Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуЗаміна склопакету в Києві

В процесі покупки склопакетів кожен клієнт дотримується думки, що дана продукція прослужить йому досить довгий час – як мінімум 50 років. Інші власники квартир і будинків дотримуються думки, що склопакет, ціна якого відрізняється демократичністю, розрахований на 20-25 років експлуатації. Однак ніхто не бере до уваги такі важливі нюанси, як:

 • правильний і дбайливий догляд за віконними конструкціями;
 • дотримання основних правил їх монтажу;
 • акуратна експлуатація;
 • регулярні перевірки фурнітури та обслуговування усього вікна.

Крім того, далеко не кожен користувач має можливість контролювати свою силу натискання на фурнітуру, постійно стежити за регулюванням вікон. Адже ці всі фактори відіграють далеко не останню роль при визначенні певного терміну служби склопакетів.

У разі пошкодження склопакету зовсім не обов’язково замовляти нову віконну конструкцію, адже майстри компанії «Стандарт Вікна» пропонують виконати заміну пошкодженого склопакету. Така послуга обійдеться набагато дешевше в порівнянні з покупкою і установкою нового вікна. Фахівці допоможуть підібрати найбільш підходящу модель для будь-якого приміщення, після проведення певних замірів.

Стандарт Вікна – це компанія, яка продає якісні вікна, але набагато дешевше чим у усіх! Гарантія 10 років!
Власне виробництво дозволяє уникнути націнок посередників! Завдяки правильним комплектуючим % браку зведений до мінімуму! Навчений персонал установників дозволяє гарантувати якість усіх видів робіт на довгі роки! Усе це призводить до можливості зниження цін – для Вас – шановані Замовники! Як ми з Вами співпрацюватимемо, 4 прості кроки.

Заявка або дзвінок

З сайту або по телефону ми працюємо для Вас з 8: 00 до 23: 00 без вихідних

Безкоштовний замір і прорахунок вартості в течії години

+ знижка до 10% на продукцію

Передоплата 100% або оплата повністю

+ послуга кредитування або розстрочки. Можливість оплати по безналу

Якісна установка металопластикових вікон

Ми ЗАВОД, і у нас гарантія до 10 років! 22 бригади майстрів в штаті

Основні причини заміни склопакету

Заміна склопакету – одна з найпопулярніших послуг на сьогоднішній день. Часто власники квартир і будинків звертаються з проханням виконати заміну склопакету, який був пошкоджений без будь-якого зовнішнього фізичного впливу. Такі проблеми трапляються з кількох причин:

 • Порушена установка прокладок – це спеціальні пластини, які укладаються під склопакет по всьому його периметру. У цьому найчастіше винен майстер, що виконував установку віконних конструкцій. В результаті неправильного монтажу даної прокладки на скло виявляється величезне навантаження, від якого воно лопається. Це також виникає через неправильно підібраний розміру прокладки.
 • Усадка будинку – ще одна не менш поширена причина. Це стосується новобудов, які були зведені «на швидку руку» і здані в експлуатацію. Таким чином, тріскаються навіть найщільніші склопакети.
 • Температурний шок або різкий термічний удар – відбувається в процесі різного впливу температурних показників. Така проблема відбувається в результаті того, що скло нерівномірно нагрівається – одна частина може прогріватися швидше, а друга – залишатися холодною.
 • Погано закручені шурупи або наявність сторонніх предметів. Таким чином, здійснюється зсув склопакету, який йде в бік і впирається в саморізи або цвяхи. Це призводить до утворення відколу, який з часом перетворюється в повноцінну тріщину.
 • Мінімальний зазор між склопакетом і віконною рамою – відбувається через неправильно розраховані розміри або в результаті виробничої помилки. Тому склопакет занадто щільно заходить в віконну раму, що підтверджує величезне навантаження на його конструкцію.
 • На склопакеті з самого початку була невелика тріщина – це відноситься до категорії виробничого браку.

Заміна здійснюється також через розгерметизацію, в процесі якої погіршуються тепло- і звукоізоляційні характеристики віконної конструкції. Такі моделі починають пропускати холодне повітря і вологу з вулиці. В іншому випадку в будинку завжди буде протяг.

Міняти склопакети Київ компанія «Стандарт Вікна» рекомендує також в тому випадку, якщо скло було розбите стороннім предметом. Людський фактор ніхто не відміняв, тому це є ще однією не менш поширеною причиною.

