Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ДИТЯЧИЙ ЗАМОК НА ВІКНА

Безліч технічних фахівців і дизайнерів у всьому світі не стоять на місці і безперервно придумують нові рішення, зроблені для зниження рівня загрози вашого будинку, а особливо на безпеку наших малюків. Всі ми знаємо про значущість, скажімо, опечатування розеток, або особливих куточках, які згладжують гострі краї меблів. Ці тривіальні норми безпеки необхідно використовувати в першу чергу, але давайте ближче розглянемо те, про що всі часто забувають.

У випадки того, що на тривалий час кинути діток без дорослих очей Ви не зможете, боячись розкритого вікна, тоді так званий віконний замок для збереження діток обов’язково буде в пору. Замок антідетка від компанії Вінкхауз перекриває розворот стулки (функція мікропровітрювання при цьому зберігається). Таке провітрювання абсолютно безпечно для маленьких дітей. Даний замок не дозволить розкрити вікно дітям і сприяє уникнути нещасного випадку в добре провітрюваному приміщенні.

НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ДИТЯЧОЇ ЗБЕРЕЖЕННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ

Одним із звичайних і комфортних рішень – є спеціальне пристосування на віконну раму дитячого замку від компанії «Вінкхауз». Дана інновація з механізмом прихованого монтажу і вона не псує зовнішній вигляд виробу. Це особливо актуально для дуже красивих віконних конструкцій з ламінуванням! Також, не варто забувати про те, що в комплекті йде один універсальний ключ, який підходить до кожного вікна в Вашому будинку або квартирі.

Діти постійно з цікавістю вивчають навколишній світ і їм все цікаво випробувати, без будь-якої допомоги дорослих, а також щось покрутити або навіть розкрити. І наша з Вами завдання допомогти їм, але при цьому зробити цей процес безпечним. Для охорони малюка від випадкового падіння з вікна ми радимо ставити на пластикові вікна особливі дитячі замки. Варіантів охорони діток від падіння з вікна досить багато. Самий зрозумілу з них – пристосування особливої ​​охорони на пластикові вікна, а саме дитячий замок від компанії Winkhaus. Монтаж такої системи можливий на будь-який віконне виріб. 

ЗРОБІТЬ ВІКНА БЕЗПЕЧНИМИ ДЛЯ ВАШИХ ДІТЕЙ – ЗАМОВТЕ ЗАМОК В КОМПАНІЇ «СТАНДАРТ ВІКНА» ВІД ВИРОБНИКА WINKHAUS

Даний замок підійде до будь-якого металопластикові вікна. Переваги такого замка:

  1. Закривається спеціальним ключем, щоб дитина не змогла підібрати який-небудь інструмент до нього.
  2. Металопластикове вікно не зможе відкритися повністю. Тільки в режим мікропровітрювання, буде доступний, поки Ви зайняті своїми справами.
  3. Замок для безпеки Ваших дітей працює окремо від фурнітури пластикового вікна. Це означає, що у випадку поломки фурнітури, замок може спокійно функціонувати і охороняти дитину від нещасних наслідків. 

УСТАНОВКА ДИТЯЧОГО ЗАМКУ НА МЕТАЛОПЛАСТИКОВЕ ВІКНО

Дитячий замок від Вінкхауз встановлюється в нижню частину металопластикового вікна, а саме внизу стулки. Для зміцнення дитячого замку у вікні, можна використовувати саморізи. Саморізи можуть заходити в раму на десять або п’ятнадцять міліметрів. Після монтажу замка від Winkhaus необхідно перевірити працюють коректно функції, а саме відкриття стулки на провітрювання. Також рекомендується вставити спеціальний ключ, який йде в комплекті і спробувати чи працюють захисні функції.

На сьогодні, є велика кількість виробників, саме вони випускають особливі ручки з ключем або спеціальний замок, який вбудовується в раму пластикового вікна. Варіант з ручкою, також непоганий, але володіє мінусами як вартість і функціональність. Якщо не врахувати дешеві китайські ручки, які можуть прослужити не тривало, відмінна європейська рукоятка з замком може дуже непогано стукнути по сімейному бюджету. Звичайно, вартість такої ручки виправдана дизайнерським рішенням і дуже хорошим замком.

