдиний з найбільш відомих альтернатив обробки віконного отвору. Цей метод є найбільш економічним. Як правило, даний метод застосовують з метою ремонту наявних укосів. Для обробки штукатуркою, вам знадобиться висохла суміш на основі гіпсу або цементу, яку розбавляють водою (пропорції вказані на упаковці). І після ви зможете приступити до праці!

Грунтовно зачищаємо, а також рівняємо площину навколо склопакета, усуваємо пилоутворення, бруд, прибираємо бетоновані напливи по кутках. Може статися що завгодно і в процесі демонтажу уголок укосу може обсипатися в цьому випадку, слід підтримати ребро і застосувати уголок зі сталі. При роботі зі штукатуркою, її кладуть в пару шарів. Не варто забувати про те, що кожен новий шар повинен ретельно просохнути. Перший шар потрібно наносити тонким шаром для того, щоб вирівняти повністю всі нерівності. Далі дивимося по ситуації, якщо потрібно нанести ще один шар шпаклівки, то варто прогрунтувати стінку. Вже на фінальному етапі наносимо останній шар і виробляємо шліфування.

Далі можна використовувати спеціальний герметик для закладення щілин віконного блоку і стику. Робимо підготовку до подальшої фарбування. Проводимо ґрунтовку укосів і фарбуємо в пару шарів. Укоси з штукатурки – це процес не швидкий і дуже трудомісткий. На його виконання ви можете виділити близько 1 дня мінімум.

УКОСИ З ПЛАСТИКА

Монтаж пластмасових укосів – найбільш звичайний, а також він вважається найшвидшим методом обробки укосів. Подібні укоси просто встановлюються, мають підвищену вологостійкість і досить надійні. У догляді такий матеріал дуже простий. Він має безліч плюсів. Його можна використовувати для будь-якого дизайнерського рішення, адже він може стати однією з фішок вашого приміщення. Найбільше встановлюють пластмасові укоси з листової пластмаси або використовують вже готові сендвіч панелі. Даний матеріал складається з трьох куль, зовнішній шар стійкий до будь-якій фізичній впливу, а також ультрафіолетового випромінювання. Шар, який знаходиться посередині, складається з пінополістиролу і дуже якісного утеплювача. Самий останній шар – це вологостійкий матеріал ПВХ. Зовнішня прошарок здатна бути глянсовою або непрозорою, а в деяких випадках можна змоделювати деревину. Подібні укоси чудове дозвіл для тих, у кого постійно з’являється конденсат на металопластикових вікнах.

Пластикова панель закріплюється до чистої площині укосу на рідкі монтажні цвяхи. Зафіксувати пластмасову панель можна в конкретному положенні за допомогою спеціальних кріплень, встановлених з боків і вгорі конструкції. За допомогою спеціального пластикового куточка ви зможете закрити торець між укосом і стіною. Це продовжує не тільки термін поклеєні шпалери біля вікна, але і в цілому робить ваші металопластикові вікна краше. На установку пластикових укосів, можна сміливо виділити близько двох годин.

УКОСИ З ГІПСОКАРТОНУ

Основна перевага укосів з гіпсокартону від пластикових – це зручність в експлуатації і практичність. Якщо трапляються якісь проблеми, укіс можна завжди привести в початковий стан. Його можна покрасит, пошкуріть або провести роботи по шпаклівці. Єдина умова, щоб ваш укіс з гіпсокартону був на століття, його необхідно придбати з функцією стійкості до вологи. Існує два способи, як можна встановити такий укіс. Перший – це каркасний, а другий – без каркасний.

До якісних пластиковим вікнам, каркас з гіпсокартону входить в початковий комплект. Однак в разі якщо відсутня в комплектації, в такому випадку допустимо застосовувати профіль з оцинкованого металу. Як правило, установку укосів роблять через день-два після монтажу металопластикових вікон. Укіс з гіпсокартону утеплюють матеріалом, який використовується дуже часто в утепленні балконів, а саме мінеральна вата.

Згідно периметру віконного отвору до ребер наклеюють сталевий куточок, для того щоб кути не розділялися і не розпадалися. Гіпсокартон можна фарбувати, гарантувати, шпаклювати і шліфувати. Перед фарбуванням слід в ділянках об’єднання гіпсокартону в стику, зробити маленьку дірочку на пару міліметрів під кутом близько сорока п’яти і зверху нанести акрилову мастику. І вже на наступний день можна сміливо пофарбувати укоси.

У Випадку якщо ви бажаєте обробити гіпсокартоном колишні укоси, саме тоді, буде доцільно застосовувати безкаркасний спосіб монтажу. Найперше, що потрібно, це підготувати поверхню, куди буде кріпитися гіпсокартон, очистити її від різних речовин і матеріалів і наостанок прогрунтувати. Гіпсокартон зміцнюється до профілю саморізами, а також точково приклеюється за допомогою клею до основи. Для притискання гіпсокартону, можна використовувати дерев’яний брусок. З метою бетонної фіксації, використовуємо молоток і постукуємо їм по дерев’яного брусу. Для повної просушки укосу потрібно близько трьох днів. Як тільки край укосу повністю високий, замазуємо його акрилом. І наостанок піддаємо всю поверхню під шпаклівку.