Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуСкління балкона

Скління балкона під ключ – це можливість перетворити власний балкон не тільки зовні, але і всередині, зробити його площа максимально корисною. В результаті, власники квартир отримують можливість розпоряджатися додатковим вільним простором, яке повністю захищене від опадів і інших погодних умов. Виконуючи додаткову обшивку (зовнішню або / і внутрішню), можна отримати повноцінну житлову кімнату.     Обираючи послугу скління балкона Київ, кожен клієнт зможе ознайомитися з особливим набором незаперечних переваг:

      
 • Затишок і комфорт в квартирі або будинку. Використання металопластикових вікон в процесі скління, дозволяє наповнити квартиру затишком і зробити її максимально комфортною для проживання всіх членів сім’ї.          
 • Простий догляд. Мити конструкцію досить легко, а додаткове використання заглушки для Пазік – надійний захист від постійного скупчення пилу і бруду.          
 • Надійний профіль. Матеріали, взяті за основу, надійно захищені від процесів гниття, утворення корозії або пошкодження комахами.          
 • Велика кількість світла. Днем на балкон буде потрапляти величезна кількість світла, що візуального збільшує вільний простір.          
 • Економія витрат. В процесі скління балконів і лоджій власники квартир отримують можливість економити на оплаті за опалення. Сучасні конструкції здатні на 30% збільшити теплоізоляцію житла.          
 • Унікальний дизайн. Використання сучасних віконних конструкцій для скління дозволяє створити неповторний інтер’єр і оригінальний зовнішній вигляд.          
 • Тривала експлуатація. Майстри компанії Стандарт Вікна гарантують тривалий термін служби всієї конструкції, за рахунок застосування якісних матеріалів.          
 • Відсутність деформацій. Незалежно від негативного впливу ззовні, такі вікна зберігають свою форму і колишній зовнішній вигляд, що не деформуючись в процесі тривалої експлуатації.          
 • Можливість замовити нестандартні рішення. Під замовлення наші фахівці пропонують різні варіанти, які відрізняються за формою і розмірами.     

  Це основний список переваг, які пропонують фахівці компанії Стандарт Вікна. В результаті, скління балкона Київ – послуга, яка затребувана не тільки серед жителів столиці, а й також серед жителів всієї області.

ВИДИ РОБІТ

ЯКІ ПРОВОДЯТЬСЯ НА БАЛКОНІ

Винесення

балкона

від 530 грн/м.п.
Дозволяє збільшити корисну площу балкона від 530 грн/м.п.

Скління

балкона

від 1900 грн/м.кв
Металопластикові вікна на Ваш балкон за найвигіднішими цінами в Києві від 1900 грн/м.кв

Утеплення

балкона

від 70 грн/м.кв.
Принесе тепле літо на ваш холодний балкон. від 70 грн/м.кв.

Внутрішня обробка

балкона

від 361 грн/м.кв.
Поєднає у вашому балконі функціональність та естетику від 361 грн/м.кв.

Зовнішня обшивка

балкона

від 483 грн/м.кв.
Надасть балкону прекрасного зовнішнього вигляду. від 483 грн/м.кв.

Дах

на балкон (каркас)

від 1400 грн/м.п.
Європейські комплектуючі, власне виробництво! від 1400 грн/м.п.

Скління балконів і лоджій в Києві

Їли ви хочете зробити власний балкон функціональним і затишним, тоді потрібно виконати процес його засклення із застосуванням сучасних ПВХ-конструкцій. Кожен клієнт має можливість засклити балкон у Києві, скориставшись вигідними пропозиціями від нашої компанії.     Компанія Стандарт Вікна пропонує відразу кілька варіантів скління, від яких залежить форма майбутнього балкона, а також його функціональні особливості:

      
 1. Напівкругла скління має на увазі роботу з конструкцією, яка має кути від 90 до 180 градусів.          
 2. Для любителів просторих і світлих балконів запропонований спосіб французького скління з великими вікнами. Таким чином, в приміщення проникає достатньо денного світла, щоб уникнути наявності темних кутів.          
 3. Г-образне скління – коли майстри склять передню частину балкона і одну бічну сторону.          
 4. Стандартним способом прийнято вважати П-образне скління, коли необхідно засклити передню і дві бічні частини.     

  Скління лоджії – процес, в результаті якого буде потрібно засклити виключно передню частину. Тут не передбачена можливість засклення бічних частин (вони виступають в ролі продовження стіни). Така конструкція має певні переваги, які неможливо не відзначити:

       
  • Мінімальна площа скління і відсутність гострих кутів позитивно позначається на вартості готової конструкції.          
  • За рахунок того, що лоджія має додаткову підтримку у вигляді стін з двох сторін, вона може впоратися з великими навантаженнями.     

