Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуНАДМІЦНА ФУРНИУРА

На сьогоднішній день, фурнітура в металлопластиковом вікні – це не просто доповнення, а цілий механізм. Він надає вікну безліч функцій для його коректної роботи. Вже давно до такого механізму ставлять найвищі вимоги. Це відбувається через те, щоб фурнітура могла на якомога більше часу продовжити його роботу і зробити її зручною для кожної людини. Для того, щоб фурнітура назвати дійсно якісної вона повинна бути дуже міцною, витримувати великі навантаження, матеріал зобов’язаний бути з металу, бажано з покриттям проти корозії. Чимало важливо, щоб фурнітура була з плавним ходом – це не тільки дозволить споживачеві насолоджуватися комфортним використанням вікна, але і продовжить час служби на довгі роки.

Фурнітура VORNE

Відмінна якість

Турецька віконна фурнітура, яка за умовчанням монтується у віконний профіль. Торгова марка VORNE, що з’явилася в 2002 році, на сьогодні популярна і впізнанна у світі. Це стало можливим завдяки ряду особливостей цієї віконної фурнітури : широкий асортимент комплектуючих і доступна ціна. Ще однією особливістю фурнітури для металопластикових вікон цієї марки, являється те, що вона захищена від негативної зовнішньої дії спеціальним антикорозійним покриттям. Бренд позиціонує себе як виробник продукції, що має преміальний опциональным набір, але доступною для покупців середнього і близького до нього цінового сегменту.

482 грн
369 грн

Фурнітура MACO

Відмінна якість

MACO – це австрійська фурнітура ідеальної якості і перша у світі компанія, яка з легкістю задовольнить вимоги найвимогливіших клієнтів. У склінні престижних офісів і висотних будинків їй немає рівних. Фірма MACO першою встановила поворотно-відкидну віконно-дверну фурнітуру, блокує відкидання стулки і реалізувала функцію регулювання нижньої петлі стулки. Не зупиняючись на досягнутих високих результатах, компанія постійно удосконалюється і рухається вперед. Безперечна якість її фурнітури для вікон ПВХ визнана практично у всьому світі, а довговічність дійсно перевірена часом. Достоїнствами цієї фурнітури є підвищена міра захисту від зломів, висока антикорозійна стійкість, наявність запобіжників і обмежувачів, застережливих удари вікон і дверей об “косяки”, а також дуже презентабельна зовнішність.

851 грн
644 грн

Фурнітура SIEGENIA

Відмінна якість

Німецька компанія, що стала одним з провідних виробників фурнітури, якість якої цінується у всьому світі. Повертаючи ручку, фурнітури для євровікон, ви відчуваєте плавність її ходу. Відкриваючи вікно, ви знаєте, що воно не закриється від пориву вітру. Щодня ви упевнено відкриваєте і закриваєте вікно, не замислюючись про механізми, завдяки яким у вас є ця упевненість. Усе це – результат роботи фахівців і розробників фурнітури SIGENIA. Користувачі віконної фурнітури цієї марки відмічають її високу надійність, довговічність, а також можливість самостійної модернізації віконної системи.

721 грн
511 грн

Фурнітура AXOR

Відмінна якість

Турецька компанія T&T (від англійського “tilt and turn” – “нахил і поворот”) з’явилася на ринку фурнітури в 1987 р. Завдяки активній взаємодії зі своїми клієнтами вона постійно удосконалюється і просуває свою продукцію. На сьогодні ця хороша якість при мінімальній ціні. Виробництво фурнітури ведеться на сучасному устаткуванні, автоматичним способом, без залучення ручної праці, що зводить до мінімум вірогідність помилки через людський чинник і зменшує її вартість.

