Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуВиробництво вікон

Сучасне пластикове вікно – це вибір тих, хто високо цінує комфорт і затишок у власному домі. Виготовлення вікон – складний процес, який складається з декількох етапів. Щоб отримати високоякісну продукцію фахівці компанії «Стандарт Вікна» піддають весь матеріал ретельним перевіркам. Це дозволяє бути впевненим у використовуваній сировині, яка вважається екологічно чистим матеріалом.

Компанія “Стандарт Вікна” займається власним виробництвом віконних конструкцій, використовуючи високоякісні профільні системи. Сучасні обладнані цехи, використання німецького устаткування гідної якості, багаторічний досвід роботи і контроль на усіх етапах виробництва – усе це дозволяє створити продукцію, яка повною мірою відповідає вимогам багатьох споживачів.

Потужності заводу дозволяють створювати всілякі віконні конструкції різної міри складності – починаючи від найпростіших і, закінчуючи складнішими моделями. На усі конструкції фахівці можуть нанести відповідну плівку, що ламінує, або використати декоративні шпросы. Величезний вибір сучасних склопакетів дозволяє досягти максимальних показників шумо- і теплоізоляції.

Завод активно розвивається, усовершенствуя використовувані методи і принципи виробництва. Таким чином, кожен потенційний клієнт зможе отримати високоякісну віконну конструкцію з різними варіантами фурнітури, всіляких комплектуючих, аксесуарів і інших доповнень.

За рахунок активної співпраці з компанією Rehau, вдається вчасно дізнаватися про нові технології і вмить їх впроваджувати в Україні. Це дозволяє робити продукцію міцнішою і надійнішою.

ВИРОБНИЦТВО ВІКОН, ЩО ЛАМІНУЮТЬ

Процес ламінування віконних конструкцій є процедурою накочення декоративної плівки різних колірних відтінків на ПВХ основу конструкції. Цей процес здійснюється в умовах високих температурних показників і високого тиску. Після того, як плівка була нанесена на поверхню, віконний профіль повинен відстоятися упродовж деякого часу. Це необхідно для того, щоб виключити можливу деформацію верхнього шару. Потому процес виробництва вікон, що ламінують, вважається трудомістким і триває набагато довше в порівнянні з виробництвом стандартних моделей.

По закінченню часу “відстоювання” конструкції, фахівці проводять контроль якості готової продукції. Це дозволяє уникнути нещільного прилягання плівки до профільної частини, утворення здуття і інших можливих деформацій. Застосування високоточного устаткування дозволяє дотримуватися усіх стандартів якості.

Ціна: від 55 грн/м.п.
Стандарт Вікна – це компанія, яка продає якісні вікна, але набагато дешевше чим у усіх! Гарантія 10 років!
Власне виробництво дозволяє уникнути націнок посередників! Завдяки правильним комплектуючим % браку зведений до мінімуму! Навчений персонал установників дозволяє гарантувати якість усіх видів робіт на довгі роки! Усе це призводить до можливості зниження цін – для Вас – шановані Замовники! Як ми з Вами співпрацюватимемо, 4 прості кроки.

Заявка або дзвінок

З сайту або по телефону ми працюємо для Вас з 8: 00 до 23: 00 без вихідних

Безкоштовний замір і прорахунок вартості в течії години

+ знижка до 10% на продукцію

Передоплата 100% або оплата повністю

+ послуга кредитування або розстрочки. Можливість оплати по безналу

Якісна установка металопластикових вікон

Ми ЗАВОД, і у нас гарантія до 10 років! 22 бригади майстрів в штаті

Одним з найважливіших критеріїв підбору необхідного матеріалу вважається безпека. ПВХ-конструкції не виділяють токсичні елементи під час нагрівання віконної рами під впливом ультрафіолетових променів. Виробництво віконних конструкцій має на увазі ретельний процес розробки кожної комплектуючої деталі:

 • Основа сучасної конструкції – віконна рама, до якої фіксується вся необхідна фурнітура.
 • Стулка виконує функцію рухомої частини вікна, яка легко відкривається.
 • Фурнітура – це комплект запірних механізмів, за рахунок яких користувач зможе регулювати стулки.
 • Склопакет – герметична модель, що складається з декількох міцних стекол, які фіксуються за допомогою відповідних роздільників.
 • демократична вартість на всю продукцію;
 • гідна якість товару.

