Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

м.Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 20:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Дізнатися вартість

Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуПоказати всі номери
Телефонуйте прямо зараз
багатоканальний

Скління балкона

Вигідне скління балконів : методи, способи, види
Балкон – додатковий простір в квартирі. Його можна використати під власні потреби впродовж усього року. Якщо конструкція засклена, то вона стає більше практичною. Ззовні не потраплять предмети, опади, холод. Житло стає теплішим і затишнішим. Але, перш ніж його склити, варто визначитися з типом конструкції. Розглянемо детально позитивні і негативні сторони усіх видів скління. Це дозволить зробити правильний вибір, що відповідає вашим вимогам і побажанням.
Варіанти скління

Залежно від типу конструкції і матеріалів розрізняють декілька типів готової конструкції. Скління балкона може бути таким.

1. Холодним або теплим (залежить від специфіки побудови конструкцій і функцій, покладених на балкон).

2. Металопластиковим, дерев’яним, з алюмінієвими рамами.

3. Традиційним, безрамним, французьким.

4. З винесенням (по підвіконню або по плиті) і без нього.

5. З поворотними стулками, поворотно-відкидними або розсувними.

Холодний тип скління балкона

Цей тип актуальний, якщо власник бажає захистити простір. Зокрема від вітру, опадів, часток пилу або вуличного сміття. В даному випадку про утеплення не йде мові. Сама по собі конструкція може складатися з системи ПВХ профілів або алюмінієвого каркаса із склопакетами без енергоефективного напилення. Позитивні сторони такого способу поміщені в наступні параметри:

– простота установки;

– низька вартість;

– незначна вага конструкції, що особливо враховується у будинках типу “хрущовки” і п’ятиповерхівках;

– високий рівень світлопроникності;

– естетичний зовнішній вигляд;

– збільшення

Теплий тип скління балкона

Сам простір може використовуватися для вирощування кольорів, відпочинку. При монтажі теплого типу скління балкона застосовуються багатокамерні профілі ПВХ. Можливий варіант установки алюмінієвих систем, оснащених терморазрывом. Головним елементом системи є склопакет, здатний захистити внутрішній простір від дії довкілля. Але по-справжньому теплим його робить додаткове винесення радіаторів опалювання, утеплення стін і стелі. Реалізувати на ділі проект теплого балкона часто не надається можливим, оскільки треба враховувати тип будинку і матеріал будови.

Ці нюанси враховує майстер по вимірах компанії “Стандарт вікна”. Якщо монтаж виконати неможливо, він допоможе знайти альтернативний варіант для скління балконного приміщення. Сильними сторонами є:

– збереження тепла зимою;

Види балконного скління
Залежно від матеріалу майбутньої конструкції розрізняють різні варіанти скління. Кожен має свої достоїнства і особливості. Щоб зрозуміти який варіант вибрати, варто ознайомитися з кожним з них. Пластикова конструкція популярна, практична і зносостійка. Вона складається з ПВХ-рами і склопакетів і належить до категорії теплого скління. Віконні стулки можуть бути орними або розсувними. При цьому вона має позитивні і негативні сторони. Порівняльна таблиця переваг і недоліків пластикового профілю.
Переваги
Недоліки
Простота відходу.
Велика вага при панорамному склінні.
Високий рівень шумоізоляції приміщення.
Повна герметичність вікон при закритому положенні.
Доступна вартість.
Монтаж конструкцій не здійснюється при температурах нижче – 15.
Безпека від попадання всередину квартири сторонніх.
Естетичність.
Термін експлуатації 30-50 років

Головною характеристикою профілю є кількість камер. Чим їх більше, тим тепліше буде усередині приміщення. Але це не означає, що вимагається встановлювати виключно 6-камерні профілі. Вибір грунтується на регіоні проживання. У Києві досить буде варіанту з 3 – 5 камерами. Але склопакет обов’язково має бути енергоефективним і відповідати вашій кліматичній зоні. Купити його за демократичною вартістю можна у нас. Компанія надає гарантію якості виробів і виконаних робіт по монтажу. Дерев’яні рами в конструкції – традиційний варіант. Вони встановлювалися до появи пластикових. При цьому сучасні варіанти відрізняються вдосконаленою конструкцією, стійкістю до атмосферних впливів. Рами “дихають”, тобто повітря не застоюватиметься. Позитивні і негативні сторони способу.

Переваги
Недоліки
Застосування екологічного матеріалу.
Висока ціна.
Привабливий вигляд.
Можливість дерева з часом розсохтися.
Легкість.
Потрібно регулярний відхід (розкриття лаком і просоченням).
Термін експлуатації 10-15-20 років – залежно від якості.
Незахищеність від дії ультрафіолетових променів (вигорання).

До відома. Комбінація алюмінію і дерева у вікнах дозволяє усунути недоліки. Проте при цьому значно підвищується вартість готового виробу.

Алюмінієве скління – ще один тип обробки балкона. Воно дозволяє створити холодний або теплий тип конструкції. Основна його частина, разом з глухими частинами – поворотно-відкидною або розсувною. За рахунок цього місце використовується раціонально. Коротко про недоліки і достоїнства способу скління балкона.

Переваги
Недоліки
Легка вага.
Застосовується в цілях створення холодного скління.
Доступна ціна.
При монтажі систем з терморазрывом збільшується вартість.
Естетичний вигляд.
Низький рівень шумоізоляції порівняно з іншими матеріалами.
Різноманітна колірна гамма профілів.
Стійкість до корозії і хімічних речовин.
Екологічна безпека.
Пожежобезпека.

