Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуЕНЕРГОЗБЕРЕЖНІ СКЛОПАКЕТИ

ЄВРОПЕЙСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ, ДОСТУПНІ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Звичайний склопакет відрізняється від енергозбережного тим, що на останньому є напилення з іонів срібла. Якщо говорити про його переваги, то він виконує функцію відбивача. Він віддає величезну частину тепла назад в квартиру і за своїми властивостями нагадує теплове дзеркало. При порівнянні двох склопакетів – звичайний, холодніше енергозбережний на половину. Для кращого ефекту, в склопакет наповнюють газом аргон. Завдяки ньому тепло залишається у вашому приміщенні і допоможе заощадити на опалюванні Вашого будинку. Варто застерегти, що газ аргон і склопакет без напилення, поєднуватися не будуть.

Економте енергію і платіть за опалювання до 70% менше

Однокамерний енергозберігаючий склопакет або двокамерний стандартний? Рішення за вами!

ЗВИЧАЙНЕ скло
Важка вага багатокамерних склопакетів, прискорюючий знос фурнітури
Великі площі скління сприяють більшому проникненню шуму всередину приміщення
Відносно висока пропускна спроможність скла
Вицвітання шпалер, килимів, картин з сонячного боку
Дорожнеча двокамерних пакетів
ЭНЕРГОСБЕРЕГАЮЩЕЕ стекло
Енергозбережний однокамерний склопакет з енергозбережним склом на 30% легше, ніж двокамерний із звичайними стеклами, відповідно термін служби вікна довший
Енергозбережне скло за звукоізоляційними властивостями дорівнює двокамерному пакету
Поліпшені властивості теплоізоляції. Влітку прохолодніше, взимку тепліше
Відвертання вицвітання завдяки вакуумному напиленню
Однокамерний енергозбережний склопакет коштує дешевше і має усі необхідні властивості
Установка однокамерного пакету з ЕНЕРГОЗБЕРЕЖНИМ склом ВИГІДНІШЕ, ніж установка двокамерного пакету з трьома звичайними стеклами.
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ СЬОГОДНІ І ОТРИМАЄТЕ ЗНИЖКУ ДО 38%
Передзвонимо за 15 хвилин і проконсультуємо з усіх питань

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖНІ СКЛОПАКЕТИ

Склопакет – це основа енергозбереження, адже він займає 80-90% площі Вашого вікна, тобто саме від якостей склопакета залежить кількість втрат тепла і рівень звукоізоляції. Саме тому ми використовуємо тільки європейські склопакети високої якості від провідного швейцарського виробника склопакетів Glasstrosh. Наші склопакети герметичні, добре пропускають світло і не “потіють”.
4-16-4 (Однокамерний склопакет)
Однокамерний склопакет складається з двох стекол завтовшки по 4 мм, що утворюють одну герметичну камеру шириною 16 мм, що є найбільш оптимальною відстанню. Камера заповнена повітрям, що дозволяє зменшити теплопровідність і перешкоджає “розхолоджуванню” приміщення. Такі склопакети застосовуються в житлах з ДУЖЕ хорошим опалюванням, нежитлових приміщеннях і в міжкімнатних перегородках.
889 грн
705 грн/м2
4-10-4-10-4 (Двокамерний склопакет)
Однокамерний склопакет складається з двох стекол завтовшки по 4 мм, що утворюють одну герметичну камеру шириною 16 мм, що є найбільш оптимальною відстанню. Камера заповнена повітрям, що дозволяє зменшити теплопровідність і перешкоджає “розхолоджуванню” приміщення. Такі склопакети застосовуються в житлах з ДУЖЕ хорошим опалюванням, нежитлових приміщеннях і в міжкімнатних перегородках.
1205 грн
1013 грн/м2
Аргон
Що робити якщо в приміщенні вікна, якого знаходяться на сонячній стороні і влітку там нестерпно жарко? Ми пропонуємо розв’язати цю проблему за допомогою закачування аргону в камеру між стеклами. Аргон (Ar) – це інертний газ, який погано проводить звукові коливання і тепло, тому дозволяє зменшити втрати тепла для вікна, а значить – утеплити приміщення. Витрати на опалювання при двокамерному енергозбережному склопакеті, заповненому Аргоном зменшуються на 80% в порівнянні із звичайним однокамерним склопакетом.
1205 грн
1013 грн/м2
4-10-4-10-4 (Трикамерний склопакет)
Тонування вікна дозволяє захистити приміщення від зайвого сонячного світла, зменшити прозорість вікна для більшої приватності і захистить предмети інтер’єру від передчасного “вигорання”. Тонування може виконаються трьома способами: в масі (колір надається самому склу при виробництві), за допомогою напилення (на біле розжарене скло наноситься тонке покриття) і плівковим покриттям (на біле скло наклеюється спеціальна кольорова плівка). Ми надаємо широкий вибір кольорів.
2312 грн
2037 грн/м2
Розрахуємо вартість ваших вікон за 5 хвилин
Перезвоним за 15 минут и проконсультируем по всем вопросам