До кожної з деталей фахівці висувають високі вимоги під час розробки та підбору матеріалів. Це дозволяє в подальшому повністю контролювати виробничий процес з урахуванням певних норм і вимог. Тому наші клієнти можуть бути впевненими в експлуатаційних характеристиках кожної моделі.

Виробництво пластикових вікон: від заготівлі до регулювання

Перед тим, як пластикові вікна Київ від виробника потраплять у продаж, вони обов’язково повинні пройти процес складання всіх необхідних комплектуючих. Збірка вікна нагадує процедуру складання конструктора. Щоб кожна з деталей перебувала на своєму законному місці, необхідно використовувати високоякісне автоматизоване устаткування.

Виготовляючи пластикове вікно, виробник використовує вже перевірений і добре відомий конвеєрний метод. Такий ланцюжок складається з конкретних виробничих операцій, які допомагають крок за кроком збирати повноцінну віконну конструкцію. В такому випадку вкрай важливо дотримуватися певних стандартів збірки, завдяки яким вдається досягти бажаних результатів.

Запуск віконної або дверної конструкції у виробництво здійснюється тільки після видачі технологічного завдання. Саме в цьому документі вказуються точні параметри майбутнього виробу і його комплектуючих (з урахуванням кожного міліметру).

Готові рішення і ціни металопластикових вікон квартири

Супер недорогі металопластикові вікна – ціни в 2019 році

Однокімнатна квартира
2 вікна + балконний блок
Профіль:

Openteck

Фурнітура:

Vorne

Склопакет:

однокамерний

54%
67%
11 278 грн
9165 грн

Профіль – застосування якісної профільної системи OpenTeck – це гарантія сприятливого мікроклімату в квартирі, незалежно від сезону і погоди за вікном. Для невеликої однокімнатної квартири прийнято використати однокамерний склопакет, який виконує захисні функції, оберігаючи приміщення від вуличного шуму. У комплекті передбачено два вікна і один балконний блок.

Фурнітура – використовувана фурнітура від Vorne – це гарантія якості і надійності. Уся конструкція відрізняється тривалою експлуатацією.

Двокімнатна квартира
3 вікна + балконний блок
Профіль:

Openteck

Фурнітура:

Vorne

Склопакет:

однокамерний

75%
86%
14 389 грн
11669 грн

Профіль – профільні віконні системи були розроблені з урахуванням особливостей українського клімату. Елегантний зовнішній вигляд профілю і його 15-градусні скоси надають вікнам бездоганному зовнішньому вигляду. Для двокімнатної квартири комплектація “Стандарт” передбачає використання трьох вікон і одного балконного блоку.

Фурнітура – стандартний комплект має на увазі застосування універсального набору петель, засувів і “ножиць”, які украй потрібні для зручного відкривання віконної конструкції в різних положеннях. Використання практичних матеріалів дозволило створити якісну фурнітуру.

Трикімнатна квартира
2 вікна + 2 балконні блоки
Профіль:

Openteck

Фурнітура:

Vorne

Склопакет:

однокамерний

87%
91%
17 721 грн
13392 грн

Профіль – для якісного оформлення трикімнатної великогабаритної квартири запропоновано 2 вікна і 2 балконні блоки. Багатокамерна конструкція профілю дозволяє монтувати різні види склопакетів, товщина яких досягає до 42 мм Наявність двох додаткових контурів ущільнень – це відмінний захист від вуличного шуму і постійних протягів.

Фурнітура – вся фурнітура має надійне тришарове напилення, а саме – оцинковування, хромування і нанесення воскового покриття. В результаті, продукція характеризується першокласним захистом від корозійного впливу.

