Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

МОНТАЖ ДАХУ НА БАЛКОНІ

Найчастіше більшість балконів у житлових будинках не мають даху. У всіх випадках типовий дизайн – це верхній балконний стать грає роль нижньої даху. Найчастіше такі балкони ненадійні, і власники не збираються їх ремонтувати. І випадковий шум, і вологість від сусідів, які можуть бути затьмарені поганим станом балкона вище, навряд чи створять високоякісний балкон без даху.

В цьому випадку виникає питання: як зробити дах на балконі своїми руками? Або зовсім не варто цим питанням забивати собі голову, а просто найняти професіоналів в даній сфері? Наша стаття необхідна для формування покрівлі, повинна допомогти визначити тип конструкції, яка буде встановлена. Таким чином, клієнт компанії «Стандарт Вікна» повинен вирішити, яка дах буде використовуватися на балконі, які матеріали використовувати і які існують технології роботи. Ми постараємося спростити завдання наших клієнтів і відповімо на всі поставлені вище питання.

Власники багатоповерхових підлогових балконів дуже часто незадоволені відсутністю даху на балконі. Однак типові проекти багатоповерхових будинків просто не передбачали облаштування цих типів дахів. Що потрібно зробити, щоб поліпшити балкон на верхньому поверсі? Облаштувавши балкон і маючи надійний дах, слід мати на увазі, що конструкція даху може включати в себе наступні типи:

  1. залежна
  2. незалежна

Навісна конструкція даху використовується в поєднанні з допоміжними елементами – це система алюмінієвого каркаса. Така конструкція проста в установці, так як є опорні елементи і більше нічого не потрібно винаходити. Незалежна конструкція являє собою несучу раму, яка виконана із заліза. 

Послуга з установки нового даху на балкон в багатоповерховий будинок, яку пропонує наша компанія «Стандарт Вікна» всім клієнтам, вважається актуальною для власників квартир з балкону плитою, оскільки незахищене покриття викличе корозію металевих елементів і руйнування бетонних конструкцій. Балкони проміжного поверху кілька захищені вищевказаними балконами. Незважаючи на те, що можна також покрити балкони середнього поверху дахом, це захистить від атмосферних опадів та небажаної ізоляції, а також закриє додатковий вид вашого балкона з верхніх поверхів.

3D ТУР

Ви можете переглянути наші роботи перейшовши в галерею з 3-д турами, на яких ми демонструємо готовий результат на реальних об'єктах. 3-д тури дозволять вам оцінити візуальний вигляд пропонованої продукції і зануритися в затишну атмосферу.

Установка даху на балконі – дуже складна операція, яку навряд чи можна зробити поодинці або з друзями. Ця дія вимагає використання альпіністів з використанням спеціального спорядження або дорогих пристосувань. З нашого досвіду, можемо Вас запевнити, що мало хто наважується зробити каркас і дах своїми руками. Досвідчені фахівці можуть покрити практично будь-яку покрівлю, знаючи послідовність і суть операцій. Дах балкона може бути виготовлена ​​вручну в разі володіння ситуацією. Але, ми рекомендуємо Вам звертатися в нашу компанію «Стандарт Вікна» для швидкого і якісного монтажу балконних даху.