БЕЗПЕКА МАЛЮКА ЦЕ ВКЛАД В ЙОГО ПРИЙДЕШНЄ ЖИТТЯ

Захист на вікна від дітей на сьогоднішній день – це потреба. Ваше чадо лише дізнається світ, дитина тільки вчиться його пізнавати і всім захоплюється. Ми думаємо, Ви погодитеся з тим, що ще спокійніше, коли по всьому будинку поставлені спеціальні дитячі замки, яка захищають дітей від неприємностей. Мільйон загроз чекає наших дітей і ми, як дорослі, самостійні люди, повинні від даних загроз їх берегти. Дитячий замок на вікно не врятує Вашого малюка від застуди і безлічі інших хвороб, але точно зуміє захистити малюка від випадання з вікна, лоджії або балкона.

Блокіратор повороту металопластикового вікна, зроблений за сучасними розробками кращих компаній, які пов’язані з віконним ринком. Після установки такого пристосування, як дитячий замок від Вінкхауз Ваше вікно, можна буде розкривати на провітрювання, а ось повне відкриття буде поза зоною досяжності. У наборі йде універсальний ключ, який заблокує небезпечні функції вікна для захисту Ваших маленьких діток. Наша компанія рекомендує Вам встановлювати дитячі, захисні замки на металопластикові вікна і не турбується за своїх дітей, коли Ви зайняті прибиранням по будинку або роботою на дому.

У сім’ях, які мають дітей, збереження житлових кімнат повинна бути на найвищому рівні. Маленькі дітки в змозі розкрити стулки за лічені секунди в той час, поки дорослі знаходяться в іншій кімнаті або зайняті своїми справами. Статистика по випаданню діток з вікон багатоповерхових будинків з кожним роком зростає внаслідок необережності і відсутності, захисних заходів для збереження власного чадо. Безліч людей, навіть не підозрюють, що найкраще рішення для додаткової збереження маленьких дітей – це дитячі замки від виробника Winkhaus.

У нашій компанії є широкий спектр різних конструкцій і аксесуарів для перешкоди діткам відкривання стулок металопластикового вікна: фіксатори, обмежувачі (гребінки), віконні ручки з закриванням на спеціальний ключ, який йде в комплекті, разом з додатковим ключиком (в разі втрати першого). Дитячі замки розрізняються тим, що заблокують ймовірність відкриття вікон звичайним способом, а саме нарозхрист, поки дорослих немає в кімнаті або зовсім в будинку. 

Діти – найдорожче що є в нашому житті, але до певного віку наше маленькі дива, зовсім не розрізняються розвиненим інстинктом самозбереження і достатньою коордінірованість, навіть у власній квартирі, в якій вони проводять більшість свого часу. Найголовніше в дорослішанні наших маленьких дітей – це не дозволити їм нанести собі травми або випасти з вікна, що на сьогоднішній день є проблемою в сучасному світі. Практично все в коло представляє не маленьку загрозу. Можемо сміливо сказати, що дитяча цікавість елементарно не знає меж. Хтось, звичайно, вважає, що досить елементарно краще дивитися за дітьми, але погодьтеся, рано чи пізно, може трапитися непередбачувана ситуація і дитини доведеться залишити одного в кімнаті або навіть квартирі. За короткий період часу наші дітки можуть знайти собі надзвичайно чимала кількість проблем. І ось в ці моменти, потрібно бути переконаним, що з дитиною нічого не зможе відбутися.

Якщо Вас зацікавив даний товар, Ви можете залишити свою заявку на нашому сайті для передзвону співробітником компанії або самостійно зателефонувати в один з наших офісів і зробити замовлення. Співробітники компанії «Стандарт Вікна» допоможуть Вам підібрати кращий дитячий замок для вашого будинку. Діти – це найцінніше, що у нас є і на безпеці наших малюків економити не можна. Ми є офіційними партнерами компанії Winkhaus і надаємо кращу і якісну продукцію за найкращими цінами. Ми даємо офіційну гарантію на дитячі замки Вінкхауз і сервісне обслуговування від майстрів, які проходять щомісячну перевірку від віконних виробників і мають безліч сертифікатів що підтверджують їх професіоналізм. Для зв’язку з нами заходите в розділ контакти і телефонуйте за бажаним телефону в будь-який з наших офісів. Телефонуйте! Ми чекаємо Вашого дзвінка. 

