Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуДешеві вікна

Скління віконних отворів в житлах із застосуванням дерев’яних вікон останнім часом стає усе більш актуальним для жителів столиці і області. Вибір саме таких моделей, в першу чергу, обумовлений естетичними особливостями сучасних моделей, а також їх демократичною вартістю. Адже дерев’яні вікна Київ відмінно впишуться у будь-який інтер’єр кімнати, наповнюючи її комфортом і домашнім затишком. Конструкція таких моделей включає відразу декілька важливих складових:

 • Рама – базовий елемент кожного вікна, який встановлюється у віконний отвір. Як правило, для виготовлення рами прийнято використати клеєний брус – це гарантія надійності і необхідної жорсткості для усієї конструкції.
 • Стулки – можуть бути такими, що відкриваються або глухими. Профіль стулок має меншу вагу в порівнянні з несною конструкцією, оскільки не розрахований на великі навантаження. Це позитивно позначається на роботі фурнітури, забезпечуючи її тривалу експлуатацію.
 • Склопакет – саме він займає велику частину вікна. У дерев’яних моделях виробник використовує високоякісні двокамерні склопакети, які є гарантією чудової тепло- і звукоізоляції.
 • Фурнітура. У цей список прийнято відносити навіси, руків’я, замочну арматуру і інше.
 • Ущільнювачі – важливі деталі, які забезпечують щільне прилягання рами до стулок. Вікна з дерева мають еластичні гумки ущільнювачів, які монтуються у відповідні пази з двох сторін, – з вулиці і з боку приміщення.
 • Додаткові компоненти. У цей список включені підвіконня, які також виготовляються з деревини. Щоб уберегти матеріал від негативного впливу вологи і інших зовнішніх чинників, зовні конструкції на раму і стулку монтують спеціальний профіль, виконаний з алюмінію.

Це стандартний набір компонентів, які входять в конструкцію дешевих дерев’яних вікон. Окрім дерев’яних віконних конструкцій, кожен покупець має можливість замовити металопластикові вікна, які також представлені за вигідною вартістю. Використання популярного методу ламінування ПВХ-профілю дозволяє досягти бажаної імітації і колірного відтінку. Таким чином, навіть стандартні вікна з білим профілем можуть стати оригінальним доповненням для інтер’єру вашого будинку.

Готові рішення і ціни металопластикових вікон квартири

Супер недорогі металопластикові вікна – ціни в 2019 році

Однокімнатна квартира
2 вікна + балконний блок
Профіль:

Openteck

Фурнітура:

Vorne

Склопакет:

однокамерний

54%
67%
11 278 грн
9165 грн

Профіль – застосування якісної профільної системи OpenTeck – це гарантія сприятливого мікроклімату в квартирі, незалежно від сезону і погоди за вікном. Для невеликої однокімнатної квартири прийнято використати однокамерний склопакет, який виконує захисні функції, оберігаючи приміщення від вуличного шуму. У комплекті передбачено два вікна і один балконний блок.

Фурнітура – використовувана фурнітура від Vorne – це гарантія якості і надійності. Уся конструкція відрізняється тривалою експлуатацією.

Двокімнатна квартира
3 вікна + балконний блок
Профіль:

Openteck

Фурнітура:

Vorne

Склопакет:

однокамерний

75%
86%
14 389 грн
11669 грн

Профіль – профільні віконні системи були розроблені з урахуванням особливостей українського клімату. Елегантний зовнішній вигляд профілю і його 15-градусні скоси надають вікнам бездоганному зовнішньому вигляду. Для двокімнатної квартири комплектація “Стандарт” передбачає використання трьох вікон і одного балконного блоку.

Фурнітура – стандартний комплект має на увазі застосування універсального набору петель, засувів і “ножиць”, які украй потрібні для зручного відкривання віконної конструкції в різних положеннях. Використання практичних матеріалів дозволило створити якісну фурнітуру.