488 грн
337 грн
Розрахуємо вартість ваших вікон за 5 хвилин
Передзвонимо за 15 хвилин і проконсультуємо з усіх питань

Фурнітура для металопластикового вікна повинна складатися з декількох модулів, серед них:

  1. петлі
  2. Елементи, які дозволять замикати вікно
  3. Спеціальні комплектуючі для повороту конструкції 

У третьому пункті маються на увазі кілька передач, які знаходяться на віконній стулці. Саме завдяки їм, функція відкривання і закривання вікна стане можливою. Також, така передача дозволяє вікна, знаходиться в режимі провітрювання. 

Яка фурнітура для пластикових вікон краще

Якщо Ви не знаєте, на яку віконну фурнітуру краще звернути увагу, то наша компанія може дати Вам декілька порад по її вибору. Не важливо, яка фурнітура була у вас раніше до поломки або навіть якщо Ви вирішили просто її замінити на нову з більш великими функціями і особливостями. Найголовніше в даному питанні – це звернути свою увагу на відомих і перевірених часом виробників, які зарекомендували себе на віконному ринку. У нашій компанії є величезний вибір виробників фурнітури які користуються величезним попитом серед наших клієнтів. У нас є і свій топ з продажу фурнітури. У списку лідерів закріпилася австрійська компанія з виробництва фурнітури Maco (Мако), турецька компанія Vorne (ворной) і німецький виробник Siegenia (Зігенія). Клієнти і фахівці нашої компанії відгукуються про дані виробниках, тільки позитивно. Наші фахівці виділяють їх якість і надійність, яке не тільки підтверджено часом, а й на ділі. Ми в свою чергу можемо додати, що перераховані вище виробники є лідируючими компаніями у віконній індустрії. Крім перерахованих фурнитур, можемо виділити таких виробників як: Axor (Аксор) і Winkhaus (Вінкхаус).

Функціонал ФУРНІТУРИ ДЛЯ ВІКОН

На сьогоднішній день в кращих фурнітура від європейських виробників можна виділити безліч плюсів. Серед них можна виділити:

Функції

Велика кількість технологічних функцій, які можуть підходити абсолютно до всіх пластиковим вікнам.

Швидкість

Збірка конструкції відбувається на максимальних швидкостях, що економить дуже багато часу.

Зручність

Регулювати вікна стало простіше, тепер можна використовувати різні способи, які сумісні з більшістю металопластикових вікон і дверей.

Ні корозії

Збільшена стійкість до корозії, завдяки тому, що кожна деталь обробляється воском. Ще такий варіант мінімізує тертя деталей одну про іншу, що не дозволить їм ламатися або виходити з ладу.

Функціоналом віконної фурнітури складається зі спеціальних механізмів, які сприяють тому, щоб можна було зробити закривання або відкривання дверей, або пластикового вікна. Кожна така деталь має свій вид спеціальної регулювання. Це може бути горизонтальний, вертикальний або притиск. А якщо ми говоримо про вид регулювання у верхній частині елементів, то тут їх пару, а саме по горизонталі і на притиск. 

Для замовлення надміцної фурнітури для металопластикового вікна або дверей Ви можете звернутися в нашу компанію. Менеджери будуть раді відповісти на всі ваші запитання, щодо фурнітури і не тільки, а наші майстри та фахівці зроблять установку нової фурнітури в ваше вікно якісно і за найкоротший час. Зайшовши в розділ про фурнітуру Ви зможете не тільки ознайомитися з інформацією по виробництву, вартості і характеристик, але і з сертифікатами, вони підтверджують відмінну якість продукції і в якому вказані дані про справжність матеріалів. Не відкладайте дзвінок в нашу компанію на наступний день, телефонуйте нам прямо зараз! Ми вже чекаємо вашого телефонного дзвінка.  

ОТРИМАЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗРАХУНОК ЦІН ВІКОН
ЗА ДОПОМОГОЮ ФАХІВЦЯ “СТАНДАРТ ВІКНА”!

