Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Монтаж вікон

Установка пластикових вікон – складна процедура, яка обов’язково повинна виконуватися майстрами з певним досвідом роботи і знаннями. Адже від якісно виконаного робочого процесу безпосередньо залежить подальша експлуатація усієї віконної конструкції, її термін служби і робота. Порушення норм і правил установки віконних конструкцій призводить до того, що вони перестають виконувати свої основні завдання і не забезпечують необхідний захист від холоду і вуличного шуму.

Крім того, порушений монтаж призводить до швидкої поломки конструкції, яка потребуватиме ремонту, що має на увазі заміну окремих комплектуючих. Майстри компанії “Стандарт Вікна” стверджують, що правильно виконаний монтаж дозволяє продовжити термін експлуатації вікон.

Монтажний процес умовно ділиться на декілька етапів, на кожному з яких фахівці виконують певний комплекс робіт. Це дозволяє врахувати усі деталі і не упустити важливі моменти установки. Роботи по монтажу ПВХ конструкцій тривають біля 3-го годинника. Все залежить від складнощів монтажу і типу вибраного вікна.

СТАНДАРТ ВІКНА — ЦЕ КОМПАНІЯ, ЯКА ПРОДАЄ ЯКІСНІ ВІКНА, АЛЕ НАБАГАТО ДЕШЕВШЕ НІЖ У ВСІХ! ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ!

Власне виробництво дозволяє уникнути націнок посередників! Завдяки правильним комплектуючим % браку зведений до мінімуму! Навчений персонал установників дозволяє гарантувати якість усіх видів робіт на довгі роки! Усе це призводить до можливості зниження цін – для Вас – шановані Замовники! Як ми з Вами співпрацюватимемо, 4 прості кроки.

Заявка чи дзвінок

З сайта або по телефону ми працюємо для Вас з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір і прорахунок вартості в течії години

+ знижка до 10% на продукцію

Передоплата 100% або оплата повністю

+ послуга кредитування або розстрочки. Можливість оплати по безналу

Якісна установка металопластикових вікон

Ми ЗАВОД, і у нас гарантія до 10 років! 22 бригади майстрів в штаті

Установка пластикових вікон в Києві

За способом установки прийнято виділяти декілька методів монтажу цих конструкцій : з розпаковуванням вікон і без розпаковування. Кожен з цих методів має певний набір особливостей :

  1. Установка вікон Київ з розпаковуванням передбачає попередній розбір конструкції – майстри знімають штапики, витягають склопакети. Після цього здійснюється фіксація віконної рами до стіни, а потім – штапики і склопакет знову вставляють на свої місця.
  2. Другий спосіб монтажу має на увазі установку рами із застосуванням відповідних елементів кріплення. Клієнти, які відмовляються від допомоги майстрів і самостійно встановлюють пластикові вікна, вибирають саме такий – простіший варіант.

Монтаж пластикових вікон з розпаковуванням має істотні недоліки: на нього вимагається набагато більше часу, а також є ризик пошкодити або порушити деякі деталі конструкції. Це призводить до утворення конденсату на вікнах.

Серед переваг цього способу відмічають високі показники міцності, оскільки віконна рама фіксується наскрізь за допомогою довгих анкерів. Потому таке рішення установки є логічним в результаті наступних ситуацій:

  • Якщо монтаж здійснюється у багатоквартирному будинку – від 15 поверху і вище.
  • Якщо необхідно встановити величезні віконні конструкції – 2х2 м або більше. 

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”