Безрамне скління балкона – сучасний спосіб обробки, рекомендований дизайнерами. Особливість способу поміщена в те, що стулки з моноскла не мають традиційної рами навкруги. Монтаж відбувається по тих, що направляють, розташованим в нижній і верхній частині конструкції.

Стулки за принципом відкривання бувають:

– орними;

– маятниковими (відкриття в обидві сторони);

– розсувними;

– гармошкою.

Деякі конструкції можуть мати глухі стулки. Сильні і слабкі сторони безрамного типу подані в таблиці.

Переваги
Недоліки
Оригінальний вид.
Відноситься до холодного скління.
Підвищена світлопроникність.
Відсутність можливості утеплити внутрішній простір.
Застосування загартованого скла завтовшки 6-8 мм
Висока прозорість.
Рухливість конструкції.
Не можна поставити москітну сітку.
Допускається монтаж на будь-якому типі конструкції.
Низькі показники герметичності і звукоізоляції.

Французьке скління – тип, при якому вікна йдуть від підлоги до даху. Плюси способу торкаються:

– максимального рівня попадання природного світла;

– оригінальний дизайн;

– відсутність необхідності виконувати зовнішню обробку;

– візуального збільшення площі кімнати.

– не Можна не згадати про мінуси:

– в літню пору буде жарко;

– труднощі при відході за зовнішньою частиною конструкції;

– дорожнеча;

– неможливість сховатися від очей перехожих;

– як правило, велика вага.

Скління балкона з винесенням

Розширення простору при склінні балкона допускається двома способами.

1. По підвіконню.

2. По підлозі.

У першому способі збільшення площі відбувається візуально за рахунок розширення підвіконня у бік вулиці. Пол не піддається змінам параметрів. Балконні перила оснащуються спеціальними металевими куточками, на які встановлюють підвіконня. Це дозволяє збільшити міру попадання світла. У такому способі можна використати різні варіації винесення :

– вперед;

– з боків;

– вперед і убік (збільшується довжина);

– по периметру.

Переваги установки поміщено в те, що це не вважається переплануванням. Монтаж не вимагає узгодження робіт. Кріплення металевої основи відбувається до наявного парапету. Сталева конструкція потрібна для зміцнення балкона. В результаті він стає довговічним, надійним, безпечним. Обробні роботи торкаються надання привабливому вигляду. Зовнішня частина обробляється, частенько, сайдингом або вагонкою. Важливий момент! Обшивка служить додатковим утепленням балкона. Це надає йому додаткової теплоти і затишку.Скління балкона з винесенням по підлозі – більше трудозатратный процес. Перебудова розпочинається із створення каркасної основи для опорної плити. Низ підшивається сталевими листами. Старі перила зрізуються, а нові монтуються із застосуванням будівельного рівня. Балкон склять. По закінченню робіт зовнішня частина обшивається обробним матеріалом.

Внутрішня частина балкона утепляється пінопластом, минватой. Обшивається вагонкою або штукатуриться для надання закінченому вигляду. Винесення балконної конструкції у такий спосіб більш ніж на 30 см прирівнюється до перепланування. Реалізувати проект можна у разі узгодження проекту із службами ЖКГ.

Варіанти скління

Допускається застосування декількох способів скління балкона :

– з алюмінієвим профілем;

– безрамне;

– з профілем ПВХ.

Достоїнства і недоліки типів такі ж, як і у разі скління конструкції без винесення. Головне – залучення професіоналів, які проведуть розрахунок і підберуть відповідний тип. Це дозволить уникнути аварійних ситуацій.

Ситуації, що забороняють робити винесення

Не у усіх випадках власники квартири зможуть отримати дозвіл на таке перепланування. Чинники, що забороняють проведення робіт.

1. Обмеження опор по вазі.

2. Великий вік будівлі і низька якість використовуваних матеріалів. Вважається, що балкон, якому більше 20 років небезпечний для такого роду дій.

3. Балкон на останньому поверсі висотки. У такому разі потрібно створення покрівлі. Вона збільшує загальне навантаження на плиту. Реалізувати проект можна при створенні додаткового каркаса або зменшенні маси матеріалів для скління. Крім того, може вимагатися архітектурний план і дозвільна документація.

Необхідність звернення до професіоналів

При самостійному склінні балкона можна допустити ряд технічних помилок. Вони можуть привести до непоправних наслідків. Ушкодження конструкції, використання неякісних матеріалів, дефекти монтажу і тому подібне. Це мала частина труднощів, з якими може зіткнутися власник квартири.

Наша компанія пропонує виготовлення балконних блоків високої якості. Склити балкон, ціна якого в Києві встановлена виробником, стало доступне і просто. Для замовлення досить залишити заявку на сайті або подзвонити по вказаних телефонних номерах. Майстри оперативно приїдуть на місце, виконають вимір площі скління. На основі наявних даних і побажань замовника ми виконаємо проект. Після його схвалення приступимо до безпосередньої реалізації плану.

Актуальні ціни можна уточнити у менеджера або в прайс-листі компанії. Довіряйте професіоналам, і тоді ваш балкон стане додатковим місцем для відпочинку, зберігання речей або вирощування кольорів.

Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00