Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Грати на вікнах: захист або зайвий дискомфорт?

Кріплення решіток на пластикові вікна — це хороший спосіб вберегти своє житло від зловмисників різного роду. Завдяки їм, вирушаючи в подорож, можна не турбуватися про збереження особистого майна. Це надійне і практичне пристосування найчастіше використовують господарі квартир, які розташовані на першому поверсі.

Решётки на окна

Завдяки міцним матеріалам, з яких виготовлені гратчасті елементи, швидко потрапити в квартиру через відкритий отвір непоміченим практично неможливо. А на верхніх поверхах вони стануть справжнім порятунком для батьків. Статистика показує великі цифри по дитячій смертності від випадання з відкритого прорізу. Малюки допитливі і постійно знаходяться в пошуках пригод. Захисні решітки на пластикові вікна — це відмінна і надійна охорона дитини від можливих трагедій.

Які решітки на пластикові вікна існують?

Сучасні вироби подібного типу сьогодні допомагають забезпечити не тільки безпеку, але і додати трохи естетики та краси. Виробники фурнітури для вікон пропонують сотні дизайнерських рішень для своїх замовників. Оригінальні композиції можуть стати відмінним доповненням до декору фасаду будівлі.

Заводи-виробники пропонують широкий вибір різних варіантів моделей для загородження віконних прорізів. Щоб вибрати найбільш оптимальний для кожного конкретного випадку варіант, варто розібратися в їх різновидах.

Основний критерій, який необхідно враховувати — це матеріал виготовлення прутків. Вони можуть бути виготовлені з:

 1. Конструкційної сталі — найменш міцні, проте найлегше піддаються куванню і згинанню при переплетенні.
 2. Арматурної сталі — набагато міцніше, не піддаються стандартним інструментам, які використовують зловмисники. Але з неї важче виготовити складні малюнки або завитки.
 3. Спецсталі — найбільш надійний варіант. Такі сплави використовуються найчастіше на заводах і великих складських приміщеннях. Але у них є і недолік — можуть стати перешкодою і уповільнити евакуаційний процес і роботу спецслужб у разі аварійної ситуації.

Залежно від способу кування, їх поділяють на:

 1. Регулярні — бюджетний варіант якісної охорони житла. Виготовлені з товстих сталевих прутків. Підходять для монтажу на перших поверхах будівель.
 2. Нерегулярні. Поєднують такі якості: хорошої огорожі від несанкціонованого проникнення і яскравий, незвичайний дизайн малюнка.
 3. Змішані — складаються з регулярних та нерегулярних структур, найбільше схильні до злому в місцях їхнього зіткнення.

Далі, за типом кріплення сучасні огорожі на віконних блоках діляться на:

 1. Стаціонарні — кріпляться безпосередньо в проріз. Вони відрізняються кращою надійністю і великим терміном служби. А також рідше схильні до деформації і випадання.
 2. Знімні — підходять для дерев'яних будинків з тонкими стінами. Вони менше піддаються різним методам злому, проте легко демонтуються.
 3. Розсувні — альтернатива сільським ставням. Це найкраще рішення, якщо треба захистити своє житло, якщо зіставити критерій ціна-якість. Вони не займають багато місця в зібраному вигляді, мають привабливий дизайн.
 4. Зсувні — легко виготовляються і встановлюються навіть новачками в цій справі. Підходять для облаштування будиночка на дачній ділянці.
 5. Вигнуті назовні — підходять для тих місць, де необхідно обійти випираючи ділянки зливів або вузькі укоси. Вони відрізняються досить високою вартістю виготовлення і монтажу, проте ж, легко піддаються злому зловмисників.

Різні моделі можуть бути виконані як в простому дизайні, так і з використанням різних декоративних елементів. І все ж головним завданням будь-якого огорожі залишається охорона квартир та будинків від грабіжників.

Основні захисні функції решіток

Щоб зробити оптимальний вибір перед покупкою захисної конструкції, необхідно чітко розуміти, для яких цілей вона встановлюється: безпека, декор, естетика. Від того, який з перерахованих типів вам необхідний, будуть залежати дизайн і ціни на  металопластикові вікна Київ зі сталевими огорожами.

Основні завдання:

 • охорона житла від проникнення грабіжників;
 • безпека дітей, які живуть на верхніх поверхах будинків;
 • збереження цінного майна комерційних приміщень.

