Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Ремонт даху на балконі

На балконі дах виконує захисну функцію: запобігає потраплянню опадів, вологи і води. Ще він захищає від сонця, прямо впливає на тепло- і звукоізоляційні властивості. Якісний ремонт або новий дах на балконі в Києві потрібен, якщо:

 • він взагалі відсутній (актуально для останніх поверхів);
 • виконується виніс по балконній плиті або підвіконню;
 • старий козирок втратив свої експлуатаційні властивості: протікає, знаходиться в поганому стані.
 

Якщо вам потрібен надійний дах на балкон, вибирайте наші послуги. Ми пропонуємо міцні конструкції малої ваги, які здатні тримати скління, справлятися з атмосферними і вітровими навантаженнями, вписуватися в існуючий фасад будівлі. У нас ви можете замовити дах на балкон без скління або ж послугу «балкон під ключ» з повним комплексом ремонтних робіт.

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗРОБИТИ ДАХ

Процес монтажу і ремонту цієї конструкції слід довіряти професіоналам. Ми подбаємо про головні експлуатаційні властивості даху – надійності і міцності, високих ізоляційних якостях, привабливості і т.д. Обов’язковими складовими якісної конструкції є:

 • грамотно виконаний примикаючий відлив, який виключає протікання в місці контакту конструкції зі стіною. Наші майстри застосовують оцинковані внутрішні куточки, які додатково обробляються мастикою, потім вони заглиблюються в стіну і надійно фіксуються дюбелями;
 • нахил в 30+ градусів для ефективного відведення вологи;
 • якісна звуко- і теплоізоляція.

ЧОМУ ТЕЧЕ ДАХ?

Нерідко дах на балконі в Києві доставляє проблеми своєму власникові. Самою типовою скаргою, яку точно не можна залишати без уваги, є втрата герметичності. Через що?

 1. Застосовуються неякісні матеріали для виготовлення (ремонту) даху. Занадто важкі або навпаки полегшені матеріали викликають деформації і порушення цілісності. Як наслідок дах на балкон останнього поверху тече.
 2. Помилки монтажу. Працівники можуть неправильно закрити стики, не укласти необхідний гідроізоляційний матеріал, що і викликає протікання.
 3. Особливі кліматичні умови. У занадто вологому або холодному середовищі дах на балконі руйнується швидше. З’являються тріщини, щілини та інші дефекти.
 4. Спроби самостійного ремонту. Нерідко до протікання призводять помилки допущені самим власником. Так, наскрізні отвори в даху можуть з’явитися після самостійного застосування перфоратора.
 5. Фізичний знос. Ніщо не вічне. Згодом пошкодитися може будь-який матеріал, герметик розтріскується або пересихає.

Ознаками втрати цілісності є неприємні запахи в області верхньої частини балкона, брудні патьоки води, цвіль під стелею. Якщо не вжити заходів, то ситуація буде тільки погіршуватися. Дах на балкон, фото якого були зразком для інших, може перетворитися в непридатну для ремонту конструкцію, яка вимагає повної заміни.

ЕТАПИ МОНТАЖУ ДАХУ НА БАЛКОНІ

Установка включає в себе такі роботи:

 • виконання вимірів і необхідних технічних розрахунків;
 • зварювальні роботи з металевим каркасом;
 • закріплення каркаса на анкери, стійки і т.д .;
 • монтаж примикає до стіни відливу і якісна герметизація всіх стиків;
 • настил покрівельного матеріалу;
 • утеплення і звукоізоляція;
 • далі модульний дах по всьому фронтону покривається профнастилом, а для каркасного – ставляться спеціальні накладки до світлопрозорих конструкцій (віконної рами);
 • виконується внутрішня обробка (фарбування, обшивка і т.д.).

РІЗНОВИДИ ДАХУ НА БАЛКОН

Сучасний дах на балкон у Києві може відрізнятися за своєю конструкцією. До найпоширеніших належать каркасні, модульні, рамкові варіанти. Вибір конкретного варіанту залежить від будинку, розмірів балкона, відсутності / наявності скління та інших особливостей.

КАРКАСНИЙ ДАХ

Така конструкція робиться з профнастилу і ставиться без зварювання, а опорою для неї виступає віконна рама. Додаткову жорсткість забезпечують спеціальні накладки, відповідальні за фіксацію до стіни і склінню. Такий дах на балкон з профнастилу має легку вагу, підходить для невеликих балконів (довжиною до 3.5 м і шириною до 1 м). Найчастіше каркасні конструкції ставлять в п’ятиповерхових будинках з Г і П-образної балконних рамою, в тому числі якщо потрібен дах на французький балкон.

