Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуМонтаж вікон

Установка пластикових вікон – складна процедура, яка обов’язково повинна виконуватися майстрами з певним досвідом роботи і знаннями. Адже від якісно виконаного робочого процесу безпосередньо залежить подальша експлуатація усієї віконної конструкції, її термін служби і робота. Порушення норм і правил установки віконних конструкцій призводить до того, що вони перестають виконувати свої основні завдання і не забезпечують необхідний захист від холоду і вуличного шуму.

Крім того, порушений монтаж призводить до швидкої поломки конструкції, яка потребуватиме ремонту, що має на увазі заміну окремих комплектуючих. Майстри компанії “Стандарт Вікна” стверджують, що правильно виконаний монтаж дозволяє продовжити термін експлуатації вікон.

Монтажний процес умовно ділиться на декілька етапів, на кожному з яких фахівці виконують певний комплекс робіт. Це дозволяє врахувати усі деталі і не упустити важливі моменти установки. Роботи по монтажу ПВХ конструкцій тривають біля 3-го годинника. Все залежить від складнощів монтажу і типу вибраного вікна.

Стандарт Вікна – це компанія, яка продає якісні вікна, але набагато дешевше чим у усіх! Гарантія 10 років!
Власне виробництво дозволяє уникнути націнок посередників! Завдяки правильним комплектуючим % браку зведений до мінімуму! Навчений персонал установників дозволяє гарантувати якість усіх видів робіт на довгі роки! Усе це призводить до можливості зниження цін – для Вас – шановані Замовники! Як ми з Вами співпрацюватимемо, 4 прості кроки.

Заявка або дзвінок

З сайту або по телефону ми працюємо для Вас з 8: 00 до 23: 00 без вихідних

Безкоштовний замір і прорахунок вартості в течії години

+ знижка до 10% на продукцію

Передоплата 100% або оплата повністю

+ послуга кредитування або розстрочки. Можливість оплати по безналу

Якісна установка металопластикових вікон

Ми ЗАВОД, і у нас гарантія до 10 років! 22 бригади майстрів в штаті

Установка пластикових вікон в Києві

За способом установки прийнято виділяти декілька методів монтажу цих конструкцій : з розпаковуванням вікон і без розпаковування. Кожен з цих методів має певний набір особливостей :

 1. Установка вікон Київ з розпаковуванням передбачає попередній розбір конструкції – майстри знімають штапики, витягають склопакети. Після цього здійснюється фіксація віконної рами до стіни, а потім – штапики і склопакет знову вставляють на свої місця.
 2. Другий спосіб монтажу має на увазі установку рами із застосуванням відповідних елементів кріплення. Клієнти, які відмовляються від допомоги майстрів і самостійно встановлюють пластикові вікна, вибирають саме такий – простіший варіант.

Монтаж пластикових вікон з розпаковуванням має істотні недоліки: на нього вимагається набагато більше часу, а також є ризик пошкодити або порушити деякі деталі конструкції. Це призводить до утворення конденсату на вікнах.

Серед переваг цього способу відмічають високі показники міцності, оскільки віконна рама фіксується наскрізь за допомогою довгих анкерів. Потому таке рішення установки є логічним в результаті наступних ситуацій:

 • Якщо монтаж здійснюється у багатоквартирному будинку – від 15 поверху і вище.
 • Якщо необхідно встановити величезні віконні конструкції – 2х2 м або більше.
МЫ ЗВ’ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ЗА 15 ХВИЛИН!
Отримай професійний розрахунок вікон за допомогою нашого фахівця!

Перед початком роботи потрібно буде підготувати необхідний набір інструментів :

 • будівельний рівень;
 • шуруповерт;
 • монтажна піна;
 • перфоратор;
 • силіконовий пістолет;
 • лобзик;
 • шестигранний ключ;
 • добре заточений ніж;
 • рулетка і олівець для розмітки.

Після цього потрібно буде дотримуватися конкретної послідовності виконання робіт по монтажу віконних конструкцій :

 1. Потрібно буде виконати демонтаж старого вікна.
 2. Підготовка віконного отвору до майбутньої установки ПВХ конструкції.
 3. Майстер наносить розмітку на віконну раму.
 4. Виконується оснащення рами із застосуванням необхідних кріпильних деталей.
 5. На ділянках кріплення потрібно буде зробити поглиблення для надійної фіксації конструкції в отворі.
 6. Вікно виставляється по рівню і проходить процес фіксації.
 7. Відбувається кріплення відливу.
 8. Фахівці регулюють усю фурнітуру і повіряють її працездатність.
 9. Виконується обробка усіх швів за допомогою монтажної піни.
 10. Встановлюється підвіконня.
 11. Відбувається контрольне регулювання фурнітури.

