Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочку



УСТАНОВКА ПВХ ВІКОН REHAU В КИЄВІ НЕДОРОГО

Для кожного з нас теплий і затишний будинок є основою благополучного і щасливого життя, тому максимально комфортним умовам проживання люди приділяють стільки часу і уваги. Важливою частиною затишку квартири або заміського будинку давно стали якісні пластикові вікна. Проте перед їх купівлею у людей часто виникає велика кількість питань. Яким чином відбувається купівля і установка вікон, на підставі яких параметрів правильно їх вибирати. Де в Києві можна вибрати і замовити недорого установку віконних конструкцій. Як відбувається розрахунок вартості і який час займе їх монтаж.

ЗАМОВИТИ ПВХ ВІКНА В КИЄВІ ДЕШЕВО

Фахівці компанії “Стандарт Вікна” мають великий досвід виробництва і установки віконних конструкцій в Києві, а також Київській області. Усі види робіт супроводжуються стовідсотковою гарантією від виробника: не лише на вікна, але і на балкони і лоджії.

Зв’язатися з фахівцями і упізнати усю необхідну інформацію і зробити замовлення.

РОЗРАХУЄМО ВАРТІСТЬ ВАШИХ ВІКОН ЗА 5 ХВИЛИН
Передзвонимо за 15 хвилин і проконсультуємо з усіх питань

МАТЕРІАЛ ПРОФІЛЮ

Основним матеріалом для виготовлення пластикових вікон є полівінілхлорид. Це синтетичний матеріал, який синтезується промисловим способом. Його виділяє висока стійкість до окислення, зносу і зовнішньою фізичною дією. Матеріал застосовують у великій кількості в промислових сферах.

Безпека використання ПВХ дозволяє йому широко застосовуватися не лише під час будівельних робіт, але і під час виробництва пакувальних матеріалів і виготовлення одягу.

6 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ РЕМОНТ ВІКОН В СТАНДАРТ ВІКНАХ

“СТАНДАРТ ВІКНА” – ЦЕ ЯКІСНИЙ СЕРВІС ЗА РОЗУМНІ ГРОШІ
Досвідчені фахівці
Ремонт вікон виконується досвідченими фахівцями, в арсеналі яких є усі необхідні інструменти і комплектуючі.
Швидкість виконання
Усі несправності усуваються на місці швидко і ефективно.
Завод виробник
Вам не доведеться переплачувати за фурнітуру і комплектуючі, оскільки у нас власне виробництво.
Будь-які адреси
Виїжджаємо за будь-якою адресою в Києві і Київській області.
Слушний час
Майстер приїде в слушний вам час, не відриваючи вас від щоденних важливих справ
Гарантія 1 рік
На усі види робіт надається гарантія.

ПВХ ВІКНА ЦІНИ І ВИДИ

Перед тим, як зробити замовлення і купити вікна необхідно проаналізувати представлений на ринку Києва асортимент. Не лише з точки зору візуального оформлення, але і в частині доступності ціни. Не усі знають, що придбання металопластикових вікон високого рівня не завжди зв’язане з великими витратами.

При грамотному підході до вибору виробника, теплоізоляції, габаритів і вартості можна вибрати оптимальний варіант і значно заощадити власні гроші. Компанія “Стандарт Вікна” відома на ринку високою якістю і здатністю недорого провести установку вікон у будь-якій точці Києва і області, даючи стовідсоткову офіційну гарантію.

Замовлення металопластикових вікон в нашій компанії обернеться для вас приємною відсутністю накруток в ціні при купівлі і проведенні монтажу.


Визначення ціни установки вікон в Києві

Ціна установки пластикових вікон знаходиться залежно від вибраної профільної системи, розмірів, формули склопакета і якості елементів фурнітури. Велике значення для ціноутворення має сама форма конструкції – просте вікно або віконний отвір з еркерами. Вартість вікон перед установкою може змінитися, якщо замовник хоче включення в замовлення додаткових елементів. Ними можуть бути:

  • відливи
  • укоси
  • підвіконня
  • москітна сітка
  • включення в замовлення жалюзі
  • установка додаткових опцій – мікропровітрювання або установка противовзломной фурнітури, ручок із замком і так далі

Установка пластикових вікон може бути приблизно оцінена в 20-25% від їх ціни. Інсталяція в цегляній будівлі може підвищити ціну, оскільки демонтаж старих вікон і оцінка стану стін і підсумковий розмір отвору в приміщенні може змінити і відкоригувати підсумкову вартість. Такий варіант завжди оцінюється окремо. Також на ціну може вплинути індивідуальний дизайн вікна, який вважатиме за краще покупець.

