Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуПоказати всі номери
Телефонуйте прямо зараз
багатоканальний

КАЛЬКУЛЯТОР балконів ПІД КЛЮЧ

Наша компанія “Стандарт Вікна” пропонує якісно зробити Ваш балкон “під ключ” всього за 5 днів! Досвідчений персонал, займається строгим контролем дотримання всіх параметрів якості.

Що таке “теплe” і “холодне” скління балкона?

«Теплим» називається скління, яке забезпечується за рахунок високих теплоізоляційних властивостей конструкції. Не тільки стати захистом для вашого балкона від поганої погоди (вітер, дощ і сніг), але і зберегти тепле повітря всередині квартири і забезпечити високий рівень звукоізоляції. 

Саме можливість зберегти тепло є головною перевагою теплого скління балкона. «Холодне» скління зможе захистити ваш балкон від скверною погоди і вуличної вологи, проте не зможе зберегти тепло всередині квартири. «Холодне» скління має на увазі вставку склопакета з одним склом. Однак холодне скління має своє незаперечну перевагу: невисока ціна, що стає важливим аргументом при виборі типу скління. При цьому таку конструкцію можна змонтувати майже на кожен вид парапету.

Розрахувати вартість вікна
Калькулятор вартості металопластикових вікон
Розрахувати вартість балкона
Калькулятор вартості балкона “під ключ”
МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ЧЕРЕЗ 15 ХВИЛИН!
Отримай професійний розрахунок вікон за допомогою нашого фахівця!

Скільки годині триває процес виміру балкона?

Наші фахівці проводять заміри балкона протягом 1-2 годин. Цей час залежить від його конфігурації і габаритів. Велике число компаній стверджує, що зможуть впоратися з вимірами протягом 10 хвилин, тому відразу попередимо: ми проводимо якісний завмер балкона і докладно консультуємо замовника.

Калькулятор вартості балконів і лоджій

В даному калькуляторі у Вас є можливість прорахувати вартість Ваших нових металопластикових вікон на балкон!

Ширина

1000

3200

Высота

500

1800

Профиль

системы

Доп. опции

СТЕКЛОПАКЕТ

Цена:

61 999 

грн
Купить

Ширина левой части

500

1600

Ширина основной части

1000

3200

Ширина правой части

500

1600

Высота конструкции

500

1800

Профиль

системы

Доп. опции

СТЕКЛОПАКЕТ

Цена:

61 999 

грн
Купить

Ширина левой части

500

1600

Ширина основной части

1000

3200

Высота конструкции

500

1800

Профиль

системы

Доп. опции

СТЕКЛОПАКЕТ

Цена:

61 999 

грн
Купить

Ширина основной части

1000

3200

Ширина боковой части 1

500

1600

Ширина боковой части 2

500

1600

Высота конструкции

500

1800

Профиль

системы

Доп. опции

СТЕКЛОПАКЕТ

Цена:

61 999 

грн
Купить

Ширина конструкции

1000

3200

Высота контрукции

500

2700

Высота основной части

500

2200

Профиль

системы

Доп. опции

СТЕКЛОПАКЕТ

Цена:

61 999 

грн
Купить
Розрахуємо вартість ваших вікон за 5 хвилин
Передзвонимо за 15 хвилин і проконсультуємо з усіх питань

Акції новини, статті
Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”
При замовленні вікон в нашій компанії ручки із замком “антидітки” за ціною ЗВИЧАЙНИХ!
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.

Пластикові вікна в Києві від компанії «Стандарт Вікна» – це гарантія високої якості, надійності і …

Сучасні пластикові вікна є не просто обов’язковим атрибутом затишного будинку, а однією з головних …

Під час оновлення житла ремонт вікон стає однією з головних цілей, оскільки саме вони завжди були …

Сучасна віконна промисловість дозволяє встановлювати не тільки класичні білі ПВХ-конструкції, але і …

Якщо вам потрібні пластикові вікна, установка – це той аспект, без якого не можна розраховувати на …

Металопластикові вікна представляють собою складну конструкцію, що складається з профільної …

ПИТАННЯ – ВІДПОВІДЬ

Який вид скління балкона застосовують в разі металевого парапету?

Скління балкона з металевим парапетом складніше, оскільки на такий парапет важко встановити металопластикових конструкцій через значної маси. Щоб вирішити проблему, в разі наявності металевого парапету, ми використовуємо легкі алюмінієві конструкції. Якщо клієнт бажає провести “тепле” скління балкона і лоджії, ми використовуємо технологію укладання піноблоків, після чого встановлюємо раму з полівінілхлориду. Наявні в нашому розпорядженні технології дозволяють вирішити будь-яку проблему скління вашого балкона.

