Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуВіконний профіль Open Teck

Профільні системи OPEN TECK – це продукція, яка була створена з урахуванням основних експлуатаційних можливостей сучасних віконних конструкцій. Всі товари повністю відповідають кліматичним умовам України і відрізняються застосуванням інноваційних технологій. За рахунок цього виробникові вдалося створити дійсно якісну продукцію, характеристики якої підтверджуються численними європейськими сертифікатами.


 Команда інженерів OPEN TECK розробила відразу три основні серії популярних профілів :

 1. Трікамерна система – це класична модель під назв “STANDART”, ширина якої складає 60 мм
 2. Чотірікамерна система – модель з елегантно дизайном під назв ” DE-LUX “з шириною 60 мм
 3. П’ятікамерна система – вісокоміцна модель” ELIT “, показатели ширини якої досягають 70 мм

  Бренд Опен Тек БУВ зареєстрованій в Україні в 2006 году и до сьогоднішнього дня корістується особливо популярністю среди вітчізняніх віконніх компаний. Компанія “Стандарт Вікна” комплектує Власні віконні конструкції Виключно якіснімі профільнімі системами, Надійність якіх підтверджується документально.

  Серії вікон OPEN TECK від «Стандарт Вікна»

  У процесі виробництва компанія OPEN TECK пріділяє особливо Рамус харчування екологічності, тому вся продукція вважається безпечним, а ПВХ материал НЕ віділяє цієї токсичної елементів даже при нагріванні поверхні від Сонячних променів .

  У продаж предложено три основні Серії, шкірні з якіх відрізняється Певна набором технічних характеристик.

  Завод производитель «Стандарт Окна» предлагает вам: 

  Один из основных преимуществ нашей компании – это самая низкая стоимость на жалюзи в городе Киев. Также нужно отметить, что у нас работают только лишь профессиональные эксперты, которые владеют самыми ценными знаниями и опытом в оконной сфере.

  Лучшее гарантийное обслуживание

  Высококачественные, прочные материалы и невысокие цены на нашу продукцию

  Огромный каталог различных жалюзи из экологически чистых материалов

  Бесплатный замер и монтаж различных конструкций

  Уже готовые примеры для гостиниц, заведений и частных офисов.

  Постоянные скидки и акции от компании «Стандарт Окна»

  Переваги профільних систем OPEN TECK

  Вибираючи OPEN TECK вікна, необхідно попередньо ознайомитися з набором переваг від даного бренду. Всі достоїнства компанії можна умовно поділити на дві великі категорії: споживчі і загальні.     У категорію основних (загальних) достоїнств входять наступні важливі аргументи:

       
  • Дві популярні моделі «STANDART» і «DE-LUX» мають конструктивно схожі особливості, що підтверджує їх сумісність.          
  • У трьох перерахованих вище системах використовується однаковий принцип армування – 9х35х20.          
  • Можливість підібрати різні моделі з категорії «додаткові». Для систем «STANDART» і «DE-LUX» представлені єдині профільні системи.          
  • Для моделей «STANDART» і «DE-LUX» виробник запропонував аналогічний контур фрезерування.          
  • Для заповнення конструкції виробник представив відразу шість різних видів штапика.     

   У список переваг для покупців, входять такі особливості системи:

        
   • Застосування стильного дизайн. Розробникам вдалося створити ідеально гладку поверхню кожної моделі. За рахунок використання відповідних скосів (кожен по 15 градусів) віконна конструкція характеризується завершальним дизайном.          
   • Чудові показники тепло- і звукоізоляції. Досягти таких характеристик вдалося завдяки відразу декільком особливостям: багатокамерна конструкція профільної системи, можливість застосування склопакетів, товщина яких досягає до 42 мм максимум, а також використання відразу двох контурів ущільнення. Все це забезпечує надійний захист від проникнення холодних потоків повітря і вуличного шуму в житлові приміщення.          
   • Високі показники міцності. Розробники укомплектували конструкцію армирующими деталями і застосували пластик, виконаний за сучасною технологією, що дозволило зберегти необхідний запас міцності. Такий матеріал відмінно справляється з негативним впливом ззовні – пластик не псується під впливом атмосферних опадів. Додатково конструкції мають захист від злому.          
   • Тривала експлуатація. Профіль зберігає власний набір технічних характеристик навіть після закінчення декількох десятків років.          
   • опентек – вікна, які не потребують особливого догляду. Металопластикові конструкції здатні зберігати свій зовнішній вигляд і початкові можливості в процесі тривалої експлуатації.          
   • Пожежна безпека всіх моделей. Під час виготовлення ПВХ-конструкцій виробник використовує відповідні антипірени, які запобігають загоряння. У разі появи відкритого вогню, матеріал перешкоджає його подальшому поширенню.          
   • Демократична вартість. Компанія надає можливість всім бажаючим ознайомитися з асортиментом продукції OPEN TECK, яка має оптимальне співвідношення доступної ціни та гідної якості.     

    Компанія «Стандарт Вікна» надає можливість клієнтам вибрати профільні системи бренду OPEN TECK прямо зараз. Великий асортимент різних моделей, сучасні серії і продумана конструкція металопластикових вікон – все це чекає клієнтів, які прийняли рішення довірити вибір і установку вікон справжнім професіоналам.

  Готові рішення і ціни металопластикових вікон квартири

  Супер недорогі металопластикові вікна – ціни в 2019 році

  Однокімнатна квартира
  2 вікна + балконний блок
  Профіль:

  Openteck

  Фурнітура:

  Vorne

  Склопакет:

  однокамерний

  54%
  67%
  11 278 грн
  9165 грн

  Профіль – застосування якісної профільної системи OpenTeck – це гарантія сприятливого мікроклімату в квартирі, незалежно від сезону і погоди за вікном. Для невеликої однокімнатної квартири прийнято використати однокамерний склопакет, який виконує захисні функції, оберігаючи приміщення від вуличного шуму. У комплекті передбачено два вікна і один балконний блок.

  Фурнітура – використовувана фурнітура від Vorne – це гарантія якості і надійності. Уся конструкція відрізняється тривалою експлуатацією.

  Двокімнатна квартира
  3 вікна + балконний блок
  Профіль:

  Openteck

  Фурнітура:

  Vorne

  Склопакет:

  однокамерний

  75%
  86%
  14 389 грн
  11669 грн

  Профіль – профільні віконні системи були розроблені з урахуванням особливостей українського клімату. Елегантний зовнішній вигляд профілю і його 15-градусні скоси надають вікнам бездоганному зовнішньому вигляду. Для двокімнатної квартири комплектація “Стандарт” передбачає використання трьох вікон і одного балконного блоку.

  Фурнітура – стандартний комплект має на увазі застосування універсального набору петель, засувів і “ножиць”, які украй потрібні для зручного відкривання віконної конструкції в різних положеннях. Використання практичних матеріалів дозволило створити якісну фурнітуру.

  Трикімнатна квартира
  2 вікна + 2 балконні блоки
  Профіль:

  Openteck

  Фурнітура:

  Vorne

  Склопакет:

  однокамерний

  87%
  91%
  17 721 грн
  13392 грн

  Профіль – для якісного оформлення трикімнатної великогабаритної квартири запропоновано 2 вікна і 2 балконні блоки. Багатокамерна конструкція профілю дозволяє монтувати різні види склопакетів, товщина яких досягає до 42 мм Наявність двох додаткових контурів ущільнень – це відмінний захист від вуличного шуму і постійних протягів.

  Фурнітура – вся фурнітура має надійне тришарове напилення, а саме – оцинковування, хромування і нанесення воскового покриття. В результаті, продукція характеризується першокласним захистом від корозійного впливу.