Трикімнатна квартира
2 вікна + 2 балконні блоки
Профіль:

Openteck

Фурнітура:

Vorne

Склопакет:

однокамерний

87%
91%
17 721 грн
13392 грн

Профіль – для якісного оформлення трикімнатної великогабаритної квартири запропоновано 2 вікна і 2 балконні блоки. Багатокамерна конструкція профілю дозволяє монтувати різні види склопакетів, товщина яких досягає до 42 мм Наявність двох додаткових контурів ущільнень – це відмінний захист від вуличного шуму і постійних протягів.

Фурнітура – вся фурнітура має надійне тришарове напилення, а саме – оцинковування, хромування і нанесення воскового покриття. В результаті, продукція характеризується першокласним захистом від корозійного впливу.

Однокімнатна квартира
2 вікна + балконний блок
Профіль:

Rehau 60

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

54%
67%
15 794 грн
13065 грн

Профіль – профільна система Rehau 60 доповнена двокамерним склопакетом. Цей тип профілю повною мірою відповідає основним стандартам німецької якості, завдяки застосуванню інноваційних технологій і перевіреної сировини. Після установки конструкція забезпечує відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості.

Фурнітура – з допомога фурнітури MACO кожен користувач зможе ефективно використати усі функціональні можливості віконної конструкції : відкривати вікна в режимі мікропровітрювання, переводити фурнітуру в літній/зимовий режим. Захисне покриття конструкції виключає утворення корозії.

Двокімнатна квартира
3 вікна + балконний блок
Профіль:

Rehau 60

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

75%
86%
19 245 грн
16672 грн

Профіль – віконний профіль відрізняється класичним виконанням із строгими прямими лініями. Монтажна глибина досягає 60 мм – це оптимальні габарити для того, щоб віконна система надійно закріпилася в отворі. В першу чергу, виробник приділив увагу високій якості тепло- і шумоізоляції.

Фурнітура – використання трьох варіантів покриття оберігає конструкцію від корозії. Наявність воскового напилення – це першокласний захист від вологи. В результаті, волога “згортається” і стікає вниз у вигляді дрібних крапель, не затримуючись на конструкції вікна.

Трикімнатна квартира
2 вікна + 2 балконні блоки
Профіль:

Rehau 60

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

87%
91%
22 109 грн
18916 грн

Профіль – профільна система характеризується високими теплосберегающими і звукоізолюючими властивостями. Виробник передбачив можливість легкого і швидкого монтажу за рахунок практичної конструкції. Наявність додаткових ребер жорсткості посилює профіль, що позитивно позначається на його тривалій експлуатації. Двокамерний склопакет захищає від холоду, запобігаючи наявності протягів.

Фурнітура – фурнітура від бренду MACO має тривалий термін служби і розрахована на 45 000 циклів відкривання і закривання. Використання практичних і перевірених матеріалів підтверджує якість експлуатації вікна.

Однокімнатна квартира
2 вікна + балконний блок
Профіль:

Rehau 70

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

54%
67%
17 890 грн
14756 грн

Профіль – сучасна профільна система відрізняється наявністю дещо потовщеної зовнішньої стінки і монтажною глибиною – 70 мм Разом з двокамерним склопакетом така конструкція забезпечує збереження оптимального мікроклімату в однокімнатній квартирі. Серед важливих переваг цієї моделі варто також відмітити простий спосіб монтажу і тривалу експлуатацію.

Фурнітура – австрійська фурнітура від відомого бренду MACO здатна витримувати більше 40 000 циклів відкривання. Додатково конструкція розрахована на 5 різних режимів мікропровітрювання приміщення. Для цього зовсім не обов’язково повністю відкривати вікно.

Двокімнатна квартира
3 вікна + балконний блок
Профіль:

Rehau 70

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

75%
86%
22 109 грн
18816 грн

Профіль – наявність трьох вікон з профільною системою Rehau 70 дозволяє створити в двокімнатній квартирі максимальний комфорт, підтримуючи заданий температурний режим. ПВХ конструкція була створена із застосуванням структурованого волокна за рахунок високого тиску. Такий матеріал має відмінні технічні характеристики, про що свідчить його зносостійкість.

Фурнітура – фурнітура MACO наділена необхідною кількістю додаткових опцій, які підвищують комфорт при експлуатації вікон. За рахунок окремих механізмів вдається захистити віконну конструкцію від можливого провисання в різних положеннях.

