Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуВікна

Металопластикові вікна почали користуватися істотною популярністю в Європі ще з другої половини минулого століття. Спочатку дев’яностих дані технологічні процеси дійшли і до нашої України. Так як першовідкривачі подібного методу скління були західні країни, тому металопластикові конструкції і стали називати «євровікна». З 1950 по 1970-й рік, фаворитами на світовому ринку були німецькі виробники. На сьогоднішній день лідерами з виробництва ПВХ виробів є все ті ж німці. Їх виготовляються конструкції вживають всі без винятку з величезним попитом. Адже вони поєднують чудову властивість, характеристики, якість і загальнодоступності кожній людині.

Бажаєте придбати євровікна в Києві та Київській області? Користуйтеся послугами заводу-виробника «Стандарт вікна». Наша компанія рекомендує продукцію відомих німецьких марок Salamander і REHAU, а крім них, Ви можете Зверніть увагу на більш бюджетні варіанти як ALMplast, OpenTeck або WDS. Компанії, перераховані в кінці, будуть коштувати вам на порядок дешевше, тому що виготовляються на території нашої країни. А згідно з технічними характеристиками трохи поступаються німецьким концернам з виробництва ПВХ вікон.

Готові рішення і ціни металопластикових вікон квартири

Супер недорогі металопластикові вікна – ціни в 2019 році

Однокімнатна квартира
2 вікна + балконний блок
Профіль:

Openteck

Фурнітура:

Vorne

Склопакет:

однокамерний

54%
67%
11 278 грн
9165 грн

Профіль – застосування якісної профільної системи OpenTeck – це гарантія сприятливого мікроклімату в квартирі, незалежно від сезону і погоди за вікном. Для невеликої однокімнатної квартири прийнято використати однокамерний склопакет, який виконує захисні функції, оберігаючи приміщення від вуличного шуму. У комплекті передбачено два вікна і один балконний блок.

Фурнітура – використовувана фурнітура від Vorne – це гарантія якості і надійності. Уся конструкція відрізняється тривалою експлуатацією.

Двокімнатна квартира
3 вікна + балконний блок
Профіль:

Openteck

Фурнітура:

Vorne

Склопакет:

однокамерний

75%
86%
14 389 грн
11669 грн

Профіль – профільні віконні системи були розроблені з урахуванням особливостей українського клімату. Елегантний зовнішній вигляд профілю і його 15-градусні скоси надають вікнам бездоганному зовнішньому вигляду. Для двокімнатної квартири комплектація “Стандарт” передбачає використання трьох вікон і одного балконного блоку.

Фурнітура – стандартний комплект має на увазі застосування універсального набору петель, засувів і “ножиць”, які украй потрібні для зручного відкривання віконної конструкції в різних положеннях. Використання практичних матеріалів дозволило створити якісну фурнітуру.

Трикімнатна квартира
2 вікна + 2 балконні блоки
Профіль:

Openteck

Фурнітура:

Vorne

Склопакет:

однокамерний

87%
91%
17 721 грн
13392 грн

Профіль – для якісного оформлення трикімнатної великогабаритної квартири запропоновано 2 вікна і 2 балконні блоки. Багатокамерна конструкція профілю дозволяє монтувати різні види склопакетів, товщина яких досягає до 42 мм Наявність двох додаткових контурів ущільнень – це відмінний захист від вуличного шуму і постійних протягів.

Фурнітура – вся фурнітура має надійне тришарове напилення, а саме – оцинковування, хромування і нанесення воскового покриття. В результаті, продукція характеризується першокласним захистом від корозійного впливу.

Однокімнатна квартира
2 вікна + балконний блок
Профіль:

Rehau 60

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

54%
67%
15 794 грн
13065 грн

Профіль – профільна система Rehau 60 доповнена двокамерним склопакетом. Цей тип профілю повною мірою відповідає основним стандартам німецької якості, завдяки застосуванню інноваційних технологій і перевіреної сировини. Після установки конструкція забезпечує відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості.

Фурнітура – з допомога фурнітури MACO кожен користувач зможе ефективно використати усі функціональні можливості віконної конструкції : відкривати вікна в режимі мікропровітрювання, переводити фурнітуру в літній/зимовий режим. Захисне покриття конструкції виключає утворення корозії.

