Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуРОЗШИРЕННЯ БАЛКОНА

Однією з найпопулярніших проблем для більшості власників сучасних квартир є недостатня кількість вільного простору. Іноді, саме ця проблема є головною причиною того, що люди не можуть утілити свої задумки в реальність – створити окрему кімнату для відпочинку, організувати власний робочий куточок або зробити простору оранжерею з кольорами. Винесення балкона по підлозі дозволяє розв’язати цю проблему і обзавестися зайвими метрами, які можна раціонально використати. Проте представлена процедура досить складна і вимагає наявності спеціального устаткування, набору інструментів і якісних матеріалів.

У цьому допоможуть фахівці компанії Стандарт Вікна, які розповідять клієнтові про усі переваги цієї послуги. Наявність багатого досвіду і професіоналізм майстрів дозволяє виконати усі робочі процеси максимально швидко і якісно, що позитивно позначається на тривалому терміні служби готової конструкції. В процесі виконання таких робіт здійснюється повний демонтаж старого парапету. На місце старого парапету необхідно встановити кронштейни, які висуваються із зовнішнього боку обгороджування. Такий спосіб прийнято вважати одним з самих затребуваних і надійних. Завдяки цьому методу вдається розширити простір на балконі і використати різні варіанти склопакетів.

Щоб такий балкон можна було “використати” упродовж усіх чотирьох сезонів, майстри пропонують скористатися додатковими послугами:

 • Таке розширення балкона дозволяє збільшити вільний простір. Особливість цього методу базується на тому, що скління переноситься за межі парапету. Представлений спосіб має особливий попит, оскільки дозволяє звільнити і зберегти вільний простір для розташування предметів меблів. Таким чином, можна легко пересуватися по балкону навіть за наявності відкритих стулок.
 • Висока надійність. Безпека готової конструкції безпосередньо залежить від професіоналізму майстрів. Саме тому рекомендується довіряти виконання усіх робочих процесів справжнім майстрам своєї справи. Фахівці компанії Стандарт Вікна зварюють каркас з металевих труб, куточків і швелерів, що дозволяє його надійно закріпити на фасадній частині будинку і бетонній плиті.
 • Комфорт експлуатації. При відкриванні стулка більше не чіплятиметься за білизну (після прання), що висить, і інші предмети інтер’єру.

Додатковий збільшений простір – це прекрасна можливість утілити свої ідеї в реальність і наповнити балкон необхідними предметами меблів (шафа, журнальний столик, пуфи, крісло-гойдалка, невеликий м’який диван і інше). Деякі використовують лоджію або балкон як підсобне приміщення, де можна зберігати різні речі. У такому разі, доцільно доповнити інтер’єр різними поличками, шафами і іншими варіантами багатофункціональних корпусних меблів.

ВИНЕСЕННЯ БАЛКОНА ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ В КИЄВІ І ЦІНИ

Винесення балкона – це збільшення корисної площі на вашому балконі, шляхом установки додаткового металевого каркаса. Таким чином ми збільшуємо площу підвіконня або площу підлоги.

СКЛІННЯ БАЛКОНА

ВИДИ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ
Починаючи скління в першу чергу необхідно визначити головне – як саме склити балкон. Форма або вид скління залежать від виду балкона або лоджії і від Ваших переваг:
П-подібного
скління
Г-подібного
скління
Лоджія
скління
Французьке
скління
Напівкругле
скління

Етапи винесення балкона по підлозі від компанії Стандарт Вікна

Винесення балкона по підлозі Київ має на увазі попередню підготовку, яку також проводять спеціалізовані майстри. В першу чергу потрібно буде грамотно розрахувати можливості усіх несних конструкцій. Адже далеко не усі бетонні плити можуть впоратися з навантаженнями, які помітно збільшаться, в результаті розширення балкона. Це особливо важливо враховувати в процесі винесення балкона в старих будівлях. Щоб замовити балкон під ключ, досить зв’язатися з нашими майстрами, які проведуть детальну консультацію і допоможуть відшукати найбільш відповідне рішення для проведення усіх робочих процесів. Винесення балкона по підлозі, технологія якої залежить від особливостей майбутньої конструкції, здійснюється у декілька етапів:

 1. Майстри виконують демонтажні роботи, спрямовані на очищення вільного простору для майбутньої роботи. Старий парапет забирається і залишається одна плита.
 2. Основну роль в процесі виконання такого завдання грають зварювальні роботи, які дозволяють створити надійну і міцну основу. Щоб виготовити консолі і каркас прийнято використати куточки, швелера і профільні труби, розміри яких підбираються з урахуванням габаритів майбутньої конструкції.
 3. Каркас вариться поверх плити по її площині і до стіни будинку по усій довжині. Таким чином, усе навантаження рівномірно розподіляється на частину будівлі, що несе.
 1. У такому разі, здійснюється розширення майбутнього балкона по основі плити – в різні боки і вперед. В результаті, площа майбутнього балкона помітно збільшується не лише в області парапету, але і по усій підлозі.
 2. Після цього виконується зварювання конструкції з новим парапетом з профільної труби розміром 40х40 см При цьому товщина стінки не має бути менша, ніж 1,5 мм Замовник отримує можливість самостійно вибрати висоту для нового парапету, враховуючи майбутню обробку підлоги.
 3. Після завершення усіх зварювальних робіт самий час переходити до процесу зовнішньої обшивки балкона.
 4. Наступний етап – скління балкона. Можливі варіанти скління клієнт заздалегідь погоджує з майстрами, які пропонують різні рішення для кожного окремо взятого випадку. Приміром, якщо йдеться про французьке скління балкона, тоді доцільно використати нижній розширювач.

Винесення балкона по підлозі від фахівців компанії Стандарт Вікна – це відмінне рішення для усіх власників квартир, що бажають виконати розширення вільної площі. Застосування додаткової обшивки і утеплення балкона дозволяє створити в приміщенні сприятливий мікроклімат, незалежно від погодних умов за вікном.

ВИДИ РОБІТ

ЯКІ ПРОВОДЯТЬСЯ НА БАЛКОНІ

Винесення

балкона

від 530 грн/м.п.
Дозволяє збільшити корисну площу балкона від 530 грн/м.п.

Скління

балкона

від 1900 грн/м.кв
Металопластикові вікна на Ваш балкон за найвигіднішими цінами в Києві від 1900 грн/м.кв

Утеплення

балкона

від 70 грн/м.кв.
Принесе тепле літо на ваш холодний балкон. від 70 грн/м.кв.

Внутрішня обробка

балкона

від 361 грн/м.кв.
Поєднає у вашому балконі функціональність та естетику від 361 грн/м.кв.

Зовнішня обшивка

балкона

від 483 грн/м.кв.
Надасть балкону прекрасного зовнішнього вигляду. від 483 грн/м.кв.

Дах

на балкон (каркас)

від 1400 грн/м.п.
Європейські комплектуючі, власне виробництво! від 1400 грн/м.п.

ВИНЕСЕННЯ БАЛКОНА ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ В КИЄВІ І ЦІНИ

Винесення балкона – це збільшення корисної площі на вашому балконі, шляхом установки додаткового металевого каркаса. Таким чином ми збільшуємо площу підвіконня або площу підлоги.

Ціни на розширення балкона по підлозі

Одним з головних питань, яке цікавить кожного замовника, є вартість розширення балкона. Цінова політика компанії Стандарт Вікна дозволяє кожному клієнтові скористатися цією послугою, не сумніваючись у високій якості проведених робіт. Вартість залежить від таких важливих критеріїв:

 • Архітектурні особливості будови і балкона, який необхідно розширити.
 • Дизайнерські побажання з боку замовника, його плани з приводу подальшого застосування вільного простору на балконі (веранда, робочий кабінет, продовження кухні або кімнати).
 • Матеріали, які були узяті за основу в процесі посилення конструкції, для обшивки, скління і утеплення балкона.

З урахуванням усіх вищезгаданих особливостей розраховується вартість цієї послуги. Дізнатися про конкретну ціну можна під час проведення вимірів, якщо замовник спочатку вкаже усі свої побажання і їх не коригуватиме в процесі виконання поставленого завдання. Крім того, важливо пам’ятати, що подібне розширення балкона передбачає установку даху. Якщо йдеться про останній поверх, тоді дах монтується з нуля і повністю відповідає ширині нового балкона. У усіх інших ситуаціях, дах знаходиться, безпосередньо, під парапетом верхнього балкона. Цей аспект також грає далеко не останню роль в процесі ціноутворення. Таким чином, додається ще один важливий пункт – поверховість. Компанія Стандарт Вікна максимально спростила спосіб замовлення послуги винесення балкона по підлозі. Все, що знадобиться від клієнта – це виконати три важливі кроки:

 1. Залишити безкоштовну заявку на сайті.
 2. Відповісти на дзвінок менеджера, який погоджує час приїзду того, що заміряє.
 3. Дочекатися того, що заміряє і розповісти йому про свої плани на новий балкон.