Грамотне виконання кожного пункту призводить до того, що монтаж віконної конструкції відповідає основним правилам і вимогам.

САМЕ ВЕЛИКЕ ВИРОБНИЦТВО ПО УСТАНОВЦІ ВІКОН І УТЕПЛЕННЮ БАЛКОНІВ В КИЄВІ І КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, конструкцій, що ламінують, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих клиетов і великих замовлень.
1022 людини в цьому місяці стали нашими клієнтами!
Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс Задоволеності (ИУ) :
996
Кількість
об’єктів
99154
Виконаних
замовлень
91%
Задоволених
клієнтів

Особливості монтажу металопластикових вікон від компанії Стандарт Вікна

Установка металопластикових вікон має на увазі попереднє виконання демонтажних робіт, які тривають упродовж 20-40 хвилин. Потім, майстра компанії “Стандарт Вікна” переходять до підготовки металопластикової конструкції : стулки знімаються, а склопакет виймається (за наявності глухих стекол). Таким чином, майстри встановлюють віконну раму точно по рівню і надійно її закріплюють у віконному отворі.

Одним з найвідповідальніших процесів вважається виставляння рами точно по рівню. Адже від її фіксації і розташування безпосередньо залежить подальший розподіл навантаження від стулок, склопакетів і вітру. Такі характеристики роблять прямий вплив на тривалий термін служби і якісну функціональність фурнітури. Тому, якщо на початковому етапі припуститься хоч би однієї щонайменшої помилки – це приведе до поступового провисання петель, зміщення склопакета в одну із сторін і розгерметизації усієї віконної конструкції.

Фіксація рами здійснюється із застосуванням спеціальних анкерних пластинів. При цьому важливо дотримуватися оптимальної відстані між анкерними пластинами, яка не має бути більше 70 см

Далі, монтаж металопластикових вікон має на увазі установку відливу. Заздалегідь потрібно буде організувати часткове ущільнення монтажного шва зовні, використовуючи монтажну піну. Кріплення відливу здійснюється завдяки саморезам.

Після цього, майстра переходять до наступного етапу – фіксація стулок до петель. Склопакети треба встановити в глухі віконні секції. Відразу можна помітити утворення монтажного шва, який утворюється на стиках віконної системи і усього отвору. Щоб зробити ущільнення шва, рекомендується скористатися якісною піною, якою заповнюють шви з двох сторін, – зовні і усередині. Це необхідно для якісної теплоізоляції.

Завершальний етап монтажних робіт – це обробка укосів, які можуть бути різних видів : штукатурні, з гіпсокартону або пластикові. Вибір певного типу укосів залежить від індивідуальних переваг замовника і особливостей встановленої конструкції. Фахівці компанії “Стандарт Вікна” допоможуть клієнтові визначитися з якісним вибором.

Скільки коштує установка вікон ПВХ?

Вибираючи сучасні пластикові вікна, кожен покупець намагається віддати перевагу вигідним пропозиціям, а саме – ідеальне співвідношення демократичної вартості і гідної якості. Компанія “Стандарт Вікна” пропонує повну автоматизацію виробництва металопластикових конструкцій, що дозволяє пропонувати клієнтам нижчі ціни – на 5-7% менше в порівнянні з фірмами-конкурентами.

Щоб дізнатися, скільки коштує монтаж вікон, потрібно буде скористатися швидким калькулятором на сайті компанії або скористатися послугами того, що заміряє. Фахівець виїжджає за вказаною адресою і здійснює точний вимір довжини і ширини майбутньої конструкції. Відштовхуючись від цього, вдається правильно розрахувати вартість продукції.

Крім того, вартість установки залежить від особливостей віконної конструкції – її форм, габаритів і складної конфігурації. Вед усі ці показники впливають на час монтажного процесу. Визначившись з конкретною моделлю, покупець зможе упізнати точну вартість монтажу цієї конструкції з усіма нюансами.

