Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуПоказати всі номери
Телефонуйте прямо зараз
багатоканальний

КАЛЬКУЛЯТОР ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Наше виробництво «Стандарт Вікна» пропонує Вам найякісніші і затребувані пластикові вікна з профілю Рехау. Досвідчений персонал виробництва, займається строгим контролем дотримання всіх параметрів якості.

ЯКИЙ ІНФОРМАЦІЄЮ ПОТРІБНО ВОЛОДІТИ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ЦІНИ В ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ?

Щоб наш фахівець зміг оцінити ціну виробництва і установки вікон для вашого житла, вам необхідно знати таку інформацію:Всі інші питання наш менеджер по телефону зможе уточнити у вас безпосередньо.

Розрахувати вартість вікна
Калькулятор вартості металопластикових вікон
Розрахувати вартість балкона
Калькулятор вартості балкона “під ключ”
МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ЧЕРЕЗ 15 ХВИЛИН!
Отримай професійний розрахунок вікон за допомогою нашого фахівця!

ЧИ МОЖНА САМОСТІЙНО ВСТАНОВИТИ ПЛАСТИКОВЕ ВІКНО?

Для якісної установки пластикових вікон необхідний великий досвід і значна кваліфікація, якими рідко володіють пересічні городяни. Тому небажано здійснювати самостійну установку вікон. У більшості випадків результат буде плачевним і не влаштує вас за якістю. Зверніться до фахівців, які за багато років роботи змогли акумулювати значний досвід і встановлять вікно швидко, якісно і професійно.

КАЛЬКУЛЯТОР ВАРТОСТІ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

В даному калькуляторі у Вас є можливість прорахувати вартість Ваших нових металопластикових вікон!

Ширина окна

1500

2300

Высота окна

500

1800

Профиль

системы

Доп. опции

СТЕКЛОПАКЕТ

Цена:

61 999 

грн
Купить

Ширина окна

500

1200

Высота окна

500

1800

Профиль

системы

Доп. опции

СТЕКЛОПАКЕТ

Цена:

61 999 

грн
Купить

Ширина окна

500

1600

Высота окна

500

1800

Профиль

системы

Доп. опции

СТЕКЛОПАКЕТ

Цена:

61 999 

грн
Купить

Ширина окна

500

1600

Высота окна

500

1800

Профиль

системы

Доп. опции

СТЕКЛОПАКЕТ

Цена:

61 999 

грн
Купить

Ширина окна

500

1600

Высота окна

500

1800

Ширина двери

500

1600

Высота двери

500

2350

Профиль

системы

Доп. опции

СТЕКЛОПАКЕТ

Цена:

61 999 

грн
Купить

Ширина окна

1000

3200

Высота окна

500

1800

Профиль

системы

Доп. опции

СТЕКЛОПАКЕТ

Цена:

61 999 

грн
Купить
РОЗРАХУЄМО ВАРТІСТЬ ВАШИХ ВІКОН ЗА 5 ХВИЛИН
Передзвонимо за 15 хвилин і проконсультуємо з усіх питань

Акції новини, статті
Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”
При замовленні вікон в нашій компанії ручки із замком “антидітки” за ціною ЗВИЧАЙНИХ!
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.

Пластикові вікна в Києві від компанії «Стандарт Вікна» – це гарантія високої якості, надійності і …

Сучасні пластикові вікна є не просто обов’язковим атрибутом затишного будинку, а однією з головних …

Під час оновлення житла ремонт вікон стає однією з головних цілей, оскільки саме вони завжди були …

Сучасна віконна промисловість дозволяє встановлювати не тільки класичні білі ПВХ-конструкції, але і …

Якщо вам потрібні пластикові вікна, установка – це той аспект, без якого не можна розраховувати на …

Металопластикові вікна представляють собою складну конструкцію, що складається з профільної …

ПИТАННЯ – ВІДПОВІДЬ

Чи багато сміття залишиться в квартирі після монтажу металопластикових вікон?

