Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуВинесення балкона

Винесення балкона по підвіконню – одна і найпоширеніших послуг компанії Стандарт Вікна. Завдяки такій послузі вдається з легкістю збільшити корисну площу за рахунок використання міцного і надійного металевого каркаса. Залежно від вибраного способу винесення балкона вдається збільшити площу підлоги або підвіконня. Такий метод залишається актуальним вже упродовж довгого часу для жителів малогабаритних і великогабаритних квартир, оскільки додаткові метри для житлового простору ніколи не будуть зайвими. Виділяють три основні типи винесення балкона, які відрізняються своєю конструкцією:

 1. Винесення підвіконня перед процедурою скління балкона. В даному випадку майстри використовують зварну конструкцію, виконану з куточка розміром 30х30 см, який у свою чергу був виготовлений із сталі гарячого прокату. Ця модель приварюється до перил або балконного перекриття. Продумана конструкція дозволяє клієнтові отримати широке підвіконня, здатне впоратися з будь-якими типами навантажень.
 2. Винесення в підлогу дозволяє у декілька разів збільшити первинну площу підвіконня притому, що усе навантаження переходить на плити перекриття – підлогу. Виготовлення конструкції має на увазі використання труб, виконаних із сталі гарячого прокату, розмір яких складає 45х45 см
 3. Винесення по підлозі – ще один не менш актуальний варіант, який вважається найскладнішим. Процес має на увазі використання швелерів з металу, ширина яких досягає 100 мм Такі швелера обов’язково повинні виходити за межі балконної плити, тим самим збільшуючи площу підлоги. Саме на цих швелерах і фіксуватиметься уся балконна конструкція. Цей спосіб дозволяє збільшити ширину балкона в два рази, що дозволяє розширити корисну площу.

Замовляючи балкон під ключ, кожен клієнт має право самостійно вибирати найбільш прийнятний варіант винесення з урахуванням остаточного результату – збільшення площі підвіконня або підлоги. Якщо замовник не знає, який саме варіант необхідно вибрати, фахівці компанії Стандарт Вікна проведуть усі необхідні виміри і огляд території, що дозволить підібрати оптимальний вихід з цієї ситуації. Майстри запропонують клієнтові відразу декілька способів вирішення цієї проблеми, яка допоможе збільшити корисну площу балкона.

СКЛІННЯ БАЛКОНА

ВИДИ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ
Починаючи скління в першу чергу необхідно визначити головне – як саме склити балкон. Форма або вид скління залежать від виду балкона або лоджії і від Ваших переваг:
П-подібного
скління
Г-подібного
скління
Лоджія
скління
Французьке
скління
Напівкругле
скління

Етапи винесення балкона від компанії Стандарт Вікна

Така послуга, як винесення балкона, вартість якої залежить від вибраного методу, проводиться у декілька етапів. Кожен з цих етапів дозволяє майстрам виконувати певний об’єм запланованих робіт.
Винесення балкона по підлозі
Головна мета винесення балкона по підлозі полягає в тому, щоб перенести усе навантаження з плити на стіну, що несе. Саме таке завдання стоїть перед професіоналами компанії Стандарт Вікна. Усі роботи діляться на декілька етапів:

 1. Необхідно позбавитися від старого парапету методом зрізання.
 2. Потім, майстри виконують нарощування каркаса плити. В цьому випадку знадобиться застосування металевих швелерів, які не піддаються впливу корозії. Швелера фіксуємо над плитою в стіну будинку – на 25 см або більше. Для з’єднання швелерів використовується сталевий кут.
 3. Робимо новий парапет по периметру плиткового каркаса : територія за межами старої плити прикривається жерстю (йди іншим матеріалом), а нову підлогу необхідно обшити дошками.
 4. Виконуються обробні роботи парапету і скління балкона.

У більшості випадку такі балкони доповнюють теплим склінням, проте все залежить від побажань клієнта.
Винесення балкона по підвіконню
Винесення балкона по підвіконню переслідує єдину мету – винесення скління за межі парапету.

