Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуУгода користувача

Перед переглядом, а також здійсненням операцій на сайті «Стандарт Вікон» дуже просимо Вас ознайомитися з критеріями Пользовательского договору на даній сторінці. У Випадку якщо Ви не згодні з деякими пунктами, прописаними далі, чи не взаємодійте з даним сайтом, а також не заповнюйте ніяких персональних даних в спеціальних формах і полях.

1. Використання товарного знака Стандарт Вікна

1.1. «Стандарт Вікна» є зареєстрованим товарним знаком і має офіційне свідоцтво, що підтверджує це.

1.2. З метою захисту інтелектуальної власності ми не рекомендуємо використовувати назву «Стандарт Вікна» на сторонніх ресурсах, крім офіційних сайтів. При використанні назви в своїх цілях і без згоди правовласника, така дія буде нести за собою, ряд санкцій і переслідування законодавством з метою захисту власності.

2. Користування сайтом Стандарт Вікон

2.1. Веб-сайт Стандарт Вікон дозволяє своїм користувачам використовувати дані зі сторінок виключно з метою особистого використання, без передачі інформації стороннім особам. Будьте уважні і дотримуйтесь закон про авторське право на нашому ресурсі.

2.2. Використання матеріалів з нашого сайту на інших ресурсах або друкованих виданнях суворо забороняється.

3. Персональні дані і їх використання

3.1. Користувач сайту дає згоду на використання особистих даних і їх зберігання. Отримані дані можуть бути використані в комерційних цілях.

3.2. Співробітники компанії «Стандарт Вікна», які працюють з персональними даними користувачів нашого сайту, працюють виключно за законодавством України і захищають персональну інформацію наших клієнтів.

3.3. Працівники нашої компанії несуть повну відповідальність за персональні дані кожного з клієнтів відповідно до Закону України.

3.4. Наша компанія не передає ніякої особистої інформації про клієнтів стороннім особам, а також повністю виконуємо закон України «Про захист персональних даних».

3.5. На сайті компанії «Стандарт Вікон» використовується технологія по зберіганню і збору інтернет даних. При відвідуванні сторінок нашого сайту ми збираємо дані по вашим інтересам і далі використанням їх для показу статтею або будь-яких інших пропозицій.

4. Контакти та відгуки

4.1. Звертаючись в компанії «Стандарт Вікна» за допомогою зворотного зв’язку або за телефонами доступним на сторінці контакти, а також залишаючи свій персональний відгук на нашому сайті, клієнт несе повну відповідальність за нього і погоджується з тим, що він не містить незаконні речі, нікому не загрожує, а також не містить ніяких образ.

4.2. Компанія «Стандарт Вікна» не несе відповідальності за відгуки, які залишають клієнти або третя особи.

4.3. У разі образливого повідомлення в сторону того чи іншого клієнта, такий відгук може бути видалений без попередження і згоди автора написаного.

4.4. Видалення відкликання може статися, якщо в повідомленні є рекламні пропозиції або відгук, що не стосується компанії «Стандарт Вікна».

5. Умови і ціни

5.1. У будь-який час наша компанія може вносити різні зміни на сторінках сайту, включаючи зміну ціни, умови надання послуг та їх опис.

5.2. Інформація, яка надається на сайті в розділах, є взятої з офіційного сайту компанії «Стандарт Вікна» standartvikna.com.ua. Точні дані, вартість товарів і послуг Ви зможете дізнатися у наших фахівців за номерами телефонів зазначених в розділі контакти. Також зв’язатися з нами, можна за допомогою форми зворотного дзвінка.Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00