Фахівці пропонують перевірені і якісні матеріали, які відрізняються доступною вартістю. Це пояснюється тим, що компанія співпрацює із заводами-виготівниками безпосередньо, а не через посередників. В результаті, клієнт може бути упевнений в міцності і надійності готової конструкції.

ЗОВНІШНЯ ОБШИВКА

САЙДИНГ, ПРОФНАСТИЛ, ПЛАСТИКОВА ВАГОНКА

ВИНОС БАЛКОНА: ЯКИЙ ТИП РОЗШИРЕННЯ ВИБРАТИ?

Коли виникає необхідність виносу балкона? У разі, якщо є бажання розширити корисний простір квартири – для обладнання тут зони відпочинку, кабінету або домашньої оранжереї. Важливо заздалегідь продумати всі деталі такого переобладнання, підібрати відповідний проект і матеріали. Наша компанія пропонує винос балкона за вигідними цінами в місті Київ! Наші фахівці впораються із завданнями будь-якої складності. А перед цим ми пропонуємо визначитися з тим, яке розширення балкона варто вибрати. 

ВИНОС БАЛКОНА: ВАРІАНТИ 

Варіантів реалізації такого завдання є кілька. Все залежить від того, що ви хочете вирішити винесенням лоджії, на який бюджет розраховуєте, від яких конструктивних особливостей багатоповерхівки доведеться відштовхуватися. Існують такі види виносу: 

Кожен з цих варіантів має свої особливості і перевагами. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш оптимальний для вас варіант, враховуючи ваші побажання, а також особливості конструкції. 

ВИНОС БАЛКОНА ПО ПІДВІКОННЮ 

ВНУТРІШНЬОЇ ОБРОБКИ БАЛКОНІВ

Дерев’яна вагонка
від 516 грн/м.кв.
Пластикова вагонка
від 361 грн/м2
МДФ панелі
1061 грн/м2
Гіпсокартон
від 336 грн/м2

Це один з найбільш затребуваних варіантів збільшення простору лоджії. Якщо вона не засклена, то зробити все можна без демонтажних робіт. Звичайно, ціна таких робіт буде істотно нижче. Простір усередині можна додатково утеплити. Зовні такий балкон, найчастіше, обшивають сайдингом. Цей варіант вибирають, коли просто хочуть трохи розширити простір, наприклад, для створення оранжереї, розміщення домашніх квітів або розсади. 

РОЗШИРЕННЯ БАЛКОНА ВІД ПІДЛОГИ 

ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ

Дошка на підлогу

858 грн/м2

Плитка

460 грн/м2

Лінолеум

450 грн/м2

Ламінат

375 грн/м2

Також в Києві можна замовити винос лоджії від статі. При цьому, сама підстава залишається таким же за площею. Винесення підвіконня відбувається безпосередньо від статі. При цьому, великий підвіконня істотно розширює можливості обладнання балкона для відпочинку або роботи. 

Як відбувається робота? Вона має наступні етапи:

 1. Монтаж конструкції трикутної форми зовні парапету – при необхідності, використовуються підсилюють конструкції.
 2. Зовнішня обшивка, утеплення.
 3. Внутрішнє оздоблення.

Вартість подібного варіанту досить прийнятна – навіть в разі, якщо вам необхідно не тільки склити, а й утеплити простір. 

РОЗШИРЕННЯ БАЛКОНА ПО ПЛИТІ

Наша компанія може додати площі лоджії по плиті. Можливо додати до 40 см вперед, а також з боків. При цьому плиту потрібно не тільки розширити, а й посилити. Це дає реальні додаткові метри, робить простір більше. 

Роботи проводяться наступним чином: 

 1. Демонтаж парапету. 
 2. Розширення плити за допомогою швелерів.
 3. Створення нового парапету. 
 4. Обшивка каркаса зовні, утеплення. 
 5. Скління. 

Винос балкона – це вже проект з більш солідною вартістю. У місті Київ наша компанія пропонує послугу по розширенню лоджії за прийнятною ціною, яка жодним чином не позначиться на високій якості готової роботи. 