Двокімнатна квартира
3 вікна + балконний блок
Профіль:

Rehau 60

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

75%
86%
19 245 грн
16672 грн

Профіль – віконний профіль відрізняється класичним виконанням із строгими прямими лініями. Монтажна глибина досягає 60 мм – це оптимальні габарити для того, щоб віконна система надійно закріпилася в отворі. В першу чергу, виробник приділив увагу високій якості тепло- і шумоізоляції.

Фурнітура – використання трьох варіантів покриття оберігає конструкцію від корозії. Наявність воскового напилення – це першокласний захист від вологи. В результаті, волога “згортається” і стікає вниз у вигляді дрібних крапель, не затримуючись на конструкції вікна.

Трикімнатна квартира
2 вікна + 2 балконні блоки
Профіль:

Rehau 60

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

87%
91%
22 109 грн
18916 грн

Профіль – профільна система характеризується високими теплосберегающими і звукоізолюючими властивостями. Виробник передбачив можливість легкого і швидкого монтажу за рахунок практичної конструкції. Наявність додаткових ребер жорсткості посилює профіль, що позитивно позначається на його тривалій експлуатації. Двокамерний склопакет захищає від холоду, запобігаючи наявності протягів.

Фурнітура – фурнітура від бренду MACO має тривалий термін служби і розрахована на 45 000 циклів відкривання і закривання. Використання практичних і перевірених матеріалів підтверджує якість експлуатації вікна.

Однокімнатна квартира
2 вікна + балконний блок
Профіль:

Rehau 70

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

54%
67%
17 890 грн
14756 грн

Профіль – сучасна профільна система відрізняється наявністю дещо потовщеної зовнішньої стінки і монтажною глибиною – 70 мм Разом з двокамерним склопакетом така конструкція забезпечує збереження оптимального мікроклімату в однокімнатній квартирі. Серед важливих переваг цієї моделі варто також відмітити простий спосіб монтажу і тривалу експлуатацію.

Фурнітура – австрійська фурнітура від відомого бренду MACO здатна витримувати більше 40 000 циклів відкривання. Додатково конструкція розрахована на 5 різних режимів мікропровітрювання приміщення. Для цього зовсім не обов’язково повністю відкривати вікно.

Двокімнатна квартира
3 вікна + балконний блок
Профіль:

Rehau 70

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

75%
86%
22 109 грн
18816 грн

Профіль – наявність трьох вікон з профільною системою Rehau 70 дозволяє створити в двокімнатній квартирі максимальний комфорт, підтримуючи заданий температурний режим. ПВХ конструкція була створена із застосуванням структурованого волокна за рахунок високого тиску. Такий матеріал має відмінні технічні характеристики, про що свідчить його зносостійкість.

Фурнітура – фурнітура MACO наділена необхідною кількістю додаткових опцій, які підвищують комфорт при експлуатації вікон. За рахунок окремих механізмів вдається захистити віконну конструкцію від можливого провисання в різних положеннях.

Трикімнатна квартира
2 вікна + 2 балконні блоки
Профіль:

Rehau 70

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

87%
91%
24 889 грн
21352 грн

Профіль – разом з двокамерним склопакетом профільна система від німецького бренду дозволяє забезпечити належний захист від сторонніх звуків з вулиці і гарантувати першокласну теплоізоляцію в приміщенні. Для цього розробниками був використаний ущільнювач високої якості – EPDM- ущільнювач.

Фурнітура – застосування фурнітури MACO позитивно позначається на зручному і тривалому використанні усіх функціональних можливостей вікон. Наявність відразу декількох захисних напилень – це можливість уберегти фурнітуру від негативного впливу вологи і інших зовнішніх чинників.

Розрахуємо вартість ваших вікон за 5 хвилин
Передзвонимо за 15 хвилин і проконсультуємо з усіх питань

Євровікно що це?

Таке словосполучення як «євровікна» застосовується виключно в державах пострадянському часу, також як і слово «євроремонт». Металопластикове вікно було поліпшеним аналогом деревного вікна. Між собою вони відрізняються тим, що у одного з нету шумоізоляції, повноцінного захисту від холодного час доби, а про герметичність і зовсім Краще не згадувати.

Спочатку говорили, що вікно повинно перебуваючи виключно з металопластику та виглядатиме таким чином:


  1. Профіль з полівінілхлоридної системи
  2. Склопакет, Який повинен мати мінімум два скла
  3. І звичайно ж, обов’язковий елемент під назвою «фурнітура»

Даний перелік Не тільки повинен бути надійним і мати ряд переваг, а також різних властивостей, але і витончений зовнішній вигляд віконної конструкції. Але найголовніше те, що покупець здатний безпосередньо сам підібрати збірку для себе: конфігурацію і колірну гамму профілю, декор та механізм різної фурнітури, кількість стулок і багато іншого. А ось в той час при покупці дерев’яних вікон такого вибору Не було і бути не могло.