Етапи правильного монтажу вікон

1
Виконується підготовка віконної рами для фіксації вікна в отворі
З ПВХ вікна потрібно буде прибрати усі захисні плівки, які знаходяться із зовнішнього боку. Інакше, за декілька років експлуатації, вони буквально “приваряться” до профільної частини. Виконується попередній монтаж конструкції, в процесі якого необхідно використати відповідні шурупи для фіксації анкерних пластинів і клини, – для установки блоку. Це досить важливий процес, який вимагає від фахівця максимальної точності. Адже після кріплення неможливо буде змінити положення конструкції.
2
Установка склопакетів
Усі склопакети заздалегідь проходять перевірку на герметичність і закріплення в рамі. По закінченню цієї процедури проводиться герметизація усіх стиків, що утворилися. Адже саме про цього кроку безпосередньо залежить подальша гидро- і пароізоляція. Здійснюється задування усіх проміжків із застосуванням монтажної піни: обробляються ділянки між стіною і віконним блоком.

ВІКНА REHAU ЦІНИ

Профіль
Монтажна ширина
Ціна м.кв
REHAU EURO-DESIGN 60
60 мм
від 2022 грн
REHAU EURO-DESIGN 70
70 мм
від 2476 грн
REHAU BRILLANT-DESIGN
70 мм
від 2834 грн
RREHAU SYNEGO
80 мм
від 3405грн
REHAU GENEO
86 мм
від 3986 грн
SALAMANDER DESIGN 2D
60 мм
від 2213 грн
SALAMANDER Streamline
76 мм
від 2686 грн
SALAMANDER bluEvolution
92 мм
від 4262 грн
OPEN TECK DE-LUX 60
60 мм
від 1850 грн
OPEN TECK ELIT 70
70 мм
від 2102 грн
WDS 400
60 мм
від 2014 грн
WDS 500
70 мм
від 2152 грн
ВИБІР ЕНЕРГОЗБЕРЕЖНОГО СКЛОПАКЕТА ЗА ЦІНАМИ В КИЄВІ
Перед вибором профілю важливо звернути увагу на українські кліматичні умови і велику кількість холодних місяців в році. Вибір енергозбережних склопакетів з двома камерами дозволяє серйозно зменшити втрату тепла з приміщення в зимові місяці. Такий крок згодом економить значні засоби на опалюванні, оскільки обігрів приміщень зі встановленими в них енергозбережними стеклами отримує додаткову оптимізацію.

Не буде зайвим коротко розповісти декількох важливих нюансів, які необхідно враховувати споживачам перед ухваленням рішення про купівлю.
СКЛОПАКЕТ ЦІНА ДОСТУПНА УСІМ КИЯНАМ
Профіль п’ятикамерний вікно 1400 мм * 1400 мм
Енергозбережний склопакет з двома камерами і газом аргон від 32мм до 40 мм
OPEN TECK- 70 мм
4471 грн
WDS – 70 мм
4520 грн
REHAU – 70 мм
5081 грн
SALAMANDER – 76 мм
5635 грн

На даний момент ринок пропонує в основному білий колір виконання пластикових вікон перед їх установкою. Але пластиковий профіль може отримати будь-який колір за рахунок використання спеціальних видів плівок. Велику популярність останнім часом отримали вікна, які імітують натуральні види деревини. Що пропонують установку вікон компанії вже давно включили у свій асортимент такі пропозиції.

Більше того, якщо вам потрібно абсолютно нестандартний підхід в оформленні пластикового вікна, ви можете зробити відповідний запит фахівцям “Стандарт Вікна”.