Під час демонтажу та наступних монтажних роботах у вашій квартирі може залишитися будівельне сміття, пил і бруд. Саме тому ви повинні підготувати своє житло до приходу нашої монтажної бригади. Горщики з квітами, фотографії та книги з підвіконь потрібно прибрати. Штори і тюлі на момент установки також краще сховати. Всю меблі потрібно закрити плівкою і простирадлами. Однак наші установники вікон винесуть все будівельне сміття і залишать вашу квартиру в чистоті і порядку.

Чи можна здійснювати установку металопластикових вікон в холодну пору року?

Сучасні технології дозволяють проводити установку віконних конструкцій в будь-який час року, включаючи зиму. Однак необхідно враховувати принципово важливий момент: під час між проведенням демонтажу вікна і установкою нового потрібно зберігати приміщення в теплі за допомогою обігрівачів. Це вирішується просто. Фахівці нашої компанії зможуть встановити вікно у вашій квартирі в будь-який час року: проблемою це не стане.

Скільки часу займе процес монтажу металопластикових вікон?

Ми зможемо привезти пластикове вікно в вашу квартиру і встановити його в один і той же день: процес установки займе близько 2-3 годин. При цьому віконний проріз залишиться відкритим але лише на 40-45 хвилин. Тому процес установки можна здійснити навіть в зимові місяці. На швидкість установки безпосередньо впливає професіоналізм і досвід монтажної бригади, а також складність віконної конструкції.

Чи можна замовити пластикове вікно стандартного розміру і не викликати замірника?

Цей варіант практично повністю виключений. Розмір кожного віконного отвору в квартирі або приватному будинку перед виготовленням нового вікна необхідно точно знати. З цією метою до вас приїде наш замірник і зніме всі необхідні мірки. Відзначимо, що виклик замірника в нашій компанії є абсолютно безкоштовним. Ви можете узгодити його приїзд заздалегідь: наш фахівець приїде до вас в квартиру в будь-який зручний для вас час.

Чим відрізняються пластикові вікна різних марок?

Віконні профілі тільки на перший погляд виглядають однаково. При уважному вивченні ви легко виявите величезну кількість різних деталей, таких як товщина стінок, камерність, глибина установки і розмір профілю. Вони можуть відрізнятися за кольором і типом поверхні. Крім того, якість профілю визначить надійність і довговічність терміну служби всієї віконної конструкції. Німецькі профільні системи є найбільш якісними і по праву користуються повагою і попитом з боку клієнтів.

Як металопластикове вікно може зменшити втрати тепла взимку?

Здатність пластикових вікон захистити вашу квартиру від втрати тепла є його найважливішою характеристикою. Параметри теплозахисту вікна знаходяться в прямій залежності від типу склопакета. Суворий український клімат вимагає установки двокамерного склопакета зі звичайними стеклами. Така конструкція надійно захистить ваше житло від втрати теплого повітря. Другим важливим фактором є якість установки вікна. Здатність професійно з високою якістю закрити всі щілини безпосередньо впливає на теплоізоляційні параметри вікна і термін його служби. Встановлювати пластикові вікна в житлових приміщеннях повинні лише досвідчені монтажні бригади, які мають у своєму розпорядженні необхідну кваліфікацію, інструментами та навичками.

Що означає абревіатура ПВХ в назві вікна?

ПВХ – це скорочена назва полівінілхлориду. Він є одним з найбільш часто використовуваних синтетичних матеріалів при створенні металопластикових вікон. ПВХ мають відмінну міцність і функціональність. Завдяки власній довговічності саме цей матеріал отримав широке застосування у виробництві пластикових вікон. Він абсолютно безпечний і не представляє ніякої загрози для вашого здоров’я. Він широко використовується не тільки в Україні, але і в Західній Європі.

Що таке фурнітура?

