Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуСкління балкона

Балкон – додатковий простір в квартирі. Його можна використати під власні потреби впродовж усього року. Якщо конструкція засклена, то вона стає більше практичною. Ззовні не потраплять предмети, опади, холод. Житло стає теплішим і затишнішим. Але, перш ніж його склити, варто визначитися з типом конструкції. Розглянемо детально позитивні і негативні сторони усіх видів скління. Це дозволить зробити правильний вибір, що відповідає вашим вимогам і побажанням.

СКЛІННЯ БАЛКОНА

ВИДИ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ
Починаючи скління в першу чергу необхідно визначити головне – як саме склити балкон. Форма або вид скління залежать від виду балкона або лоджії і від Ваших переваг:
П-подібного
скління
Г-подібного
скління
Лоджія
скління
Французьке
скління
Напівкругле
скління

Вигідне скління балконів : методи, способи, види

Скління балкона під ключ – це можливість перетворити власний балкон не лише зовні, але і усередині, зробити його площу максимально корисною. В результаті, власники квартир дістають можливість розпоряджатися додатковим вільним простором, який повністю захищений від опадів і інших погодних умов. Виконуючи додаткову обшивку (зовнішню або/і внутрішню), можна отримати повноцінну житлову кімнату. Вибираючи послугу скління балкона Київ, кожен клієнт зможе ознайомитися з особливим набором безперечних переваг :

 • Затишок і комфорт в квартирі або будинку. Використання металопластикових вікон в процесі скління, дозволяє наповнити квартиру затишком і зробити її максимально комфортною для проживання усіх членів сім’ї.
 • Простий відхід. Мити конструкцію досить легко, а додаткове використання заглушки для пазику – надійний захист від постійного скупчення пилу і бруду.
 • Надійний профіль. Матеріали, узяті за основу, надійно захищені від процесів гниття, утворення корозії або ушкодження комахами.
 • Велика кількість світла. Вдень на балкон потраплятиме величезна кількість світла, що візуального збільшує вільний простір.
 • Економія витрат. В процесі скління балконів і лоджій власники квартир дістають можливість економити на платі за опалювання. Сучасні конструкції здатні на 30% збільшити теплоізоляцію житла.
 • Унікальний дизайн. Використання сучасних віконних конструкцій для скління дозволяє створити неповторний інтер’єр і оригінальний екстер’єр.
 • Тривала експлуатація. Майстра компанії Стандарт Вікна гарантують тривалий термін служби усієї конструкції, за рахунок застосування якісних матеріалів.
 • Відсутність деформацій. Незалежно від негативного впливу ззовні, такі вікна зберігають свою форму і колишній зовнішній вигляд, не деформуючись в процесі тривалої експлуатації.
 • Можливість замовити нестандартні рішення. Під замовлення наші фахівці пропонують різні варіанти, які відрізняються за формою і розмірам.

Це основний список переваг, які пропонують фахівці компанії Стандарт Вікна. В результаті, скління балкона Київ – послуга, яка затребувана не лише серед жителів столиці, але і також серед жителів усієї області.

ВИДИ РОБІТ

ЯКІ ПРОВОДЯТЬСЯ НА БАЛКОНІ

Винесення

балкона

від 530 грн/м.п.
Дозволяє збільшити корисну площу балкона від 530 грн/м.п.

Скління

балкона

від 1900 грн/м.кв
Металопластикові вікна на Ваш балкон за найвигіднішими цінами в Києві від 1900 грн/м.кв

Утеплення

балкона

від 70 грн/м.кв.
Принесе тепле літо на ваш холодний балкон. від 70 грн/м.кв.

Внутрішня обробка

балкона

від 361 грн/м.кв.
Поєднає у вашому балконі функціональність та естетику від 361 грн/м.кв.

Зовнішня обшивка

балкона

від 483 грн/м.кв.
Надасть балкону прекрасного зовнішнього вигляду. від 483 грн/м.кв.

Дах

на балкон (каркас)

від 1400 грн/м.п.
Європейські комплектуючі, власне виробництво! від 1400 грн/м.п.

Варіанти скління

Залежно від типу конструкції і матеріалів розрізняють декілька типів готової конструкції. Скління балкона може бути таким.