Чи є оптимальна кількість камер в металопластикової конструкції при склінні балкона?

Усередині профільної системи є перемички, які поділяють вікно на відсіки. Присутній в них повітря теплоізолюється всю конструкцію. Зі збільшенням кількості камер в профілі вікна росте його здатність утримувати тепло. Саме тому при виготовленні конструкції ми орієнтуємося на обрану вами ступінь теплозахисту. Зробити оптимальний вибір відповідно до ваших вимог можна за допомогою правильного підбору склопакета. Наші співробітники мають великий досвід і зможуть допомогти визначитися з оптимальним варіантом скління, який буде відповідати вашим потребам і вкладеться в необхідний бюджет.

Наскільки пластикові вікна екологічні і безпечні для здоров’я?

Полівінілхлорид є безпечним матеріалом і дозволений при виготовленні пластикових вікон в країнах Європейського Союзу. У Німеччині саме полівінілхлорид рекомендується застосовувати при виготовленні віконних конструкцій в школах, дитячих садах і лікарнях. Саме цей матеріал є сировиною для виробництва електричних чайників, телевізорів і велику кількість побутової техніки у вашій квартирі. Полівінілхлорид давно використовується в виготовленні пластикових вікон і пройшов неодноразові випробування. Безпека його використання підтверджена сертифікатами та дозвільними документами України.
Які профілі вибрати при склінні балкона: з полівінілхлориду або дерева?
На етапі вибору матеріалу нас часто запитують про те, чи можна зробити профіль з дерева. Це можливо, проте вони гірше ПВХ в експлуатації з цілого ряду важливих параметрів. Дерев’яні конструкції радують око і є звичними для багатьох ще з часів старих радянських квартир. Але в порівнянні з полівінілхлоридом витримати конкуренцію вони не здатні. Дерево дуже болісно переносить вплив сонячних променів і вологи. Воно досить швидко приходить в непридатність. Дерево вимагає дорогої захисту, що дуже непрактично. У той же час вікна з пластику не бояться морозів, вологи і сильного вітру. Вони набагато безпечніше з точки можливих загорянь, що є їх сильним якістю.
Більш того, в разі якісного виготовлення дерев’яні вікна значно перевищать вартість пластикових, що є вагомим аргументом на користь ПВХ конструкцій.

Яка ціна на виїзд замірника у вашій компанії?

У компанії “Стандарт вікна” ми пропонуємо абсолютно безкоштовний виїзд замірника і проведення консультації. Визначення вартості проекту також стане для вас повністю безкоштовним.

Яку фурнітуру використовують під час скління балконів?

Наша компанія використовує під час скління балконів і лоджій фурнітуру німецьких і австрійських компаній. Вони давно відомі на українському та європейському ринках і мають бездоганну репутацію. Наша фурнітура має високі параметри надійності та довговічною експлуатації. При виборі фурнітури елементів економити не варто. Саме фурнітура безпосередньо впливає на процес правильного функціонування вікон в скляному балконі. З її допомогою відбувається процес правильного відкривання вікон і провітрювання. Більш того, наша фурнітура передбачає опції захисту від злому і несанкціонованого проникнення в вашу квартиру з вулиці. Безпека і комфорт наших клієнтів ми цінуємо понад усе.

Якого кольору може бути засклений балкон?

Застосовувані в склінні балконів і лоджій пластикові профілі можуть бути виготовлені в будь-якому кольорі, включаючи відтінки різних порід дерева. Такого ефекту ми можемо досягти за допомогою процесу ламінування. Ми наносимо кольорову плівку на поверхню полівінілхлориду пластикового профілю, після чого вікно набуває необхідний вам вид і дизайн. При цьому використовується плівка має значну стійкість до вологи і механічного впливу. У той же час її легко мити і підтримувати в чистоті. Ми зможемо надати вишуканий зовнішній вигляд заскленого балкону вашої квартири, який ви самі виберете перед виготовленням конструкції за допомогою наших консультантів.

Чи можна спроектувати панорамне скління балкона?

Наші технології дозволяють виконати скління балкона від підлоги до стелі з використанням металопластикових конструкцій. Ваш балкон буде виглядати розкішно. Цей варіант все частіше вибирають наші клієнти завдяки сучасному дизайну і прекрасному зовнішньому вигляду. Ми також можемо затонувати скла і завдяки цьому приховати простір вашого балкона від сторонніх поглядів і жаркого сонця.

Чи жовтіє після установки білий колір пластикового профілю?

