Скління – не єдина процедура, яка потрібна для створення комфортного і теплого простору на балконі або лоджії. Ще одним етапом благоустрою, поступово перетворюється на обов’язковий, є обшивка. Внутрішня – перетворює інтер’єр, дозволяє домогтися поліпшення теплоізоляційних показників. Обшивка балкона зовнішня служить для захисту від атмосферних впливів, утеплення без зменшення корисного простору. А ще вона прикрашає фасад.
Не знаєте кому довірити цю роботу? Обшивка балкона в Києві у компанії «Стандарт вікна» коштує на 17% нижче, ніж у конкурентів. Фахівці мають великий досвід роботи з різними матеріалами.
Оздоблення балкона з боку приміщення є обов’язковим етапом благоустрою. З її допомогою можна отримати комфортну міні-кімнату, літній сад, робочий кабінет і т.д. Матеріалів, які підходять для таких робіт, також стає все більше. Так, внутрішня обшивка балкона в Києві робиться з:
Перед вибором відповідного оздоблювального матеріалу потрібно звернути увагу на наступні аспекти:
Одним з найпопулярніших матеріалів вважається вагонка з сосни вищого або першого сорту, з сучком або без. Вона приваблива, поєднується з будь-яким інтер’єром, підходить для різних сценаріїв використання балконного простору.
Обшивка балкона вагонкою забезпечить такі плюси:
Коштує дерев’яна вагонка не дешево, але широкий асортимент дозволяє підібрати оптимальний матеріал в розрізі ціни і якості.
Цікава альтернатива натуральному матеріалу – обшивка балкона пластиком. ПВХ-панелі зазвичай коштують дешевше, вони ще й різноманітніше в плані текстур і квітів, добре поєднуються з різним інтер’єром. До інших плюсів такого матеріалу відноситься:
Але є і мінуси. Така внутрішня обшивка балкона більш схильна до механічних впливів. Дешеві вироби (це не про нас) можуть мати неприємний запах.
Нерідко для оформлення балконного простору використовується і декоративна штукатурка. Вона передбачає різні техніки нанесення, здатна імітувати інші оздоблювальні матеріали, поєднується з іншими видами обробки.
Плюси застосування декоративної штукатурки:
До мінусів декоративної штукатурки відноситься висока трудомісткість процесу нанесення і тривалість робіт. Також при повторному ремонті можуть виникнути складності з демонтажем такої обробки.
На балконі гіпсокартонні листи зазвичай використовують для вирівнювання стін і / або стелі, тобто є основою для фінішної обробки, наприклад, фарбування (рідше обклеювання шпалерами).
Гіпсокартон добре зарекомендував себе в сфері ремонту та будівництва. Він дозволяє приховати різні дефекти стін і стель, безпечний, надійний, підвищує теплоізоляційні властивості. Але є у нього і мінуси:
Відносно новий, але вже популярний варіант обробки балкона в Києві передбачає використання декоративного каменю. Він дозволяє імітувати цегляну кладку або натуральний камінь, ефектно і красиво виглядає.
Плюси декоративного каменю:
Недоліки декоративного каменю:
Це ще один досить новий (використовується близько 5 років), але вже дуже популярний балконний варіант. Панелі ламінату виробляють з пресованої тирси, виходить практичний, гарний і міцний матеріал.
Переваги обробки ламінатом:
З слабких сторін ламінату варто виділити наступне:
Вимог до матеріалів для обробки з боку вулиці більше. Тому і вибір зводиться, як правило, до 2-3 альтернатив – обшивка балкона профнастилом або сайдингом. Іноді ще застосовується морозостійка вагонка. Але така зовнішня обшивка балкона в Києві – не найкращий варіант.
А ще треба попередньо врахувати різні індивідуальні особливості.
В цьому випадку потрібно використовувати матеріал, який не боїться ультрафіолету. Оптимальна обшивка балкона металопрофілем або сайдингом. Від вагонки точно варто відмовитися: вона однозначно вигорить і буде неестетично виглядати. Щоб в літню пору року на балконі не було занадто жарко, попередньо потрібно виконати термоізоляцію. Вона важлива і для утеплення в зимовий час року.
Стійкість до ультрафіолету не важлива. Тут ключова роль відводиться утепленню, щоб взимку на такому балконі було комфортно. Тут обшивка балкона профнастилом і вагонкою не підходить: ці матеріали «тягнуть» холод. Оптимальним рішенням для металевого парапету буде сайдинг, для цегли або бетону – утеплення пінопластом з покриттям штукатуркою ( «мокрий фасад»).
Коли мова йде про обшивку балкона металевим профілем і сайдингом, то всі роботи можуть виконуватися зсередини без участі альпіністів. А ось мокрий фасад неможливий без зовнішнього монтажу утеплювачів.
У випадку з сайдингом і профнастилом спершу виконується обшивка, а вже потім скління балкону. У випадку з мокрим фасадом можлива й інша послідовність. Термін обшивки сайдингом і профнастилом досягає 2 діб.
Ці матеріали оптимальні для внутрішньої обробки балконів, оснащених металевою огорожею. Вони застосовуються і у випадках виконання виносу по плиті підстави. Ці матеріали довговічні, привабливі зовні, не бояться сонячних променів, не схильні до горіння, прості в монтажі, мають демократичну вартість. Власне тому їх в більшості випадків вибирають замовники і рекомендують наші майстри.
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00