МЫ ЗВ’ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ЗА 15 ХВИЛИН!
Отримай професійний розрахунок вікон за допомогою нашого фахівця!

Установка склопакетів і євровікон для скління лоджій і балконів

Установка євровікон для балконів і лоджій нічим не відрізняється від монтажу стандартних віконних конструкцій – в першу чергу виконується демонтаж старих конструкцій. Компанія “Стандарт Вікна” допоможе клієнтам підібрати відповідні габарити майбутньої моделі, визначитися з товщиною стекол і наявністю кватирок. Щоб досягти відмінних звуко- і теплоізоляційних показників, товщина стекол на балконі не має бути менше 6 мм

 • Монтаж склопакета на лоджії виконується бригадою працівників. Щоб процес установки був зручним і швидким, потрібно буде зняти штапики і витягнути склопакет. Потім – рама фіксується в заздалегідь підготовленому отворі. Фіксація віконного профілю до цегляних стін здійснюється за рахунок застосування дюбелів.
 • Важливо завжди стежити за положенням віконної рами, використовуючи будівельний рівень.
 • Усі отвори, що утворилися між поверхнею стіни і віконною рамою, треба обробляти за допомогою монтажної піни.
 • Коли піна захолоне, можна переходити до монтажу склопакета і кріплення штапиків.
 • Розташування усіх фіксувальних деталей регулюють за допомогою гумового молотка, яким простукують комплектуючі.

Майстри виконують також швидкий і якісний процес регулювання склопакета. Для цього використовуються відповідні болти.

Проте далеко не завжди регулювальні гвинти допомагають виконати ремонт склопакета. Трапляються ситуації, коли ці деталі знаходяться в крайньому положенні.

У такому разі потрібно буде помітити і витягнути штапики із склопакета, використовуючи стамеску. Після цього фахівці застосовують полівінілхлоридні підкладки, які підбиваються гумовим молотком, потім – фіксатори можна монтувати на попередні ділянки.

Вибираючи сучасні євровікна для балконів і лоджій, важливо врахувати декілька їх переваг:

 • Підвищені показники тепло- і звукоізоляції. Це пояснюється наявністю високоякісної герметичності під час щільного прилягання дверного полотна до зафіксованої рами.
 • Відмінна вологостійкість, можливість справлятися з високими температурними показниками.
 • Тривалий термін служби.
 • Простий спосіб відходу за поверхнями.

Досягти таких переваг можна за умови, якщо установка вікон ПВХ була зроблена кваліфікованими майстрами. Компанія “Стандарт Вікна” пропонує допомогу професіоналів у вирішенні питань, пов’язаних з монтажними процесами.

Акції новини, статті
Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”
При замовленні вікон в нашій компанії ручки із замком “антидітки” за ціною ЗВИЧАЙНИХ!
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.

Пластикові вікна в Києві від компанії «Стандарт Вікна» – це гарантія високої якості, надійності і …

Сучасні пластикові вікна є не просто обов’язковим атрибутом затишного будинку, а однією з головних …

Під час оновлення житла ремонт вікон стає однією з головних цілей, оскільки саме вони завжди були …

Один з найоригінальніших і незвичайних варіантів для прикраси будь-якого будинку — це зимовий сад. …

Зараз пластикові вікна прийшли на зміну старим дерев’яним конструкціям і системам, зробленим з …

Кожен любить після важкого робочого дня спокійно сісти, розслабитися і подивитися на прекрасний вид …

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашим вікнам довіряють

Вони вже замовили у нас вікна:

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

окна пвх сертификаты
сертификат на пластиковое окно
сертификат соответствия окна пвх
окна сертификат
сертификат на окно
сертификат соответствия пластиковые окна
сертификат качества на пластиковые окна
окна пвх сертификат соответствия
сертификат на окна пвх
окна пвх сертификат
сертификат на окна пластиковые
сертификат соответствия на окна пвх
сертификат на окна
сертификат соответствия на пластиковые окна

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Оставить отзыв
(7 голосов, среднее: 4.3 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Оставить отзыв
(8 голосов, среднее: 4 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Оставить отзыв
(17 голосов, среднее: 4.6 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
МИ В
Ремонт в дитячій
Ремонт в спальні
Як уникнути появи конденсату на вікнах?
Вибір вікон для перших поверхів
Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00