Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуГЕРМЕТИЗАЦІЯ БАЛКОНА

Багато хто знає цінність, такий частини квартири або будинку, як балкон. Приділяючи на нього більшу частину уваги і фінансів при будівництві або ремонті. Адже і правда, цей скромний куточок може стати комфортним ложе для цікавого проведення дозвілля, веселого прийому гостей, офісом або «віддушиною» де можна сховатися від усього світу і просто почитати книгу. Інші ж використовують балкон для зберігання речей, картоплі, сушки білизни і т.д. Перераховувати функціонал і можливості можна довго, але чи потрібно? Адже, ви самі знаєте, чого хочете від цього місця. А в усьому іншому допоможе наша компанія «Стандарт Вікна». Це тільки на перший погляд, здається, що ремонт балкона, реконструкція або будівництво – ерундовое справу і на цьому моменті необхідно зупинитися і не поспішати з висновками! Тільки задумайтеся про те, що може статися, якщо конструкція не буде надійною. У вас, можливо, виникли в голові погані думки про обвали, але є ще багато інших проблем від якої страждають жителі квартир і приватних будинків. Однією з таких проблем є протікання балконів. 

На перший погляд, не така вже й проблема? «Стандарт Вікна» готові, з вами не погодитись!
ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНЕ ПРОТІКАННЯ НА БАЛКОНІ. ЧОМУ ДАНА ПРОБЛЕМА ВИНИКАЄ.

Коли ми говоримо з вами про таку серйозну проблему, як протікання балкона. Ми повинні побачити всю суть дискомфорту.
Коли в приміщенні підвищена вологість розвивається можливість утворення цвілі. Дане «захворювання» вашого будинку обіцяє такі проблеми: зміни кольору стін, підлоги (не в залежності від покриття), запах вогкості і гниття і це не межа!
Найголовніше, про що ні в якому разі не можна забувати – Ваше здоров’я! Адже, крім того, що приміщення страждає естетично. Зовнішній вигляд бажає кращого, а запах у вашому будинку, або квартирі, буде огидний і схожим на запах каналізації. Страждає Ваше здоров’я! Всім відомий факт, що цвіль розмножується за допомогою суперечок (невеликих клітин), які переміщатися в повітрі. Другий знаменитий факт, цвіль, що живе на будівельних і оздоблювальних матеріалах є – шкідливою і несе небезпеку. А саме: поява алергій і хронічних захворювань, які в основному пов’язані з ротової, гортанний і носової областях, а так само легкі. Загалом, страждають дихальні шляхи.

З цього, не в залежності від того у вас вже з’явився «балконна чума» або Ви спочатку хочете захистити себе від цієї напасті звертайтеся до професіоналів! Ми, «Стандарт Вікна», розуміємо що потрібно, щоб цвіль або, як по-іншому називають, грибок ніколи не з’явився у Вашому житті! 

3D ТУР
Ви можете проглянути наші роботи перейшовши в галерею з 3-д турами, на яких мі демонструємо готовий результат на реальних об’ єктах. 3-д тури дозволяти вам оцінити візуальний вид пропонованої продукції і поринути в затишну атмосферу.

ОТРИМАЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗРАХУНОК ЦІН ВІКОН
ЗА ДОПОМОГОЮ ФАХІВЦЯ “СТАНДАРТ ВІКНА”!


Давайте ж по дрібницях розглянемо, як починає некликане сусідство в вашому домі цвіль і як себе вберегти від цього непотрібного знайомства або попрощатися з «непроханим гостем».

Коли до наших висококласним фахівцям «Стандарт Вікна» звертаються люди зі скаргами на протікання балкона, майстри повинні розуміти, з чим саме вони мають справу: зі старим житловим фондом або новим. Адже причини виникнення протікання або грибка залежать так по великій частині від терміну служби приміщення.

Давайте почнемо з старих домов.Все має свій термін придатності. Як хліб черствіє, так і балкон втрачає гідроізоляцію, плюс зношується балконна плита. На жаль, проблема з тим, що балкони зношуються, крім самих жителів нікого не цікавить! І дочекатися капітального ремонту, в наших реаліях, – неможливо! Так само, до сих пір, є люди, які не поміняли дерев’яні вікна, що полегшує цвілі життя, так як дерево вбирає вологу. Якщо у Вас все ще стоять старі дерев’яні вікна, яким більше ніж сім років … не затягуйте з установкою нових, якісних, металопластикових вікон від компанії «Стандарт Вікна» ми допоможемо підібрати кращий для Вас варіант!

Але що не так, якщо у Вас новий будинок? Хіба нове може бути поганим чи зношеним? Звичайно, немає. У нових будинках зовсім інша проблема. Справа не в старих матеріалах або тим більше, не в дерев’яних вікнах! Тут справа в професіоналізмі робітників. На щастя чи на радість, команда «Стандарт вікна» кращі в своїй справі і не допускають таких жахливих помилок, як другосортні компанії. Кожен менеджер і майстер з рядів «Стандарт вікна» знає, що перед встановленням металопластикових конструкцій, засклення необхідно продумати, прорахувати і зробити проект з надійною гідроізоляцією. Найнебезпечнішим місцем вважається лінія стику віконної конструкції і стелі.Кращі професіонали на ринку металопластикових конструкцій та вікон «Стандарт вікна» просять приділити увагу на таку непримітну деталь – конфігурація козирка.