Ціна проведення якісної установки пластикових вікон зазвичай варіюється в межах 20-25% від ціни самого вікна. Виключення можуть бути розглянуті у разі цегляної будівлі, де підсумкова вартість допускає збільшення на 30% зважаючи на можливі додаткові складнощі з установкою. Окрема ціна на установку вхідних дверей, розсувних систем і систем з панорамним склінням.

Особливою популярністю користується так званий євромонтаж – монтаж по ДСТУ з використання паро-гидроизоляционных стрічок, герметиків.

СКЛАДЕНІ ЧАСТИНИ КОНСТРУКЦІЇ ВІКОН

Перед купівлею і установкою пластикових вікон необхідно зрозуміти, які частини складають основу їх конструкції. Як правило усі вони мають в наявності такі структурні частини, як підвіконня, відлив, укіс, пластиковий профіль, склопакет і елементи фурнітури.

Перед тим, як інсталювати в приміщення вікно, необхідно звернути ретельну увагу на елементи фурнітури. Йдеться про ручки, петлі, поворотні механізми і інші рухливі частини вікон, за допомогою яких відбувається процес відкривання і закривання. Ці пристосування дозволяють утримувати і фіксувати вікна в заданому положенні.


При цьому низька якість фурнітури стане проблемою в майбутньому і змусить робити заміну вікна набагато раніше, ніж ви планували спочатку. Визначення якісної фурнітури візуально є складним завданням. Один з варіантів – вищезгадана перевірка сертифікатів.

Важливо відмітити, що компанія “Стандарт Вікна” дає 100% офіційну гарантію на усі роботи – вікна, балкони, лоджії. Це означає, що навіть у разі появи проблем, усі вони будуть легко усунені впродовж короткого часу нашими фахівцями.

Вибрати якісний пластиковий профіль є непростим завданням, якщо намагатися зробити вибір лише на підставі зовнішнього вигляду. Саме профіль є основним елементом вікна. Від його якості і надійності залежить довговічність служби встановлених пластикових вікон. У цьому серйозному питанні можна довіритися виробникові, що має необхідний досвід роботи в Києві і області.


ILLBRUCK-монтаж

Технологія ILLBRUCK – це якісна установка вікон, згідно з основними стандартами і промисловим нормам. У процесі такого монтажу забезпечується щільне примикання віконної конструкції до отвору, незалежно ось особливостей его будови. Монтаж по системі ILLBRUCK складається з декількох етапів і має на увазі обов’язкове використання якісних матеріалів, здатних створити ідеальну ізоляцію і герметизацію.

Ізоляція монтажного шва здійснюється відразу з двох сторін – зовні і всередині. Дана технологія передбачає обов’язкове застосування матеріалів, розрахованих на надійний захист ось негативного впливу агресивного середовища. Використання поліуретанової пінного утеплювача допомагає створити високоякісний центральний шар монтажного стику. Представлена ​​піна забезпечує надійну фіксацію віконного блоку в отворі стіни. Це позитивно позначається на показниках міцності всієї конструкції.

УСТАНОВКА І ПРАВИЛЬНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ ПВХ ВІКОН

Одне з найбільш важливих питань часто присвячується правильному догляду за пластиковим вікном. Інстальовані в квартирі металопластикові вікна у використанні зазвичай не вимагають особливого відходу.

Проте є декілька важливих моментів в процесі їх правильної експлуатації. Йдеться про те, що вікно необхідно періодично мити. Цей процес виключає використання хімічних засобів, які містять рідини на основі ацетону, кислот або розчинників. Порошкові засоби очищення також у використанні небажані зважаючи на можливість нанести подряпини на поверхню абразивними частками.


Для чищення вікон оптимальними є чистячі засоби на основі гелів. Дозволяється використати при митті вікон звичайними мильними розчинами.

Окремим питанням експлуатації вікон є відхід за елементами фурнітури . Ручки і рухливі елементи віконної конструкції треба регулярно очищати від бруду і пилу, що дозволить продовжити термін їх експлуатації.

Термін служби ущільнювачів гумок безпосередньо залежить від того, наскільки ретельно за ними доглядають. У разі відсутності необхідного догляду, такий матеріал втрачає свої робочі якості вже через 3-5 років. 