1. Холодним або теплим (залежить від специфіки побудови конструкцій і функцій, покладених на балкон).

2. Металопластиковим, дерев’яним, з алюмінієвими рамами.

3. Традиційним, безрамним, французьким.

4. З винесенням (по підвіконню або по плиті) і без нього.

5. З поворотними стулками, поворотно-відкидними або розсувними.

ВИНЕСЕННЯ БАЛКОНА ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ В КИЄВІ І ЦІНИ

Винесення балкона – це збільшення корисної площі на вашому балконі, шляхом установки додаткового металевого каркаса. Таким чином ми збільшуємо площу підвіконня або площу підлоги.

Холодний тип скління балкона

Цей тип актуальний, якщо власник бажає захистити простір. Зокрема від вітру, опадів, часток пилу або вуличного сміття. В даному випадку про утеплення не йде мові. Сама по собі конструкція може складатися з системи ПВХ профілів або алюмінієвого каркаса із склопакетами без енергоефективного напилення. Позитивні сторони такого способу поміщені в наступні параметри:

– простота установки;

– низька вартість;

– незначна вага конструкції, що особливо враховується у будинках типу “хрущовки” і п’ятиповерхівках;

– високий рівень світлопроникності;

– естетичний зовнішній вигляд;

– збільшення

ЗОВНІШНЯ ОБШИВКА

САЙДИНГ, ПРОФНАСТИЛ, ПЛАСТИКОВА ВАГОНКА

ВНУТРІШНЬОЇ ОБРОБКИ БАЛКОНІВ

Дерев’яна вагонка
від 516 грн/м.кв.
Пластикова вагонка
від 361 грн/м2
МДФ панелі
1061 грн/м2
Гіпсокартон
від 336 грн/м2

Скління балконів і лоджій в Києві

Їли ви хочете зробити власний балкон функціональним і затишним, тоді треба виконати процес його заскління із застосуванням сучасних ПВХ-конструкцій. Кожен клієнт має можливість склити балкон в Києві, скориставшись вигідними пропозиціями від нашої компанії. Компанія Стандарт Вікна пропонує відразу декілька варіантів скління, від яких залежить форма майбутнього балкона, а також його функціональні особливості :

 1. Напівкругле скління має на увазі роботу з конструкцією, яка має кути від 90 до 180 градусів.
 2. Для любителів просторих і світлих балконів запропонований спосіб французького скління з великими вікнами. Таким чином, в приміщення проникає досить денного світла, щоб уникнути наявності темних кутів.
 3. Г-подібне скління – коли майстри склять передню частину балкона і одну бічну сторону.
 4. Стандартним способом прийнято вважати П-образне скління, коли необхідно склити передню і дві бічні частини.

Скління лоджії – процес, в результаті якого потрібно буде склити виключно передню частину. Тут не передбачена можливість заскління бічних частин (вони виступають в ролі продовження стіни). Така конструкція має певні достоїнства, які неможливо не відмітити :

 • Мінімальна площа скління і відсутність гострих кутів позитивно позначається на вартості готової конструкції.
 • За рахунок того, що лоджія має додаткову підтримку у вигляді стін з двох сторін, вона може впоратися з великими навантаженнями.

Скління балконів і лоджій – це додатковий захист власного майна від посягань з боку зловмисників. Представлена конструкція має противовзломные характеристики, адже на відкритий балкон потрапити набагато легше, незалежно від поверховості. Для суміжної кімнати такий варіант має вагомі переваги у вигляді поліпшеного акустичного ефекту. Засклена конструкція виконує функцію додаткової перешкоди для вуличного шуму і потоків холодного повітря (відсутність протягів). Крім того, лоджія може розширити житловий простір, що особливо корисно для власників малогабаритних квартир. Таку “кімнату” можна використати в якості робочого кабінету, для зберігання різних речей, для сушки стираного білизни, в якості кімнати для відпочинку і інше.

ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ

Дошка на підлогу

858 грн/м2

Плитка

460 грн/м2

Лінолеум

450 грн/м2

Ламінат

375 грн/м2

Теплий тип скління балкона

Сам простір може використовуватися для вирощування кольорів, відпочинку. При монтажі теплого типу скління балкона застосовуються багатокамерні профілі ПВХ. Можливий варіант установки алюмінієвих систем, оснащених терморазрывом. Головним елементом системи є склопакет, здатний захистити внутрішній простір від дії довкілля. Але по-справжньому теплим його робить додаткове винесення радіаторів опалювання, утеплення стін і стелі. Реалізувати на ділі проект теплого балкона часто не надається можливим, оскільки треба враховувати тип будинку і матеріал будови.

Ці нюанси враховує майстер по вимірах компанії “Стандарт вікна”. Якщо монтаж виконати неможливо, він допоможе знайти альтернативний варіант для скління балконного приміщення. Сильними сторонами є:

– збереження тепла зимою;

Види балконного скління

Залежно від матеріалу майбутньої конструкції розрізняють різні варіанти скління. Кожен має свої достоїнства і особливості. Щоб зрозуміти який варіант вибрати, варто ознайомитися з кожним з них. Пластикова конструкція популярна, практична і зносостійка. Вона складається з ПВХ-рами і склопакетів і належить до категорії теплого скління. Віконні стулки можуть бути орними або розсувними. При цьому вона має позитивні і негативні сторони. Порівняльна таблиця переваг і недоліків пластикового профілю.

Тепле і холодне скління балконів

Існує декілька варіантів скління балконів – тепле і холодне. Для тих, хто планує надалі використати вільний простір балкона під сушку білизни, зберігання речей і предметів побуту – підходить варіант холодного скління. Якщо ж власник квартири планує розширити житлову площу, перетворити додаткові метри на робочий кабінет або місце для відпочинку усіх членів сім’ї, тоді доцільно віддати перевагу теплому методу. Кожен з перерахованих типів має певний набір особливостей :

 1. Вибираючи холодний спосіб скління, треба бути готовим, що різниця між температурою на вулиці і температурою на балконі варіюватиметься в межах 5-7 градусів. Для скління прийнято використати алюмінієвий або пластиковий розсувний профіль, розсувну або ж глуху раму, або скористатися зварною цілісною конструкцією з одинарним склом. Послуга балкон під ключ має на увазі застосування алюмінієвого розсувного профілю. Основні переваги холодного скління :
  • Економія простору в процесі відкриття усіх вікон.
  • Універсальний тип, який підходить для будь-яких балконів.
  • Акуратний дизайн.
  • Відмінне пропускання денного світла.
  • Великий вибір колірних рішень для оформлення профілю.
  • Швидкий спосіб склити балкон, вартість якого відрізняється демократичністю.
 2. Тепле скління має на увазі використання склопакетів, які фіксуються в єдиній лінії, з урахуванням особливостей конструкції лоджії або балкона. Орні ПВХ-системи у більшості випадків укомплектовані одно- або двокамерними склопакетами. Такий балкон чудово підходить для установки побутової техніки і меблів. Переваги теплого скління :
  • Висока теплоізоляція і чудова звукоізоляція.
  • Наявність додаткового простору, який можна використати під житлову кімнату.
  • Красивий дизайн усередині і оригінальний екстер’єр зовні удома.
  • Велика різноманітність колірної палітри для профільної системи допоможе клієнтам підібрати найбільш відповідний варіант для підтримки єдиного стилю в квартирі.

Тепле скління дуже часто доповнюють таким популярним рішенням, як “теплу підлогу”. В результаті, на балконі або лоджії зберігається тепле повітря навіть в найлютіші морози.

Переваги
Недоліки
Простота відходу.
Велика вага при панорамному склінні.
Високий рівень шумоізоляції приміщення.
Повна герметичність вікон при закритому положенні.
Доступна вартість.
Монтаж конструкцій не здійснюється при температурах нижче – 15.
Безпека від попадання всередину квартири сторонніх.
Естетичність.
Термін експлуатації 30-50 років

Головною характеристикою профілю є кількість камер. Чим їх більше, тим тепліше буде усередині приміщення. Але це не означає, що вимагається встановлювати виключно 6-камерні профілі. Вибір грунтується на регіоні проживання. У Києві досить буде варіанту з 3 – 5 камерами. Але склопакет обов’язково має бути енергоефективним і відповідати вашій кліматичній зоні. Купити його за демократичною вартістю можна у нас. Компанія надає гарантію якості виробів і виконаних робіт по монтажу. Дерев’яні рами в конструкції – традиційний варіант. Вони встановлювалися до появи пластикових. При цьому сучасні варіанти відрізняються вдосконаленою конструкцією, стійкістю до атмосферних впливів. Рами “дихають”, тобто повітря не застоюватиметься. Позитивні і негативні сторони способу.