  Однокімнатна квартира
  2 вікна + балконний блок
  Профіль:

  Rehau 60

  Фурнітура:

  MACO

  Склопакет:

  двухкамерный

  54%
  67%
  15 794 грн
  13065 грн

  Профіль – профільна система Rehau 60 доповнена двокамерним склопакетом. Цей тип профілю повною мірою відповідає основним стандартам німецької якості, завдяки застосуванню інноваційних технологій і перевіреної сировини. Після установки конструкція забезпечує відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості.

  Фурнітура – з допомога фурнітури MACO кожен користувач зможе ефективно використати усі функціональні можливості віконної конструкції : відкривати вікна в режимі мікропровітрювання, переводити фурнітуру в літній/зимовий режим. Захисне покриття конструкції виключає утворення корозії.

  Двокімнатна квартира
  3 вікна + балконний блок
  Профіль:

  Rehau 60

  Фурнітура:

  MACO

  Склопакет:

  двухкамерный

  75%
  86%
  19 245 грн
  16672 грн

  Профіль – віконний профіль відрізняється класичним виконанням із строгими прямими лініями. Монтажна глибина досягає 60 мм – це оптимальні габарити для того, щоб віконна система надійно закріпилася в отворі. В першу чергу, виробник приділив увагу високій якості тепло- і шумоізоляції.

  Фурнітура – використання трьох варіантів покриття оберігає конструкцію від корозії. Наявність воскового напилення – це першокласний захист від вологи. В результаті, волога “згортається” і стікає вниз у вигляді дрібних крапель, не затримуючись на конструкції вікна.

  Трикімнатна квартира
  2 вікна + 2 балконні блоки
  Профіль:

  Rehau 60

  Фурнітура:

  MACO

  Склопакет:

  двухкамерный

  87%
  91%
  22 109 грн
  18916 грн

  Профіль – профільна система характеризується високими теплосберегающими і звукоізолюючими властивостями. Виробник передбачив можливість легкого і швидкого монтажу за рахунок практичної конструкції. Наявність додаткових ребер жорсткості посилює профіль, що позитивно позначається на його тривалій експлуатації. Двокамерний склопакет захищає від холоду, запобігаючи наявності протягів.

  Фурнітура – фурнітура від бренду MACO має тривалий термін служби і розрахована на 45 000 циклів відкривання і закривання. Використання практичних і перевірених матеріалів підтверджує якість експлуатації вікна.

  Однокімнатна квартира
  2 вікна + балконний блок
  Профіль:

  Rehau 70

  Фурнітура:

  MACO

  Склопакет:

  двухкамерный

  54%
  67%
  17 890 грн
  14756 грн

  Профіль – сучасна профільна система відрізняється наявністю дещо потовщеної зовнішньої стінки і монтажною глибиною – 70 мм Разом з двокамерним склопакетом така конструкція забезпечує збереження оптимального мікроклімату в однокімнатній квартирі. Серед важливих переваг цієї моделі варто також відмітити простий спосіб монтажу і тривалу експлуатацію.

  Фурнітура – австрійська фурнітура від відомого бренду MACO здатна витримувати більше 40 000 циклів відкривання. Додатково конструкція розрахована на 5 різних режимів мікропровітрювання приміщення. Для цього зовсім не обов’язково повністю відкривати вікно.

  Двокімнатна квартира
  3 вікна + балконний блок
  Профіль:

  Rehau 70

  Фурнітура:

  MACO

  Склопакет:

  двухкамерный

  75%
  86%
  22 109 грн
  18816 грн

  Профіль – наявність трьох вікон з профільною системою Rehau 70 дозволяє створити в двокімнатній квартирі максимальний комфорт, підтримуючи заданий температурний режим. ПВХ конструкція була створена із застосуванням структурованого волокна за рахунок високого тиску. Такий матеріал має відмінні технічні характеристики, про що свідчить його зносостійкість.

