Часи бетонних підвіконь пішли в минуле. Сьогодні найбільш популярні аналоги з пластику. А вже за ними йдуть моделі зі штучного або натурального каменю та інших матеріалів. Підвіконня пластикове в Києві і в Україні в цілому затребувание з різних причин. Воно доступний за ціною, надійне, довговічне, привабливий і добре поєднується з ПВХ-вікнами. До того ж воно просте в догляді. Хоча це не відміняє питань про те, як відмити пластикове підвіконня.
Компанія «Стандарт вікна» має багатий досвід як монтажу, так і обслуговування підвіконних дощок з пластику. Накопиченими знаннями та навичками ми з радістю поділимося з вами. Ми розповімо, як і чим відмити пластикове підвіконня, що робити з найпоширенішими видами забруднень і плям, які можуть тут з’явитися.
Спочатку білосніжний аксесуар нерідко втрачає свій вигляд і стає жовтуватим. Виникати подібне може з різних причин: від сигаретного диму, осідання жиру, впливу ультрафіолету і т.д. Які засоби використовувати, щоб повернути початковий білий колір:
Нерідко виникає дилема, як відмити пластикове підвіконня після термічного опіку. Тактика подальших дій залежить від ступеня пошкодження поверхні.
Якщо ці рекомендації не допомагають, ви можете зв’язатися з нашими представниками. Майстри зможуть запропонувати оптимальне рішення з урахуванням конкретного пошкодження, його ступеня і масштабів.
План дій по відновленню естетики підвіконної дошки після проведення ремонтних робіт такий:
Фарбувальні залишки на білосніжній поверхні потрібно видаляти якомога швидше. Це стосується і звичайної фарби, і фломастера, і маркера, і навіть зеленки, яка ненавмисно пролита на підвіконня. Якщо вдасться вжити заходів до того, як пігменти вберуться до пластику, то процес видалення забруднень буде швидким і легким.
Якщо ви хочете знати, як відмити пластикове підвіконня від фарби, яка тільки що потрапила на нього, то просто візьміть меламиновую губку. Вона, немов ластик, стирає олівець на папері, видаляє фарбувальні залишки та інші стійкі забруднення.
Також може допомогти силікатний клей. Його потрібно нанести на забруднення, але так, щоб він не вийшов за межі фарби. Застигаючи клей буде стягувати фарбу, а коли він повністю висохне, то за допомогою скребка потрібно лише видалити клей з поверхні.
Найлегше видалити свіжу ґрунтовку. Можна просто намочити її і зняти шпателем з дерева або пластика. З більш стійкими забрудненнями допоможуть спеціальні засоби для виведення плям, на зразок кислотного засобу SZOP. Допомогти також може спирт, новий розчин ґрунтовки (розм’якшить стару), монтажна піна.
Шпаклівку, яка вже затверділа, потрібно розмочити, але не намагатися розтирати відразу. Потім на пляму слід нанести миючий склад (бажано гель), залишити на півгодини, а після видалити забруднення скребком з гуми. Свіжий розчин легко змити звичайною водою.
Захисну плівку з підвіконної дошки та / або пластикового вікна можна зняти бензиновим розчинником (його слід наливати під плівку, а потім поступово видаляти частини, що відшаровуються). Крім того непогано допомагає з видаленням скотч. Його слід нанести на плівку, а потім знімати разом з нею. На завершення потрібно буде очистити поверхню від залишків клею.
Діяти потрібно так само як і з пропаленою плямою. В цілому, ставити на підвіконну дошку щось гаряче не варто. Так можна пошкодити не тільки підвіконня, а й ПВХ-профіль, склопакет і т.д. Якщо вплив розчинника і / або шпаклівки не допомагають, то можна придбати декоративну плівку і нанести її на поверхню. Такий ремонт здатний перетворити весь інтер’єр приміщення.
Якщо пожовтіння підвіконня – в основному результат забруднень, то з профілем вікна все інакше. Якісна профільна система не змінює свій колір протягом всього терміну експлуатації. Тому якщо ви замовляєте вікна у нас, то гарантовано уникнете подібного лиха: ні ультрафіолет, ні сигаретний дим, ні жир від приготування їжі не змінять колір вікна.
При покупці віконних конструкцій у сумнівних продавців, ризики пожовтіння рами високі. В даному випадку діяти варто так само, як і з підвіконням: використовуючи хлорку, спеціальні очисники пластику, перекис водню, суміш оцту і соди. Але 100% гарантій результату немає.
Жовті розводи на підвіконні часто з’являються через полив квітів в горщиках. Позбутися цієї проблеми допоможе перекис водню: нанесіть його на пляму на 2-3 хвилини і змийте водою.
Щоб виключити повторну появу жовтизни ставити горщики краще на клейонку або серветки.
Позбутися від проявів корозії дозволяють як спеціалізована побутова хімія, так і універсальні засоби для чищення, на кшталт «Доместосу» або «Сантрі-гелю». Останні допомагають з легкими плямами і слідами. Якщо іржа в’їлася усередину підвіконня, то потрібні спецзасоби. Шукайте склад з відміткою «проти іржі» або ж написом англійською Rust.
Якщо у вас не виходить відмити ті чи інші забруднення, краще звертайтеся в нашу компанію за професійною допомогою. І ще враховуйте те, що іноді дешевше і швидше замовити у нас нове підвіконня.
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00