Переваги
Недоліки
Застосування екологічного матеріалу.
Висока ціна.
Привабливий вигляд.
Можливість дерева з часом розсохтися.
Легкість.
Потрібно регулярний відхід (розкриття лаком і просоченням).
Термін експлуатації 10-15-20 років – залежно від якості.
Незахищеність від дії ультрафіолетових променів (вигорання).

До відома. Комбінація алюмінію і дерева у вікнах дозволяє усунути недоліки. Проте при цьому значно підвищується вартість готового виробу.

Алюмінієве скління – ще один тип обробки балкона. Воно дозволяє створити холодний або теплий тип конструкції. Основна його частина, разом з глухими частинами – поворотно-відкидною або розсувною. За рахунок цього місце використовується раціонально. Коротко про недоліки і достоїнства способу скління балкона.

Переваги
Недоліки
Легка вага.
Застосовується в цілях створення холодного скління.
Доступна ціна.
При монтажі систем з терморазрывом збільшується вартість.
Естетичний вигляд.
Низький рівень шумоізоляції порівняно з іншими матеріалами.
Різноманітна колірна гамма профілів.
Стійкість до корозії і хімічних речовин.
Екологічна безпека.
Пожежобезпека.

Безрамне скління балкона – сучасний спосіб обробки, рекомендований дизайнерами. Особливість способу поміщена в те, що стулки з моноскла не мають традиційної рами навкруги. Монтаж відбувається по тих, що направляють, розташованим в нижній і верхній частині конструкції.

Стулки за принципом відкривання бувають:

– орними;

– маятниковими (відкриття в обидві сторони);

– розсувними;

– гармошкою.

Деякі конструкції можуть мати глухі стулки. Сильні і слабкі сторони безрамного типу подані в таблиці.

Переваги
Недоліки
Оригінальний вид.
Відноситься до холодного скління.
Підвищена світлопроникність.
Відсутність можливості утеплити внутрішній простір.
Застосування загартованого скла завтовшки 6-8 мм
Висока прозорість.
Рухливість конструкції.
Не можна поставити москітну сітку.
Допускається монтаж на будь-якому типі конструкції.
Низькі показники герметичності і звукоізоляції.

Французьке скління – тип, при якому вікна йдуть від підлоги до даху. Плюси способу торкаються:

– максимального рівня попадання природного світла;

– оригінальний дизайн;

– відсутність необхідності виконувати зовнішню обробку;

– візуального збільшення площі кімнати.

– не Можна не згадати про мінуси:

– в літню пору буде жарко;

– труднощі при відході за зовнішньою частиною конструкції;

– дорожнеча;

– неможливість сховатися від очей перехожих;

– як правило, велика вага.

Скління балкона з винесенням

Розширення простору при склінні балкона допускається двома способами.

1. По підвіконню.

2. По підлозі.

У першому способі збільшення площі відбувається візуально за рахунок розширення підвіконня у бік вулиці. Пол не піддається змінам параметрів. Балконні перила оснащуються спеціальними металевими куточками, на які встановлюють підвіконня. Це дозволяє збільшити міру попадання світла. У такому способі можна використати різні варіації винесення :

– вперед;

– з боків;

– вперед і убік (збільшується довжина);

– по периметру.

Переваги установки поміщено в те, що це не вважається переплануванням. Монтаж не вимагає узгодження робіт. Кріплення металевої основи відбувається до наявного парапету. Сталева конструкція потрібна для зміцнення балкона. В результаті він стає довговічним, надійним, безпечним. Обробні роботи торкаються надання привабливому вигляду. Зовнішня частина обробляється, частенько, сайдингом або вагонкою. Важливий момент! Обшивка служить додатковим утепленням балкона. Це надає йому додаткової теплоти і затишку.Скління балкона з винесенням по підлозі – більше трудозатратный процес. Перебудова розпочинається із створення каркасної основи для опорної плити. Низ підшивається сталевими листами. Старі перила зрізуються, а нові монтуються із застосуванням будівельного рівня. Балкон склять. По закінченню робіт зовнішня частина обшивається обробним матеріалом.