  Фурнітура – фурнітура MACO наділена необхідною кількістю додаткових опцій, які підвищують комфорт при експлуатації вікон. За рахунок окремих механізмів вдається захистити віконну конструкцію від можливого провисання в різних положеннях.

  Трикімнатна квартира
  2 вікна + 2 балконні блоки
  Профіль:

  Rehau 70

  Фурнітура:

  MACO

  Склопакет:

  двухкамерный

  87%
  91%
  24 889 грн
  21352 грн

  Профіль – разом з двокамерним склопакетом профільна система від німецького бренду дозволяє забезпечити належний захист від сторонніх звуків з вулиці і гарантувати першокласну теплоізоляцію в приміщенні. Для цього розробниками був використаний ущільнювач високої якості – EPDM- ущільнювач.

  Фурнітура – застосування фурнітури MACO позитивно позначається на зручному і тривалому використанні усіх функціональних можливостей вікон. Наявність відразу декількох захисних напилень – це можливість уберегти фурнітуру від негативного впливу вологи і інших зовнішніх чинників.

  Розрахуємо вартість ваших вікон за 5 хвилин
  Передзвонимо за 15 хвилин і проконсультуємо з усіх питань

  Особливості профілів з ПВХ

  В процесі виробництва сучасних профілів для пластикових вікон прийнято використовувати вже добре відомий міцний матеріал – полівінілхлорид (ПВХ). Виробник доповнює матеріал спеціальними добавками, в список яких входять:

  • стабілізатори;
  • модифікатори;
  • пігменти;
  • і інші допоміжні компоненти.

   За рахунок таких добавок вдається з легкістю вдосконалити продукцію і наділити її такими властивостями, як:

   • світлостійкість;
   • стійкість до негативного впливу атмосферних явищ;
   • стійкість обраного і використовуваного колірного відтінку;
   • свариваемость;
   • високу якість і міцність поверхні.

    У вигляді стабілізаторів прийнято використовувати важливий компонент – двоокис свинцю. Як варіант можуть бути задіяні стабілізатори, виконані на основі кальцій-цинкових продуктів.

    За своєю структурою ПВХ – це важко легкозаймисті речовини, який має високий захист від можливого загоряння. Крім того, матеріал відрізняється стійкістю до різних лугів, кислот і навіть вапна.

    ПВХ профілі порожнисті усередині і характеризуються наявністю певної кількості камер, всередині яких міститься повітря. Найпопулярнішими вважаються трикамерні системи – це класика, яку можна зустріти в 70% сучасних віконних конструкцій. Від конкретного кількості камер безпосередньо залежать тепло- і звукоізоляційні властивості кожної окремо взятої моделі. Кожна з камер виконує певні функції:

    • перша відповідає за збільшення показників жорсткості профілю;
    • друга використовується для відводу води (продумана дренажна система);
    • третя застосовується для кріплення віконної фурнітури.

     Решта (додаткові камери) призначені для фіксації штапика, фурнітури та інших допоміжних елементів.

     МЫ ЗВ’ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ЗА 15 ХВИЛИН!
     Отримай професійний розрахунок вікон за допомогою нашого фахівця!

     Застосування якісного ущільнювача

     Бренд OPEN TECK використовує виключно гумові ущільнювачі, виконані із застосуванням каучуку, який відрізняється модифікованим складом. Готова продукція має оптимальні показники еластичності, пружності, вона не деформується навіть в процесі частою і тривалою експлуатації.

     Ущільнювальна гумка не має специфічного запаху, а при утилізації не виділяє токсичні компоненти. Крім того, такий матеріал наділений стійкістю в разі впливу монтажної піни або цементного розчину.     Всі гумки, що використовуються в профільних системах OPEN TECK, наділені такими перевагами:

          
     • можливість експлуатуватися при температурі від -40 до +60 градусів;          
     • стійкість до негативного впливу кислотних опадів;          
     • стійкість до прямого впливу ультрафіолетових променів;          
     • збільшений в кілька разів експлуатаційний термін служби.     