Ранні моделі металопластикових вікон білого кольору мали схильність жовтіти під впливом сонячного світла. Сучасні матеріали, з яких виготовляють віконні профілі, мають спеціальні полімерні добавки, які дозволяють зберігати колір вашого вікна білосніжним і не вигоряти на сонці.

Чим відрізняється лоджія від балкона?

Лоджія має принципову конструктивну особливість: вона з трьох сторін закрита стінами будинку і не виходить за його межі. Балкон ж винесено за межі фасаду будівлі і виступає назовні. Він відрізняється від лоджії тим, що з трьох боків відкритий. Таким чином, кожна зі сторін виходить на вулицю і схильна до впливу вітру, снігу і дощу. Саме тому засклення балконів є такою популярною і важливою опцією для господарів квартир.

Чи є у вашій компанії знижки та акції?

Наша компанія має гнучку систему знижок, завдяки яким ви зможете значно заощадити свої гроші при склінні балкона. Всі знижки та акції регулярно оновлюються на нашому сайті. Ви також зможете дізнатися найактуальнішу інформацію, зателефонувавши нам за номером телефону 067-760-66-44.

Коли і в яку пору року краще утеплювати балкон?

Процес утеплення балкона має величезну важливість для комфортного перебування в ньому. Утеплення та оздоблення балкона може здійснюватися цілий рік, при цьому після утеплення внутрішня температура буде значно вище. Після цього можна приступати до процесу зовнішньої обробки. В процесі роботи наші фахівці використовують кращі види утеплювачів, які дозволять вам зробити балкон “теплим” і поєднати його з кімнатою або кухнею. Телефонуйте нам, ми зможемо утеплити Ваш балкон в будь-який час року.

Який матеріал найкраще використовувати для утеплення балкона?

До питання утеплення балконів фахівці нашої компанії підходять з великою відповідальністю, оскільки від якості виконаної роботи ваш комфорт залежить безпосередньо. У нашому розпорядженні є велика кількість оздоблювальних матеріалів, які ми зможемо підібрати для вашого балкона згідно висунутим вимогам. Як обробні матеріали ми використовуємо ламінат, вагонку і МДФ деревину. Як вологостійких матеріалів ми задіємо різні види ламінатів і лінолеуму, а також панелі з полівінілхлориду. Під час утеплення балкона ми використовуємо найкращі матеріали і ніколи не економимо на якості.

Як мені бути впевненим, що утеплення балкона зроблено якісно і взимку не буде холодно?

Наші фахівці рекомендують дуже уважно вибирати компанії, які здійснюють скління і утеплення балконів. Вибір необхідно робити на користь фірм з великим досвідом, які працюють на ринку не менше 10 років. При цьому під час обговорення проекту скління з наступним утепленням важливо переконатися в тому, що у виконавця в наявності є всі необхідні утеплювачі. Під час роботи ми використовуємо тільки найсучасніші види утеплювачів з теплоізоляційними властивостями. Вони володіють низьким коефіцієнтом теплопровідності, нульовим водопоглинанням, високою міцністю і невеликою вагою. Саме ці властивості дозволяють зробити ваш балкон теплим і захистити від зимових холодів.

Чи доступна можливість виклику замірника у вихідні дні?

Для зручності наших клієнтів ми здійснюємо виїзд фахівця не тільки в будні, а й у вихідні. Наш заміряє приїде в вашу квартиру в будь-який зручний для вас день в заздалегідь обумовлений час. Виїзд замірника по Києву стане для вас абсолютно безкоштовним. Все, що вам потрібно, лише зателефонувати в нашу компанію і залишити заявку.

Чи є можливість у телефонному режимі дізнатися орієнтовну ціну на скління балкона?

Ви зможете дізнатися вартість навіть по телефону, проте для цього вам буде необхідно повідомити нашим менеджерам приблизні розміри вашого балкона. Незабаром після передачі інформації нашому співробітнику і проведення розрахунків вам зателефонують і дадуть відповіді на кожне з питань за ціною і термінами.

Чи можна самостійно провести скління балкона?

Процес скління балкона є технологічно дуже складним, тому вимагає великого досвіду. Звичайні городяни рідко володіють необхідною кваліфікацією і не можуть зробити скління балкона самостійно. Саме тому ми не рекомендуємо склити балкон своїми силами, оскільки результат виявиться плачевним. Зверніться до професіоналів, які мають великий досвід скління балконів і зможуть зробити роботу швидко і якісно.

Чи надаєте ви гарантію на засклення балконів?

Компанія “Стандарт вікна” надає своїм клієнтам гарантію, яка буде діяти протягом 3 років. Будь-які дефекти при встановленні металопластикових конструкцій будуть усунені абсолютно безкоштовно.

