Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуНАПИСАТИ ДИРЕКТОРОВІ

ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ОТРИМАЄ ОСОБИСТО ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР КОМПАНІЇ СТАНДАРТ ВІКНА

Висловлюємо Вам подяку за вибір компанії «Стандарт вікна» у виробництві і установці в вашому домі пластикових вікон. Якщо Ви готові допомогти нам радою, висловити побажання для поліпшення роботи нашої фірми, ми з величезною радістю розглянемо їх.

Кожне Ваш лист в обхід низки секретарів і помічників буде відправлено на особисту пошту генерального директора, який уважно прочитає його і негайно відреагує. Висловлюємо подяку Вам за кожен відгук про роботу нашої фірми, яка щодня стає краще саме завдяки Вашим побажанням і рекомендаціям.

Якщо Ви залишилися незадоволені хоча б найменших нюансом під час консультації з нашими менеджерами, пишіть, ми негайно відреагуємо і вживемо адекватних заходів. З ще більшою радістю ми розглянемо Ваші позитивні відгуки на роботу співробітників нашої компанії.

НАПИШІТЬ ДИРЕКТОРОВІ
Дорогі друзі!
Ми вдячні за будь-які відгуки про нашу роботу – вони допоможуть нам оперативно усувати недоліки і робити сервіс ще якіснішим та зручнішим для Вас. Те ж торкається роботи наших менеджерів. І погана і хороша робота завжди має бути оцінена за заслугами. Будемо раді якщо Ви нам в цьому допоможете.
Виконавчий директор “Стандарт Вікна”


Компанія «Стандарт вікна» завоювала позицію лідера на ринку виробництва та встановлення пластикових вікон не випадково. Ми перевершили конкурентів не тільки завдяки високій якості виконання робіт, але і за допомогою неординарних рішень.

Відтепер в кожного нашого клієнта є можливість безпосередньо звернутися до генерального директора компанії «Стандарт вікна». Тепер ми будемо ще на крок ближче до Вас.

Наша компанія 16 останніх років займається виробництвом і установкою вікон в Києві та Київській області та завдяки особливому ставленню клієнтів займає домінуюче становище на ринку. Звання лідера багато до чого зобов’язує.

Ми будуємо кращу компанію з виробництва та встановлення вікон в Україні, а значить повинні використовувати в своїх підходах кращі світові практики. Кожен день ми розширюємо наші можливості і покращуємо виробництво, збільшуючи команду за рахунок тільки найдосвідченіших фахівців на ринку.

Дилетантів в нашому колективі немає: починаючи від заміряють вікон і закінчуючи менеджером call-центру, ми збираємо команду тільки професіоналів найвищого рівня. З тими, хто не може витримати наші стандарти, ми змушені прощатися.

Розвиток нашої компанії стрімкими темпами стало можливим завдяки професійним і щасливим співробітникам, які швидко і якісно роблять і встановлюють пластикові вікна. Для нас очевидно, що лише згуртований колектив досвідчених майстрів здатний досягти кращих результатів і задовольнити Вас за найвищими стандартами.


Приносити людям користь і робити їх вдома краще за найнижчими цінами – ось наша основна мета.

При виконанні нашої місії ми намагаємося розпитати наших клієнтів і почути кожен їх питання і прохання. Точно також ми ведемо справи з нашими партнерами, які постачають нам кращу на ринку фурнітуру і комплектуючі. Чудова якість за найнижчою ціною. Саме так ми бачимо філософію нашої компанії.

До нас щодня надходять сотні дзвінків з різних питань виробництва і установки вікон. Я гарантую вам, що абсолютно вся інформація, що поступає проходить детальний аналіз і розбір співробітників.

Велика кількість звернень, які надходять по телефонних лініях і всіх каналах зв’язку, підштовхнули мене до ідеї взяти весь процес роботи під свій особистий контроль.

Будучи генеральним директором компанії «Стандарт вікна», мені важливо мати зв’язок з клієнтами безпосередньо, оперативно вирішуючи найскладніші питання. І це не просто бажання сподобатися Вам, це необхідність. Мені життєво необхідний цей інструмент особистого зв’язку з Вами для оцінки роботи всіх сервісів компанії «Стандарт вікна».

Для розуміння загальної ситуації функціонування кожного з відділів фірми. Це важка праця, проте в кращих компаніях по-іншому і бути не може.

Я особисто віддала розпорядження створити цей канал зв’язку з Вами для збору думок всіх клієнтів з приводу замовлень, скарг та пропозицій. І за кожне Ваш лист, за кожен відгук, я буду вдячна Вам як ніхто інший у створеній мною компанії.

Це стосується як процесу виробництва вікон, так і процедури виміру віконних прорізів у вашій квартирі. Ніяких обмежень немає – ви можете звертатися до мене з будь-якого питання безпосередньо.

Впевнена, що лише через визнання проблеми можливо усунути її повністю. Наявність скарг і зауважень дасть мені сигнал негайно внести необхідні корективи в існуючий порядок справ. Ваша думка і можливість звернутися безпосередньо, вкрай важливі для мене.

Тому на нашому сайті ми відкриваємо спеціальний відділ, за допомогою якого Ви зможете звернутися до мене в будь-який момент. Я прошу кожного з вас залишити свій відгук, який обов’язково буде розглянуто.

· Якщо у вас виникли проблеми на етапі замовлення і установки вікон

· Якщо ви готові висловити побажання з приводу роботи наших менеджерів

· Якщо ви хочете висловити скаргу або подяку нашої компанії – ви можете звернутися до мене саме тут

Напишіть мені і заповніть нашу анкету. Таким чином ви зможете допомогти нам зробити нашу роботу краще, і задовольняти кожен Ваш запит набагато якісніше.

Більш того, в компанії «Стандарт вікна» ми впевнені, що готовність провести відкритий діалог з клієнтами необхідна для постійного поліпшення нашої роботи.

Я особисто висловлюю подяку вам за кожен Ваш відгук про роботу нашої фірми. Я хочу зробити так, щоб після звернення в «Стандарт вікна» у вас залишилися лише позитивні емоції про нашу роботу, а якісні вікна компанії залишалися приємним нагадуванням про нашу роботу для Вас.

ЗАМОВ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 35%!

ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР НАШИМ ФАХІВЦЕМ

МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО ВПРОДОВЖ 15 ХВИЛИН

Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00