МОДУЛЬНЫЙ ДАХ

Це самонесуча конструкція з металевим каркасом, фіксується на анкерні болти. Довжина останніх залежить від стану стін в конкретному будинку, матеріалу, з якого вони виконані. Поверх модулів кладуть рейки з дерева, а вже на них стелять покрівельний матеріал. Зазвичай застосовується модульний дах в житлових будинках на верхніх поверхах. Може монтуватися як при наявності, так і при відсутності скління.

РАМКОВЫЙ ДАХ

Такі конструкції передбачають стійки, а в якості опори для них виступають не тільки стіни, але і балконна плита підстави. Застосовують рамкові дахи на балконах різної конфігурації, включаючи складні. Найчастіше ми пропонуємо зупинитися на такому варіанті при здійсненні виносу по підвіконню або підлозі.

РОЗШИРИТИ КОЗИРОК, ОБЕСШУМІТЬ КОЗИРОК

При наявності даху може знадобитися її розширення, якщо робиться винос балкона з подальшим виносним склінням. Трохи рідше розширений козирок може знадобитися в ситуаціях, коли спочатку верхня плита в глибину менше нижньої (не закриває парапет балкона). Для створення подібного козирка використовуються гладкі листи з ребрами жорсткості. Вони укладаються на сталеву смугу і фіксуються на саморізи зі спеціальними прогумованими шайбами.

Проблема гучного даху актуальна для мешканців верхніх поверхів. Виключена ймовірність шуму тільки при наявності бетонних дахів з єврорубероїдом. В інших ситуаціях, необхідні додаткові звукоізоляційні заходи. До варіантів вирішення проблеми відноситься:

 • зміцнення козирка і даху, якщо джерело шуму – рух при вітрі;
 • покриття шумоізоляційним складом (покрівельні стрічки на бітумної основі, бітумна шумоізоляція, мастики, ізолон, автомобільні засоби шумоізоляції і т.д.);
 • зміна кута нахилу (якщо є така можливість);
 • укорочення козирка (якщо є можливість).

УТЕПЛЕННЯ ДАХУ НА БАЛКОНІ

Як правило, утеплювач тут служить для звукоізоляції при дощі. Але корисний він і з точки зору підвищення енергоефективності балкона. Так, наявність утеплювача скоротить кількість конденсату, підвищить температуру в приміщенні при об’єднанні з кімнатою або використанні балконного простору в якості робочого кабінету або інший функціональної зони.

 

Утеплюється дах, як правило, з боку приміщення: матеріал укладається між латами з дерева і металу. Використовують найчастіше пінопласт прямокутної форми, а стики в листах закладають монтажною піною. Рекомендується застосовувати утеплювач товщиною 5 см. Це дозволить виключити вогкість, а при використанні теплого скління балкону та інших заходів з утеплення – створити комфортний мікроклімат на балконі. При холодному склінні можна застосовувати і більш тонкі аркуші (2 см).

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ОБРОБКИ ДАХУ НА БАЛКОНІ

У якості настил даху на балкон в Києві найчастіше застосовують профільовані листи (профнастил), металеву або бітумну черепицю, ондулін. Якщо покрівля стелиться на бетонну плиту верхніх поверхів, то зазвичай ми використовуємо 2 шари м’якого євроруберойду.

ДАХ З ПРОФНАСТИЛУ

В даному випадку застосовуються листи з оцинкованої сталі, які захищає спеціальний полімерний шар. Важливий плюс такого матеріалу – висока надійність і довговічність (аж до 40 років), розумна ціна, порівняно нескладний монтаж.

ДАХ З БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Це м’яка покрівля. Вона популярна за рахунок різноманіття кольорових гам, форм і модифікацій. Плюси матеріалу – легка вага, здатність повторити будь-які вигини і зміни в геометрії, найвища герметичність козирка. Крім високої довговічності бітумну черепицю відрізняють прекрасні звукоізоляційні властивості.

ДАХ З МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ

Це універсальний матеріал для покрівель, який зроблений з оцинкованої сталі і покритий з двох сторін полімерним складом, який виконує захисну і декоративну функцію. Коштує металочерепиця зазвичай дорожче профлиста.

ОНДУЛІН

 

Практичний полімерний матеріал для покрівлі з високою стійкістю до атмосферних впливів і хімічних речовин, гарні звукоізоляційні властивості. Злегка програє металочерепиці по міцності.