Трикімнатна квартира
2 вікна + 2 балконні блоки
Профіль:

Rehau 70

Фурнітура:

MACO

Склопакет:

двухкамерный

87%
91%
24 889 грн
21352 грн

Профіль – разом з двокамерним склопакетом профільна система від німецького бренду дозволяє забезпечити належний захист від сторонніх звуків з вулиці і гарантувати першокласну теплоізоляцію в приміщенні. Для цього розробниками був використаний ущільнювач високої якості – EPDM- ущільнювач.

Фурнітура – застосування фурнітури MACO позитивно позначається на зручному і тривалому використанні усіх функціональних можливостей вікон. Наявність відразу декількох захисних напилень – це можливість уберегти фурнітуру від негативного впливу вологи і інших зовнішніх чинників.

Розрахуємо вартість ваших вікон за 5 хвилин
Передзвонимо за 15 хвилин і проконсультуємо з усіх питань

9 причин замовити металопластикові вікна в компанії
“Стандарт Вікна” :

Співпраця з нами – просто, приємно, вигідно

Власне виробництво.

Ми – компанія-виробник. Тому наші ціни на металопластикові вікна і двері значно нижчі, ніж у конкурентів. Тільки у нас Ви зможете купити кращі ПВХ вікна за прийнятною ціною.

Європейська якість.

Ми використовуємо якісні матеріали і комплектуючі від кращих європейських виробників. У числі наших постачальників такі відомі бренди як REHAU, Salamander (Німеччина) і MACO (Австрія).

Оперативність.

Термін виготовлення вікон з профілю українського виробництва (ALMplast, Openteck, WDS) складає 2-3 робітників дня; з профілю німецького виробництва (Salamander, Rehau) – 5 робочих днів.

Безкоштовний вимір.

Наший майстер безкоштовно зробить усі необхідні виміри, проведе консультацію, надасть каталог комплектуючих і фурнітури. Замовлення Ви можете зробити у будь-який слушний час.

Професійна установка пластикових вікон.

Усі наші монтажники мають високу кваліфікацію і солідний досвід. У Києві наші роботи можна побачити в елітних житлових комплексах, офісах великих компаній, великих торгових залах.

Офіційна гарантія.

10 років гарантії – не порожня обіцянка, а реальні терміни експлуатації металопластикових вікон від “СтандартВікна”.

Великий штат співробітників.

Ми легко справляємося з величезним потоком замовлень. Вам не доведеться довго чекати! Наші майстри виконають установку вікон у будь-який слушний для Вас час

Доступна ціна.

У нас кращі ціни на металопластикові вікна в Києві. Ви можете внести оплату повністю або оформити кредит на вигідних умовах. Хочете заощадити? Стежте за акціями на нашому сайті! Не упустіть сезонні знижки!

Доставка по Україні.

Ви гарантовано отримаєте своє замовлення в заздалегідь обумовлений термін. Ми забезпечимо адресну доставку в слушний для Вас час. Доставка по Києву здійснюється безкоштовно.

Переваги дерев’яних вікон

В процесі проведення сучасної обробки конструкцій, яка складається з декількох етапів сушки матеріалу, вікна дерев’яні упродовж довгого часу зберігають свій зовнішній вигляд і робочі характеристики. Це пояснюється тим, що дерев’яний профіль проходить безліч процедур, які мають на увазі під собою нанесення спеціальних захисних речовин. Дерев’яні вікна Київ відрізняються простим монтажем, в результаті якого в приміщенні не припиняється мікровентиляція, що особливо важливо для створення оптимального клімату у будинку. Незважаючи на це, вдається у декілька разів збільшити показники звуко- і теплоізоляції.