Чи дозволить скління балкона захистити житло від вуличних шумів?

Без сумніву, так. Скління балкона дозволить вам ефективно захистити свою квартиру від неприємних шумів. Засклений балкон стане надійним захистом і перешкодою від проникнення шуму машин і вуличних криків. Це не тільки благотворно вплине на комфорт і спокій, але також зможе зберегти ваше здоров’я. Шкода регулярного впливу високочастотних шумів на організм людини неодноразово був підтверджений лікарськими дослідженнями.

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Залишити відгук
(7 голосів, середнє: 4.3 из 5)
Поділитися зараз (Друзі)
(0 подобається)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Залишити відгук
(8 голосів, середнє: 4 из 5)
Поділитися зараз (Друзі)
(0 подобається)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Залишити відгук
(17 голосів, середнє: 4.6 из 5)
Поділитися зараз (Друзі)
(0 подобається)
МИ В
Ремонт в дитячій
Ремонт в спальні
Як уникнути появи конденсату на вікнах?
Вибір вікон для перших поверхів

Балконний блок: двері поворотно-відкидна і вікно глухе

Розмір двері – 680 x 2 100 мм, розмір вікна – 870 x 1 350 мм, Ціна від 4 735 грн до 11 602 грн
ПрофільНазваОднокамерний стеклопакетДвокамерний
склопакет
Двокамерний енергозберігаючий стеклопакет
Ecosol 605 050 грн5 421 грн5 550 грн
Ecosol 706 010 грн6 291 грн6 421 грн
Brilliant Desing6 811 грн7 157 грн7 283 грн
SYNEGO8 206 грн8 332 грн
GENEO10 108 грн10 235 грн
Desing 2D6 227 грн6 566 грн6 699 грн
Streamline7 413 грн7 750 грн7 884 грн
BluEvolution 9211 472 грн11 602 грн
DE-LUX4 735 грн5 093 грн5 234 грн
ELIT 705 060 грн5 341грн5 479 грн
5S4 742грн5 259 грн5 403 грн
6S4 945 грн5 427 грн5 571 грн

Балконний блок: двері поворотна і вікно двостулкові з поворотно-відкидний стулкою

Розмір двері – 700 x 2 100 мм, розмір вікна посилання – 1 220 x 1 350 мм, Ціна від 5 501 грн до 14 137 грн
ПрофільНазваОднокамерний стеклопакетДвокамерний
склопакет
Двокамерний енергозберігаючий стеклопакет
Ecosol 605 834 грн6 295 грн6 453 грн
Ecosol 706 990 грн7 330 грн7 489 грн
Brilliant Desing7 928 грн8 357 грн8 511 грн
SYNEGO9 853 грн10 006 грн
GENEO11 960 грн12 113 грн
Desing 2D7 249 грн7 675 грн7 838 грн
Streamline8 704 грн9 119 грн9 284 грн
BluEvolution 9213 981 грн14 137 грн
DE-LUX5 545 грн5 991 грн6 163 грн
ELIT 705 949 грн6295 грн6 464 грн
5S5 501 грн6 129 грн6 305 грн
6S5 774 грн6 363 грн6 538 грн

П – подібний балкон з двома поворотно-відкидними стулками, бокове вікно глухе

Розмір – 2 420 х 1 570 мм, 785 x 1 570 мм – 2 шт, Ціна від 11 672 грн до 19 056 грн
ПрофільНазваОднокамерний стеклопакетДвокамерний
склопакет
Двокамерний енергозберігаючий стеклопакет
Ecosol 6013 085 грн14 154 грн14 616 грн
Ecosol 7016 343 грн16 808 грн
Brilliant Desing
SYNEGO
GENEO
Desing 2D14 601 грн15 523 грн15 874 грн
Streamline18 704 грн19 056 грн
BluEvolution 92
DE-LUX11 672 грн12 645 грн13 007 грн
ELIT 70
5S12 317 грн13 638 грн14 092 грн
6S

Г – подібний балкон з двома поворотно-відкидними стулками, бокове вікно глухе

Розмір – 2 600 x 1 500 мм, 1 100 x 1 500 мм – 2 шт, Ціна від 10 104 грн до 15 879 грн
ПрофільНазваОднокамерний стеклопакетДвокамерний
склопакет
Двокамерний енергозберігаючий стеклопакет
Ecosol 6011 078 грн12 025 грн12 437 грн
Ecosol 7013 928 грн14 344 грн
Brilliant Desing
SYNEGO
GENEO
Desing 2D12 451 грн13 266 грн13 579 грн
Streamline15 564 грн15 879 грн
BluEvolution 92
DE-LUX10 104 грн10 964 грн11 288 грн
ELIT 70
5S10 406 грн11 589 грн11 995 грн
6S

