Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуЯк відрізнити підробку металопластикового вікна від оригіналу?

Деякі клієнти стурбовані тим, щоб випадково не придбати підробку ПВХ-вікон замість оригінальної конструкції. В першу чергу потрібно ознайомитися з конструктивними особливостями кожної моделі.

Металопластикові моделі комплектуються склопакетом, профільною системою і фурнітурою. Щоб вибрати і купити пластикові вікна від виробника, буде потрібно звернути особливу увагу на профільну систему. Одним з найпопулярніших і затребуваних брендів вважається REHAU. Представлена ​​компанія-виробник є безперечним лідером продажів по всьому світу.

Крім того, компанія REHAU була першим виробником ПВХ-профілів для вікон, яка випустила в продаж свою продукцію. Завдяки багаторічному досвіду роботи і професіоналізму співробітників, підприємству вдалося на сьогоднішній день стати одним з перших виробників профільних систем. Якість всієї продукції доведено численними перевірками, які система проходить перед тим, як потрапити на сучасний ринок.Проізводітель тестує профіль на:

 • можливість злому;
 • вологопроникна;
 • звукопроникність;
 • дія негативних атмосферних впливів і інше.

Останнім часом з’явилося досить багато компаній, які використовують гучну назву бренду «REHAU» і позиціонують себе філіями підприємства. Вони випускають профільні системи низької якості, які не проходять жодну з таких перевірок.

Важливо пам’ятати про те, що бренд REHAU – це власник патенту на виробництво ПВХ-профілів за спеціальною інноваційної технології. Тому, якщо клієнт купує підробку, яка зовні нічим не відрізняється від оригінальних профілів REHAU, це не означає, що дана конструкція відповідає всім хімічним і фізичним властивостям зазначеної продукції.

Тому рекомендується купувати металопластикові вікна у перевірених компаній, які безпосередньо співпрацюють з брендом REHAU. Компанія-виробник «Стандарт Вікна» підтримує співпрацю з німецьким виробником, замовляючи оригінальні профільні системи для створення високоякісних конструкцій. Такі металопластикові вікна мають всі необхідні сертифікати, що підтверджують високі стандарти якості готової продукції.

САМЕ ВЕЛИКЕ ВИРОБНИЦТВО ПО УСТАНОВЦІ ВІКОН І УТЕПЛЕННЮ БАЛКОНІВ В КИЄВІ І КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, конструкцій, що ламінують, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих клиетов і великих замовлень.
1022 людини в цьому місяці стали нашими клієнтами!
Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс Задоволеності (ИУ) :
996
Кількість
об’єктів
99154
Виконаних
замовлень
91%
Задоволених
клієнтів

Як визначити справжність віконного профілю?

Оригінальний профіль або підробка – визначитися з відповіддю на це питання допоможе спеціальна система захисту від підробок. Компанія-виробник REHAU спочатку передбачила наявність даної системи, що складається з трьох важливих складових:

 • Обов’язкова наявність лазерного гравіювання, яке знаходиться на торці стулки. Гравіювання демонструє назву профільної системи, запропонованої покупцеві.
 • Вказаний серійний номер продукту, що розташований на поверхні віконної рами. Завдяки номеру покупець має можливість дізнатися, де саме був зроблений профіль, а також точну дату упаковки на заводі. Щоб отримати детальну інформацію, клієнт може подзвонити по вказаних номерах телефону на гарячу лінію представництва REHAU в Україні.
 • Використання плівки транспортування, що виконує захисну функцію.

Виготовлення німецьких систем здійснюється на декількох концернах, які знаходяться в різних країнах. Перший діє в Польщі – місто Шрем, а другий знаходиться в Німеччині – місто Віттмунд.

Незважаючи на те, що захист продукції відрізняється високою якістю, оригінальні комплектуючі буде набагато складніше відрізнити від підробки.

Вибираємо оригінальні комплектуючі REHAU

Під терміном «комплектуючі» прийнято розглядати розширювальний профіль, пластини для посилення, а також всілякі компоненти для з’єднань (фіксація під прямим кутом і фіксація довільного кута). Заміна оригінальних комплектуючих на більш дешеві пояснюється тим, що компанія бажає заощадити. Як результат, покупець отримує металопластикові вікна з мінімальним ступенем жорсткості і поганими ізоляційними характеристиками.

