Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Розсувні вікна в Києві

Вікна розсувні користуються популярністю в котеджному будівництві, а також облаштуванні терасових просторів, веранд, віконних і дверних прорізів у квартирах багатоповерхових будинків. Це стильне і функціональне дизайнерське рішення для сучасних інтер’єрів, що підвищує рівень комфорту і дозволяє максимально раціонально використовувати наявне місце.

Компанія «Стандарт вікна» пропонує сучасні якісні розсувні вікна в Києві. Це грамотна інвестиція, якщо дизайн-проект приміщення передбачає нестандартний спосіб скління.

 

ВИДИ РОЗСУВНИХ ВІКОН

Нестандартні та стильні варіанти скління дверних і віконних прорізів дозволяють реалізувати сучасні якісні розсувні вікна. Ціна на такі моделі завжди вище, ніж на традиційні версії. Але отримана в результаті довговічність, висока естетичність і надійність повністю виправдовують таку інвестицію. Сьогодні існує кілька популярних типів конструкцій:

 • паралельно-розсувні;
 • поворотно-зсувні;
 • вертикально-розсувні;
 • складаються зсувні моделі.

ЦІНИ НА РОЗСУВНІ ВІКНА

Цінова політика на розсувні конструкції завжди вище, ніж на стандартні. Це пояснюється використанням складної фурнітури механізмів і, як правило, більшою площею скління. Ціни на розсувні вікна залежать від таких параметрів:

 • загальна площа конструкції;
 • тип розсувний конструкції;
 • обраний бренд (Rehau, OpenTeck, Salamander, WDS);
 • якість і бренд фурнітури елементів;
 • складність монтажу (безпосередньо залежить від особливостей дверного або віконного отвору).

ФУРНІТУРА ДЛЯ РОЗСУВНИХ ВІКОН (РОЗСУНЕННЯ)

Фурнітурні механізми – одна з ключових умов для забезпечення працездатності та рухливості конструкції. Фурнітура також істотно впливає на фінальну вартість виробу. Через велику кількість складних механізмів, а також величезної ваги стулок, фурнітури деталі повинні демонструвати максимальну міцність і надійність.

Сталеві ролики та інші високоякісні матеріали забезпечують легкий і плавний рух стулок за своїми напрямними, а також гарантують збереження правильної геометрії вікна протягом кількох десятків років. Наявність двох точок опори повністю виключає ймовірність провисання.

ВАРТІСТЬ РОЗСУВНИХ ВІКОН В КИЄВІ

Це преміальне рішення для скління житла, тому цінова політика завжди вища, ніж з традиційними орними варіантами. У вікнах використовується особлива посилена фурнітура, що також сприяє зростанню вартості. Складна комплектація і багатоетапна збірка механізму також позначаються на фінальному ціннику.

Монтаж віконної системи повинна виробляти досвідчена бригада майстрів, які знають всі особливості роботи з великими за площею стулками і складними механізмами.

Ціна на розсувні вікна в Києві залежить від таких факторів:

 • загальної площі скління;
 • форми отвору, веранди, тераси;
 • обраного склопакета;
 • профільної системи;
 • додаткових опцій, наприклад, ламінація або дзеркальне тонування забезпечить приватність і комфортне перебування в приміщенні.

Вартість розсувних вікон в Києві прорахує менеджер компанії «Стандарт вікна». Ми оцінимо особливості об’єкта, підберемо оптимальний варіант і зробимо професійний монтаж.

РОЗСУВНІ ВІКНА НА БАЛКОН

Розсувні конструкції відмінно підходять для невеликих вузьких просторів, де традиційний орний варіант краде багато місця. Основні переваги такого рішення:

 • економія простору;
 • підходящий варіант для реалізації теплою схеми скління за допомогою великих за площею стулок;
 • дозволяють реалізувати провітрювання без необхідності повністю відсувати стулку;
 • виключається розорювання при поривчастим вітром у відкритому положенні;
 • стильний вигляд в інтер’єрі.