Внутрішня частина балкона утепляється пінопластом, минватой. Обшивається вагонкою або штукатуриться для надання закінченому вигляду. Винесення балконної конструкції у такий спосіб більш ніж на 30 см прирівнюється до перепланування. Реалізувати проект можна у разі узгодження проекту із службами ЖКГ.

Варіанти скління

Допускається застосування декількох способів скління балкона :

– з алюмінієвим профілем;

– безрамне;

– з профілем ПВХ.

Достоїнства і недоліки типів такі ж, як і у разі скління конструкції без винесення. Головне – залучення професіоналів, які проведуть розрахунок і підберуть відповідний тип. Це дозволить уникнути аварійних ситуацій.

Ситуації, що забороняють робити винесення

Не у усіх випадках власники квартири зможуть отримати дозвіл на таке перепланування. Чинники, що забороняють проведення робіт.

1. Обмеження опор по вазі.

2. Великий вік будівлі і низька якість використовуваних матеріалів. Вважається, що балкон, якому більше 20 років небезпечний для такого роду дій.

3. Балкон на останньому поверсі висотки. У такому разі потрібно створення покрівлі. Вона збільшує загальне навантаження на плиту. Реалізувати проект можна при створенні додаткового каркаса або зменшенні маси матеріалів для скління. Крім того, може вимагатися архітектурний план і дозвільна документація.

Необхідність звернення до професіоналів

При самостійному склінні балкона можна допустити ряд технічних помилок. Вони можуть привести до непоправних наслідків. Ушкодження конструкції, використання неякісних матеріалів, дефекти монтажу і тому подібне. Це мала частина труднощів, з якими може зіткнутися власник квартири.

Наша компанія пропонує виготовлення балконних блоків високої якості. Склити балкон, ціна якого в Києві встановлена виробником, стало доступне і просто. Для замовлення досить залишити заявку на сайті або подзвонити по вказаних телефонних номерах. Майстри оперативно приїдуть на місце, виконають вимір площі скління. На основі наявних даних і побажань замовника ми виконаємо проект. Після його схвалення приступимо до безпосередньої реалізації плану.

Актуальні ціни можна уточнити у менеджера або в прайс-листі компанії. Довіряйте професіоналам, і тоді ваш балкон стане додатковим місцем для відпочинку, зберігання речей або вирощування кольорів.

Акції новини, статті
Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”
При замовленні вікон в нашій компанії ручки із замком “антидітки” за ціною ЗВИЧАЙНИХ!
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.

Пластикові вікна в Києві від компанії «Стандарт Вікна» – це гарантія високої якості, надійності і …

Сучасні пластикові вікна є не просто обов’язковим атрибутом затишного будинку, а однією з головних …

Під час оновлення житла ремонт вікон стає однією з головних цілей, оскільки саме вони завжди були …

Один з найоригінальніших і незвичайних варіантів для прикраси будь-якого будинку — це зимовий сад. …

Зараз пластикові вікна прийшли на зміну старим дерев’яним конструкціям і системам, зробленим з …

Кожен любить після важкого робочого дня спокійно сісти, розслабитися і подивитися на прекрасний вид …

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашим вікнам довіряють

Вони вже замовили у нас вікна:

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

окна пвх сертификаты
сертификат на пластиковое окно
сертификат соответствия окна пвх
окна сертификат
сертификат на окно
сертификат соответствия пластиковые окна
сертификат качества на пластиковые окна
окна пвх сертификат соответствия
сертификат на окна пвх
окна пвх сертификат
сертификат на окна пластиковые
сертификат соответствия на окна пвх
сертификат на окна
сертификат соответствия на пластиковые окна

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Оставить отзыв
(7 голосов, среднее: 4.3 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Оставить отзыв
(8 голосов, среднее: 4 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Оставить отзыв
(17 голосов, среднее: 4.6 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
МИ В
Ремонт в дитячій
Ремонт в спальні
Як уникнути появи конденсату на вікнах?
Вибір вікон для перших поверхів
Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00