П – ОБРАЗНИЙ БАЛКОН З ДВОМА ПОВОРОТНО-відкидна стулка, бокове вікно ГЛУХЕ

Розмір – 2 600 х 1 500 мм, 1 100 x 1 500 мм – 2 шт, Ціна від 12 662 грн до 20 500 Труднощі грн
ПрофільНазваОднокамерний стеклопакетДвокамерний
склопакет
Двокамерний енергозберігаючий стеклопакет
Ecosol 6013 913 грн15 157 грн15 704 грн
Ecosol 7017 546 грн16 096 грн
Brilliant Desing
SYNEGO
GENEO
Desing 2D15 712 грн16 789 грн17 204 грн
Streamline20 082 грн20 500 грн
BluEvolution 92
DE-LUX12 662 грн13 792 грн14 222 грн
ELIT 70
5S13 172 грн14 746 грн15 284 грн
6S

П – ОБРАЗНИЙ БАЛКОН З ДВОМА ПОВОРОТНО-відкидна стулка, бокове вікно ГЛУХЕ

Розмір – 3 000 x 1 400 мм, 800 x 1 400 мм – 2 шт, Ціна від 11 666 грн до 19 036 грн
ПрофільНазваОднокамерний стеклопакетДвокамерний
склопакет
Двокамерний енергозберігаючий стеклопакет
Ecosol 6013 159 грн14 261 грн14 741 грн
Ecosol 7016 474 грн16 957 грн
Brilliant Desing
SYNEGO
GENEO
Desing 2D14 549 грн15 500 грн15 864 грн
Streamline18 670 грн19 036 грн
BluEvolution 92
DE-LUX11 666 грн12 667 грн13 044 грн
ELIT 70
5S12 338 грн13 716 грн14 189 грн
6S

Г – ОБРАЗНИЙ БАЛКОН З ДВОМА ПОВОРОТНО-відкидна стулка, бокове вікно ГЛУХЕ

Розмір – 3 000 x 1 400 мм, 800 x 1 400 мм – 2 шт, Ціна від 9 705 грн до 15 302 грн
ПрофільНазваОднокамерний стеклопакетДвокамерний
склопакет
Двокамерний енергозберігаючий стеклопакет
Ecosol 6010 848 грн11 751 грн12 143 грн
Ecosol 7013 600 грн13 995 грн
Brilliant Desing
SYNEGO
GENEO
Desing 2D11 976 грн12 752 грн13 050 грн
Streamline15 003 грн15 302 грн
BluEvolution 92
DE-LUX9 705 грн10 525 грн10 833 грн
ELIT 70
5S10 183 грн11 309 грн11 695 грн
6S

П – ОБРАЗНИЙ БАЛКОН З ДВОМА ПОВОРОТНО-відкидна стулка, бокове вікно ГЛУХЕ

Розмір – 3 200 х 1 500 мм, 800 x 1 500 мм – 2 шт, Ціна від 12 736 грн до 20 612 грн
ПрофільНазваОднокамерний стеклопакетДвокамерний
склопакет
Двокамерний енергозберігаючий стеклопакет
Ecosol 6014 701 грн15 309 грн15 852 грн
Ecosol 7017 710 грн18 258 грн
Brilliant Desing
SYNEGO
GENEO
Desing 2D15 816 грн16 890 грн17 303 грн
Streamline20 197 грн20 612 грн
BluEvolution 92
DE-LUX12 736 грн13 863 грн14 289 грн
ELIT 70
5S13 363 грн14 928 грн15 464 грн
6S

Г – ОБРАЗНИЙ БАЛКОН З ДВОМА ПОВОРОТНО-відкидна стулка, бокове вікно ГЛУХЕ

Розмір – 3 200 х 1 500 мм, 800 x 1 500 мм – 2 шт, Ціна від 10 678 грн до 16 729 грн
ПрофільНазваОднокамерний стеклопакетДвокамерний
склопакет
Двокамерний енергозберігаючий стеклопакет
Ecosol 6011 668 грн12 693 грн13 142 грн
Ecosol 7014 710 грн15 163 грн
Brilliant Desing
SYNEGO
GENEO
Desing 2D13 126 грн14 012 грн14 354 грн
Streamline16 385 грн16 729 грн
BluEvolution 92
DE-LUX10 678 грн11 610 грн11 963 грн
ELIT 70
5S11 109 грн12 401 грн12 844 грн
6S
Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00