Ще одно важлива чеснота цих конструкцій – це чудовий аромат, який тонізує і освіжає повітря у будинку. Таким чином, вдається підтримувати в кімнаті оптимальні показники рівня вологості і температури. Дерево – екологічно чистий матеріал, який не виділяє ніяких токсинів і вважається гіпоалергенним. Євровікна з дерева можуть бути виконані з різних матеріалів: дуб, сосна, модрина, бук або евкаліпт. Кожна з порід деревини має власний набір переваг. Приміром, сосна характеризується високими теплозахисними властивостями, що пояснює її популярність у сфері виробництва віконних конструкцій. Дерев’яні вікна, замовити які можна прямо зараз на сайті компанії Стандарт Вікна, відрізняються наступними перевагами:

 • підвищений рівень морозостійкості і високі прочностные характеристики;
 • мінімальний рівень тепло- і звукопровідності;
 • простий спосіб обробки, що позитивно позначається на доступній вартості продукції;
 • легкий спосіб утилізації і безпека для довкілля;
 • екологічність використовуваного матеріалу;
 • низькі показники температурного розширення;
 • привабливий дизайн.

В процесі здійснення купівлі фахівці компанії Стандарт Вікна пропонують звернути увагу на важливі складові:

В процесі здійснення купівлі фахівці компанії Стандарт Вікна пропонують звернути увагу на важливі складові:

 • практичним матеріалом вважається клеєний брус (такі вікна не втрачають свої якості навіть в результаті різних погодних умов);
 • краще всього вибирати склопакети, які складаються з трьох стекол;
 • усередині профілю обов’язково має бути матеріал з влагопоглощающими властивостями;
 • між стеклами повинне знаходитися осушене повітря.

Саме тому здійснювати вибір і купівлю необхідно у перевірених компаній-виробників, які мають якості власної продукції, що підтверджують сертифікати.

Де купити дерев’яні вікна в Києві?

Вибираючи найдешевші вікна Київ, варто звернути увагу на асортимент, запропонований компанією Стандарт Вікна. Виробник пропонує вигідну цінову політику для купівлі віконних конструкцій, виконаних з дерева. Саме такі моделі останнім часом прийнято вважати справжнім хітом продажів, завдяки їх екологічності і натуральній красі. Замовити дерев’яні вікна із склопакетом досить просто. Для цього потрібно буде скористатися одним з нижеуказанных варіантів :

 1. Самостійно подзвонити по вказаних на сайті номерах телефонів і домовитися з менеджером про вибір відповідної моделі, ціну і можливі варіанти оплати.
 2. Залишити свій номер у формі зворотного зв’язку і впродовж декількох хвилин з вами обов’язково зв’яжуться.

Крім того, компанія пропонує скористатися послугою виклик того, що заміряє, який впродовж години зможе під’їхати і виконати усі необхідні виміри. Це допоможе з 100%-ной точністю підібрати ідеальну модель вікна для конкретного приміщення. Послуга того, що заміряє абсолютно безкоштовна і доступна для жителів Києва і Київської області.

МЫ ЗВ’ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ЗА 15 ХВИЛИН!
Отримай професійний розрахунок вікон за допомогою нашого фахівця!

Особливості виробництва дерев’яних вікон

Щоб дерев’яні віконні конструкції прослужили вам довгий час, фахівці використовують відразу декілька етапів обробки із застосуванням інноваційних технологій і сучасного устаткування. Застосування клеєного бруса пояснюється тим, що цілісний масив дерева з часом саджається і коробиться. В результаті, форма і зовнішній вигляд склопакета піддається певним деформаціям.Монтаж фурнітури здійснюється на спеціальних верстатах – свердлувальному і фрезерному. Це гарантує високу якість виконаної роботи. В процесі скління віконна конструкція укладається в горизонтальному положенні, а установка склопакета здійснюється в кутові сполучення. Після цього, конструкція проходить процес чищення від бруду, пилу і стружки.

Вартість дерев’яних вікон

Дерев’яні вікна, ціна яких відрізняється доступністю, користуються особливою популярністю серед жителів квартир і приватних будинків. Такі моделі відмінно поєднуються з домашнім інтер’єром, створюючи в житлі затишок і неоцінимий комфорт. Популярність цих конструкцій також обумовлена їх вигідною вартістю – такі моделі дійсно доступні для більшої частини нашого населення, завдяки тому, що вони входять у бюджетну категорію вікон. Проте варто пам’ятати про те, що вартість віконних конструкцій з дерева залежить від певних складових :

 • Порода деревини, яку виробник використав в процесі виробництва.
 • Розмір вікон. Для цього можна скористатися послугами того, що заміряє, який допоможе точно визначитися з остаточною вартістю продукції.
 • Кількість камер і товщина склопакета.
 • Особливості фурнітури.
 • Спосіб відкривання вікон.
 • Тип стулки – глуха або така, що відкривається.

