Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ДИТЯЧИЙ ЗАМОК НА ВІКНА

Безліч технічних фахівців і дизайнерів у всьому світі не стоять на місці і безперервно придумують нові рішення, зроблені для зниження рівня загрози вашого будинку, а особливо на безпеку наших малюків. Всі ми знаємо про значущість, скажімо, опечатування розеток, або особливих куточках, які згладжують гострі краї меблів. Ці тривіальні норми безпеки необхідно використовувати в першу чергу, але давайте ближче розглянемо те, про що всі часто забувають.

У випадки того, що на тривалий час кинути діток без дорослих очей Ви не зможете, боячись розкритого вікна, тоді так званий віконний замок для збереження діток обов’язково буде в пору. Замок антідетка від компанії Вінкхауз перекриває розворот стулки (функція мікропровітрювання при цьому зберігається). Таке провітрювання абсолютно безпечно для маленьких дітей. Даний замок не дозволить розкрити вікно дітям і сприяє уникнути нещасного випадку в добре провітрюваному приміщенні.

НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ДИТЯЧОЇ ЗБЕРЕЖЕННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ

Одним із звичайних і комфортних рішень – є спеціальне пристосування на віконну раму дитячого замку від компанії «Вінкхауз». Дана інновація з механізмом прихованого монтажу і вона не псує зовнішній вигляд виробу. Це особливо актуально для дуже красивих віконних конструкцій з ламінуванням! Також, не варто забувати про те, що в комплекті йде один універсальний ключ, який підходить до кожного вікна в Вашому будинку або квартирі.

Діти постійно з цікавістю вивчають навколишній світ і їм все цікаво випробувати, без будь-якої допомоги дорослих, а також щось покрутити або навіть розкрити. І наша з Вами завдання допомогти їм, але при цьому зробити цей процес безпечним. Для охорони малюка від випадкового падіння з вікна ми радимо ставити на пластикові вікна особливі дитячі замки. Варіантів охорони діток від падіння з вікна досить багато. Самий зрозумілу з них – пристосування особливої ​​охорони на пластикові вікна, а саме дитячий замок від компанії Winkhaus. Монтаж такої системи можливий на будь-який віконне виріб. 

ЗРОБІТЬ ВІКНА БЕЗПЕЧНИМИ ДЛЯ ВАШИХ ДІТЕЙ – ЗАМОВТЕ ЗАМОК В КОМПАНІЇ «СТАНДАРТ ВІКНА» ВІД ВИРОБНИКА WINKHAUS

Даний замок підійде до будь-якого металопластикові вікна. Переваги такого замка:

  1. Закривається спеціальним ключем, щоб дитина не змогла підібрати який-небудь інструмент до нього.
  2. Металопластикове вікно не зможе відкритися повністю. Тільки в режим мікропровітрювання, буде доступний, поки Ви зайняті своїми справами.
  3. Замок для безпеки Ваших дітей працює окремо від фурнітури пластикового вікна. Це означає, що у випадку поломки фурнітури, замок може спокійно функціонувати і охороняти дитину від нещасних наслідків.