Однокімнатна квартира
2 вікна + балконний блок
Профіль:

Rehau 60

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

54%
67%
15 794 грн
13065 грн

Профіль – профільна система Rehau 60 доповнена двокамерним склопакетом. Цей тип профілю повною мірою відповідає основним стандартам німецької якості, завдяки застосуванню інноваційних технологій і перевіреної сировини. Після установки конструкція забезпечує відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості.

Фурнітура – з допомога фурнітури MACO кожен користувач зможе ефективно використати усі функціональні можливості віконної конструкції : відкривати вікна в режимі мікропровітрювання, переводити фурнітуру в літній/зимовий режим. Захисне покриття конструкції виключає утворення корозії.

Двокімнатна квартира
3 вікна + балконний блок
Профіль:

Rehau 60

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

75%
86%
19 245 грн
16672 грн

Профіль – віконний профіль відрізняється класичним виконанням із строгими прямими лініями. Монтажна глибина досягає 60 мм – це оптимальні габарити для того, щоб віконна система надійно закріпилася в отворі. В першу чергу, виробник приділив увагу високій якості тепло- і шумоізоляції.

Фурнітура – використання трьох варіантів покриття оберігає конструкцію від корозії. Наявність воскового напилення – це першокласний захист від вологи. В результаті, волога “згортається” і стікає вниз у вигляді дрібних крапель, не затримуючись на конструкції вікна.

Трикімнатна квартира
2 вікна + 2 балконні блоки
Профіль:

Rehau 60

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

87%
91%
22 109 грн
18916 грн

Профіль – профільна система характеризується високими теплосберегающими і звукоізолюючими властивостями. Виробник передбачив можливість легкого і швидкого монтажу за рахунок практичної конструкції. Наявність додаткових ребер жорсткості посилює профіль, що позитивно позначається на його тривалій експлуатації. Двокамерний склопакет захищає від холоду, запобігаючи наявності протягів.

Фурнітура – фурнітура від бренду MACO має тривалий термін служби і розрахована на 45 000 циклів відкривання і закривання. Використання практичних і перевірених матеріалів підтверджує якість експлуатації вікна.

Однокімнатна квартира
2 вікна + балконний блок
Профіль:

Rehau 70

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

54%
67%
17 890 грн
14756 грн

Профіль – сучасна профільна система відрізняється наявністю дещо потовщеної зовнішньої стінки і монтажною глибиною – 70 мм Разом з двокамерним склопакетом така конструкція забезпечує збереження оптимального мікроклімату в однокімнатній квартирі. Серед важливих переваг цієї моделі варто також відмітити простий спосіб монтажу і тривалу експлуатацію.

Фурнітура – австрійська фурнітура від відомого бренду MACO здатна витримувати більше 40 000 циклів відкривання. Додатково конструкція розрахована на 5 різних режимів мікропровітрювання приміщення. Для цього зовсім не обов’язково повністю відкривати вікно.

Двокімнатна квартира
3 вікна + балконний блок
Профіль:

Rehau 70

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

75%
86%
22 109 грн
18816 грн

Профіль – наявність трьох вікон з профільною системою Rehau 70 дозволяє створити в двокімнатній квартирі максимальний комфорт, підтримуючи заданий температурний режим. ПВХ конструкція була створена із застосуванням структурованого волокна за рахунок високого тиску. Такий матеріал має відмінні технічні характеристики, про що свідчить його зносостійкість.

Фурнітура – фурнітура MACO наділена необхідною кількістю додаткових опцій, які підвищують комфорт при експлуатації вікон. За рахунок окремих механізмів вдається захистити віконну конструкцію від можливого провисання в різних положеннях.

Трикімнатна квартира
2 вікна + 2 балконні блоки
Профіль:

Rehau 70

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

87%
91%
24 889 грн
21352 грн

Профіль – разом з двокамерним склопакетом профільна система від німецького бренду дозволяє забезпечити належний захист від сторонніх звуків з вулиці і гарантувати першокласну теплоізоляцію в приміщенні. Для цього розробниками був використаний ущільнювач високої якості – EPDM- ущільнювач.