   Скління балконів і лоджій – це додатковий захист власного майна від зазіхань з боку зловмисників. Представлена ​​конструкція має протизламні характеристики, адже на відкритий балкон потрапити набагато легше, незалежно від поверховості.     Для суміжної кімнати такий варіант має вагомі переваги у вигляді поліпшеного акустичного ефекту. Засклена конструкція виконує функцію додаткової перешкоди для вуличного шуму і потоків холодного повітря (відсутність протягів).     Крім того, лоджія може розширити житловий простір, що особливо корисно для власників малогабаритних квартир. Таку «кімнату» можна використовувати в якості робочого кабінету, для зберігання різних речей, для сушки прання білизни, як кімнати для відпочинку та інше.

САМЕ ВЕЛИКЕ ВИРОБНИЦТВО ПО УСТАНОВЦІ ВІКОН І УТЕПЛЕННЮ БАЛКОНІВ В КИЄВІ І КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, конструкцій, що ламінують, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих клиетов і великих замовлень.
1022 людини в цьому місяці стали нашими клієнтами!
Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс Задоволеності (ИУ) :
996
Кількість
об’єктів
99154
Виконаних
замовлень
91%
Задоволених
клієнтів

Тепле і холодне скління балконів

Існує кілька варіантів скління балконів – тепле і холодне. Для тих, хто планує в подальшому використовувати вільний простір балкона під сушку білизни, зберігання речей і предметів побуту – підходить варіант холодного скління. Якщо ж власник квартири планує розширити житлову площу, перетворити додаткові метри в робочий кабінет або місце для відпочинку всіх членів родини, тоді доцільно віддати перевагу теплому методу.     Кожен з перерахованих типів має певний набір особливостей:

      
 1. Вибираючи холодний спосіб скління, потрібно бути готовим, що різниця між температурою на вулиці і температурою на балконі буде варіюватися в межах 5-7 градусів. Для скління прийнято використовувати алюмінієвий або пластиковий розсувний профіль, розсувну або ж глуху раму, або скористатися зварений цільної конструкцією з одинарним склом. Послуга балкон під ключ має на увазі застосування алюмінієвого розсувного профілю.         Основні переваги холодного скління:         
               
  • Економія простору в процесі відкриття всіх вікон.                          
  • Універсальний тип, який підходить для будь-яких балконів.                          
  • Акуратний дизайн.                          
  • Відмінне пропускання денного світла.                          
  • Великий вибір колірних рішень для оформлення профілю.                          
  • Швидкий спосіб засклити балкон, вартість якого відрізняється демократичністю.                                
  • Тепле скління має на увазі використання склопакетів, які фіксуються в єдиній лінії, з урахуванням особливостей конструкції лоджії або балкона. Орні ПВХ-системи в більшості випадків укомплектовані одно- або двокамерними склопакетами. Такий балкон відмінно підходить для установки побутової техніки та меблів.         Переваги теплого скління:         
                
   • Висока теплоізоляція і чудова звукоізоляція.                          
   • Наявність додаткового простору, яке можна використовувати під житлову кімнату.                          
   • Гарний дизайн всередині і оригінальний зовнішній вигляд зовні будинку.                          
   • Велика розмаїтість кольорової палітри для профільної системи допоможе клієнтам підібрати найбільш відповідний варіант для підтримки єдиного стилю в квартирі.                           

    Тепле скління дуже часто доповнюють таким популярним рішенням, як «тепла підлога». В результаті, на балконі або лоджії зберігається тепле повітря навіть у найлютіші морози.

СКЛІННЯ БАЛКОНА

ВИДИ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ
Починаючи скління в першу чергу необхідно визначити головне – як саме склити балкон. Форма або вид скління залежать від виду балкона або лоджії і від Ваших переваг:
П-подібного
скління
Г-подібного
скління
Лоджія
скління
Французьке
скління
Напівкругле
скління
Стандарт Вікна – це компанія, яка продає якісні вікна, але набагато дешевше чим у усіх! Гарантія 10 років!
Власне виробництво дозволяє уникнути націнок посередників! Завдяки правильним комплектуючим % браку зведений до мінімуму! Навчений персонал установників дозволяє гарантувати якість усіх видів робіт на довгі роки! Усе це призводить до можливості зниження цін – для Вас – шановані Замовники! Як ми з Вами співпрацюватимемо, 4 прості кроки.

Заявка або дзвінок

З сайту або по телефону ми працюємо для Вас з 8: 00 до 23: 00 без вихідних

Безкоштовний замір і прорахунок вартості в течії години

+ знижка до 10% на продукцію

Передоплата 100% або оплата повністю

+ послуга кредитування або розстрочки. Можливість оплати по безналу

Якісна установка металопластикових вікон

Ми ЗАВОД, і у нас гарантія до 10 років! 22 бригади майстрів в штаті

Етапи скління балкона від компанії Стандарт Вікна

Скління балкона, ціна якого характеризується доступністю і вигідністю пропозиції, проводиться не тільки в процесі капітального ремонту в квартирі, але і також з метою впорядкування житла. Щоб визначитися з точною вартістю майбутніх робіт, потрібно звернутися за допомогою до заміряє компанії Стандарт Вікна.     Заміряє допоможе визначити обсяг майбутньої роботи, встановити точну вартість і зрозуміти – що саме бажає бачити замовник.     Процедура скління має на увазі виконання ряду стандартних процесів:

      
 1. Виконується демонтаж старої конструкції, проводяться підготовчі робочі процеси. Майстри перевіряють каркаси і плити на міцність.          
 2. Проводиться установка каркаса, який призначений для подальшого монтажу вже обраної віконної системи.          
 3. За бажанням замовника може бути встановлена ​​дах на балкон, проводиться монтаж водовідливів.          
 4. Герметизація всіх швів.          
 5. Здійснюється установка склопакетів і москітних сіток.     