Фурнітурою є елементи конструкції вікна, включаючи практично кожен металевий механічний елемент. Управління процесом відкривання і закривання вікон відбувається з їх допомогою. Вибір якісної фурнітури – запорука довгострокової роботи будь-якого вікна. У деяких випадках фурнітурні елементи підлягають заміні після закінчення терміну їх експлуатації. Однак фурнітуру можна замінити окремо, не змінюючи всього вікна. Наші фахівці можуть приїхати в вашу квартиру і зробити якісну заміну.

Якого кольору бувають профілі пластикових вікон?

Найчастіше профілі роблять білого кольору: це є своєрідним стандартом. Але ваше вікно можна пофарбувати в будь-який вподобаний вам колір. Наша компанія має в своєму розпорядженні сучасними технологіями фарбування вікон і зможе зробити вікна будь-яких кольорів і відтінків. Ви зможете підібрати колір вікна під свій власний інтер’єр: не обмежуйте свою фантазію.
Чи з’являється жовтий відтінок на пластикових вікнах згодом?
Якщо профіль вікна виконаний з належною якістю, він не стане жовтіти і міняти свій оригінальний колір навіть після десятиліть. Однак цим якістю володіють лише оригінальні профілі, виконані відповідно до оригінальної технологією.

Чи є гарантія на пластикові вікна?

Компанія «Стандарт вікна» надає повну гарантію на пластикові вікна протягом 3 років після установки. У разі виникнення будь-яких проблем і дефектів ми усунемо їх для вас. При цьому вам не доведеться йти на додаткові витрати: обслуговування стане для вас абсолютно безкоштовним протягом усього гарантійного терміну.

Чи потрібен пластиковим вікнам особливий догляд?

Одним з головних переваг металопластикового вікна є його невибагливість. Велика кількість часу вони будуть служити вам вірою і правдою і не стануть вимагати ремонту і спеціального обслуговування. Від вас потрібно лише періодично протирати ручки і ущільнювачі спеціальними миючими засобами. В іншому вікна не вимагають до себе особливого догляду і турботи з вашого боку, що істотно полегшує експлуатацію.

Чи є можливість встановити пластикове вікно в дерев’яному будинку?

Зробити це дуже просто. Велика кількість мешканців встановлює в своїх дерев’яних будинках саме пластикові вікна, маючи в своєму розпорядженні можливістю вибрати будь-яку форму, колір і конфігурацію. Вони не тільки не зіпсують інтер’єр і екстер’єр, але значно розширять можливість прикрасити ваш будинок. Такі вікна дозволять значно знизити витрати на опалення, адже пластикові вікна володіють вражаючими характеристиками збереження тепла всередині житла.

Чи зможуть пластикові вікна захистити квартиру від вуличного шуму?

Поза всякими сумнівами зможуть. Крім можливості зберегти тепло, шумоізоляційні характеристики роблять пластикові вікна такими популярними. Вони зможуть надійно захистити вашу квартиру від шуму автомобільних доріг і дитячих криків на вулиці. Щільно закривши металопластикове вікно, у вашій квартирі встановиться заспокійлива тиша і гармонія.

Яка ціна квадратного метра ПВХ вікна?

Ціна металопластикових вікон може варіюватися в залежності від великої кількості факторів: розмір, клас теплозахисту, вид склопакета, тип фурнітури елементів і наявність москітної сітки. Щоб розрахувати ціну квадратного метра вашого вікна, ви можете скористатися нашим калькулятором. Другим способом є дзвінок в нашу компанію: фахівці call-центру уточнять інформацію і запропонують вам виїзд замірника в квартиру. Наш фахівець приїде в ваш будинок абсолютно безкоштовно і зможе зробити всі необхідні виміри. Після цього ви практично відразу дізнаєтеся всю ціну на свої нові металопластикові вікна разом з доставкою та встановленням.

Які помилки часто роблять в процесі вибору пластикового вікна?