Щоб продовжити їх експлуатаційний термін, гумки потрібно регулярно чистити від пилу, бруду, а також змащувати відповідними розчинами. Для регулярного миття достатньо використовувати звичайну воду, в яку додають кілька крапель миючого засобу. Після миття гумки потрібно насухо витерти і обробити спеціальними засобами.

Багато компаній-виробників вікон займаються розробкою даних коштів, призначених для обслуговування віконних конструкцій. Прийнято вважати, що одним з найбільш ефективних засобів є мастила на основі силікону, які відмінно просочують матеріал, захищаючи ущільнювач від негативного впливу ззовні. 

Якщо мова йде про домашніх методах захисту ущільнювача, тоді доцільно використовувати гліцерин. Єдиний мінус гліцерину в тому, що він швидко змивається під впливом води, тому дощ, сніг та інша волога здатні зіпсувати структуру матеріалу. 


БЕЗПЕКА ВИКОРИСТОВУВАНОГО МАТЕРІАЛУ В ПВХ ВІКНАХ

Іноді безпеку полівінілхлориду ставлять під сумнів, що пов’язано з його синтетичним виробництвом. Але це припущення давно спростоване. Вікна з цього матеріалу десятиліттями інсталюються не лише в квартирах, але в освітніх і медичних приміщеннях.

Наявність технічних сертифікатів на відповідність встановленим в Україні нормам зможуть розвіяти сумніви. Будь-яке відхилення від стандарту не дозволити виробникові отримати сертифікат якості що підтверджує – відповідність технічним нормам при виробництві, горючості, санітарно – гігієнічним і так далі. А це означає, що перед придбанням і установкою вікон необхідно перевірити наявність вказаних видів документів.

Ціни на монтаж пластикових вікон

Услуга
Стоимость работ
Монтаж окона клієнта
100 грн / шт
Демонтаж вікна (дерево, пластик без сохнанения)
100 грн / шт
Пропінювання додаткових віконних швів (з урахуванням піни)
100 грн / шт
ВИБІР ПОРИ РОКУ ДЛЯ ІНСТАЛЯЦІЇ ВІКОННИХ ОТВОРІВ
Частенько покупці віддають перевагу монтажу вікон в теплу пору року, але наявність сучасних монтажних пен розширює діапазон за рахунок можливості їх використання при низьких температурах, аж до – 14 градусів. Час інсталяції однієї віконної конструкції в середньому складає 1-2 години. Проте не слід забувати і про демонтаж старого вікна – цей теж час.

Процес установки пластикового вікна має на увазі ряд послідовних дій

– Демонтаж старих віконних конструкцій

– Визначення розміру отвору віконного отвору

– Установка кріпильних елементів в необхідних місцях по периметру вікна

– Інсталяція віконного профілю і склопакета

– Процес герметизації і закладення стиків між встановленим вікном і стіною

– Монтаж відливів із зовнішнього боку приміщення і підвіконь з внутрішнього

– регулювання фурнітури


Важливим чинником може стати те, що в зимову пору року компанії можуть надати значну знижку на установку пластикових вікон. Цей факт примушує багатьох зробити вибір на користь зимових місяців установки вікон, даючи можливість придбати віконно-балконні конструкції за вигіднішою ціною.

Правильний догляд за вікнами по Київськи і не тільки

Великою проблемою в експлуатації вже встановлених пластикових вікон є можлива поява конденсату. Стики склопакетів мають високу міру герметичності, створюючи значну різницю в температурі і рівні вологості усередині і зовні квартири. Особливо цей чинник проявляється в зимовий час доби, коли приміщення обігрівається зсередини.

Вказані фізичні умови провокують утворення конденсату, що обернеться запітнінням стекол. Часто це не лише проблема вікон, а погана вентиляція в квартирі, надмірна вологість, недостатнє опалювання або поганий теплообмін. А іноді і загальний рівень якості побудованого будинку. Нові правильно встановлені вікна не можуть собою замінити усі ці чинники. Але з вказаною проблемою легко боротися, лише трохи збільшивши частоту провітрювання квартири. Це рідко стає проблемою для людей, оскільки більша кількість свіжого повітря, згідно із заявами лікарів, завжди діє на здоров’ї позитивно.

