Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Лопнув склопакет, що робити?

У деяких випадках все відбувається таким чином, що склопакет здатний тріснути самостійно, без будь-якого фізичного або механічного впливу. Обстановка, яка виникла не дуже приємна і звичайно ж не звичайна. У цій статті ми з вами розберемо, чому такі речі відбуваються взагалі. В основному, така поломка складається з помилкового монтажу, який може виконувати компанія, яка встановлює вам вікна, а саме склопакет в віконну раму.

лопнув склопакет

Лопнуло скло в пластиковому вікні, причини:

  1. Невірний монтаж прокладок (спеціалізованих пластинок для склопакета відповідно до розмірів). Дана дія відбувається через те, що фахівці можуть поспішати з установкою, таким чином, монтаж скла вважається фінішної стадією. Наприклад, скло тріскається від дуже поганого монтажу самої системи або окремо склопакета.
  2. Просадка споруди - досить поширений фактор тріснутих склопакетів. Подібну проблему, легко помітити у багатьох торгових центрах, які стрімко завершують будівельні роботи і дуже швидко здають будівлю в експлуатацію. Відповідно до такого обставині, навіть широкі склопакети, можуть лопатися і виходити з ладу.
  3. Температурна атака або теплове потрясіння з'являється внаслідок різного температурного впливу: склопакет розігрівається не дорівнює, як це буває одне скло нагрівається набагато значніше ніж інше.
  4. Недовінченний шурупи - ще один трагічний фактор. Такого роду помилка, попадається в абсолютно всіх типах віконних систем. Склопакет зсувається і направляється в скобу, а крім різних цвяхів використовуються і саморізи. Після цього починає повільно тріскатися.
  5. Невелика щілина між склопакетом і конструкцій самого вікна це помилка виробника, а також не достовірність обсягів, то що призводить до цього, то що склопакет дуже впритул входить у віконну раму. Більш часто дане відбувається в алюмінієвих вікнах, в якому місці склопакет оточений сплавом, і найдрібніша вібрація переходить в скельце. Спочатку в склі виникає невелика ніяк не відчутні розрив, що в подальшому буде збільшуватися.
  6. З самого початку скло могло бути з різними дефектами, а ви цього не помітили. На жаль, такий дефект дуже складно помітити на виробництві або після створення конструкції.

Тріснуте скло може понести за собою купу різних і фатальних проблем. Виходячи з практики, зазор на зіпсованому склі, стає куди більше, ніж було до цього. Безумовно, головна проблема, що лопнув склопакета - це втрата тих якостей, через які ми і купуємо металопластикові вікна. При таких проблемах, значно зменшується теплоізоляційні і звукоізоляційні характеристики пластикового вікна. Крім того зовнішній вигляд пластикового вікна буде гірше.

Що робити і куди звертатися, у разі якщо лопнув склопакет?

Якщо розрив в склопакеті знаходиться з боку штапика, або розрив знаходиться всередині склопакета - це на 100% вина віконної фірми, а конкретніше монтажної бригади, що неправильно здійснила скління. Ймовірно, анкера були злегка перетягнуті, або застосовувалося дуже велика кількість піни при монтажі, що притиснула раму. У будь-якому випадку, мінімальний гарантійний термін на пластикові вікна - три роки. У разі якщо поручительський період ще ніяк не завершився, в такому випадку віконна фірма зобов'язана здійснити заміну склопакета безоплатно. Якщо протягом експлуатації металопластикового вікна з ним, що небудь сталося, не з вашої вини, Ви можете сміливо звернутися до менеджерів, які оформляли ваше замовлення і вони в найкоротші терміни, повинні виготовити новий склопакет або конструкцію і повторно Вам її встановити. У разі, коли тріщина на склопакеті видно на зовнішній стороні або на боці конструкції, то виробник не винен в існуючу проблему.

Видалення зіпсованого скла з пластикового вікна

Видалити склопакет з дефектами слід дуже обережно, для того щоб не поранитися. В першу чергу, слід прибрати штапики, які допомагають зберегти скло на встановленому місці. Забирають штапики за допомогою шпателя. З самого початку видаляють найбільший, який стоїть вертикально, а потім горизонтальний знизу, а після нього верхній.

Лопнувший склопакет слід витягувати за допомогою спеціального пристосування - присоски. Як правило даний вид роботи здійснюють пару чоловік. Зіпсований склопакет слід покласти на заздалегідь приготовлену ганчірку або будь-яку іншу тканину. Перед цим переконайтеся, що тріснуте скло знаходиться зверху.

У випадки, якщо склопакет, що потріскався знаходиться у віконній стулці, то краще заздалегідь прибрати віконну стулку. Для цього можете витягнути основний стрижень, який знаходиться у верхній петлі.

Установка нового склопакету

Перше то що слід зробити - упевнитися, що отвір пластикового вікна чистий від пилу, бруду або малого сміття. Далі слід встановити спеціальні підкладки під основу віконної коробки. Встановлюємо склопакет і здійснюємо контроль зазору і його величину. Також вам буде потрібно молоток з гуми за допомогою якого штапик встановлюється на своє місце. При його установці Ви повинні будете, почути клацання. Це буде означати, що ви встановили штапик правильно.

Заміна одного скла в склопакеті

Досить часто, до нас звертаються клієнти з проханням замінити одне скло в однокамерному або двокамерному склопакеті. Ми можемо це зробити, але це буде за вартістю дорожче, ніж вартість нового склопакета. Тому що ми повинні забрати, привезти, встановити, заміряти і тд.

      Що стосується герметизації, заміна одного скла в склопакеті ненадійна. Це може спричинити за собою розгерметизацію, що призведе до конденсату в склопакеті і його промерзання. Наша компанія «Стандарт Вікна» рекомендує Вам робити заміну склопакета в цілісному вигляді - це буде швидко, дешевше і якісніше. При заміні склопакета ми рекомендуємо міняти стару конструкцію на склопакети марки Glas Trösch, так як на даний вид склопакета ми даємо гарантію більше 19 років.