Фурнітура – застосування фурнітури MACO позитивно позначається на зручному і тривалому використанні усіх функціональних можливостей вікон. Наявність відразу декількох захисних напилень – це можливість уберегти фурнітуру від негативного впливу вологи і інших зовнішніх чинників.

Розрахуємо вартість ваших вікон за 5 хвилин
Передзвонимо за 15 хвилин і проконсультуємо з усіх питань

Етапи виготовлення вікон

Виготовлення пластикових вікон має на увазі попереднє проектування майбутньої конструкції. Після складання плану майбутніх робіт, фахівці приступають до виконання поставлених завдань. Виділяють кілька важливих етапів, які обов’язково враховуються при виготовленні віконних конструкцій:

 1. Відбувається нарізка матеріалу для майбутнього виробу.
 2. Здійснюється армування заготовок ПВХ оцинкованими профілями певної форми. За рахунок цього виріб стає більш міцним і надійним, справляється з великими навантаженнями.
 3. Майстри виконують зварювання всіх заготовок і виробляють зачистку із застосуванням зварювального верстата.
 4. Відбувається фіксація ущільнювальної гумки і поперечних планок, які називаються імпостами.
 5. Здійснюється установка фурнітури.
 6. Конструкція проходить процедуру запакечування – здійснюється установка склопакета в уже підготовлену конструкцію.
 7. Експерти проводять ретельний контроль якості вже зібраної моделі, уважно переглядаючи кожну складову вікна.

Щоб зібрати сучасне металопластикове вікно, потрібно від 3 до 5 робочих днів.

Калькулятор вікон
Розрахувати вартість металопластикових вікон
Калькулятор балконів
Розрахувати вартість балкона “під ключ”

З урахуванням основних особливостей індивідуального замовлення на виробництво вікон, стандартний набір операцій може бути трохи розширений за рахунок додаткових процесів. Наприклад, до вказаних етапів виготовлення часто додається ламінація ПВХ профілю під реалістичну імітацію різних порід дерева, виробництво вікон Київ нестандартних форм (арочні вироби або моделі трапецієподібної форми).

На кожному з етапів важливо дотримуватися певних правил і вимоги виконання тієї чи іншої роботи. На етапі різання вкрай важливо стежити, щоб пластиковий профіль не мав ніяких видимих ​​пошкоджень механічного типу, а захисна плівка на поверхні віконного профілю залишалася цілою.

Ущільнювальна гума повинна фіксуватися цільним шматком – наявність розривів вважається браком продукції. Монтаж ущільнювача відбувається з середини отвору, а не з його кутовій частини.

Монтаж фурнітури відбувається точно за технологічним завданням. Етапи установки фурнітури можуть трохи відрізнятися, в залежності від того, якому бренду віддає перевагу компанія-виробник.

Остаточне складання і регулювання віконної конструкції відбувається на етапі установки склопакета. По всьому периметр склопакета використовують відповідні підкладки – вони допомагають рівномірно розподілити вагу (навантаження) склопакетів з урахуванням подальших експлуатаційних характеристик.

САМЕ ВЕЛИКЕ ВИРОБНИЦТВО ПО УСТАНОВЦІ ВІКОН І УТЕПЛЕННЮ БАЛКОНІВ В КИЄВІ І КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, конструкцій, що ламінують, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих клиетов і великих замовлень.
1022 людини в цьому місяці стали нашими клієнтами!
Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс Задоволеності (ИУ) :
996
Кількість
об’єктів
99154
Виконаних
замовлень
91%
Задоволених
клієнтів

Ціни на металопластикові вікна від виробника в Києві

Компанія «Стандарт Вікна» пропонує великий вибір сучасних металопластикових конструкцій власного виробництва. Дотримання основних норм і правил якісного виробництва дозволило фахівцям надавати гарантію на всю продукцію. Ціни на вікна залежать від певних критеріїв:

 • Тип відкривання конструкції – глухі вікна, відкидні, поворотні, повортно-відкидні і штульпові. Найдоступнішими вважаються глухі конструкції, які доповнені стулками, що не відкриваються.
 • Кількість стулок – одно- або двостулкові вікна.
 • Застосування певного віконного профілю (монтажна ширина, кількість камер, тепло- і звукоізоляційні показники).
 • Габарити майбутньої віконної конструкції під замовлення.