Головна відмінність оригіналу від підробки полягає в кольорі. Колір оригінальних комплектуючих повинен бути ідентичний з кольором поверхні профілю.

Однак бренд REHAU активно піклується про своїх клієнтів, які мають право купувати хороші пластикові вікна. Для цього компанія розробила систему авторизації всіх підприємств, які є її партнерами. Потрапити в цей список можуть тільки ті виробники ПВХ-вікон, які змогли довести гідну якість продукції.

Компанія «Стандарт Вікна» є одним з авторизованих партнерів REHAU, пропонуючи покупцям можливість придбати сучасну продукцію, зібрану з оригінальних комплектуючих.

Стандарт Вікна – це компанія, яка продає якісні вікна, але набагато дешевше чим у усіх! Гарантія 10 років!
Власне виробництво дозволяє уникнути націнок посередників! Завдяки правильним комплектуючим % браку зведений до мінімуму! Навчений персонал установників дозволяє гарантувати якість усіх видів робіт на довгі роки! Усе це призводить до можливості зниження цін – для Вас – шановані Замовники! Як ми з Вами співпрацюватимемо, 4 прості кроки.

Заявка або дзвінок

З сайту або по телефону ми працюємо для Вас з 8: 00 до 23: 00 без вихідних

Безкоштовний замір і прорахунок вартості в течії години

+ знижка до 10% на продукцію

Передоплата 100% або оплата повністю

+ послуга кредитування або розстрочки. Можливість оплати по безналу

Якісна установка металопластикових вікон

Ми ЗАВОД, і у нас гарантія до 10 років! 22 бригади майстрів в штаті

Як визначити справжність склопакета?

Якісна герметизація склопакетів – цей критерій безпосередньо залежить від тепло- і шумоізоляції конструкції під час її експлуатації. З огляду на цей аспект, фахівці компанії «Стандарт Вікна» звертають гранична увага на якість використовуваних склопакетів. Тому виробник довірять швейцарському бренду GLAS TROESCH, продукція якого відрізняється надійністю, тривалим терміном служби і демократичною вартістю.

Досить часто інші компанії пропонують в продаж низькоякісні склопакети, вказуючи, що вони виготовлені компанією GLAS TROESCH. Щоб не попастися на прийом шахраїв і придбати кращі металопластикові вікна, важливо звернути увагу на наступні моменти:

 • Наявність оригінального тиснення на склопакеті, де має бути написане найменування бренду – GLAS TROESCH.
 • У випадку з енергозбережними склопакетами, на поверхні виробник використовує наклейку, на якій вказано, – усередині склопакета використовується газ аргон.

Крім того, перед покупкою клієнт повинен перевірити наявність спеціальних клапанів, які застосовують в процесі закачування газу. Такі клапани можна побачити з двох сторін – внизу і збоку (у верхній частині склопакета).

Як визначити справжність фурнітури для вікон?

Визначення точного експлуатаційного терміну вікон проводиться з урахуванням особливостей фурнітури, так як ці аспекти взаємопов’язані.

Незважаючи на свої габарити, саме фурнітура становить більшу частину вартості готової продукції. Це одна з найдорожчих деталей, на яких недобросовісні компанії завжди намагаються заощадити.

Пам’ятайте про те, що оригінальні компоненти ні в якому разі не повинні бути виконані з пластика – конструкція повністю виготовлена ​​з міцного і надійного металу, що не піддається впливу корозії . На кожному компоненті можна побачити відповідне тиснення – це емблема компанії-виробника.

Компанія «Стандарт Вікна» використовує для своєї продукції фурнітуру MACO – надійні деталі гідної якості, які забезпечують тривалу експлуатацію всієї віконної конструкції.

МЫ ПЕРЕЗВОНИМ ВАМ ЧЕРЕЗ 15 МИНУТ!
Получи профессиональный расчет окон с помощью нашего специалиста!

До чого може привести покупка підробки пластикового вікна?

Купівля металопластикових вікон з установкою – дорогий процес. В результаті клієнт бажає придбати модель, заміна якої буде здійснюватися, як мінімум, через кілька десятків років. Однак тривалий експлуатаційний термін безпосередньо залежить від якості вікон і правильно виконаних монтажних робіт.