Заміна СКЛОПАКЕТА

Описание
Формула стеклопакета
Светопропускание
Сопротивление теплопередачи
Цена
1
Двокамерний енергозбережний
4-10-4-10-4i
73
73
1095 грн / м.кв.
2
Двокамерний енергозбережний
4-10ar-4-10ar-4i
62
62
1213 грн / м.кв.
3
Однокамерний енергозбережний
4-16Ar-4zero
71
71
837 грн / м.кв.
4
Двокамерний енергозбережний
4Sol-10-4-10-4i
73
73
1355 грн / м.кв.
5
Двокамерний енергозбережний з теплою дистанцією
4i-14ar ACS-4-16ar ACS-4i
73
73
2338 грн / м.кв.
6
Двокамерний енергозбережний
4Sol-14ar-4-16ar-4i
67
67
1557 грн / м.кв.
7
Двокамерний енергозбережний
4Sel-10ar-4-10ar-4
55
55
1410 грн / м.кв.
8
Двокамерний енергозбережний
4-14Ar-4-14Ar-4i
70
70
1251 грн / м.кв.
9
Однокамерний енергозбережний
4Sol-16ar-4i
63
63
1144 грн / м.кв.
МЫ ЗВ’ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ЗА 15 ХВИЛИН!
Отримай професійний розрахунок вікон за допомогою нашого фахівця!

Як проводиться заміна склопакету?

Заміна склопакету Київ – складна процедура, яку обов’язково повинні виконувати кваліфіковані майстри. Саме такі фахівці зможуть врахувати основні ризики під час робочого процесу, звертаючи увагу на конструктивні особливості кожної моделі. Склопакет фіксується у віконній рамі за допомогою спеціальних штапиків, які виконані з такого ж матеріалу, що і профіль. Вони фіксуються в площині скла в раму. Тому процедура заміни здійснюється в кілька етапів. На етапі підготовки важливо скласти список інструментів, які знадобляться для роботи:

 • шпатель;
 • викрутка;
 • попередньо заточений ніж;
 • рукавички, виконані з щільного матеріалу, що захищають руки від пошкодження;
 • гумові присоски, які допоможуть безпечно витягнути пошкоджений склопакет;
 • гумовий молоток.

Звукоізоляція СКЛОПАКЕТІВ

4-16-4
31 Дб
4-12-4-12-4
31 Дб
6-16-4
34 Дб
6-12-3-12-4
35 Дб
12
35 Дб
15
37 Дб
6.6-2
37 Дб
8-16-5.5.1
41 Дб
8-16-5.5.1
42 Дб
4-16-4
31 Дб
4-12-4-12-4
31 Дб
6-16-4
34 Дб

Щоб зняти склопакет, потрібно виконати попередній демонтаж віконної стулки. Для цього необхідно здійснити наступні процеси:

 1. Позбутися від утримуючого стрижня розташованого у верхній петлі та виконати від’єднання віконної стулки.
 2. Після цього можна переходити до наступного етапу – зняття склопакету.
 3. Процедура видалення штапиків завжди починається з найдовшого – це вертикальна деталь. Потім, переходять до видалення горизонтального штапика знизу, після – другий вертикальний і верхній горизонтальний.

Виконуючи всі робочі процеси в логічній послідовності, вдається грамотно провести демонтаж і монтаж всієї конструкції.

САМЕ ВЕЛИКЕ ВИРОБНИЦТВО ПО УСТАНОВЦІ ВІКОН І УТЕПЛЕННЮ БАЛКОНІВ В КИЄВІ І КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, конструкцій, що ламінують, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих клиетов і великих замовлень.
1022 людини в цьому місяці стали нашими клієнтами!
Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс Задоволеності (ИУ) :
996
Кількість
об’єктів
99154
Виконаних
замовлень
91%
Задоволених
клієнтів

Процес демонтажу старого склопакету

Сучасні склопакети, ціна яких залежить від певних технічних особливостей, необхідно змінювати таким чином:

 • В отвір, що утворився між віконною рамою і штапиком, потрібно вставити шпатель або ніж. Це допоможе майстру підчепити і трохи зрушити штапик. Така процедура проводиться по всій довжині штапика.
 • Витягувати штапик потрібно акуратно, плавними рухами паралельно площині скла. У цьому випадку важливо бути гранично акуратними, щоб не пошкодити віконний профіль. У такій послідовності виконуються роботи з іншими штапиками.
 • При цьому не варто забувати і постійно фіксувати склопакет за рахунок спеціальних присосок або руками (в рукавичках), коли підходить черга до вилучення останнього верхнього штапика.
 • Для цього верхній край склопакета потрібно попередньо зачепити пальцем і нахилити його на себе.

Важливо пам’ятати про те, що склопакет має досить велику вагу, тому всі робочі процеси майстри компанії «Стандарт Вікна» виконують з напарником.

Процес монтажу нового склопакету

Перед установкою нового склопакету важливо перевірити віконний отвір на відсутність бруду, пилу та інших сторонніх предметів.

 • Буде потрібно зафіксувати установчі підкладки внизу віконної коробки.
 • Встановлюємо на них склопакет і центруємо – величина отвору по всьому периметру повинна бути однаковою.
 • Проводиться кріплення штапиків в зворотному порядку: в першу чергу фіксуємо короткі – верхній і нижній, а потім – довгі вертикальні.
 • Використовуючи гумовий молоток, майстер акуратно забиває кожен штапик в відповідний паз. Про те, що штапик знаходиться на своєму призначеному місці, свідчить характерне клацання. Не потрібно виконувати ніяку додаткову герметизацію віконної конструкції.