Захист від сонця
Енергозбережні вікна із захистом від сонця – це унікальне рішення для квартир і будинків, вікна яких виходять на сонячну сторону. Для цього використовується спеціальний склопакет, який має відповідне захисне напилення Silver, – Star SUNSTOP. Срібне напилення “відбиває” сонячні промені, не дозволяючи їм нагрівати приміщення в літній сезон. Це дозволить помітно заощадити на кондиціонуванні усієї квартири в жарку погоду. В результаті, в приміщенні зберігається прохолода.
4 278 грн
3165 грн/м2
Мультифункціональність
Створення оптимального мікроклімату в квартирі або у будинку має на увазі наявність прохолоди в літній сезон і збереження теплого повітря зимою. Впоратися з таким завданням зможе енергозбережний склопакет, який вважається багатофункціональною моделлю. За рахунок того, що виробникові вдалося успішно поєднувати покриття Glas TRSCH Selekt з конструкцією, що складається з декількох камер, а також – аргоновим наповненням, вийшло створити мультифункціональний склопакет.
4 278 грн
3165 грн/м2
Енергозбережний склопакет
Враховуючи той факт, що велика частина України знаходиться в помірно-континентальному кліматі, для багатьох квартир і будинків раціонально підбирати двокамерні склопакети. Ідеальним варіантом вважаються енергозбережні склопакети, виробництво яких має на увазі обов’язкове нанесення срібного напилення, з товщиною близько 1 мікрона. Silver – Star – це відмінне рішення, коли необхідно зменшити вихід тепла назовні в зимовий період.
4 278 грн
3165 грн/м2
Тонировка
Останнім часом все більшою популярністю стало користуватися тонування вікон, яке має масу безперечних переваг. Серед основних достоїнств відмічають: захист від сонячних променів, зменшення прозорості вікна. Захист від сонця особливо важливий, коли необхідно уберегти предмети меблів від небажаного вигорання. Виконання процесу тонування виконується різними методами: в процесі виробництва (міняється колір самого вікна), під час напилення (на біле скло наносять надтонке покриття) і застосування плівки (на біле скло наноситься кольорова плівка).
4 278 грн
3165 грн/м2

Заміна СКЛОПАКЕТА

Описание
Формула стеклопакета
Светопропускание
Сопротивление теплопередачи
Цена
1
Двокамерний енергозбережний
4-10-4-10-4i
73
73
1095 грн / м.кв.
2
Двокамерний енергозбережний
4-10ar-4-10ar-4i
62
62
1213 грн / м.кв.
3
Однокамерний енергозбережний
4-16Ar-4zero
71
71
837 грн / м.кв.
4
Двокамерний енергозбережний
4Sol-10-4-10-4i
73
73
1355 грн / м.кв.
5
Двокамерний енергозбережний з теплою дистанцією
4i-14ar ACS-4-16ar ACS-4i
73
73
2338 грн / м.кв.
6
Двокамерний енергозбережний
4Sol-14ar-4-16ar-4i
67
67
1557 грн / м.кв.
7
Двокамерний енергозбережний
4Sel-10ar-4-10ar-4
55
55
1410 грн / м.кв.
8
Двокамерний енергозбережний
4-14Ar-4-14Ar-4i
70
70
1251 грн / м.кв.
9
Однокамерний енергозбережний
4Sol-16ar-4i
63
63
1144 грн / м.кв.