САМЕ ВЕЛИКЕ ВИРОБНИЦТВО ПО УСТАНОВЦІ ВІКОН І УТЕПЛЕННЮ БАЛКОНІВ В КИЄВІ І КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, конструкцій, що ламінують, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих клиетов і великих замовлень.
1022 людини в цьому місяці стали нашими клієнтами!
Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс Задоволеності (ИУ) :
996
Кількість
об’єктів
99154
Виконаних
замовлень
91%
Задоволених
клієнтів

КУПИТИ ФУРНІТУРУ ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН В КИЄВІ

Важливо розуміти, що світ не стоїть на місці і щороку з’являється безліч вдосконалених систем фурнітури, у яких є багато варіантів для відкривання. Крім цього, з’являються і різні варіанти закриття і закривання. Нові технології дозволяють виробляти віконну фурнітуру різних сплавів, які славляться своєю фортецею і надійністю. Не варто забувати і про те, що якісні елементи фурнітури металопластикового вікна, впливають на функціональну роботу системи. Надійність – це найголовніше, що цінують багато клієнтів набуваючи віконну фурнітуру. Механізм конструкції не менш важливий фактор, він робить стулки вікна функціональними, що дозволить управляти ними без будь-яких труднощів. Цикл закривання і відкривання металопластикового вікна за стандартом повинен бути близько півтори тисячі разів і більше. 

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

окна пвх сертификаты
сертификат на пластиковое окно
сертификат соответствия окна пвх
окна сертификат
сертификат на окно
сертификат соответствия пластиковые окна
сертификат качества на пластиковые окна
окна пвх сертификат соответствия
сертификат на окна пвх
окна пвх сертификат
сертификат на окна пластиковые
сертификат соответствия на окна пвх
сертификат на окна
сертификат соответствия на пластиковые окна

ВИДИ МЕХАНІЗМІВ ФУРНІТУРИ

У віконної індустрії існує пару видів механізму фурнітури – це консервативна група. Консервативний вид механізму складається з елементів, в якому знаходяться стандартні типи системи для провертання, а також відкривання. До цього виду відносяться віконні ручки, петлі і заслінки. Віконна фурнітура з типу консервативна зазвичай використовується в дерев’яних конструкціях. У вікнах з дерева її легко монтувати і він має легку конфігурацію. Як ми вже писали раніше, найбільшою популярністю користується продукція, яка вироблена виключно європейськими компаніями. Дана продукція є не тільки надійним і якісно виконаної, але і технічно прекрасно виконаною. Адже виготовляється така продукція кращими європейськими інженерами і майстрами. Працівники компаній проходять постійне навчання і курсу з виробництва фурнітури по самим новітнім технологіям, що дозволить зробити її набагато якісніше попередніх версій випущених виробництвом. Механізми конструкції повинні витримувати великі навантаження, адже від цього буде залежати термін служби самої системи. Для прикладу, віконна фурнітура зобов’язана витримувати понад п’ятдесят тисяч різних дій з них: функція відкривання, закривання і відкидання. А якщо для прикладу ми візьмемо ручку для вікна, то в її випадки цикл різних дій менше, а саме сорок і п’ять тисяч разів. На самому виробництві фурнітуру відчувають різними способами. Її можуть закинути в спеціальний розчин, де і перевірять, як вона буде протистояти корозії. А що щодо перевірки різних елементів фурнітури? Так ось, їх також перевіряють, але на якість і зносостійкість. Але, якщо ми говоримо про найжорсткіший і ретельний етап контролю, то він відбувається, виключно при виборі металу і при його розбиранні. Вся фурнітура виготовляється виключно з кращої сталі, яка виготовляється за допомогою лиття, а на завершальному етапі її оцинковують. 

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Оставить отзыв
(7 голосов, среднее: 4.3 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Оставить отзыв
(8 голосов, среднее: 4 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Оставить отзыв
(17 голосов, среднее: 4.6 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашим вікнам довіряють

Вони вже замовили у нас вікна:

3D ТУР
Ви можете проглянути наші роботи перейшовши в галерею з 3-д турами, на яких мі демонструємо готовий результат на реальних об’ єктах. 3-д тури дозволяти вам оцінити візуальний вид пропонованої продукції і поринути в затишну атмосферу.
Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00