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА РОЗСУВНІ – ІННОВАЦІЙНЕ СКЛІННЯ

Інноваційна система спочатку орієнтована на вузькі приміщення, де є завдання максимально зберегти вільне місце, але при цьому забезпечити комфортний мікроклімат. Розсувні вікна дозволяють максимально раціонально і ефективно організувати неглибоке приміщення, а також візуально розширюють балконні площа.

Сучасні виробники дозволяють провести скління балкону за теплою схемою за допомогою зсувних конструкцій. Завдяки металопластикових вікон і склопакетів з опцією енергозбереження Ви отримаєте «теплий» балкон, який відповідає еталонним вимогам.

Механізм такого вікна передбачає наявність наступних елементів:

Компанія «Стандарт вікна» пропонує великий вибір розсувних моделей на базі різних профільних систем.

ПЕРЕВАГИ РОЗСУВНИХ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

У список ключових переваг входять такі параметри:

 • Високий рівень теплоізоляції. На відміну від алюмінієвих систем, ПВХ-варіанти забезпечують максимальний рівень захисту від тепловтрат. Сучасні ПВХ-профілі з декількома контурами ущільнення і енергозберігаючими склопакетами сприяють максимальної герметичності і теплозбереження.
 • Зберігають вільний простір. Віконні стулки рухаються в одній площині з вікном, тим самим зберігаючи вільний простір. Вам не доведеться переживати за збереження предметів або меблів біля дверей тераси, а також прибирати з підвіконня вазони та інші елементи декору, щоб відкрити стулку. Спочатку це найоптимальніший варіант для облаштування дуже вузької лоджії.
 • Без ризиків провисання. Звичні поворотно-відкидні стулки з часом можуть почати провисати, затирати раму, скорочуючи термін експлуатації фурнітури елементів. Вікна розсувні усувають цей ризик: конструкція рухається по рейках і роликам, тому передчасне зношування фурнітури виключено.
 • Надвисокі навантаження. Такі механізми можуть витримувати дуже велику вагу стулок. За умови оснащення якісними фурнітурними елементами стулка може важити в діапазоні від 160 до 400 кілограмів.
 • Масштабне скління, а значить, підвищена світлопропускна здатність. Розсувні вікна в Києві можуть сягати півтора метра в ширину. Із звичними невеликими рамними вікнами досягти такого рівня світлопропускання здібності не вийде.

Якщо вам хочеться максимальної освітленості – замовляйте великі за площею стулки, що рухаються.

РОЗСУВНІ ВІКНА ПВХ: ВИДИ ПРИНЦИПОВИХ КОНСТРУКЦІЙ

Спосіб відкриття різних за типом моделей може істотно відрізнятися. Це залежить як від побажань клієнта, так і від об’єктивних вихідних параметрів об’єкта, де реалізується скління. Спеціаліст віконної компанії допоможе вибрати механізм, який задовольнить і запит користувача, і ідеально впишеться у вихідні дизайнерські умови квартири, будинку або офісу.

Існують такі види конструкцій розсувних ПВХ-вікон:

 • паралельно-розсувні;
 • похило (поворотно) – роздвижна;
 • вертикально-розсувні;
 • Складає зсувні.

ПАРАЛЕЛЬНО-РОЗСУВНІ

Стулки в такому випадку переміщаються паралельно за своїми напрямними, економлячи місце в тих ситуаціях, де традиційний поворот важко або взагалі неможливо. Додатково передбачена можливість провітрювання. Основні переваги – надійність і високий рівень теплоізоляції.

ПОХИЛО (ПОВОРОТНО) -ЗСУВНІ ВІКНА

У такій реалізації стулка спочатку трохи зсувається вперед, а потім переміщається в паралельній площині по спеціальній рейці. Механізм відкривання нагадує принцип пристрій розорювання дверей в деяких великогабаритних автобусах.

Ключові переваги – високий рівень герметичності. Крім того, клієнти практично не обмежені у виборі розмірів – доступні варіанти висотою 2 метри і до 3 метрів в ширину.

ВЕРТИКАЛЬНО-РОЗСУВНІ

Вікна розсувні вертикальні рухаються у вертикальній площині, на території України не набули широкого поширення через низькі теплоізоляційні властивості. Вони є дуже популярним рішенням в Сполучених Штатах Америки.