Кожен раз, коли Ви встановлюєте прямий форми козирок, плаче один з експертів «Стандарт вікон», коли бачить це і не може ні чим допомогти. 

Наші майстри знають, що такий козирок дуже легко піднімається при сильному вітрі, що часто відбувається при зливі. При відхиленні козирка волога легко проникає до Вас на балкон. У підсумку, виникає проблема з цвіллю, про яку вже згадували вище.

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ БАЛКОНА. ЯКІ МАТЕРІАЛИ ВИКОРИСТОВУВАТИ.

Зараз настав період, коли вибір матеріалів – це складний вибір, так як, на ринку будівельних матеріалів представлена ​​достатку виробників, які продаються ними товарів для гідроізоляції. З легкістю можна загубитися або зупинитися на неякісному матеріалі. Тому, довірте вибір нам кращої компанії про металопластикові вікна «Стандарт вікна»! Довіртеся гуру своєї справи!

ДЛЯ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ БАЛКОНА ВИКОРИСТОВУЮТЬ ТАКІ ВИДИ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ:

  1. Обмазувальної вид, найчастіше застосовується на різних поверхнях. Наноситися покриття двома методами: жарким і холодним. Жаркий метод – суміш на базі бітуму і полімерних лаків. При холодному методі увазі, використання суміші з каучукової смолою.
  2. Штукатурний вид. Універсальна гідроізоляція, може бути застосована для всіх поверхонь. При виготовленні подібних матеріалів використовуються суміші полімерів і цементні розчини. Спосіб не дуже відомий через свою трудомісткості.
  3. Литий спосіб. Лідируючий спосіб за критеріями надійності і довговічності. За якістю такі матеріали на першому місці, але будьте готові викласти кругленьку суму, тому що якщо Ваш очей впав саме на цю спеціальну суміш, будьте готові до того, що вона на порядок дорожче, ніж вищезгадані матеріали для гідроізоляції балкона. Є два способи нанесення. Перший і другий спосіб відрізняються останнім етапом: перший етап – зачистка поверхні; другий етап – закладення тріщин; третій етап – якісна просушка; четвертий етап-обробка ґрунтовкою. Далі з’являється два варіанти розвитку подій – це може бути гарячий або холодний спосіб нанесення. При гарячому способі матеріал нагрівається до температури від 135 до 145 градусів. Холодний спосіб нанесення – не вимагає нагріву. 
  4. Обклеєний спосіб. Такий матеріал продається в листовому і рулонному форматі – наклеюються на поверхню. Ціна на такий метод гідроізоляції набагато дешевше, ніж перераховані вище варіанти. Це можна пояснити, тому що з розвитком технологій з’явилися варіанти вирішення проблеми гідроізоляції набагато елементарніше. Наприклад, з новими, сучасними матеріалами пропали складності з використанням габаритних важких матеріалів в рулонах і листах, що створювало складності у використанні на невеликій поверхні. Робота з таким матеріалом ізоляції дуже копітка, так як при наклеюванні є шви, які необхідно дуже акуратно наклеювати, щоб лінія стику була рівною, а сторони рівно прилягали.

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ БАЛКОННОЇ ПЛИТИ

На балконі важлива гідроізоляція даху, але не маловажно якісна ізоляція від води плити балкона. Але потрібно розуміти, що в цій справі теж є свої нюанси. Спочатку, підлога покривається ґрунтовкою в один або два шари, а після цього наносяться рідкий гідроізоляційні маси. На місці стику плит балкона ущільнюють стрічками або спеціальними гнучкими профілями. Всі роботи з гідроізоляції проводитися при температурі від +5 до +25 градусов.Матеріал накладають в два шари, після цього потрібно забезпечити два години без прямих сонячних променів.

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ СТЕЛІ І ДАХУ БАЛКОНА

При гідроізоляції даху необхідно зачистити її від пилу, сміття. Наші кращі майстри в Києві та Київській області від компанії «Стандарт вікна» використовують руберойд, який внахлест стелитися. Всі стики необхідно ретельно обробити, але до цього потрібно нанести вологонепроникний шар.

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

окна пвх сертификаты
сертификат на пластиковое окно
сертификат соответствия окна пвх
окна сертификат
сертификат на окно
сертификат соответствия пластиковые окна
сертификат качества на пластиковые окна
окна пвх сертификат соответствия
сертификат на окна пвх
окна пвх сертификат
сертификат на окна пластиковые
сертификат соответствия на окна пвх
сертификат на окна
сертификат соответствия на пластиковые окна

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Оставить отзыв
(7 голосов, среднее: 4.3 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Оставить отзыв
(8 голосов, среднее: 4 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Оставить отзыв
(17 голосов, среднее: 4.6 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)

ПРИКЛАДИ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ В КИЄВІ НАШИМИ ВІКНАМИ

Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00