Звукоізоляція СКЛОПАКЕТІВ

4-16-4
31 Дб
4-12-4-12-4
31 Дб
6-16-4
34 Дб
6-12-3-12-4
35 Дб
12
35 Дб
15
37 Дб
6.6-2
37 Дб
8-16-5.5.1
41 Дб
8-16-5.5.1
42 Дб
4-16-4
31 Дб
4-12-4-12-4
31 Дб
6-16-4
34 Дб
РЕКОМЕНДАЦІЇ ВІД ФАХІВЦІВ REHAU
Енергозбережне скло
Енергозбережний будинок з енергозбережними склопакетами
Пластикові вікна з теплосберегающим покриттям

МИ РОБИМО ПРОФІЛІ ВІКОН REHAU І ІНШІ

Бренди і лідери на ринку
Компанія почала свою діяльність ще в 1948 році на одному з німецьких заводів. На сьогодні виробничі мощі цього бренду представлені 41 заводом, які розташовані в різних куточках світу. Високоякісні профільні системи Rehau – це ідеальне співвідношення гідної якості і неперевершеного набору технічних характеристик.
Оригінальна фурнітура цього бренду виконана з високоякісних матеріалів, за рахунок яких усі комплектуючі деталі працюють без яких-небудь збоїв. Вибираючи сучасну фурнітуру, кожен клієнт дістає відразу декілька функціональних можливостей для сучасних вікон: мікропровітрювання, а також – переклад фурнітури в літній або зимовий сезон.
Представлений бренд широко відомий по всьому світу, завдяки високоякісним склопакетам. Компанія займається виробництвом енергозбережних склопакетів, багатофункціональних, стандартних моделей, а також – сонцезахисних конструкцій. Такі склопакети чудово підходять для установки на комерційних об’єктах, в заміських будинках і квартирах, в торгових приміщеннях, в закладах громадського харчування і інше.
Популярна торгова марка, яка пропонує до продажу унікальні підвіконня премиум-качества. Усі пластикові підвіконня доповнені спеціальним акриловим покриттям, яке має привабливий глянсовий ефект. ПВХ підвіконня робляться із застосуванням інноваційних технологій і сучасних матеріалів. В результаті, вдається створити конструкції, стійкі до негативного впливу ультрафіолетових променів.
Компанія пройшла довгий шлях від дистриб’ютора до самостійного виробника дверної і віконної фурнітури. Литво, штампування і складання усієї продукції здійснюється на сучасному устаткуванні з урахуванням основних правил безпеки. Навчений персонал і високотехнологічні пристрої дозволяють створювати фурнітуру, яка має особливий споживчий попит.
Salamander – це відомий бренд, в асортименті якого можна зустріти різні профільні системи і якісні енергозбережні вікна. Виробник звертає увагу на побажання споживачів, тим самим створюючи оригінальну продукцію, здатну протистоять жорсткій конкуренції на світовому ринку. Усі товари абсолютно доступні в плані цінової політики, що робить їх максимально популярними.
Профільні віконні системи цього бренду мають особливий попит по всьому світу. У продажу можна зустріти стандартні варіанти – трьох-, чотирьо- і п’ятикамерні системи. Міцний склопакет – це 100%-ная гарантія захисту від шуму і можливої втрати тепла. Такі вікна ідеально підходять для житлових будов, виробничих приміщень, складів і інших.
Roto – відомий європейський виробник мансардних вікон високої якості. Застосування високотехнологічного устаткування разом з багаторічним досвідом дозволяє виготовляти міцні і надійні конструкції. Виробник враховує не лише якість матеріалів, але і зовнішній вигляд усієї конструкції. В результаті, користувач отримує надійні вікна з привабливим дизайном.
розстрочка до 24 місяців без переплати і відсотків
Для тихий, хто не готовий відразу купити повний комплект виробів, надається розстрочка або кредит. Термін розстрочки : до 24 місяців з можливістю дострокового погашення і без первинного внеску.

3D ТУР
Ви можете проглянути наші роботи перейшовши в галерею з 3-д турами, на яких мі демонструємо готовий результат на реальних об’ єктах. 3-д тури дозволяти вам оцінити візуальний вид пропонованої продукції і поринути в затишну атмосферу.

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Оставить отзыв
(7 голосов, среднее: 4.3 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Оставить отзыв
(8 голосов, среднее: 4 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Оставить отзыв
(17 голосов, среднее: 4.6 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
МИ В
Ремонт в дитячій
Ремонт в спальні
Як уникнути появи конденсату на вікнах?
Вибір вікон для перших поверхів

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

окна пвх сертификаты
сертификат на пластиковое окно
сертификат соответствия окна пвх
окна сертификат
сертификат на окно
сертификат соответствия пластиковые окна
сертификат качества на пластиковые окна
окна пвх сертификат соответствия
сертификат на окна пвх
окна пвх сертификат
сертификат на окна пластиковые
сертификат соответствия на окна пвх
сертификат на окна
сертификат соответствия на пластиковые окна

ПРИКЛАДИ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ В КИЄВІ НАШИМИ ВІКНАМИ

Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00