На балконі дах виконує захисну функцію: запобігає потраплянню опадів, вологи і води. Ще він захищає від сонця, прямо впливає на тепло- і звукоізоляційні властивості. Якісний ремонт або новий дах на балконі в Києві потрібен, якщо:
Якщо вам потрібен надійний дах на балкон, вибирайте наші послуги. Ми пропонуємо міцні конструкції малої ваги, які здатні тримати скління, справлятися з атмосферними і вітровими навантаженнями, вписуватися в існуючий фасад будівлі. У нас ви можете замовити дах на балкон без скління або ж послугу «балкон під ключ» з повним комплексом ремонтних робіт.
Процес монтажу і ремонту цієї конструкції слід довіряти професіоналам. Ми подбаємо про головні експлуатаційні властивості даху – надійності і міцності, високих ізоляційних якостях, привабливості і т.д. Обов’язковими складовими якісної конструкції є:
Нерідко дах на балконі в Києві доставляє проблеми своєму власникові. Самою типовою скаргою, яку точно не можна залишати без уваги, є втрата герметичності. Через що?
Ознаками втрати цілісності є неприємні запахи в області верхньої частини балкона, брудні патьоки води, цвіль під стелею. Якщо не вжити заходів, то ситуація буде тільки погіршуватися. Дах на балкон, фото якого були зразком для інших, може перетворитися в непридатну для ремонту конструкцію, яка вимагає повної заміни.
Установка включає в себе такі роботи:
Сучасний дах на балкон у Києві може відрізнятися за своєю конструкцією. До найпоширеніших належать каркасні, модульні, рамкові варіанти. Вибір конкретного варіанту залежить від будинку, розмірів балкона, відсутності / наявності скління та інших особливостей.
Така конструкція робиться з профнастилу і ставиться без зварювання, а опорою для неї виступає віконна рама. Додаткову жорсткість забезпечують спеціальні накладки, відповідальні за фіксацію до стіни і склінню. Такий дах на балкон з профнастилу має легку вагу, підходить для невеликих балконів (довжиною до 3.5 м і шириною до 1 м). Найчастіше каркасні конструкції ставлять в п’ятиповерхових будинках з Г і П-образної балконних рамою, в тому числі якщо потрібен дах на французький балкон.
Це самонесуча конструкція з металевим каркасом, фіксується на анкерні болти. Довжина останніх залежить від стану стін в конкретному будинку, матеріалу, з якого вони виконані. Поверх модулів кладуть рейки з дерева, а вже на них стелять покрівельний матеріал. Зазвичай застосовується модульний дах в житлових будинках на верхніх поверхах. Може монтуватися як при наявності, так і при відсутності скління.
Такі конструкції передбачають стійки, а в якості опори для них виступають не тільки стіни, але і балконна плита підстави. Застосовують рамкові дахи на балконах різної конфігурації, включаючи складні. Найчастіше ми пропонуємо зупинитися на такому варіанті при здійсненні виносу по підвіконню або підлозі.
При наявності даху може знадобитися її розширення, якщо робиться винос балкона з подальшим виносним склінням. Трохи рідше розширений козирок може знадобитися в ситуаціях, коли спочатку верхня плита в глибину менше нижньої (не закриває парапет балкона). Для створення подібного козирка використовуються гладкі листи з ребрами жорсткості. Вони укладаються на сталеву смугу і фіксуються на саморізи зі спеціальними прогумованими шайбами.
Проблема гучного даху актуальна для мешканців верхніх поверхів. Виключена ймовірність шуму тільки при наявності бетонних дахів з єврорубероїдом. В інших ситуаціях, необхідні додаткові звукоізоляційні заходи. До варіантів вирішення проблеми відноситься:
Як правило, утеплювач тут служить для звукоізоляції при дощі. Але корисний він і з точки зору підвищення енергоефективності балкона. Так, наявність утеплювача скоротить кількість конденсату, підвищить температуру в приміщенні при об’єднанні з кімнатою або використанні балконного простору в якості робочого кабінету або інший функціональної зони.
Утеплюється дах, як правило, з боку приміщення: матеріал укладається між латами з дерева і металу. Використовують найчастіше пінопласт прямокутної форми, а стики в листах закладають монтажною піною. Рекомендується застосовувати утеплювач товщиною 5 см. Це дозволить виключити вогкість, а при використанні теплого скління балкону та інших заходів з утеплення – створити комфортний мікроклімат на балконі. При холодному склінні можна застосовувати і більш тонкі аркуші (2 см).
У якості настил даху на балкон в Києві найчастіше застосовують профільовані листи (профнастил), металеву або бітумну черепицю, ондулін. Якщо покрівля стелиться на бетонну плиту верхніх поверхів, то зазвичай ми використовуємо 2 шари м’якого євроруберойду.
В даному випадку застосовуються листи з оцинкованої сталі, які захищає спеціальний полімерний шар. Важливий плюс такого матеріалу – висока надійність і довговічність (аж до 40 років), розумна ціна, порівняно нескладний монтаж.
Це м’яка покрівля. Вона популярна за рахунок різноманіття кольорових гам, форм і модифікацій. Плюси матеріалу – легка вага, здатність повторити будь-які вигини і зміни в геометрії, найвища герметичність козирка. Крім високої довговічності бітумну черепицю відрізняють прекрасні звукоізоляційні властивості.
Це універсальний матеріал для покрівель, який зроблений з оцинкованої сталі і покритий з двох сторін полімерним складом, який виконує захисну і декоративну функцію. Коштує металочерепиця зазвичай дорожче профлиста.
Практичний полімерний матеріал для покрівлі з високою стійкістю до атмосферних впливів і хімічних речовин, гарні звукоізоляційні властивості. Злегка програє металочерепиці по міцності.
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00