Ще одним способом вирішення можливої проблеми конденсату на стеклах є установка додаткової системи опалювання, або автоматичної вентиляції приміщення, або заміна простого склопакета на енергоефективний. Усі ці дії можуть змінити стан квартири на комфортне. Проте тільки фахівець “Стандарт Вікна” може кваліфіковано визначити проблему і її рішення.

МОНТАЖ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН
Якість віконної конструкції безпосередньо залежить від якості проведених монтажних робіт. У цей список також прийнято відносити теплоізоляційні властивості, надійність і тривалу експлуатацію конструкції в цілому. Щоб не допустити серйозних помилок і навіть щонайменших погрішностей в процесі установки, необхідно довірити цю процедуру справжнім професіоналам.

Послідовність установки пластикових вікон має на увазі виконання декількох етапів, про які знає кожен майстер.

Перше, що потрібно буде зробити – це виконати демонтаж старих віконних конструкцій. Робота розпочинається з того, що потрібно буде позбавитися від старих стулок, глухих секцій і поступово перейти до демонтажу відливів і підвіконь. Завершальний процес демонтажу – це віконна рама. Як правило, демонтажні роботи тривають близько 15-40 хвилин – все залежить від складності робочого процесу.

Після цього, майстри приступають до виставляння віконного короба в певному положенні – по вертикалі і по горизонталі. Саме такий спосіб гарантує рівномірне розміщення навантаження по усій конструкції вікон. Для цього доцільно скористатися спеціальними монтажними клинами. В процесі їх зведення і розведення можна досягти бажаної точності і вирівняти віконну раму.

Потім, треба виконати надійну фіксацію короба у віконному отворі. Кріплення здійснюється із застосуванням анкерних пластинів. Саме цей спосіб прийнято вважати найбільш практичним і надійним. Треба вибрати максимально допустиму кількість точок, а крок пластинів не повинен перевищувати відмітку в 70 см В список головних точок фіксації включені: кути рами і ділянка, розташована під імпостом. У разі потреби, потрібно буде відшукати додаткові точки кріплення. Все залежить від особливостей використовуваної віконної конструкції.

Після цього фахівці переходять до монтажу відливу. Кріплення відливу відбувається за рахунок використання саморезов, які фіксуються до профільної частини із зовнішнього боку (з вулиці). Потім, майстри встановлюють склопакети в глухі секції і переходять до навішування стулок.

Одним з найвідповідальніших етапів монтажу вважається процедура ущільнення монтажного шва. Під терміном “монтажний шов” прийнято розглядати ділянка, де здійснюється примикання рами до отвору вікна. Для ущільнення доцільно використати теплоізоляційні матеріали. Саме тому багато фахівців віддають перевагу саме монтажній пені.

Після, важливо забезпечити надійний захист монтажного шва, який піддається дії сонячних променів і вологого повітря. При цьому варто врахувати той факт, що захист обов’язково має бути паропроникним.

На завершальному етапі треба виконати монтаж підвіконь. Установка підвіконня здійснюється на заздалегідь підготовлений цементний розчин, монтажну піну, із застосуванням відповідних скоб або консолей.

Після усіх етапів фахівці виконують контрольний огляд готової конструкції і регулювання фурнітури (у разі потреби).

Розрахуємо вартість ваших вікон за 5 хвилин
Передзвонимо за 15 хвилин і проконсультуємо з усіх питань

Калькулятор вікон
Розрахувати вартість металопластикових вікон
Калькулятор балконів
Розрахувати вартість балкона “під ключ”
СПІВПРАЦЯ З НАМИ – ПРОСТО, ПРИЄМНО, ВИГІДНО
НАШІ ПЕРЕВАГИ
Ціна
Гнучкі ціни, знижки до 50%
Монтаж
Швидко і якісно. 22 бригади майстрів в штаті
Комплектуючі
Європейська якість, визнана у всьому світі (профіль – REHAU Германію, фурнітура – MACO Австрія)
Замір
Безкоштовно, у будь-який слушний для вас час, гарантована точність
Гарантія
Ми даємо гарантію 10 років на наші вироби
Ми Завод-виготівник
Виготовляємо вікна за 2-3 дні
Акції новини, статті
Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”
При замовленні вікон в нашій компанії ручки із замком “антидітки” за ціною ЗВИЧАЙНИХ!
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.