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу

3D ТУР

Ви можете переглянути наші роботи перейшовши в галерею з 3-д турами, на яких ми демонструємо готовий результат на реальних об'єктах. 3-д тури дозволять вам оцінити візуальний вигляд пропонованої продукції і зануритися в затишну атмосферу.

Ми робимо профілі вікон REHAU та інші

Бренди і лідери на ринку

/
Компанія почала свою діяльність ще в 1948 році на одному з німецьких заводів. На сьогоднішній день виробничі потужності даного бренду представлені 41 заводом, які розташовані в різних куточках світу. Високоякісні профільні системи Rehau - це ідеальне співвідношення гідної якості і неперевершеного набору технічних характеристик.
/
Оригінальна фурнітура даного бренду виконана з високоякісних матеріалів, за рахунок яких всі комплектуючі деталі працюють без будь-яких збоїв. Вибираючи сучасну фурнітуру, кожен клієнт отримує відразу кілька функціональних можливостей для сучасних вікон: мікропровітрювання, а також - переклад фурнітури в літній або зимовий сезон.
/
Представлений бренд широко відомий по всьому світу, завдяки високоякісним склопакетам. Компанія займається виробництвом енергозбережних склопакетів, багатофункціональних, стандартних моделей, а також – сонцезахисних конструкцій. Такі склопакети чудово підходять для установки на комерційних об’єктах, в заміських будинках і квартирах, в торгових приміщеннях, в закладах громадського харчування і інше.
/
Популярна торгова марка, яка пропонує до продажу унікальні підвіконня премиум-качества. Усі пластикові підвіконня доповнені спеціальним акриловим покриттям, яке має привабливий глянсовий ефект. ПВХ підвіконня робляться із застосуванням інноваційних технологій і сучасних матеріалів. В результаті, вдається створити конструкції, стійкі до негативного впливу ультрафіолетових променів.
/
Компанія пройшла довгий шлях від дистриб’ютора до самостійного виробника дверної і віконної фурнітури. Литво, штампування і складання усієї продукції здійснюється на сучасному устаткуванні з урахуванням основних правил безпеки. Навчений персонал і високотехнологічні пристрої дозволяють створювати фурнітуру, яка має особливий споживчий попит.
/
Salamander – це відомий бренд, в асортименті якого можна зустріти різні профільні системи і якісні енергозбережні вікна. Виробник звертає увагу на побажання споживачів, тим самим створюючи оригінальну продукцію, здатну протистоять жорсткій конкуренції на світовому ринку. Усі товари абсолютно доступні в плані цінової політики, що робить їх максимально популярними.
/
Профільні віконні системи цього бренду мають особливий попит по всьому світу. У продажу можна зустріти стандартні варіанти – трьох-, чотирьо- і п’ятикамерні системи. Міцний склопакет – це 100%-ная гарантія захисту від шуму і можливої втрати тепла. Такі вікна ідеально підходять для житлових будов, виробничих приміщень, складів і інших.
/
Roto – відомий європейський виробник мансардних вікон високої якості. Застосування високотехнологічного устаткування разом з багаторічним досвідом дозволяє виготовляти міцні і надійні конструкції. Виробник враховує не лише якість матеріалів, але і зовнішній вигляд усієї конструкції. В результаті, користувач отримує надійні вікна з привабливим дизайном.
/
Компанія почала свою діяльність ще в 1948 році на одному з німецьких заводів. На сьогодні виробничі мощі цього бренду представлені 41 заводом, які розташовані в різних куточках світу. Високоякісні профільні системи Rehau – це ідеальне співвідношення гідної якості і неперевершеного набору технічних характеристик.
/
Оригінальна фурнітура цього бренду виконана з високоякісних матеріалів, за рахунок яких усі комплектуючі деталі працюють без яких-небудь збоїв. Вибираючи сучасну фурнітуру, кожен клієнт дістає відразу декілька функціональних можливостей для сучасних вікон: мікропровітрювання, а також – переклад фурнітури в літній або зимовий сезон.