Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуФурнітура Vorne

Популярна фурнітура VORNE – продукція турецької компанії-виробника İleri Kalıpçılık, яка була заснована в 1985 році. Упродовж довгого часу компанія підтримувала співпрацю з відомими фірмами-виробниками віконної фурнітури в Німеччині. Саме тому аксесуари VORNE відрізняються німецькою якістю, міцністю і надійністю.

Турецька компанія випускає продукцію, яка призначена для різних моделей сучасних металопластикових вікон. Продумана конструкція фурнітури припускає її монтаж навіть на дерев’яні вікна, що робить її дуже популярною і затребуваною по усій Європі.

Для усіх виробів цього бренду характерно: тривалий експлуатаційний термін, простий спосіб регулювання і монтажу. Фурнітура для пластикових вікон, запропонована компанією “Стандарт Вікна”, відповідає сертифікатам якості, що були отримані від незалежних експертів.

Компанія пропонує не лише надійні віконні конструкції, але і також допоможе виконати монтаж, регулювання вікна, підготувавши його до експлуатації. Таким чином, клієнти мають можливість скористатися повним комплексом послуг – починаючи з проведення вимірів і, закінчуючи здачею готової роботи.

МЫ ЗВ’ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ЗА 15 ХВИЛИН!
Отримай професійний розрахунок вікон за допомогою нашого фахівця!

Віконно-дверна фурнітура VORNE

На особливу увагу заслуговує комплектація фурнітури, яка представлена в декількох можливих варіаціях. Таким чином, покупець зможе підібрати стандартний варіант або ж віддати перевагу моделям з додатковими функціями.

 • У стандартний комплект входять: універсальні петлі, засуви, а також ножиці, що потрібні для комфортного використання віконного блоку. В якості доповнення для вдосконаленого набору використовуються ножиці і серединні засуви із спеціальною цапфою. Крім того, інженери передбачили наявність того, що блокує, який представлений в парі з мікроліфтом, і механізм, що тривимірно регулює нижні петлі.
 • Сучасний набір з багатофункціональними ножицями включає відповідний механізм щілинного провітрювання, надійний захист від помилкового відкривання віконних конструкцій, а також їх випадкового закриття.
 • Набор “легкий хід, сильний притиск” укомплектовувань надійними цапфами, які своєю конструкцією нагадують ролики, що обертаються.

Крім того, покупець має можливість замовити і інші компоненти фурнітури. Це можуть бути всілякі різновиди петель або подовжувачів. За бажанням можна придбати противовзломные механізми і інші комплектуючі.

Стандарт Вікна – це компанія, яка продає якісні вікна, але набагато дешевше чим у усіх! Гарантія 10 років!
Власне виробництво дозволяє уникнути націнок посередників! Завдяки правильним комплектуючим % браку зведений до мінімуму! Навчений персонал установників дозволяє гарантувати якість усіх видів робіт на довгі роки! Усе це призводить до можливості зниження цін – для Вас – шановані Замовники! Як ми з Вами співпрацюватимемо, 4 прості кроки.

Заявка або дзвінок

З сайту або по телефону ми працюємо для Вас з 8: 00 до 23: 00 без вихідних

Безкоштовний замір і прорахунок вартості в течії години

+ знижка до 10% на продукцію

Передоплата 100% або оплата повністю

+ послуга кредитування або розстрочки. Можливість оплати по безналу

Якісна установка металопластикових вікон

Ми ЗАВОД, і у нас гарантія до 10 років! 22 бригади майстрів в штаті

Переваги противовзломной фурнітури VORNE

Фурнітура VORNE відрізняється великим набором переваг, що робить цю продукцію затребуваної і незамінної в процес комплектації віконних і дверних конструкцій. Особливості фурнітури :