Пластикові вікна в Києві від компанії «Стандарт Вікна» – це гарантія високої якості, надійності і …

Сучасні пластикові вікна є не просто обов’язковим атрибутом затишного будинку, а однією з головних …

Під час оновлення житла ремонт вікон стає однією з головних цілей, оскільки саме вони завжди були …

Один з найоригінальніших і незвичайних варіантів для прикраси будь-якого будинку — це зимовий сад. …

Зараз пластикові вікна прийшли на зміну старим дерев’яним конструкціям і системам, зробленим з …

Кожен любить після важкого робочого дня спокійно сісти, розслабитися і подивитися на прекрасний вид …

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашим вікнам довіряють

Вони вже замовили у нас вікна:

Дізнатися, чому замовити вікна і двері краще саме у нас

Переваги нашої компанії
1
Комплектуючі та фурнітура до вікон з Європи
Ми співпрацюємо з провідними виробниками матеріалів і комплектуючих для ПВХ вікон: REHAU, Salamander (Німеччина), MACO (Австрія), ALMplast, WDS, Openteck (Україна). Ці бренди не потребують реклами. Європейська якість підтверджують сертифікати, які ми із задоволенням надамо Вам в нашому офісі або під час виміру. Надійність європейських матеріалів і професіоналізм наших майстрів допомагають нам виробляти функціональні, якісні і в той же час недорогі металопластикові вікна та двері в Києві. Вам не потрібно їхати в Європу, щоб купити дійсно надійні вікна і двері з ПВХ. Ви можете замовити їх на нашому сайті прямо зараз.
2
Гарантія 5 років
Наші металопластикові вікна та двері будуть безвідмовно служити Вам довгі роки. Ви можете відкривати і закривати їх скільки завгодно, вони витримають всі випробування. Не важливо, яка погода буде на вулиці, наші зносостійкі вікна Вас не підведуть. У будь-якому випадку, Вам не варто турбуватися, адже ми надаємо гарантію на нашу продукцію 5 років. У будь-який зручний для Вас час майстер приїде і безкоштовно усуне неполадки. Наші вікна будуть радувати вас, Ваших дітей, а можливо, і онуків. Якість наших вікон перевірена часом.
3
Індивідуальний підхід
Ми приділяємо максимум уваги кожному клієнту. На відміну від інших компаній, ми не зупиняємося на стандартні рішення. Кожне замовлення ми виконуємо «як для себе». Купити пластикові вікна у нас означає отримати якісну продукцію, яка ідеально підходить саме Вам. Сучасне обладнання на нашому заводі дозволяє легко впоратися з найскладнішими завданнями в короткі терміни. Ми виготовляємо металопластикові вікна та двері на замовлення будь-яких форм і розмірів. У нас є готові рішення для старих будівель і новобудов, для квартир і заміських котеджів, для офісів, магазинів і інших нежитлових приміщень. Ви можете в будь-який час звернутися до нашому менеджеру, і отримати професійну консультацію, дізнатися вартість пластикових вікон, а також викликати замірника.
4
Кращі ціни на ПВХ вікна в Україні
У нас Ви можете замовити комплексне скління квартири, котеджу і офісу, або купити готову продукцію дешевше, ніж у компаній-посередників. Заміри, доставка і установка наших пластикових вікон і дверей в Києві та Київській області безкоштовна. Припустимо, Ви замовили доставку металопластикових вікон в Бровари. Не турбуйтеся, це не відіб’ється на вартості замовлення. Інші компанії пропонують купити металопластикові вікна недорого, а ми пропонуємо купити вигідно!
Викликати замірника безкоштовно!