На сьогоднішній день, можливо, підібрати будь-який схожий аналог, тільки з дерева. Основною відмінністю з полівінілхлоридним вікном, буде тільки сам матеріал рами профілю. У дерев’яних виробів він виконаний з міцного бруса, Який легко зможе скласти конкуренцію пластиковому конкуренту. На цьому переваги закінчуються, так як ціна на дерев’яне вікно набагато вище у порівнянні з металопластикових.

САМЕ ВЕЛИКЕ ВИРОБНИЦТВО ПО УСТАНОВЦІ ВІКОН І УТЕПЛЕННЮ БАЛКОНІВ В КИЄВІ І КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, конструкцій, що ламінують, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих клиетов і великих замовлень.
1022 людини в цьому місяці стали нашими клієнтами!
Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс Задоволеності (ИУ) :
996
Кількість
об’єктів
99154
Виконаних
замовлень
91%
Задоволених
клієнтів

Основні переваги металопластикового вікна:

  1. Шумоізоляція. На неї впливає, як сам віконний профіль, так і склопакет. Металопластикове вікно, здатне знизити рівень шуму в приміщенні в кілька разів, внаслідок чого Вам не потрібно буде переживати за комфорт вашої родини. У звукоізоляційні якості дуже впливає кількість камер в склопакеті, а також кількість самих стекол і ширина пластикових ребер. Домогтися зменшення шуму, можна, якщо збільшити відстань стекол один до одного всередині склопакета.
  2. Підвищена безпека пластикових вікон. ПВХ конструкція не боїться загоряння, на відміну від свого дерев’яного аналога. А найголовніше, що на виробництві використовується тільки найякісніший і екологічно чистий пластик, який не боїться води, за ним легко доглядати. Що дуже радує, так це те, що після завершення терміну експлуатації пластикового вікна, його можна здати на вторинну переробку, отримавши при цьому повернення частини суми витраченого на його покупку і наступне замовлення. У свою ж чергу, дерев’яні віконні конструкції є також екологічно чистими, але за такою конструкцією дуже складно доглядати. Воно побоюється підвищеної вологості, підпадає під вплив шкідників. Якщо тверезо дивитися на речі, то з вигідною точки зору, краще замовити пластикове вікно від виробника «Стандарт вікна».
  3. Довгий термін служби. Сучасні віконні системи, здатні служити своїм господарям до 60 років, а то і більше. А аналоги з дерева готові відслужити трохи менше такого терміну, проте не потрібно забувати, що вони найбільш примхливі в обслуговуванні і догляді за ними. Їх необхідно постійно покривати лаком або фарбувати фарбою, для того щоб дерево не просякло воду і не яким чином не втрачала свого початкового вигляду.
  4. Дизайн сучасного вікна. Новітні інноваційні конструкції – це шикарний вибір. У разі якщо виріб з дерева прекрасно поєднуються з дерев’яними меблями, то металопластиковий профіль ідеально впишеться в будь-яку дизайнерську задумку. Адже його можна виготовити різної форми, вибрати його забарвлення, зробити ламинацию на будь-який смак і укомплектувати різними аксесуарами, з якими віконний отвір, буде ідеально виглядати.
МЫ ЗВ’ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ЗА 15 ХВИЛИН!
Отримай професійний розрахунок вікон за допомогою нашого фахівця!

З великого переліку профільних віконних систем на практиці підібрати потрібний виріб дуже важко. Компанія, яка торгує вікнами одного виробника, постійно буде загострювати увагу на ній і замовчувати про мінуси, а також недоліки. З цієї причини, дуже важливо, щоб продавець міг вам порекомендувати металопластикові конструкції різних виробництв і в будь-якому випадку аргументувати, чому той профіль краще, ніж цей. Наша компанія надходить тільки за таким принципом.

Якщо проблема ваша полягає в вартості на віконні вироби, то безумовно необхідно підбирати віконця з доступних профілів українського виробництва. Запам’ятайте, вибираючи віконний профіль вітчизняного виробника, перевіряйте сертифікат, документацію. Так як недобросовісні продавці можуть продавати вам товар з слабким армуванням всередині.

