Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Які розсувні вікна обрати для будинку і квартири?

Останнім часом все більша кількість власників котеджів або квартир обирають розсувні вікна, які поєднують в собі функціональність, привабливий дизайн і практичність. Принцип роботи металопластикових систем розсувного типу досить простий і зрозумілий: дві однакові конструкції рухаються паралельно один до одного.

Управління сучасним механізмом також досить просте. Актуальність даної конструкції полягає в унікальній можливості економити вільний простір, що особливо важливо для малогабаритних квартир.

Саме тому віконні системи найбільш затребувані для облаштування балконів і лоджій в таких варіантах інтер’єру:

• малогабаритні квартири або вузькі кімнати;

• для облаштування зимового саду;

• для закритих терас і теплих лоджій;

• для облаштування невеликих конференц-залів.

Розсувні пластикові вікна відрізняються різними варіантами оформлення, розмірами та формами. Вони вже давно не обмежуються стандартними моделями, що дозволяє створити унікальний інтер’єр в будь-якому з приміщень.

ВИДИ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ РОЗСУВНИХ СИСТЕМ

Сучасні розсувні вікна класифікуються на певні категорії в залежності від механізму відкривання. З урахуванням таких особливостей прийнято виділяти три основних типи:

1. Паралельно-розсувні моделі. Щоб відкрити одну або відразу дві стулки, потрібно акуратно зрушити їх по напрямних в площині. За надійність експлуатації даної системи відповідають міцні ролики. Крім того, користувач може відкривати конструкцію в режимі «провітрювання». Все, що потрібно зробити – провернути ручку на 180 градусів. В результаті, утворюється щілина, розміри якої оптимальні для вільного проникнення свіжого повітря в приміщення.

2. Поворотно/похило-зрушена модель. Такі вікна розсувні відкриваються максимально тихо і просто – спочатку стулка злегка висувається в положення «вперед», а потім – зміщується паралельно по відношенню до другої стулки. Серед основних переваг цієї системи варто відзначити наявність високого ступеня герметичності, чудові шумо- і теплоізоляційні характеристики. Завдяки різноманіттю форм фурнітури, виробники пропонують стулки різних габаритів.

3. Вертикальні розсувні моделі. Такий тип вікон отримав не менш популярну другу назву «англійські» вікна. Існує величезна кількість модифікацій таких систем, але найбільшим попитом користуються класичні варіанти – двосекційні розсувні вікна на балкон, які мають нерухому верхню секцію і рухливу нижню секцію. Використання щільних засувок – гарантія якісної фіксації конструкції по вертикалі в умовах різної висоти. Головна перевага цієї системи – можливість склити великі площі. Саме тому останній варіант широко затребуваний в процесі скління великогабаритних приміщень.

Різниця сучасних систем є і за матеріалом, з якого вони виконані. Наприклад, моделі поворотно-зсувного типу можуть бути виконані з міцного пластику або алюмінієвого сплаву. Що стосується вертикальних конструкцій, вони можуть бути виготовлені з різних видів матеріалів: починаючи з дерева і, закінчуючи пластиком.

Алюміній користується особливим попитом, адже він легкий і практичний матеріал, який з легкістю протистоїть деформаціям, зберігаючи зовнішній вигляд і форми конструкції. Крім того, він не піддається впливу корозії, що гарантує його тривалий термін служби.

ПЕРЕВАГИ РОЗСУВНИХ ВІКОН

Розсувні металопластикові вікна стають все більш затребуваними. В першу чергу, це пояснюється їх важливою відмінною особливістю в порівнянні з іншими сучасними системами – відсутність поворотно-відкидного механізму. В результаті, закриття стулки здійснюється в площині вікна. Саме тому такі конструкції широко використовуються для будівництва заміських будинків, для веранд і басейнів, де необхідно склити величезну площу.

У список головних переваг включені:

• Це відмінне рішення для вузьких балконів або невеликих кімнат, так як при відкриванні вікна не використовується додатковий вільний простір.

• Надійна конструкція і застосування високоякісної фурнітури.

• Не варто додатково купувати спеціальні обмежувачі, що оберігають вікна від сильних поривів вітру та протягів.

• Виробник може використовувати будь-яку кількість стулок.

• Конструкція не потребує додаткового частого догляду.

• Функціональний і стильний дизайн, який відмінно впишеться в будь-який стиль інтер’єру.

Єдиний мінус цієї системи полягає в великій вазі готової конструкції. Саме тому установку таких вікон рекомендується проводити в сучасних будівлях, стіни яких витримають подібні навантаження.

ЯК ОБРАТИ РОЗСУВНІ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Щоб купити металопластикові вікна, потрібно приділити особливу увагу їх конструкції. Адже якість всієї системи і тривалий експлуатаційний термін залежать від виконання віконної конструкції. Різні компанії-виробники використовують абсолютно різні матеріали і технології виробництва. Крім того кожен з розробників застосовує всілякі способи обробки матеріалу, що також позначається на термінах служби готової конструкції.

У список базових деталей таких моделей входить:

• склопакет;

• рама;

• фурнітура;

• стулка.

Такий набір практично нічим не відрізняється від стандартних металопластикових конструкцій. Однак розсувні системи все ж мають певні особливості, які заслуговують на окрему увагу:

1. Фурнітура в цих моделях має більш складну конструкцію. Крім звичайних ручок тут є полози і каретки, за рахунок яких стулки починають рухатися. Необхідно обирати полози, виконані з міцного металу. Як правило, виробники обирають саме сталь з нержавіючим покриттям.

2. Більше навантаження припадає на верхню частину полозів, тому варто врахувати, щоб вони були більш міцними і стійкими до деформацій.

3. Каретка повинна бути доповнена відповідними коліщатками з додатковим гумовим напиленням. В результаті використання конструкції можна виключити утворення скрипу.