Грати на пластикові вікна сьогодні виготовляються в першу чергу для того, щоб виконувати захисну функцію. При цьому важливо зберегти «золоту середину». Сталева конструкція повинна зупинити зловмисників при спробі несанкціонованого злому. Але також вона не повинна стати непереборною перешкодою для служб порятунку і поліції. Якщо станеться аварійна ситуація, співробітники повинні встигнути потрапити в палаюче або затоплюване приміщення.

Способи установки

Встановити всі пристосування можна своїми силами або скористатися допомогою професіоналів. Досвідчені співробітники нашої компанії, яка займається установкою укосів в Києві, також спеціалізуються на монтажі огороджувальних металевих елементів будь-якої складності. Фахівці з багаторічним досвідом при необхідності проконсультують замовника, а також допоможуть визначитися з оптимальним способом монтажу в кожному окремому випадку.

Після покупки клієнт може замовити установку:

 • ззовні будівлі — найбільш поширений і зручний спосіб;
 • всередині приміщення;
 • між двома рамами віконного блоку.

Для того щоб вибрати оптимальний спосіб кріплення, необхідно знати, на які стіни проводиться монтаж. Матеріал, з якого виготовлено будинок, а також його стан стануть головними критеріями в цьому питанні.

Монтаж на будинки з дерева здійснюється такими способами:

 1. У стінах будівель з цільного бруса свердляться наскрізні отвори. За розміром вони повинні підходити для довгих болтів з великим різьбленням, на які кріпиться вся металева основа.
 2. Металеві прути кріпляться безпосередньо на саморізи, встановлені в отворах стіни.

У тому випадку, якщо загороджувальні решітки кріпляться до бетонної або цегляної стіни, фахівці вважають за краще використовувати спеціальні закладні елементи. У будинку свердляться отвори, куди і вони забиваються. До виступаючих зі стіни кінців приварюється вся арматура.

Наша компанія надає послуги з повного ряду робіт «під ключ»: монтаж ПВХ-вікон, пластикових підвіконь, огорож і різноманітної фурнітури.

Недоліки

Для розуміння чіткої картини того, як все працює на практиці, необхідно також вивчити деякі негативні нюанси, з якими можна зіткнутися при установці і експлуатації подібних металевих прутів.

До найбільш значущих недоліків відносять:

 1. Слабка сторона — недостатнє забезпечення пожежної безпеки. Металеві прути можуть створити перешкоду на шляху до евакуації з палаючого приміщення. Для того щоб відкрити знімні або розпашні конструкції, може знадобитися повна концентрація зусиль, які знадобляться в екстрених ситуаціях.
 2. Естетична сторона. Не завжди виходить підібрати візерунок огорожі, що ідеально підходить під фасад.
 3. Власники можуть відчувати якийсь дискомфорт при житті за залізною перешкодою. Також не естетичним буде вид на вулицю з середини кімнати.
 4. Господині квартир стикаються з проблемою, бажаючи провести зручну і якісну мийку скла.
 5. Жодне загородження, незважаючи на високу ціну виготовлення і установки, не дає 100% гарантії від злому і пограбування будинку.

Для того щоб прийняти рішення про необхідність придбання такого захисту, варто ретельно зважити всі за і проти.

Протизламні вікна або решітки?

У тому випадку, коли є необхідність захистити своє житло, але немає можливості або бажання встановлювати решітки на пластикові вікна, на допомогу приходять протизламні склопакети.

З естетичного боку вони виглядають так само, як звичайні, не псують зовнішній вигляд будинку і не створюють дискомфорту для мешканців квартири.

Переваги протизламних блоків:

 1. Підходять під будь-який бюджет і мають різну ступінь безпеки. Зручно підібрати той варіант, який буде оптимальним в кожному певному випадку.
 2. Довгий термін експлуатації — за рахунок високої якості матеріалу і виготовлення.
 3. Завдяки таким пристосуванням зберігається красивий вид з квартири.
 4. Кращий варіант при виникненні екстрених ситуацій. Конструкція не створює перешкод для того, щоб швидко залишити приміщення в разі пожежі.

Якщо порівнювати співвідношення ціни і якості протизламних віконних блоків і огороджувальних накладок з металевих прутів, то все буде залежати від уподобань і потреб замовника. Головне — забезпечити надійний захист приміщення від несанкціонованого проникнення.