Візуально складно визначити підробку – практично всі елементи вікна зовні можуть нічим не відрізнятися від оригіналу. Але порушений технологічний процес призводить до недостатньо якісним фізичним і хімічним властивостям. Як результат, через кілька років експлуатації замовник відзначить:

 • Профільна система втрачає свій колір і жовтіє, деформується під час негативного впливу кліматичних умов.
 • На поверхні склопакетів утворюється конденсат з боку кімнати.
 • В умовах мінусової температури за вікном шви вмить промерзають.

У разі використання фурнітури-підробки часто виникають проблеми з провисання стулок, порушується герметичність, виникають складнощі під час відкривання / закривання вікна.

Щоб не зіткнуться з перерахованими проблемами, рекомендується вибирати металопластикові конструкції у перевірених компаній, які можуть надати сертифікати якості на товар.

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Оставить отзыв
(7 голосов, среднее: 4.3 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Оставить отзыв
(8 голосов, среднее: 4 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Оставить отзыв
(17 голосов, среднее: 4.6 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашим вікнам довіряють

Вони вже замовили у нас вікна:

МИ РОБИМО ПРОФІЛІ ВІКОН REHAU І ІНШІ

Бренди і лідери на ринку
Компанія почала свою діяльність ще в 1948 році на одному з німецьких заводів. На сьогодні виробничі мощі цього бренду представлені 41 заводом, які розташовані в різних куточках світу. Високоякісні профільні системи Rehau – це ідеальне співвідношення гідної якості і неперевершеного набору технічних характеристик.
Оригінальна фурнітура цього бренду виконана з високоякісних матеріалів, за рахунок яких усі комплектуючі деталі працюють без яких-небудь збоїв. Вибираючи сучасну фурнітуру, кожен клієнт дістає відразу декілька функціональних можливостей для сучасних вікон: мікропровітрювання, а також – переклад фурнітури в літній або зимовий сезон.
Представлений бренд широко відомий по всьому світу, завдяки високоякісним склопакетам. Компанія займається виробництвом енергозбережних склопакетів, багатофункціональних, стандартних моделей, а також – сонцезахисних конструкцій. Такі склопакети чудово підходять для установки на комерційних об’єктах, в заміських будинках і квартирах, в торгових приміщеннях, в закладах громадського харчування і інше.
Популярна торгова марка, яка пропонує до продажу унікальні підвіконня премиум-качества. Усі пластикові підвіконня доповнені спеціальним акриловим покриттям, яке має привабливий глянсовий ефект. ПВХ підвіконня робляться із застосуванням інноваційних технологій і сучасних матеріалів. В результаті, вдається створити конструкції, стійкі до негативного впливу ультрафіолетових променів.
Компанія пройшла довгий шлях від дистриб’ютора до самостійного виробника дверної і віконної фурнітури. Литво, штампування і складання усієї продукції здійснюється на сучасному устаткуванні з урахуванням основних правил безпеки. Навчений персонал і високотехнологічні пристрої дозволяють створювати фурнітуру, яка має особливий споживчий попит.
Salamander – це відомий бренд, в асортименті якого можна зустріти різні профільні системи і якісні енергозбережні вікна. Виробник звертає увагу на побажання споживачів, тим самим створюючи оригінальну продукцію, здатну протистоять жорсткій конкуренції на світовому ринку. Усі товари абсолютно доступні в плані цінової політики, що робить їх максимально популярними.
Профільні віконні системи цього бренду мають особливий попит по всьому світу. У продажу можна зустріти стандартні варіанти – трьох-, чотирьо- і п’ятикамерні системи. Міцний склопакет – це 100%-ная гарантія захисту від шуму і можливої втрати тепла. Такі вікна ідеально підходять для житлових будов, виробничих приміщень, складів і інших.
Roto – відомий європейський виробник мансардних вікон високої якості. Застосування високотехнологічного устаткування разом з багаторічним досвідом дозволяє виготовляти міцні і надійні конструкції. Виробник враховує не лише якість матеріалів, але і зовнішній вигляд усієї конструкції. В результаті, користувач отримує надійні вікна з привабливим дизайном.
МИ В
Ремонт в дитячій
Ремонт в спальні
Як уникнути появи конденсату на вікнах?
Вибір вікон для перших поверхів

Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00