Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Які вікна краще: WDS чи Rehau?

Проводячи капітальний ремонт у будинку або квартирі, особливу увагу потрібно звернути на грамотний підбір вікон. При цьому потрібно враховувати безліч нюансів: температурний режим у приміщенні (буде це спальня з опаленням або холодна лоджія), габарити віконних отворів тощо. Важливе питання – обсяг доступного бюджету. Тут слід зважати на той факт, що не завжди дешеві вікна виявляються найбільш неякісними. Однак і економити на практичності та довговічності також не рекомендується. А якщо ні, то можна отримати незаплановані витрати на ремонт.

вікна

Розібравшись з усіма параметрами, замовнику потрібно буде вирішити, який із представлених на ринку брендів краще вибрати. З урахуванням рівня популярності різних моделей пропонуємо визначити оптимальний варіант серед двох представників ринку: вікна WDS або Rehau – які виявляться краще?

Вікна WDS: особливості

Вікна вітчизняного виробника WDS мають велику популярність серед покупців з Києва та інших міст України. Їх можна зарахувати до середньої цінової категорії. При цьому металопластикові вікна цієї марки відрізняються гарною якістю, надійністю, зручністю експлуатації, а також тривалим терміном служби.

Користувачам пропонуються моделі з різною кількістю камер у профільній системі – від 4 до 6. Що стосується монтажної глибини, вона варіюється в межах від 60 до 82 мм. Показник опору теплопередачі можна оцінити на рівні вище за середній – для бюджетних моделей він починається з цифри 0,81 м2С/Вт, а у найдорожчих досягає 1,45 м2С/Вт. Звукоізоляція тут також залежить від цінової категорії. Вдасться купити варіанти із показниками від 2/5 до 5/5.

При виборі важливо враховувати функціональні можливості кожної окремої моделі. Частина доступних позицій від WDS дозволяє використовувати в конструкції всі типи рам - глухі, поворотно-відкидні - розсувні вікна, балконні блоки, двері різних типів і т. д. Але існують і такі моделі, де обмежена варіативність. Цей параметр слід вивчити перед замовленням. Палітра пропонованих колірних рішень також дуже широка - можна підібрати ламінування, виконане в таких відтінках, як золотий дуб, горіх, темна вишня, натуральний дуб, антрацит, сріблястий металік та ін.

Профіль

Розглядаючи модельний ряд виробника WDS, слід зазначити, що він розподілений саме за типом профільної системи, що використовується. Доступними на ринку зараз є 5 позицій.

WDS 8 SERIES

Це найдорожчий варіант, який дозволяє встановити вікно за максимальної монтажної глибини. Ширина склопакета тут також є найбільшою із пропонованих виробником. До решти переваг цього профілю можна віднести такі:

  • наявність додаткового наплаву, завдяки чому знижується холодна зона;
  • високі статичні показники рахунок квадратного армування замкнутої форми;
  • додатковий захист від шуму вологи та протягів, забезпечений середнім контуром ущільнення.

Всі ці якості роблять такі вікна в 3,5 рази більш ефективними, ніж класичні дерев'яні.

WDS 7 SERIES

Вони мають середню вартість. Ширина їх склопакета – від 24 до 40 мм, завдяки чому покупці можуть легко вибрати оптимально підходящий варіант. Підходять для монтажу при монтажній глибині 70 мм. Відрізняються довговічністю, надійністю та підвищеними звукоізоляційними характеристиками.

WDS 7 SERIES

Вони мають середню вартість. Ширина їх склопакета – від 24 до 40 мм, завдяки чому покупці можуть легко вибрати оптимально підходящий варіант. Підходять для монтажу при монтажній глибині 70 мм. Відрізняються довговічністю, надійністю та підвищеними звукоізоляційними характеристиками.

WDS 500

Вікна з цим профілем мають високу міцність за рахунок збільшення жорсткості. Вони призначені для монтажу за глибини 70 мм. До основних характеристик можна віднести:

  • комплектацію трьома видами склопакетів – 24, 32 та 40 мм;
  • 5 повітряних камер;
  • наявність спеціального ущільнювача підвищення герметизації.

Такі вікна виявляться досить теплими та надійними за дуже привабливою ціною.