 • Виробник використав тришарове покриття з антикорозійними властивостями – оцинковування, хромування і напилення воском на молекулярному рівні. Усе це забезпечує 100%-ную захист від атмосферного впливу ззовні. Потому робочі системи відрізняються довговічністю, незалежно від навантажень.
 • У складі сучасної моделі були використані леговані стали, що у декілька разів збільшують показники надійності.
 • Фурнітура VORNE, ціна якої відрізняється доступністю, вважається універсальною і чудово підходить для різних віконних і дверних пластикових конструкцій. Також, ця система призначена для дерев’яних вікон.
 • Будь-які моделі від бренду VORNE можна з легкістю замінити на новіші системи цього виробника. При цьому немає необхідності робити заміну віконних або дверних блоків.
 • Простий спосіб установки і комфортна експлуатація.
 • Регулювання механізмів здійснюється у різних напрямах.
 • Покупець має можливість підібрати декоративну накладку, виконану у всіляких колірних варіаціях. Це ідеальне рішення, коли необхідно підібрати дизайн робочого механізму з урахуванням стилю сучасного інтер’єру.
 • Уся продукція відрізняється ефектним дизайном, оскільки бренд активно стежить за зміною модних тенденцій у сфері віконного виробництва.
 • Демократична цінова політика компанії робить товари доступними для більшості споживачів.

Компанія “Стандарт Вікна” ознайомить своїх покупців з новинками бренду VORNE, розповість про основні і найпопулярніші системи, запропонує практичні рішення для конкретних віконних і дверних блоків. Таким чином, майстри допоможуть укомплектувати сучасні пластикові вікна і двері стильними і в той же час надійними механізмами, розрахованими для великих навантажень. Великий асортимент і набір деталей, що нестримно поповнюється, дозволяє покупцям завжди залишатися в тренді і вибирати кращі новинки турецького бренду.

МЫ ЗВ’ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ЗА 15 ХВИЛИН!
Отримай професійний розрахунок вікон за допомогою нашого фахівця!

Регулювання фурнітури VORNE

Фурнітура VORNE, регулювання якої досить просте, вважається незамінним доповненням для будь-яких металопластикових конструкцій. Проведення її регулювання, як правило, виконується в чотирьох можливих ситуаціях:

 1. Коли кону почали пропускати потоки холодного повітря або сторонні звуки з вулиці в приміщення.
 2. У разі поломки віконної ручки при неправильній експлуатації.
 3. При появі конденсату на вікнах.
 4. Коли почала провисати віконна стулка або користувач помітив зміщення її середньої частини.

Процес регулювання виконується за рахунок застосування шестигранного 4-міліметрового ключа. Представлений ключ включений в набір разом з фурнітурою, а його відмітна особливість – ця наявність емблеми VORNE.

Щоб позбавитися від можливого перекосу віконної стулки, потрібно буде змінити положення декількох гвинтів : у верхній і нижній петлі. Для регулювання верхньої петлі, необхідно:

 • відкрити вікно;
 • відшукати на “потилиці” пластикового вікна відповідний гвинт, який має горизонтальне розташування;
 • потрібно буде виконувати обертання ключа по ходу руху годинникової стрілки.

Виконуючи поставлене завдання, майстер зможе потягнути стулку до петлі на 3 мм, що дозволяє позбавитися від її можливого провисання. Якщо виконувати обертання ключа проти годинникової стрілки на 1,5 мм, тоді вдасться відсунути стулку від петлі. У разі невиконання поставленого завдання навіть після виконаних маніпуляцій, треба пам’ятати про те, що горизонтальний гвинт в нижній петлі сприяє руху віконної стулки на 2 мм Вертикальний гвинт, розташований в нижній петлі, допоможе підняти або опустити стулку на 3 мм

Щоб відрегулювати притиск віконної стулки, треба скористатися ексцентриками, що розташовані по усьому периметру площини пластикового вікна. Виконуючи обертання ексцентрика за годинниковою стрілкою, можна притиснути вікно на 0,8 мм, а проти годинникової стрілки – ослабити на 0,8 мм

Трапляються ситуації, коли робочий механізм, який оберігає віконну конструкцію від неправильного відкривання, не дозволяє ручці вільно рухатися. Тоді, потрібно буде встановити кліпсу вниз “носиком” і повернути ручку в стандартне положення.

Для швидкого і зручного регулювання віконної ручки, рекомендується повернути пластини на підставі вікна або ж затягнути гвинт ручки, скориставшись відповідною викруткою. Коли віконна ручка почала “працювати” з особливим зусиллям, тоді самий час зробити змазування механізмів притиску відповідними складами. Придбати змащуючі матеріали можна в спеціалізованих магазинах або скористатися допомогою майстра, у якого завжди є при собі цей засіб.