Виготовлення металопластикових вікон Київ від компанії «Стандарт Вікна» – це процес створення надійної та міцної конструкції, яка повністю відповідає основним критеріям якості та безпеки. Великий асортимент продукції дозволяє обрати ідеальний варіант, який задовольнить запити клієнта в плані бюджету і в експлуатаційному плані.

Виробництво

окон
Використовуємо технологію євромонтажу за стандартом ДСТУ.

Доставка безкоштовна

установка по Україні
Наша компанія працює без посередників, що обумовлює доступні ціни.

Висока якість

продукції
Рецепт надійності и довговічності Нашої продукції в тому, что Ми не економімо на якості.
МЫ ЗВ’ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ЗА 15 ХВИЛИН!
Отримай професійний розрахунок вікон за допомогою нашого фахівця!

Бренди, з якими працює компанія Стандарт Вікна

Компанія підтримує тісну співпрацю з брендами, продукція яких широко відома по всьому світу, завдяки високій якості виробництва. Популярні виробники вікон Київ:

 • Компанія здійснює закупівлю сучасних профільних систем у світових виробників – WDS, Salamander, REHAU, OpenTeck.
 • Закуповує високоякісну фурнітуру від Maco.
 • Обирає міцні та надійні склопакети від GlasTrosch.
 • Купує оригінальні підвіконня від Danke.
 • А також співпрацює з компаніями Roto і Axor.

Збірка віконних конструкцій відбувається на заводі компанії «Стандарт Вікна», де здійснюється регулювання та підготовка пластикових вікон до продажу.

Тісна співпраця з відомими брендами дозволила компанії впевнено закріпити свої лідируючі позиції на сучасному ринку. Наша продукція – це гарантія якості, безпеки, екологічності та тривалої експлуатації. Великий вибір віконних конструкцій дозволить покупцям обрати класичні моделі або віддати перевагу нестандартним варіантам. Індивідуальний підхід до замовників дозволяє нам завжди вгадувати бажання клієнта.

Акції новини, статті
Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”
При замовленні вікон в нашій компанії ручки із замком “антидітки” за ціною ЗВИЧАЙНИХ!
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.

Пластикові вікна в Києві від компанії «Стандарт Вікна» – це гарантія високої якості, надійності і …

Сучасні пластикові вікна є не просто обов’язковим атрибутом затишного будинку, а однією з головних …

Під час оновлення житла ремонт вікон стає однією з головних цілей, оскільки саме вони завжди були …

В останній десяток років металопластикові вікна стали набагато популярнішими, ніж класичний …

Нерідко майбутнє миття вікон здатне зіпсувати господаркам настрій. Однак зовнішній вигляд брудного …

Еркерні вікна є прекрасним методом наділити житлові споруди сучасним неповторним стилем і …

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашим вікнам довіряють

Вони вже замовили у нас вікна:

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

окна пвх сертификаты
сертификат на пластиковое окно
сертификат соответствия окна пвх
окна сертификат
сертификат на окно
сертификат соответствия пластиковые окна
сертификат качества на пластиковые окна
окна пвх сертификат соответствия
сертификат на окна пвх
окна пвх сертификат
сертификат на окна пластиковые
сертификат соответствия на окна пвх
сертификат на окна
сертификат соответствия на пластиковые окна

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Оставить отзыв
(7 голосов, среднее: 4.3 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Оставить отзыв
(8 голосов, среднее: 4 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Оставить отзыв
(17 голосов, среднее: 4.6 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
МИ В
Ремонт в дитячій
Ремонт в спальні
Як уникнути появи конденсату на вікнах?
Вибір вікон для перших поверхів
Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00