Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

м.Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 20:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Дізнатися вартість

Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуПоказати всі номери
Телефонуйте прямо зараз
багатоканальний

розширення балкона

Однією з найпопулярніших проблем для більшості власників сучасних квартир є недостатня кількість вільного простору. Часом, саме ця проблема є головною причиною того, що люди не можуть втілити свої задумки в реальність – створити окрему кімнату для відпочинку, організувати власний робочий куточок або зробити простору оранжерею з квітами.     Винос балкона по підлозі дозволяє вирішити дану проблему і обзавестися зайвими метрами, які можна раціонально використовувати. Однак представлена ​​процедура досить складна і вимагає наявності спеціального обладнання, набору інструментів і якісних матеріалів.

У цьому допоможуть фахівці компанії Стандарт Вікна , які розкажуть клієнту про всі переваги даної послуги. Наявність багатого досвіду і професіоналізм майстрів дозволяє виконати всі робочі процеси максимально швидко і якісно, ​​що позитивно позначається на тривалому терміні служби готової конструкції.     У процесі виконання таких робіт здійснюється повний демонтаж старого парапету. На місце старого парапету необхідно встановити кронштейни, які висуваються з зовнішнього боку огорожі. Такий спосіб прийнято вважати одним з найбільш затребуваних і надійних. Завдяки цьому методу вдається розширити простір на балконі і використовувати різні варіанти склопакетів.     Щоб такий балкон можна було «використовувати» протягом усіх чотирьох сезонів, майстри пропонують скористатися додатковими послугами:

      
 • скління балкона або лоджії;          
 • утеплення;          
 • зовнішня і внутрішня обробка.     

  Опорна конструкція, на яку припадає все навантаження, виконана з міцного металу, який стійкий до негативного впливу ззовні, а значить – не піддається корозії. Така конструкція надійно монтується до парапету і підлоги бетонній плиті. Сталевий каркас попередньо обробляється спеціальними захисними засобами, що дозволяє збільшити його експлуатаційний термін.     Основні переваги виносу балкона від підлоги:

       
  • Таке розширення балкона дозволяє збільшити вільний простір. Особливість даного методу базується на тому, що скління переноситься за межі парапету. Представлений спосіб користується особливим попитом, так як дозволяє звільнити і зберегти вільний простір для розташування предметів меблів. Таким чином, можна легко пересуватися по балкону навіть при наявності відкритих стулок.          
  • Висока надійність. Безпека готової конструкції безпосередньо залежить від професіоналізму майстрів. Саме тому рекомендується довіряти виконання всіх робочих процесів справжнім майстрам своєї справи. Фахівці компанії Стандарт Вікна зварюють каркас з металевих труб, куточків і швелерів, що дозволяє його надійно закріпити на фасадній частині будинку і бетонній плиті.          
  • Комфорт експлуатації. При відкритті стулка більше не буде чіплятися за висить білизна (після прання) та інші предмети інтер’єру.     

   Додаткове збільшений простір – це відмінна можливість втілити свої ідеї в реальність і наповнити балкон необхідними предметами меблів (шафа, журнальний столик, пуфики, крісло-качалка, невеликий м’який диван і інше). Деякі використовують лоджію або балкон в якості підсобного приміщення, де можна зберігати різні речі. В такому випадку, доцільно доповнити інтер’єр різними поличками, шафами і іншими варіантами багатофункціональної корпусних меблів.

Етапи виносу балкона по підлозі від компанії Стандарт Вікна

Винос балкона по підлозі Київ має на увазі попередню підготовку, яку також проводять спеціалізовані майстра. В першу чергу потрібно грамотно розрахувати можливості всіх несучих конструкцій. Адже далеко не всі бетонні плити можуть впоратися з навантаженнями, які помітно збільшаться, в результаті розширення балкона. Це особливо важливо враховувати в процесі виносу балкона в старих будівлях.     Щоб замовити балкон під ключ , досить зв’язатися з нашими майстрами, які проведуть детальну консультацію та допоможуть відшукати найбільш відповідне рішення для проведення всіх робочих процесів.     Винос балкона по підлозі, технологія якого залежить від особливостей майбутньої конструкції, здійснюється в кілька етапів:

      
 1. Майстри виконують демонтажні роботи, спрямовані на очищення вільного простору для майбутньої роботи. Старий парапет забирається і залишається одна плита.          
 2. Основну роль в процесі виконання такого завдання грають зварювальні роботи, які дозволяють створити надійне і міцне підстава. Щоб виготовити консолі і каркас прийнято використовувати куточки, швелера і профільні труби, розміри яких підбираються з урахуванням габаритів майбутньої конструкції.          
 3. Каркас вариться поверх плити по її площині і до стіни будинку по всій довжині. Таким чином, все навантаження рівномірно розподіляється на несучу частину будівлі.          
 4. У такому випадку, здійснюється розширення майбутнього балкона по підставі плити – в різні боки і вперед. В результаті, площа майбутнього балкона помітно збільшується не тільки в області парапету, але і по всій підлозі.          
 5. Після цього виконується зварювання конструкції з новим парапетом з профільної труби розміром 40х40 см. При цьому товщина стінки не повинна бути менше, ніж 1,5 мм. Замовник отримує можливість самостійно вибрати висоту для нового парапету, з огляду на майбутню обробку підлоги.          
 6. Після завершення всіх зварювальних робіт саме час переходити до процесу зовнішньої обшивки балкона.          
 7. Наступний етап – скління балкона. Можливі варіанти скління клієнт заздалегідь погоджує з майстрами, які пропонують різні рішення для кожного окремо взятого випадку. Наприклад, якщо мова йде про французький засклені балкон, тоді доцільно використовувати нижній розширювач.     

  Винос балкона по підлозі від фахівців компанії Стандарт Вікна – це відмінне рішення для всіх власників квартир, бажаючих виконати розширення вільної площі. Застосування додаткової обшивки і утеплення балкона дозволяє створити в приміщенні сприятливий мікроклімат, незалежно від погодних умов за вікном.

Ціни на розширення балкона по підлозі

Одним з головних питань, яке цікавить кожного замовника, є вартість розширення балкона. Цінова політика компанії Стандарт Вікна дозволяє кожному клієнту скористатися даною послугою, не сумніваючись у високій якості проведених робіт.     Вартість залежить від таких важливих критеріїв:

      
 • Архітектурні особливості будови і балкона, який необхідно розширити.          
 • Дизайнерські побажання з боку замовника, його плани щодо подальшого застосування вільного простору на балконі (веранда, робочий кабінет, продовження кухні або кімнати).          
 • Матеріали, які були взяті за основу в процесі посилення конструкції, для обшивки, скління і утеплення балкона.     

  З урахуванням всіх вищевказаних особливостей розраховується вартість даної послуги. Дізнатися конкретну ціну можна під час проведення замірів, якщо замовник спочатку вкаже всі свої побажання і не буде їх коригувати у процесі виконання поставленого завдання.     Крім того, важливо пам’ятати, що подібне розширення балкона передбачає установку даху. Якщо мова йде про останньому поверсі, тоді дах монтується з нуля і повністю відповідає ширині нового балкона. У всіх інших ситуаціях, дах знаходиться, безпосередньо, під парапетом верхнього балкона. Цей аспект також відіграє далеко не останню роль в процесі ціноутворення. Таким чином, додається ще один важливий пункт – поверховість.     Компанія Стандарт Вікна максимально спростила спосіб замовлення послуги винос балкона по підлозі. Все, що потрібно від клієнта – це виконати три важливі кроки:

       
  1. Залишити безкоштовну заявку на сайті.          
  2. Відповісти на дзвінок менеджера, який погоджує час приїзду зморщок.          
  3. Дочекатися зморщок і розповісти йому про свої плани на новий балкон.     

   Фахівці пропонують перевірені і якісні матеріали, які відрізняються доступною вартістю. Це пояснюється тим, що компанія співпрацює з заводами-виробниками безпосередньо, а не через посередників. В результаті, клієнт може бути впевнений в міцності і надійності готової конструкції.

САМЕ ВЕЛИКЕ ВИРОБНИЦТВО ПО УСТАНОВЦІ ВІКОН І УТЕПЛЕННЮ БАЛКОНІВ В КИЄВІ І КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, конструкцій, що ламінують, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих клиетов і великих замовлень.
1022 людини в лютому стали нашими клієнтами!
Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс Задоволеності (ИУ) :
996
Кількість
об’єктів
99154
Виконаних
замовлень
91%
Задоволених
клієнтів
СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ
Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

окна пвх сертификаты
сертификат на пластиковое окно
сертификат соответствия окна пвх
окна сертификат
сертификат на окно
сертификат соответствия пластиковые окна
сертификат качества на пластиковые окна
окна пвх сертификат соответствия
сертификат на окна пвх
окна пвх сертификат
сертификат на окна пластиковые
сертификат соответствия на окна пвх
сертификат на окна
сертификат соответствия на пластиковые окна
ВІДГУКИ
Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Залишити відгук
(7 голосів, середнє: 4.3 из 5)
Поділитися зараз (Друзі)
(0 подобається)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Залишити відгук
(8 голосів, середнє: 4 из 5)
Поділитися зараз (Друзі)
(0 подобається)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Залишити відгук
(17 голосів, середнє: 4.6 из 5)
Поділитися зараз (Друзі)
(0 подобається)

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашим вікнам довіряють

Вони вже замовили у нас вікна:

3D ТУР
Ви можете проглянути наші роботи перейшовши в галерею з 3-д турами, на яких мі демонструємо готовий результат на реальних об’ єктах. 3-д тури дозволяти вам оцінити візуальний вид пропонованої продукції і поринути в затишну атмосферу.
Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00