 1. Майстри виконують процес зварювання виносного каркаса, виготовленого з міцного металу. Для цього використовують металевий куточок розміром від 35 до 45 мм Конкретний крок крюків залежить від передбачуваної ширини майбутнього балкона.
 2. В даному випадку важливо рівномірно розподілити усе навантаження від скління. Для цього по усій довжині металевого каркаса необхідно зафіксувати пластину або куточок, методом зварювання (для максимальної надійності конструкції).
 3. Не рекомендується економити на кількості вузлів, тому майстри виготовляють металевий каркас з великим запасом міцності. Важливо пам’ятати, що кожен з вузлів повинен впоратися з навантаженням до 450 кг
 4. Завершальним етапом є виконання робіт по склінню.

За бажанням замовника додатково майстри пропонують виконати утеплення балкона і його обшивку (внутрішню, зовнішню).

ВИДИ РОБІТ

ЯКІ ПРОВОДЯТЬСЯ НА БАЛКОНІ

Винесення

балкона

від 530 грн/м.п.
Дозволяє збільшити корисну площу балкона від 530 грн/м.п.

Скління

балкона

від 1900 грн/м.кв
Металопластикові вікна на Ваш балкон за найвигіднішими цінами в Києві від 1900 грн/м.кв

Утеплення

балкона

від 70 грн/м.кв.
Принесе тепле літо на ваш холодний балкон. від 70 грн/м.кв.

Внутрішня обробка

балкона

від 361 грн/м.кв.
Поєднає у вашому балконі функціональність та естетику від 361 грн/м.кв.

Зовнішня обшивка

балкона

від 483 грн/м.кв.
Надасть балкону прекрасного зовнішнього вигляду. від 483 грн/м.кв.

Дах

на балкон (каркас)

від 1400 грн/м.п.
Європейські комплектуючі, власне виробництво! від 1400 грн/м.п.

ВИНЕСЕННЯ БАЛКОНА ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ В КИЄВІ І ЦІНИ

Винесення балкона – це збільшення корисної площі на вашому балконі, шляхом установки додаткового металевого каркаса. Таким чином ми збільшуємо площу підвіконня або площу підлоги.

Винесення балкона по підлозі і підвіконню

Представлений спосіб винесення балкона має на увазі об’єднання двох перших методів. Саме тому цей метод прийнято вважати одним з найскладніших, оскільки в процесі виконання робочих процесів вдається збільшити площу балкона відразу по двох напрямах: по підвіконню і підлозі. Під час таких робіт майстра приділяють особливу увагу питанню, пов’язаному з утепленням парапету і усього вільного простору, розташованого під підвіконням. В процесі утеплення прийнято використати різні популярні матеріали, серед яких виділяють мінеральну вату, стиродур і пінополістирол.

ЗОВНІШНЯ ОБШИВКА

САЙДИНГ, ПРОФНАСТИЛ, ПЛАСТИКОВА ВАГОНКА

ВНУТРІШНЬОЇ ОБРОБКИ БАЛКОНІВ

Дерев’яна вагонка
від 516 грн/м.кв.
Пластикова вагонка
від 361 грн/м2
МДФ панелі
1061 грн/м2
Гіпсокартон
від 336 грн/м2

Переваги і недоліки винесення балкона по підвіконню

Постійна зміна конструктивних рішень, застосування сучасних матеріалів і інноваційних технологій дозволила зробити винесення балкона популярною і затребуваною послугою. Основна гідність проведеної процедури полягає в можливості використати досить широке підвіконня, яке виконує функціональне навантаження. При цьому власник квартири виключає вірогідність втрати вільного простору. Головні достоїнства винесення балкона по підвіконню:

 • Можливість додатково розширити вільний простір лоджії або балкона. Таким чином, на балконі можна організувати додаткове місце для релакса або обладнати власний робочий кабінет.
 • Привабливий зовнішній вигляд – як зовні, так і усередині.
 • Створення теплого, функціонального і, головне, житла.
 • Можливість вибрати будь-який варіант винесення, яке допоможе отримати максимальні переваги від цієї процедури. Приміром, власники квартир, в яких є бетонний парапет, вибирають коротке винесення, яке називається “косинка”. Це унікальна можливість заощадити на опалюванні. Для металевого парапету використовують довге винесення – до самої підлоги, яка гарантує якісне утеплення.