Цікавитесь пластиковими вікнами в Києві та Київській області? Вартість і якість послуг, які вказані на нашому сайті «Стандарт вікна» вам сподобаються. Для консультації щодо вибору віконної продукції або аксесуарів до них, телефонуйте до нас прямо зараз. Ми чекаємо вашого дзвінка

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Залишити відгук
(7 голосів, середнє: 4.3 из 5)
Поділитися зараз (Друзі)
(0 подобається)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Залишити відгук
(8 голосів, середнє: 4 из 5)
Поділитися зараз (Друзі)
(0 подобається)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Залишити відгук
(17 голосів, середнє: 4.6 из 5)
Поділитися зараз (Друзі)
(0 подобається)

МИ РОБИМО ПРОФІЛІ ВІКОН REHAU І ІНШІ

Бренди і лідери на ринку
Компанія почала свою діяльність ще в 1948 році на одному з німецьких заводів. На сьогодні виробничі мощі цього бренду представлені 41 заводом, які розташовані в різних куточках світу. Високоякісні профільні системи Rehau – це ідеальне співвідношення гідної якості і неперевершеного набору технічних характеристик.
Оригінальна фурнітура цього бренду виконана з високоякісних матеріалів, за рахунок яких усі комплектуючі деталі працюють без яких-небудь збоїв. Вибираючи сучасну фурнітуру, кожен клієнт дістає відразу декілька функціональних можливостей для сучасних вікон: мікропровітрювання, а також – переклад фурнітури в літній або зимовий сезон.
Представлений бренд широко відомий по всьому світу, завдяки високоякісним склопакетам. Компанія займається виробництвом енергозбережних склопакетів, багатофункціональних, стандартних моделей, а також – сонцезахисних конструкцій. Такі склопакети чудово підходять для установки на комерційних об’єктах, в заміських будинках і квартирах, в торгових приміщеннях, в закладах громадського харчування і інше.
Популярна торгова марка, яка пропонує до продажу унікальні підвіконня премиум-качества. Усі пластикові підвіконня доповнені спеціальним акриловим покриттям, яке має привабливий глянсовий ефект. ПВХ підвіконня робляться із застосуванням інноваційних технологій і сучасних матеріалів. В результаті, вдається створити конструкції, стійкі до негативного впливу ультрафіолетових променів.
Компанія пройшла довгий шлях від дистриб’ютора до самостійного виробника дверної і віконної фурнітури. Литво, штампування і складання усієї продукції здійснюється на сучасному устаткуванні з урахуванням основних правил безпеки. Навчений персонал і високотехнологічні пристрої дозволяють створювати фурнітуру, яка має особливий споживчий попит.
Salamander – це відомий бренд, в асортименті якого можна зустріти різні профільні системи і якісні енергозбережні вікна. Виробник звертає увагу на побажання споживачів, тим самим створюючи оригінальну продукцію, здатну протистоять жорсткій конкуренції на світовому ринку. Усі товари абсолютно доступні в плані цінової політики, що робить їх максимально популярними.
Профільні віконні системи цього бренду мають особливий попит по всьому світу. У продажу можна зустріти стандартні варіанти – трьох-, чотирьо- і п’ятикамерні системи. Міцний склопакет – це 100%-ная гарантія захисту від шуму і можливої втрати тепла. Такі вікна ідеально підходять для житлових будов, виробничих приміщень, складів і інших.
Roto – відомий європейський виробник мансардних вікон високої якості. Застосування високотехнологічного устаткування разом з багаторічним досвідом дозволяє виготовляти міцні і надійні конструкції. Виробник враховує не лише якість матеріалів, але і зовнішній вигляд усієї конструкції. В результаті, користувач отримує надійні вікна з привабливим дизайном.

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашим вікнам довіряють

Вони вже замовили у нас вікна:

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

окна пвх сертификаты
сертификат на пластиковое окно
сертификат соответствия окна пвх
окна сертификат
сертификат на окно
сертификат соответствия пластиковые окна
сертификат качества на пластиковые окна
окна пвх сертификат соответствия
сертификат на окна пвх
окна пвх сертификат
сертификат на окна пластиковые
сертификат соответствия на окна пвх
сертификат на окна
сертификат соответствия на пластиковые окна
МИ В
Ремонт в дитячій
Ремонт в спальні
Як уникнути появи конденсату на вікнах?
Вибір вікон для перших поверхів
Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00