Після всіх перерахованих вище процедур, потрібно зафіксувати віконні стулки до рами і здійснити регулювання притискного зусилля.

МЫ ЗВ’ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ЗА 15 ХВИЛИН!
Отримай професійний розрахунок вікон за допомогою нашого фахівця!

Вартість заміни склопакетів в Києві

Компанії «Стандарт Вікна» пропонує великий вибір якісних склопакетів для заміни. Замовник залишає заявку на сайті, після чого з ним зв’язуються, для того щоб визначитися з днем ​​і часом, коли зможе під’їхати спеціаліст. Майстри роблять всі необхідні виміри і пропонують кілька варіантів. Особливою популярністю користуються енергозберігаючі склопакети, які забезпечують зберігання теплого повітря в приміщенні, дозволяючи економити на опаленні в зимовий сезон. Обираючи склопакети, вартість яких залежить від деяких характеристик, варто врахувати:

 • кількість камер;
 • формулу склопакету;
 • світлопропускання;
 • опір теплопередачі.

Відштовхуючись від цих особливостей, кожен клієнт зможе підібрати для себе якісний варіант, який має тривалий термін експлуатації.

Переваги заміни склопакетів в компанії Стандарт Вікна

Якісні склопакети, купити які можна на сайті компанії «Стандарт Вікна», відрізняються міцними та надійними матеріалами. Щоб не пошкодити всю віконну конструкцію, рекомендується звернутися за допомогою до спеціалізованих майстрів. Основні переваги заміни пошкодженого склопакету:

 • швидкий виїзд замірника за вказаною адресою;
 • виготовлення склопакету за індивідуальними параметрами протягом декількох днів (в залежності від сезону і обраної моделі);
 • доставка товару за адресою;
 • демонтаж старого склопакету і швидка установка нового;
 • демократична вартість на всю продукцію;
 • гідна якість товару.

Деякі власники квартир або будинків задаються питанням: чи можливо виконати заміну одного скла в склопакеті? Необхідний досвід і професіоналізм майстрів дозволяє їм виконати таку процедуру, однак це буде коштувати набагато дорожче в порівнянні з заміною цілого склопакету.

Така процедура актуальна в тому випадку, якщо мова йде про дороге та цінне скло. Наприклад, старовинне вітражне скло ручної роботи. Таким чином, установка здійснюється, безпосередньо, на виробництві, куди буде транспортовано пошкоджений склопакет.

Компанія «Стандарт Вікна» націлена на результат і високу якість, надаючи своїм покупцям сучасну продукцію за доступними цінами. За допомогою досвідчених фахівців вдається швидко виконувати демонтажні і монтажні роботи у встановлені терміни. На офіційному сайті компанії запропонована продукція власного виробництва, яка відповідає основним стандартам якості. Застосування перевірених матеріалів дозволяє виробникові створювати міцні і надійні віконні конструкції для офісів, торгових центрів, будинків та квартир. На замовлення майстри можуть виготовити вікна різних форм та габаритів, попередньо виконавши заміри віконного отвору.

Акції новини, статті
Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”
При замовленні вікон в нашій компанії ручки із замком “антидітки” за ціною ЗВИЧАЙНИХ!
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.

Пластикові вікна в Києві від компанії «Стандарт Вікна» – це гарантія високої якості, надійності і …

Сучасні пластикові вікна є не просто обов’язковим атрибутом затишного будинку, а однією з головних …

Під час оновлення житла ремонт вікон стає однією з головних цілей, оскільки саме вони завжди були …

Один з найоригінальніших і незвичайних варіантів для прикраси будь-якого будинку — це зимовий сад. …

Зараз пластикові вікна прийшли на зміну старим дерев’яним конструкціям і системам, зробленим з …

Кожен любить після важкого робочого дня спокійно сісти, розслабитися і подивитися на прекрасний вид …

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашим вікнам довіряють

Вони вже замовили у нас вікна:

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

окна пвх сертификаты
сертификат на пластиковое окно
сертификат соответствия окна пвх
окна сертификат
сертификат на окно
сертификат соответствия пластиковые окна
сертификат качества на пластиковые окна
окна пвх сертификат соответствия
сертификат на окна пвх
окна пвх сертификат
сертификат на окна пластиковые
сертификат соответствия на окна пвх
сертификат на окна
сертификат соответствия на пластиковые окна

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Оставить отзыв
(7 голосов, среднее: 4.3 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Оставить отзыв
(8 голосов, среднее: 4 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Оставить отзыв
(17 голосов, среднее: 4.6 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
МИ В
Ремонт в дитячій
Ремонт в спальні
Як уникнути появи конденсату на вікнах?
Вибір вікон для перших поверхів
Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00