Серед основних недоліків, відмічають:

 • Широкий козирок. Як правило, такі балкони доповнені широким козирком, який потребує додаткової звукоізоляції. Інакше, будуть чутні краплі дощу, граду і інших опадів.
 • Конфлікти з сусідами. Сусіди знизу можуть не оцінити ваш новий збільшений по габаритах балкон.

Компанія Стандарт Вікна пропонує вигідну цінову політику для кожного клієнта, який вирішив скористатися послугою винесення балкона. Завдяки тому, що компанія не підтримує співпрацю з фірмами-посередниками, а безпосередньо працює із заводами-виготівниками, покупцям запропонована реальна вартість продукції без націнки. Наші професіонали візьмуть повністю під свою відповідальність виконання усіх етапів роботи : починаючи від демонтажу старої конструкції і, закінчуючи склінням вже готового балкона з винесенням. Адже тривала експлуатація конструкції багато в чому залежить від правильно виконаних робочих процесів.

ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ

Дошка на підлогу

858 грн/м2

Плитка

460 грн/м2

Лінолеум

450 грн/м2

Ламінат

375 грн/м2

Вартість винесення балкона від професіоналів

Цінова політика цієї послуги залежить від деяких важливих складових:

 • ширина винесення балкона;
 • глибини нового підвіконня;
 • стани вже наявного парапету;
 • об’єм робіт, спрямованих на відновлення цього парапету.

В процесі виконання вимірів майстер вже може визначити точну вартість майбутніх робіт. Під час виконання усіх етапів ціна може коригуватися у міру того, як замовник міняє свої побажання з приводу зовнішнього вигляду майбутнього балкона або лоджії. Завдяки детальним консультаціям з боку майстрів компанії Стандарт Вікна, замовник зможе підібрати найбільш прийнятний варіант для оформлення власного балкона. Фахівці враховують усі нюанси – починаючи від стану парапету, закінчуючи загальним станом будинку, де проводитимуться роботи.

САМЕ ВЕЛИКЕ ВИРОБНИЦТВО ПО УСТАНОВЦІ ВІКОН І УТЕПЛЕННЮ БАЛКОНІВ В КИЄВІ І КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, конструкцій, що ламінують, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих клиетов і великих замовлень.
1022 людини в цьому місяці стали нашими клієнтами!
Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс Задоволеності (ИУ) :
996
Кількість
об’єктів
99154
Виконаних
замовлень
91%
Задоволених
клієнтів

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

окна пвх сертификаты
сертификат на пластиковое окно
сертификат соответствия окна пвх
окна сертификат
сертификат на окно
сертификат соответствия пластиковые окна
сертификат качества на пластиковые окна
окна пвх сертификат соответствия
сертификат на окна пвх
окна пвх сертификат
сертификат на окна пластиковые
сертификат соответствия на окна пвх
сертификат на окна
сертификат соответствия на пластиковые окна

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Залишити відгук
(7 голосів, середнє: 4.3 из 5)
Поділитися зараз (Друзі)
(0 подобається)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Залишити відгук
(8 голосів, середнє: 4 из 5)
Поділитися зараз (Друзі)
(0 подобається)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Залишити відгук
(17 голосів, середнє: 4.6 из 5)
Поділитися зараз (Друзі)
(0 подобається)

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашим вікнам довіряють

Вони вже замовили у нас вікна:

3D ТУР
Ви можете проглянути наші роботи перейшовши в галерею з 3-д турами, на яких мі демонструємо готовий результат на реальних об’ єктах. 3-д тури дозволяти вам оцінити візуальний вид пропонованої продукції і поринути в затишну атмосферу.
Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00