Як варіант, користувач може скористатися машинною олією, яку також застосовують для змазування робочих механізмів швацької машинки. Як правило, застосовують автомобільне мастило WD або мастило на силіконовій основі. Для підтримки працездатності усієї системи таку процедуру рекомендується проводити щороку.

Проста конструкція сучасних пластикових вікон, дверей і якісні механізми від бренду VORNE допоможуть користувачеві спростити процес відходу і регулярного обслуговування конструкцій. Майстри компанії “Стандарт Вікна” пропонують професійну допомогу – процедура регулювання і мастила механізмів. Після виконаних монтажних робіт фахівці в обов’язковому порядку проводять регулювання фурнітури, щоб перевірити її працездатність і підготувати до майбутніх навантажень.

9 причин замовити металопластикові вікна в компанії
“Стандарт Вікна” :

Співпраця з нами – просто, приємно, вигідно

Власне виробництво.

Ми – компанія-виробник. Тому наші ціни на металопластикові вікна і двері значно нижчі, ніж у конкурентів. Тільки у нас Ви зможете купити кращі ПВХ вікна за прийнятною ціною.

Європейська якість.

Ми використовуємо якісні матеріали і комплектуючі від кращих європейських виробників. У числі наших постачальників такі відомі бренди як REHAU, Salamander (Німеччина) і MACO (Австрія).

Оперативність.

Термін виготовлення вікон з профілю українського виробництва (ALMplast, Openteck, WDS) складає 2-3 робітників дня; з профілю німецького виробництва (Salamander, Rehau) – 5 робочих днів.

Безкоштовний вимір.

Наший майстер безкоштовно зробить усі необхідні виміри, проведе консультацію, надасть каталог комплектуючих і фурнітури. Замовлення Ви можете зробити у будь-який слушний час.

Професійна установка пластикових вікон.

Усі наші монтажники мають високу кваліфікацію і солідний досвід. У Києві наші роботи можна побачити в елітних житлових комплексах, офісах великих компаній, великих торгових залах.

Офіційна гарантія.

10 років гарантії – не порожня обіцянка, а реальні терміни експлуатації металопластикових вікон від “СтандартВікна”.

Великий штат співробітників.

Ми легко справляємося з величезним потоком замовлень. Вам не доведеться довго чекати! Наші майстри виконають установку вікон у будь-який слушний для Вас час

Доступна ціна.

У нас кращі ціни на металопластикові вікна в Києві. Ви можете внести оплату повністю або оформити кредит на вигідних умовах. Хочете заощадити? Стежте за акціями на нашому сайті! Не упустіть сезонні знижки!

Доставка по Україні.

Ви гарантовано отримаєте своє замовлення в заздалегідь обумовлений термін. Ми забезпечимо адресну доставку в слушний для Вас час. Доставка по Києву здійснюється безкоштовно.

Технічні характеристики фурнітури VORNE

Популярна компанія VORNE має велику кількість сертифікатів, що підтверджують гідну якість продукції. Одним з таких сертифікатів є ISO 9001/2000. Таким чином, товари сертифіковані в Німеччині і у багатьох країнах СНД. VORNE – фурнітура, яка має особливий споживчий попит, завдяки набору своїх технічних характеристик :

 • Усі механізми віконних і дверних аксесуарів вважаються універсальними. Такі механізми монтуються на віконні і дверні стулки, які можуть відкриватися в різних положеннях, – управо або вліво.
 • Наявність відповідної функції під назвою “зимове провітрювання” дозволяє наповнити кімнату свіжим повітрям, виключаючи вірогідність утворення сильних протягів. Проста система регулювання ножиць сприяє тому, що користувач може відкривати віконну стулку на відстань від 80 до 130 мм максимум.
 • Продуманий механізм віконної фурнітури допоможе відкривати конструкцію в двох площинах – в горизонтальній або вертикальній.
 • Стандартні петлі розраховані для віконних стулок, вага яких не перевищує показник в 100 кг Для того, щоб впоратися з навантаженням до 130 кг, необхідно встановити посилені петлі.
 • Мікроліфт виконаний з цілісного металу і доповнений функцією того, що блокує випадкового відкривання. Завдяки цьому він характеризується надійною і тривалою експлуатацією.
 • Нижня петля піддається регулюванню відразу в трьох площинах, що гарантує високу міру герметичності віконних конструкцій.
 • М’яка і плавна робота механізму – це заслуга роликових зачепів. Таким чином, фурнітура має тривалий термін служби.
 • Для підвищеної безпеки виробник використав противовзломную комплектацію, що захищає житло від несанкціонованого доступу.
 • У продажу запропоновані різні накладки декоративного типу, а також ручки всіляких колірних відтінків.