Деревина забезпечує відмінний повітрообмін в приміщенні. Такі рами добре “дихають”, що дозволяє підтримувати в житлі природний рівень вологості. Таким чином, виключається утворення ефекту “закритої коробки”, коли після установки віконних конструкцій до кімнати перестає поступати свіже повітря. Компанія Стандарт Вікна допоможе кожному покупцеві підібрати найбільш вигідне рішення для скління власного житла. Великий асортимент моделей дозволяє клієнтам підібрати ідеальний варіант для кожного будинку або квартири.

САМЕ ВЕЛИКЕ ВИРОБНИЦТВО ПО УСТАНОВЦІ ВІКОН І УТЕПЛЕННЮ БАЛКОНІВ В КИЄВІ І КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, конструкцій, що ламінують, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих клиетов і великих замовлень.
1022 людини в цьому місяці стали нашими клієнтами!
Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс Задоволеності (ИУ) :
996
Кількість
об’єктів
99154
Виконаних
замовлень
91%
Задоволених
клієнтів

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

окна пвх сертификаты
сертификат на пластиковое окно
сертификат соответствия окна пвх
окна сертификат
сертификат на окно
сертификат соответствия пластиковые окна
сертификат качества на пластиковые окна
окна пвх сертификат соответствия
сертификат на окна пвх
окна пвх сертификат
сертификат на окна пластиковые
сертификат соответствия на окна пвх
сертификат на окна
сертификат соответствия на пластиковые окна

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу
ВІДЕО-ВІДГУК
Відгук співробітника фінансового департаменту КМДА
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №3
Аліна Хоменко, клієнт компанії Стандарт вікна

Добридень! Встановлювала пластикові вікна з ламінуванням в квартирі пів року тому, залишилася дуже задоволена роботою даної компанії-виробника. Фахівці допомогли підібрати відповідний для мене варіант як за ціною, так і по дизайну, а також порадили спеціальну програму IQ Energy, яка компенсує частину грошових витрат при оплаті.

Менеджери все швидко оформили, а монтажна бригада все професійно і якісно встановила. Спасибі, буду звертатися і надалі так, як планую зайнять ще й засклінням балкона.

Оставить отзыв
(7 голосов, среднее: 4.3 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №2
Надія, клієнт компанії Стандарт вікна

Пишу відгук через пів року після установки нових вікон. Коли ми з моїм чоловіком вирішили поміняти вікна в дитячій кімнаті, ми дуже довго шукали компанію, яка зможе якісно встановити їх нам. Перший раз міняли вікна в дитячій близько 5-ти років тому і на момент пошуку компанії для установки нових, зі старих дуже сильно дуло, а про зимовий час року взагалі мовчу.

Для нас, підібрати гарну компанію було дуже важливо і ми знайшли Стандарт Вікна. ДУЖЕ задоволені новими вікнами. Всі домовленості були дотримані. Вікна поставили в строк за 4 дні ми вже раділи новим придбанням. Тепер в нашій дитячій тепло і затишно. а найголовніше, що пройшло вже пів року і ніяких проблем не виявлено. Дуже дякую компанії НАША СІМ’Я ЩАСЛИВА !!

Оставить отзыв
(8 голосов, среднее: 4 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)
ЗАПИС ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ №1
Людмила, клієнт компанії Стандарт вікна

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

Оставить отзыв
(17 голосов, среднее: 4.6 из 5)
Поделиться сейчас (Друзья)
(0 нравится)

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашим вікнам довіряють

Вони вже замовили у нас вікна:

3D ТУР
Ви можете проглянути наші роботи перейшовши в галерею з 3-д турами, на яких мі демонструємо готовий результат на реальних об’ єктах. 3-д тури дозволяти вам оцінити візуальний вид пропонованої продукції і поринути в затишну атмосферу.
Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00