Вибираючи компанію, вам потрібно бути особливо уважними з двома моментами.
Необхідно звернути увагу на досвід фірми виробника вікон. На сьогоднішній день ринок виготовлення і встановлення металопластикових вікон переповнений конкуруючими фірмами. При цьому в запеклій боротьбі можуть вижити лише найнадійніші і якісні виробники. Саме на це потрібно звернути свою увагу перед вибором компанії, яка зможе надати якісне виробництво і установку вікон, а також чудовий сервіс. Наша компанія працює на ринку близько 16 років і давно змогла завоювати повагу і довіру своїх клієнтів.
Другим важливим параметром є ціна вікон. Не потрібно робити свій вибір на користь найдорожчих і найдешевших варіантів. У разі зайвої дорожнечі ви можете банально переплатити. У разі вибору найдешевших вікон вони можуть швидко прийти в непридатність. А значить, вам знову доведеться витрачати гроші на їх установку. Зробіть свій вибір, порадившись з фахівцями, які зможуть підібрати для вас оптимальний тип вікон.

У чому перевага пластикових вікон?

Головними перевагами металопластикових вікон в порівнянні зі звичайними дерев’яними є їх функціональність, довговічність використання і доступність цін. Пластику не потрібен особливий догляд, який до себе вимагає дерево. Його не потрібно постійно фарбувати і заклеювати щілини взимку. Пластикові вікна можна помити звичайною водою, а фурнітуру і ручки почистити і змастити лише раз на рік. Металопластикові вікна набагато безпечніші з точки зору пожежної безпеки, так як зроблені з матеріалу, який не підтримує процес горіння. Велика кількість досліджень підтвердили довговічність використання пластикових вікон, які прослужать вам вірою і правдою кілька десятиліть поспіль.

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Залишити відгук
(7 голосів, середнє: 4.3 из 5)
Поділитися зараз (Друзі)
(0 подобається)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Залишити відгук
(8 голосів, середнє: 4 из 5)
Поділитися зараз (Друзі)
(0 подобається)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Залишити відгук
(17 голосів, середнє: 4.6 из 5)
Поділитися зараз (Друзі)
(0 подобається)
МИ В
Ремонт в дитячій
Ремонт в спальні
Як уникнути появи конденсату на вікнах?
Вибір вікон для перших поверхів

Вікно поворотно-відкидне

Розмір 750 х 1 350 мм, Ціна від 2 133 грн до 5 003 грн
ПрофільНазваОднокамерний стеклопакетДвокамерний
склопакет
Двокамерний енергозберігаючий стеклопакет
Ecosol 602 509 грн2 636 грн2 680 грн
Ecosol 702 917 грн3 014 грн3 059 грн
Brilliant Desing3 338 грн3 456 грн3 499 грн
SYNEGO3 924 грн3 968 грн
GENEO4 632 грн4 676 грн
Desing 2D2 893 грн3 017 грн3 063 грн
Streamline3 425 грн3 541 грн3 587 грн
BluEvolution 925 003 грн
DE-LUX2 133 грн2 263 грн2 311грн
ELIT 702 270 грн2 390 грн2 437 грн
5S2 235 грн2 412 грн2 461 грн
6S2 298 грн2 464 грн2 513 грн

Вікно глухе

Розмір 750 х 1 350 мм, Ціна від 1 322 грн до 4 205 грн
ПрофільНазваОднокамерний стеклопакетДвокамерний
склопакет
Двокамерний енергозберігаючий стеклопакет
Ecosol 601 322 грн1 483 грн1 539 грн
Ecosol 701 646 грн1 770 грн1 827 грн
Brilliant Desing1 839 грн1 990 грн2 045 грн
SYNEGO2 412 грн2 467 грн
GENEO2 720 грн2 775 грн
Desing 2D1 781 грн1 940 грн1 999 грн
Streamline2 210 грн2 359 грн2 419 грн
BluEvolution 923 889 грн3 944 грн4 205 грн
DE-LUX1 454 грн1 617 грн1 679 грн
ELIT 701 567 грн1 723 грн1 784 грн
5S1 469 грн1 697 грн1 760 грн
6S1 523 грн1 735 грн1 798 грн