Одним з важливих аргументів у бік популярності фурнітури VORNE є її тривалий термін експлуатації. Цей одна з небагатьох систем, яка може впоратися з високими навантаженнями, при цьому повністю зберігаючи свою працездатність.

Застосування високоякісних матеріалів з антикорозійним покриттям – ще одна важлива особливість. Потому компанія “Стандарт Вікна” вибрала фурнітуру VORNE, яка є невід’ємною частиною більшості пластикових вікон і дверей.

МЫ ЗВ’ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ЗА 15 ХВИЛИН!
Отримай професійний розрахунок вікон за допомогою нашого фахівця!

Ціни на продукцію VORNE від “Стандарт Вікна”

Фурнітура VORNE, купити яку можна на сайті компанії “Стандарт Вікна”, відрізняється демократичною вартістю. Завдяки цьому активно зростає її популярність по всьому світу. Ця продукція доступна для багатьох верств населення, що дозволяє її використати в якості додаткової комплектації пластикових віконних блоків і дверей.

Уся сировина, з якої виготовляються аксесуари, проходить обов’язковий процес тестування. В результаті виробник упевнений в якості вже готового товару. Крім того, компанія “Стандарт Вікна”, пропонуючи своїм клієнтам тільки самі кращі і перевірені аксесуари, проводить власне тестування фурнітури. Продукція VORNE піддається численним випробуванням, в процесі яких було доведено, що це одна з небагатьох систем, здатна впоратися з найскладнішими експлуатаційними умовами.

Фурнітура VORNE зустрічається на багатьох вікнах і дверях, незалежно від їх габаритів, форми і особливостей експлуатації. Після монтажу майстра запропонують швидке регулювання і перевірку працездатності усіх механізмів.

Акції новини, статті
Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”
При замовленні вікон в нашій компанії ручки із замком “антидітки” за ціною ЗВИЧАЙНИХ!
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.
Не упускайте можливість отримати сезонні знижки на енергозбережні вікна з ПВХ.

Пластикові вікна в Києві від компанії «Стандарт Вікна» – це гарантія високої якості, надійності і …

Сучасні пластикові вікна є не просто обов’язковим атрибутом затишного будинку, а однією з головних …

Під час оновлення житла ремонт вікон стає однією з головних цілей, оскільки саме вони завжди були …

Один з найоригінальніших і незвичайних варіантів для прикраси будь-якого будинку — це зимовий сад. …

Зараз пластикові вікна прийшли на зміну старим дерев’яним конструкціям і системам, зробленим з …

Кожен любить після важкого робочого дня спокійно сісти, розслабитися і подивитися на прекрасний вид …

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашим вікнам довіряють

Вони вже замовили у нас вікна:

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

окна пвх сертификаты
сертификат на пластиковое окно
сертификат соответствия окна пвх
окна сертификат
сертификат на окно
сертификат соответствия пластиковые окна
сертификат качества на пластиковые окна
окна пвх сертификат соответствия
сертификат на окна пвх
окна пвх сертификат
сертификат на окна пластиковые
сертификат соответствия на окна пвх
сертификат на окна
сертификат соответствия на пластиковые окна

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Оставить отзыв
(7 голосов, среднее: 4.3 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Оставить отзыв
(8 голосов, среднее: 4 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Оставить отзыв
(17 голосов, среднее: 4.6 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
МИ В
Ремонт в дитячій
Ремонт в спальні
Як уникнути появи конденсату на вікнах?
Вибір вікон для перших поверхів
Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00