      Завдяки застосуванню такого ущільнювача вдалося досягти бажаних показників герметичності, тепло- і шумоізоляції. Матеріал, що використовується може експлуатуватися в умовах підвищеного ступеня вологості.

     Вартість пластикових вікон опентек в Києві

     У процесі виробництва продукції від компанії OPEN TECK її розробники проводять контроль якості на кожному з етапів. Таким чином, контролюється кожна партія сировини, регулюється рівень вологості, ретельно підбирається хімічний склад, питома вага і інші не менш важливі параметри. Завдяки такому злагодженому робочому процесу, вдається досягти поставлених цілей – отримання високоякісних профілів для пластикових вікон.

     «Стандарт Вікна» підтримує тісну співпрацю з фірмою OPEN TECK, що дозволяє їй пропонувати своїм клієнтам тільки найновіші і перевірені віконні системи. Для замовлення вподобаної моделі, потрібно звернутися за номерами телефону, вказаним на сайті.

     Щоб не помилитися у виборі віконної конструкції і правильно підібрати товщину профілю, найкраще скористатися послугами заміряють. Майстри допоможуть підібрати профільну систему з урахуванням особливостей житлового приміщення: розташування квартири, будинку або офісу, кількості кімнат, габаритів віконних прорізів, наявності / відсутності засклених і утеплених балконів, лоджій.

     Всі перераховані критерії мають прямий вплив на підбір якісної профільної системи від бренду OPEN TECK. В результаті в приміщенні буде зберігатися тепло взимку і бажана прохолода в літній період.

     Акції новини, статті
     Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”
     При замовленні вікон в нашій компанії ручки із замком “антидітки” за ціною ЗВИЧАЙНИХ!
     Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.
     Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.

     Пластикові вікна в Києві від компанії «Стандарт Вікна» – це гарантія високої якості, надійності і …

     Сучасні пластикові вікна є не просто обов’язковим атрибутом затишного будинку, а однією з головних …

     Під час оновлення житла ремонт вікон стає однією з головних цілей, оскільки саме вони завжди були …

     Розсувні віконні системи дозволяють економити корисну площу при відкриванні стулок. Їх можна …

     Для оформлення широкого дверного отвору традиційно використовуються двері міжкімнатні двостулкові, …

     Сендвіч-панелі для укосів є будматеріалом, що складається з двох або трьох шарів, один з яких — …

     ВІДГУКИ

     Слова вдячності про нашу роботу
     ВІДЕО-ВІДГУК
     Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
     ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
     Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

     Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

     Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

     Оставить отзыв
     (7 голосов, среднее: 4.3 из 5)
     Поделиться сейчас (Друзья)
     (0 нравится)
     ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
     Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

     Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

     Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

     Оставить отзыв
     (8 голосов, среднее: 4 из 5)
     Поделиться сейчас (Друзья)
     (0 нравится)
     ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
     Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

     Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

     Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

     Оставить отзыв
     (17 голосов, среднее: 4.6 из 5)
     Поделиться сейчас (Друзья)
     (0 нравится)

     СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

     Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

     Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

     Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

     окна пвх сертификаты
     сертификат на пластиковое окно
     сертификат соответствия окна пвх
     окна сертификат
     сертификат на окно
     сертификат соответствия пластиковые окна
     сертификат качества на пластиковые окна
     окна пвх сертификат соответствия
     сертификат на окна пвх
     окна пвх сертификат
     сертификат на окна пластиковые
     сертификат соответствия на окна пвх
     сертификат на окна
     сертификат соответствия на пластиковые окна

     НАШІ КЛІЄНТИ

     Нашим вікнам довіряють

     Вони вже замовили у нас вікна:

     МИ В
     Ремонт в дитячій
     Ремонт в спальні
     Як уникнути появи конденсату на вікнах?
     Вибір вікон для перших поверхів

Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00