СКЛАДНІ ЗСУВНІ

У народі їх часто називають «гармошка». Як правило, застосовуються не в віконних, а найчастіше використовуються саме в дверних отворах, а також у вигляді стильних перегородок для зонування великого за площею приміщення.

Вони не подарують такий же вражаючий ступінь економії вільного простору, як інші моделі, але все ж виграють за цим параметром у традиційних моделей.

РОЗСУВНІ ВІКНА НА БАЛКОН: ЦІНА

Балконний простір відмінно підходить для реалізації розсувних вікон. В цілому, немає ніяких особливих вимог і приписів щодо застосування такого рішення на сучасних балконах. Враховувати варто лише той факт, що на останніх поверхах конструкція буде випробовувати підвищені вітрові навантаження і вплив вологи. Але завдяки якісним комплектуючим це ніяк не позначиться на загальному комфорті жителів квартири.

Розсувні пластикові вікна повинні бути правильно встановлені, щоб забезпечувати достатній рівень теплоізоляції і відсутність продувань. У такому випадку виробник, монтажна бригада і замовник повинні орієнтуватися на такі моменти:

 • правильне з’єднання і надійна герметизація профілів для захисту від попадання вологи і пилу;
 • точний монтаж за рівнем, що виключає профіль який прогнив, або провисання рами;
 • створення схеми відведення води з рейок, по яких рухаються стулки;
 • використання якісного роликового механізму (це гарантія комфорту і безпеки в щоденній експлуатації).

Давайте розглянемо кілька топових варіантів Rehau, які дозволять вам реалізувати скління в рамках будь-якого дизайн-проекту в приватному котеджі або квартирі.

РОЗСУВНА СИСТЕМА PANORAMA SWING DESIGN

Створена для повного відкривання стулок. Ключові особливості:

 • можливість відкрити весь отвір (кожен елемент скління може переміщатися окремо один від одного вправо і вліво, тобто весь простір може бути повністю відкритим без зайвих імпостів);
 • практично необмежена кількість елементів;
 • простий і легкий догляд завдяки мінімальній кількості додаткових елементів.

Використовується, як правило, в процесі скління по холодній безрамній схеми, а також для облаштування літніх майданчиків в ресторанах і готелях.

СЛАЙДІНГОВА СИСТЕМА REHAU EURO-DESIGN SLIDE І REHAU HIGH-DESIGN SLIDE

Використовується для скління дверей і вікон, створює ефектний ансамбль на літніх терасах, відкритих верандах, великих лоджіях. Роблять спільно доступний корисний простір більш вільним і економлять вільне місце, щоб Ви могли по максимум використовувати кожен метр площі.

ПАРАЛЕЛЬНО-ЗСУВНІ СИСТЕМИ PSK

Комплектуються особливими фурнітурними елементами PSK, яка дозволяє змістити стулку із загальної площі і паралельно її зрушити. У положенні «закрито» рухаючі дверцята знаходяться в одній площині зі статичним елементом. Передбачені кілька варіантів відкривання: зсувний і провітрювання.

ПІДЙОМНО-РОЗСУВНІ СИСТЕМИ HST

Портальні версії використовуються в великогабаритних дверних отворах до 2,8 метра. А сама ширина стулок в такий реалізації може досягати 10 метрів. Підйомні механізми відкриваються за допомогою повороту ручки на 180 градусів. Рухаюча стулка при цьому трохи піднімається, що дає можливість рухатися на роликах в потрібному напрямку. Система працює неймовірно плавно і тихо. Використовується, як правило, при роботі з котеджними будинками, а також при проектуванні панорамних дверей в пентхаусах.

Замовляйте вікна Рехау в компанії «Стандарт вікна». Ми допоможемо визначитися з конфігурацією під конкретний об’єкт, швидко виготовимо продукцію і зробимо професійний якісний монтаж. Стильна і функціональна віконна система додасть в дизайн вашого житла або офісу нове звучання і розширить можливості ефективного використання простору.