МИ РОБИМО ПРОФІЛІ ВІКОН REHAU І ІНШІ

Бренди і лідери на ринку
Компанія почала свою діяльність ще в 1948 році на одному з німецьких заводів. На сьогодні виробничі мощі цього бренду представлені 41 заводом, які розташовані в різних куточках світу. Високоякісні профільні системи Rehau – це ідеальне співвідношення гідної якості і неперевершеного набору технічних характеристик.
Оригінальна фурнітура цього бренду виконана з високоякісних матеріалів, за рахунок яких усі комплектуючі деталі працюють без яких-небудь збоїв. Вибираючи сучасну фурнітуру, кожен клієнт дістає відразу декілька функціональних можливостей для сучасних вікон: мікропровітрювання, а також – переклад фурнітури в літній або зимовий сезон.
Представлений бренд широко відомий по всьому світу, завдяки високоякісним склопакетам. Компанія займається виробництвом енергозбережних склопакетів, багатофункціональних, стандартних моделей, а також – сонцезахисних конструкцій. Такі склопакети чудово підходять для установки на комерційних об’єктах, в заміських будинках і квартирах, в торгових приміщеннях, в закладах громадського харчування і інше.
Популярна торгова марка, яка пропонує до продажу унікальні підвіконня премиум-качества. Усі пластикові підвіконня доповнені спеціальним акриловим покриттям, яке має привабливий глянсовий ефект. ПВХ підвіконня робляться із застосуванням інноваційних технологій і сучасних матеріалів. В результаті, вдається створити конструкції, стійкі до негативного впливу ультрафіолетових променів.
Компанія пройшла довгий шлях від дистриб’ютора до самостійного виробника дверної і віконної фурнітури. Литво, штампування і складання усієї продукції здійснюється на сучасному устаткуванні з урахуванням основних правил безпеки. Навчений персонал і високотехнологічні пристрої дозволяють створювати фурнітуру, яка має особливий споживчий попит.
Salamander – це відомий бренд, в асортименті якого можна зустріти різні профільні системи і якісні енергозбережні вікна. Виробник звертає увагу на побажання споживачів, тим самим створюючи оригінальну продукцію, здатну протистоять жорсткій конкуренції на світовому ринку. Усі товари абсолютно доступні в плані цінової політики, що робить їх максимально популярними.
Профільні віконні системи цього бренду мають особливий попит по всьому світу. У продажу можна зустріти стандартні варіанти – трьох-, чотирьо- і п’ятикамерні системи. Міцний склопакет – це 100%-ная гарантія захисту від шуму і можливої втрати тепла. Такі вікна ідеально підходять для житлових будов, виробничих приміщень, складів і інших.
Roto – відомий європейський виробник мансардних вікон високої якості. Застосування високотехнологічного устаткування разом з багаторічним досвідом дозволяє виготовляти міцні і надійні конструкції. Виробник враховує не лише якість матеріалів, але і зовнішній вигляд усієї конструкції. В результаті, користувач отримує надійні вікна з привабливим дизайном.
розстрочка до 24 місяців без переплати і відсотків
Для тих, хто не готовий відразу купити повний комплект виробів, надається розстрочка або кредит. Термін розстрочки: до 24 місяців з можливістю дострокового погашення і без початкового внеску.

3D ТУР
Ви можете проглянути наші роботи перейшовши в галерею з 3-д турами, на яких мі демонструємо готовий результат на реальних об’ єктах. 3-д тури дозволяти вам оцінити візуальний вид пропонованої продукції і поринути в затишну атмосферу.

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Оставить отзыв
(7 голосов, среднее: 4.3 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Оставить отзыв
(8 голосов, среднее: 4 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Оставить отзыв
(17 голосов, среднее: 4.6 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
МИ В
Ремонт в дитячій
Ремонт в спальні
Як уникнути появи конденсату на вікнах?
Вибір вікон для перших поверхів

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

окна пвх сертификаты
сертификат на пластиковое окно
сертификат соответствия окна пвх
окна сертификат
сертификат на окно
сертификат соответствия пластиковые окна
сертификат качества на пластиковые окна
окна пвх сертификат соответствия
сертификат на окна пвх
окна пвх сертификат
сертификат на окна пластиковые
сертификат соответствия на окна пвх
сертификат на окна
сертификат соответствия на пластиковые окна

ПРИКЛАДИ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ В КИЄВІ НАШИМИ ВІКНАМИ

Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00