Напишіть або зателефонуйте нам, щоб отримати консультацію по переобладнанню або замовити підготовку проекту під ключ! 

Акції новини, статті
Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”
При замовленні вікон в нашій компанії ручки із замком “антидітки” за ціною ЗВИЧАЙНИХ!
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.

Пластикові вікна в Києві від компанії «Стандарт Вікна» – це гарантія високої якості, надійності і …

Сучасні пластикові вікна є не просто обов’язковим атрибутом затишного будинку, а однією з головних …

Під час оновлення житла ремонт вікон стає однією з головних цілей, оскільки саме вони завжди були …

Один з найоригінальніших і незвичайних варіантів для прикраси будь-якого будинку — це зимовий сад. …

Зараз пластикові вікна прийшли на зміну старим дерев’яним конструкціям і системам, зробленим з …

Кожен любить після важкого робочого дня спокійно сісти, розслабитися і подивитися на прекрасний вид …

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашим вікнам довіряють

Вони вже замовили у нас вікна:

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Оставить отзыв
(7 голосов, среднее: 4.3 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Оставить отзыв
(8 голосов, среднее: 4 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Оставить отзыв
(17 голосов, среднее: 4.6 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)

МИ РОБИМО ПРОФІЛІ ВІКОН REHAU І ІНШІ

Бренди і лідери на ринку
Компанія почала свою діяльність ще в 1948 році на одному з німецьких заводів. На сьогодні виробничі мощі цього бренду представлені 41 заводом, які розташовані в різних куточках світу. Високоякісні профільні системи Rehau – це ідеальне співвідношення гідної якості і неперевершеного набору технічних характеристик.
Оригінальна фурнітура цього бренду виконана з високоякісних матеріалів, за рахунок яких усі комплектуючі деталі працюють без яких-небудь збоїв. Вибираючи сучасну фурнітуру, кожен клієнт дістає відразу декілька функціональних можливостей для сучасних вікон: мікропровітрювання, а також – переклад фурнітури в літній або зимовий сезон.
Представлений бренд широко відомий по всьому світу, завдяки високоякісним склопакетам. Компанія займається виробництвом енергозбережних склопакетів, багатофункціональних, стандартних моделей, а також – сонцезахисних конструкцій. Такі склопакети чудово підходять для установки на комерційних об’єктах, в заміських будинках і квартирах, в торгових приміщеннях, в закладах громадського харчування і інше.
Популярна торгова марка, яка пропонує до продажу унікальні підвіконня премиум-качества. Усі пластикові підвіконня доповнені спеціальним акриловим покриттям, яке має привабливий глянсовий ефект. ПВХ підвіконня робляться із застосуванням інноваційних технологій і сучасних матеріалів. В результаті, вдається створити конструкції, стійкі до негативного впливу ультрафіолетових променів.
Компанія пройшла довгий шлях від дистриб’ютора до самостійного виробника дверної і віконної фурнітури. Литво, штампування і складання усієї продукції здійснюється на сучасному устаткуванні з урахуванням основних правил безпеки. Навчений персонал і високотехнологічні пристрої дозволяють створювати фурнітуру, яка має особливий споживчий попит.
Salamander – це відомий бренд, в асортименті якого можна зустріти різні профільні системи і якісні енергозбережні вікна. Виробник звертає увагу на побажання споживачів, тим самим створюючи оригінальну продукцію, здатну протистоять жорсткій конкуренції на світовому ринку. Усі товари абсолютно доступні в плані цінової політики, що робить їх максимально популярними.
Профільні віконні системи цього бренду мають особливий попит по всьому світу. У продажу можна зустріти стандартні варіанти – трьох-, чотирьо- і п’ятикамерні системи. Міцний склопакет – це 100%-ная гарантія захисту від шуму і можливої втрати тепла. Такі вікна ідеально підходять для житлових будов, виробничих приміщень, складів і інших.
Roto – відомий європейський виробник мансардних вікон високої якості. Застосування високотехнологічного устаткування разом з багаторічним досвідом дозволяє виготовляти міцні і надійні конструкції. Виробник враховує не лише якість матеріалів, але і зовнішній вигляд усієї конструкції. В результаті, користувач отримує надійні вікна з привабливим дизайном.
МИ В
Ремонт в дитячій
Ремонт в спальні
Як уникнути появи конденсату на вікнах?
Вибір вікон для перших поверхівЗворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00