WDS 400

Найбюджетніший варіант, який при цьому має достатню тепло- та звукоізоляцію, допоміжний захист від вітру та опадів, стильний дизайн. Можна купити його зі склопакетом 24 та 32 мм. Вказана монтажна глибина дорівнює 60 мм. Є 4 повітряні камери.

Абсолютно всі з представлених моделей підходять для монтажу в квартирі, заміському будинку або офісному приміщенні. А завдяки настільки великому асортименту та широкому діапазону розцінок з вибором відповідного варіанта проблем не виникне.

Склопакети WDS

Ширина склопакета, яка часто виступає одним із основних критеріїв при виборі, варіюється від 24 до 44 мм. Товщина скла дорівнює 6 мм. Можна вибрати позиції з одним склом, однією камерою (двома стеклами) або двокамерними (з трьома стеклами). Від цього критерію безпосередньо залежатиме вартість готової віконної конструкції, а також подальша якість експлуатації.

Відмінності вікон Rehau

Щоб розібратися, вікна WDS або Rehau кращі, необхідно також детально вивчити всі особливості других. Важливо, що виробництво таких віконних рам знаходиться в Німеччині, що гарантує їхню європейську якість. Тому вікна Рехау у Києві та інших містах України мають попит. Водночас варто враховувати, що їхня цінова категорія є досить високою. Тому підійдуть такі моделі тим, хто не бажає заощаджувати на якості.

До основних переваг цих конструкцій варто віднести:

  1. Високий рівень шумо- та теплоізоляції. Преміум моделі від цього виробника відповідають класу «А» за вказаними параметрами. Це означає, що вони перевершують конкурентів за міцністю, жорсткістю та товщиною профільних систем. Відповідно, вони здатні забезпечити необхідну енергоефективність усієї споруди.
  2. Екологічність профілів. Матеріали є абсолютно безпечними як для людини, так і для природи. Завдяки цьому пластикові вікна не виділяють ніяких шкідливих випарів навіть при підвищених температурах навколишнього середовища, при впливі прямих сонячних променів і т.д. дихання тощо.
  3. Довговічність. Термін експлуатації складає близько 60 років.
  4. Простота догляду. Зовнішній шар профільної системи має високу густину. Завдяки цьому пил і бруд не затримуються на його поверхні, а отже, проводити часті прибирання не потрібно, навіть якщо на вулиці пройшов дощ або будинок розташований у запиленій місцевості.

Компанія пропонує кілька моделей, які різняться за своїми характеристиками. Покупцеві варто детальніше ознайомитися з усіма особливостями кожної, щоб покупка виявилася по-справжньому вдалою. Наприклад, можна придбати вікна REHAU 60, які мають досить помірну ціну. Вони підходять для скління вікон, балконів і навіть перегородок. Такі профілі нараховують 3 камери, забезпечують високий рівень звуко- та теплоізоляції.

Вибравши REHAU 70, покупець отримає в користування 5-камерну конструкцію, яка відмінно поглинає шум і має високу жорсткість. Товщина склопакета може становити до 40 мм. Рівень опору теплопередач має показник 0,77–0,79 м2С/Вт.

Найдорожчими представниками модельного ряду є вікна REHAU GENEO PHZ. Ці конструкції мають 6 камер, 3 контури ущільнення стулки. Максимальна доступна для них товщина склопакета сягає 44 мм (2 камери). Ці конструкції можна по праву назвати чемпіонами за показником енергозбереження.

Ознайомившись із усіма особливостями представлених моделей двох іменитих брендів, ви зможете визначити для себе, вікна WDS або Rehau варто придбати. Однак, наважуючись на таку покупку, не можна забувати і про специфіку конкретного проекту – це скління котеджу або квартири, балкона, міжкімнатних перегородок і т. д. У кожному окремому випадку можуть бути ті чи інші обмеження або вимоги, які в обов'язковому порядку потрібно буде дотримуватися. Тому краще проконсультуватися зі спеціалістом, який допоможе зробити вибір.

Якщо ви шукаєте якісні вікна за розумною ціною з установкою професіоналів, варто звернути увагу на асортимент компанії «Стандарт Вікна». Тут пропонується величезний вибір найпопулярніших моделей від провідних виробників. В онлайн-каталозі також можна підібрати євровікна, ціни на які обов'язково порадують вас. Отримати консультацію щодо асортименту та послуг монтажу ви завжди можете у операторів за контактним номером телефону.