  Якісне виконання всіх етапів скління безпосередньо впливає на подальшу експлуатацію балкона і лоджії. Саме тому проведення всіх робочих процесів рекомендується довіряти виключно професійним майстрам.

МИ РОБИМО ПРОФІЛІ ВІКОН REHAU І ІНШІ

Бренди і лідери на ринку
Компанія почала свою діяльність ще в 1948 році на одному з німецьких заводів. На сьогодні виробничі мощі цього бренду представлені 41 заводом, які розташовані в різних куточках світу. Високоякісні профільні системи Rehau – це ідеальне співвідношення гідної якості і неперевершеного набору технічних характеристик.
Оригінальна фурнітура цього бренду виконана з високоякісних матеріалів, за рахунок яких усі комплектуючі деталі працюють без яких-небудь збоїв. Вибираючи сучасну фурнітуру, кожен клієнт дістає відразу декілька функціональних можливостей для сучасних вікон: мікропровітрювання, а також – переклад фурнітури в літній або зимовий сезон.
Представлений бренд широко відомий по всьому світу, завдяки високоякісним склопакетам. Компанія займається виробництвом енергозбережних склопакетів, багатофункціональних, стандартних моделей, а також – сонцезахисних конструкцій. Такі склопакети чудово підходять для установки на комерційних об’єктах, в заміських будинках і квартирах, в торгових приміщеннях, в закладах громадського харчування і інше.
Популярна торгова марка, яка пропонує до продажу унікальні підвіконня премиум-качества. Усі пластикові підвіконня доповнені спеціальним акриловим покриттям, яке має привабливий глянсовий ефект. ПВХ підвіконня робляться із застосуванням інноваційних технологій і сучасних матеріалів. В результаті, вдається створити конструкції, стійкі до негативного впливу ультрафіолетових променів.
Компанія пройшла довгий шлях від дистриб’ютора до самостійного виробника дверної і віконної фурнітури. Литво, штампування і складання усієї продукції здійснюється на сучасному устаткуванні з урахуванням основних правил безпеки. Навчений персонал і високотехнологічні пристрої дозволяють створювати фурнітуру, яка має особливий споживчий попит.
Salamander – це відомий бренд, в асортименті якого можна зустріти різні профільні системи і якісні енергозбережні вікна. Виробник звертає увагу на побажання споживачів, тим самим створюючи оригінальну продукцію, здатну протистоять жорсткій конкуренції на світовому ринку. Усі товари абсолютно доступні в плані цінової політики, що робить їх максимально популярними.
Профільні віконні системи цього бренду мають особливий попит по всьому світу. У продажу можна зустріти стандартні варіанти – трьох-, чотирьо- і п’ятикамерні системи. Міцний склопакет – це 100%-ная гарантія захисту від шуму і можливої втрати тепла. Такі вікна ідеально підходять для житлових будов, виробничих приміщень, складів і інших.
Roto – відомий європейський виробник мансардних вікон високої якості. Застосування високотехнологічного устаткування разом з багаторічним досвідом дозволяє виготовляти міцні і надійні конструкції. Виробник враховує не лише якість матеріалів, але і зовнішній вигляд усієї конструкції. В результаті, користувач отримує надійні вікна з привабливим дизайном.

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Оставить отзыв
(7 голосов, среднее: 4.3 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Оставить отзыв
(8 голосов, среднее: 4 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Оставить отзыв
(17 голосов, среднее: 4.6 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

окна пвх сертификаты
сертификат на пластиковое окно
сертификат соответствия окна пвх
окна сертификат
сертификат на окно
сертификат соответствия пластиковые окна
сертификат качества на пластиковые окна
окна пвх сертификат соответствия
сертификат на окна пвх
окна пвх сертификат
сертификат на окна пластиковые
сертификат соответствия на окна пвх
сертификат на окна
сертификат соответствия на пластиковые окна

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашим вікнам довіряють

Вони вже замовили у нас вікна:

3D ТУР
Ви можете проглянути наші роботи перейшовши в галерею з 3-д турами, на яких мі демонструємо готовий результат на реальних об’ єктах. 3-д тури дозволяти вам оцінити візуальний вид пропонованої продукції і поринути в затишну атмосферу.

Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00