Вікно двостулкове з поворотно-відкидною стулкою

Розмір 1 100 x 1 350 мм, Ціна від 2 879 грн до 6 673 грн
ПрофільНазваОднокамерний стеклопакетДвокамерний
склопакет
Двокамерний енергозберігаючий стеклопакет
Ecosol 603 198 грн3 412 грн3 483 грн
Ecosol 703 786 грн3 939 грн4 011 грн
Brilliant Desing4 317 грн4 514 грн4 583 грн
SYNEGO6 357 грн6 673 грн
GENEO5 412 грн5 481 грн
Desing 2D3 814 грн4 022 грн4 097 грн
Streamline4 789 грн4 914 грн
BluEvolution 925 875 грн5 950 грн
DE-LUX3 119 грн3 335 грн3 413 грн
ELIT 703 495 грн3 572 грн
5S2 879 грн3 162 грн3 241 грн
6S3 284 грн3 379 грн

Т-подібне вікно з поворотно-відкидною стулкою

Розмір 1 150 x 1 750 мм, Ціна від 3 583 грн до 9 810 грн
ПрофільНазваОднокамерний стеклопакетДвокамерний
склопакет
Двокамерний енергозберігаючий стеклопакет
Ecosol 603 897 грн4 203 грн4 360 грн
Ecosol 704 671 грн5 090 грн4 994 грн
Brilliant Desing5 303 грн5 586 грн5 686 грн
SYNEGO7 051 грн7 150 грн
GENEO7 942 грн8 041 грн
Desing 2D4 764 грн5 062 грн5 170 грн
Streamline6 094 грн6 203 грн
BluEvolution 929 710 грн9 810 грн
DE-LUX3 875 грн4 183 грн4 295 грн
ELIT 704 154 грн4 391 грн4 501 грн
5S3 583 грн3 988 грн4 102 грн
6S4 172 грн4 286 грн

Вікно тристулкове з поворотно-відкидною стулкою

Розмір 1 720 x 1 350 мм, Ціна від 3 981 грн до 10 746 грн
ПрофільНазваОднокамерний стеклопакетДвокамерний
склопакет
Двокамерний енергозберігаючий стеклопакет
Ecosol 604 363грн4 639 грн4 760 грн
Ecosol 705 135 грн5 395 грн5 517 грн
Brilliant Desing5 830 грн6 160 грн6 278 грн
SYNEGO7 847 грн7 964 грн
GENEO8 763 грн8 880 грн
Desing 2D5 218 грн5 562 грн5 687 грн
Streamline6 349 грн6 668 грн6 794 грн
BluEvolution 9210 629 грн10 746 грн
DE-LUX4 039 грн4 397 грн4 529 грн
ELIT 704 349 грн4 686 грн4 815 грн
5S3 981 грн4 460 грн4 593 грн
6S4 210 грн4 659 грн4 793 грн

Вікно чотирьохстулкове з двома поворотно-відкидними стулками

Розмір 2 400 x 1 400 мм, Ціна від 5 935 грн до 15 866 грн
ПрофільНазваОднокамерний стеклопакетДвокамерний
склопакет
Двокамерний енергозберігаючий стеклопакет
Ecosol 606 752 грн7 250 грн7 420 грн
Ecosol 707 995 грн8 364 грн8 536 грн
Brilliant Desing9 100 грн9 564 грн9 730 грн
SYNEGO11 990 грн12 156 грн
GENEO13 462 грн13 628 грн
Desing 2D8 087 грн8 572 грн8 749 грн
Streamline9 738 грн10 187 грн10 365 грн
BluEvolution 9215 698 грн15 866 грн
DE-LUX6 186 грн6 690 грн6 875 грн
ELIT 707 027 грн7 209 грн
5S5 935 грн6 609 грн6 798 грн
6S6 272грн6 905 грн7 093 грн

Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00