Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ЗАМОВИТИ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА В БРОВАРАХ

Металопластикові вікна Бровари – продукція, яка користується особливою популярністю серед багатьох українських споживачів. Саме такі віконні конструкції займають лідируючі позиції на сучасному ринку. Згідно підведеної статистикою: більше половини будинків в Україні укомплектовані металопластиковими віконними конструкціями, які в повній мірі відповідають основним стандартам якості.

Вибираючи металопластикові вікна , кожен покупець повинен пам’ятати про декілька важливих правилах: 

 1. Кожне з вікон обов’язково повинне гарантувати необхідний рівень світлопропускання в приміщенні.
 2. Конструкції повинні мати високі теплоізоляційні характеристики, які залежать від структури окремо взятої моделі.
 3. Матеріали, з яких виконані вікна, повинні бути екологічно чистими і абсолютно безпечними для людини і навколишнього його середовища.
 4. Моделі повинні забезпечувати необхідний повітрообмін і циркуляцію повітря, що виключає утворення конденсату на стеклах.
 5. Для жителів мегаполісів важлива установка віконних конструкцій, які зможуть захистити їх житло від вуличного шуму.

Компанія «Стандарт Вікна» пропонує до продажу різні моделі металопластикових вікон, які виробляються з урахуванням сучасних технологій і перевірених матеріалів. 

ВІКНА ДЛЯ КОМФОРТУ І ТЕПЛА В БУДИНКУ 

Для створення затишку, тепла і комфортних умов у власному будинку, рекомендується грамотно підійти до вибору металопластикових вікон. За допомогою даних конструкцій вдається досягти всіх перерахованих переваг, завдяки їх конструктивними особливостями:

 • Застосування посиленого армування по всьому периметру вікна – 1,5 мм. Крім того, виробники доповнили вікна спеціальними ребрами жорсткості, за рахунок чого конструкція справляється з великими навантаженнями і не деформується протягом тривалого часу.
 • Як сучасного ущільнювача матеріалу був використаний двухлепесткових ущільнювач змінного типу, виконаний на основі каучуку. Це гарантія того, що всередину вдома не буде проникати протяг.
 • Багатокамерний ПВХ-профіль був виготовлений з урахуванням інноваційної технології. Розробники застосували спеціальну формулу пластика, за допомогою якої профіль не тріскається при мінімальних температурних показниках і не жовтіє при негативному впливі сонячних променів.
 • Профільна система має відразу кілька повітряних камер, за рахунок яких вдалося гарантувати високі показники тепло- і шумоізоляції.
 • Монтажна ширина профільної системи для трикамерних моделей – 60 мм, п’ятикамерних – 70 мм і шестикамерних – 86 мм.

Металопластикові вікна Бровари забезпечують мінімальну кількість тепловтрат через віконний отвір – це унікальна можливість економити в опалювальний сезон. Якісні конструкції захищають від будь-яких атмосферних впливів: снігопад, злива, град, палюче сонце, сильний вітер і інше. Завдяки застосуванню відразу декількох контурів ущільнення і міцної віконної фурнітури, користувач назавжди забуде про існування протягів, конденсату та вуличного шуму.

ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН 

Застосування сучасних технологій в процесі виробництва пластикових вікон дозволило компанії «Стандарт Вікна» домогтися бажаних енергозберігаючих властивостей. 

Таким чином, інноваційні рішення допомогли доповнити моделі наступними елементами:

 • Використання float-стекла – рівне і прозоре скло, яке має великий запас міцності.
 • Застосування повітряних камер або камер, всередині яких знаходиться інертний газ.
 • Дистанційний профіль – перфорований профіль, виконаний з алюмінію. Саме цей матеріал є ідеальним рішенням в процесі захисту конструкції від корозії. 
 • Первинний герметик, який розташований між склом і дистанційною рамкою. Цей герметик протягом довгого часу зберігає свою пластичність.
 • Вторинний герметик, який знаходиться по всьому периметру склопакета. Це відмінний захист від вологого повітря.
 • Поглинач вологи – це силікагель. За своїми характеристиками такий силікагель нагадує невеликі мішечки, які можна побачити в новому взутті. Він моментально вбирає в себе всю зайву вологу.

Кожен з перерахованих елементів відіграє особливу роль в процесі експлуатації всієї конструкції. Сучасні пластикові вікна Бровари можна замовити в компанії «Стандарт Вікна» прямо зараз. Для правильного підбору необхідних моделей рекомендується скористатися допомогою зморщок, який виїжджає за вказаною адресою. 

ЗАСТОСУВАННЯ ВИСОКОЯКІСНОЇ ПРОФІЛЬНОЇ СИСТЕМИ 

Основа кожного металопластикового вікна – профільна система, від якості якої безпосередньо залежать експлуатаційні терміни вже готової конструкції. Компанія «Стандарт Вікна» використовує унікальну розробку від німецького бренду REHAU – система нового покоління під назвою REHAU GENEO. 

Конструкція такої моделі має на увазі використання шестикамерною профільної системи, в процесі виготовлення якої розробники не застосовували сталеве армування в порівнянні з іншими системами. За стабільність і міцність даної моделі відповідає матеріал, з якого виконаний профіль. 

Як матеріал був використаний RAU-FIPRO – фіброволоконний матеріал, який пройшов перевірки на якість в німецькому Центрі полімерних матеріалів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОФІЛЬНОЇ СИСТЕМИ 

Металопластикові вікна Бровари, виконані з профілю REHAU GENEO, не мають сталевого армування. Така характеристика дозволила позбутися від «містків холоду» і зробити готову конструкцію легшою. Це позитивно позначається на терміні експлуатації фурнітури, так як на неї буде надана набагато менше навантаження. 

Вибір такої профільної системи для металопластикових вікон обумовлений такими характеристиками:

 • Використання Трьохконтурне ущільнення.
 • Високий клас звукоізоляції – 5. Рівень шумоізоляції становить 47 дБ.
 • Повітропроникність більше 2700 Па.
 • Клас водонепроникності 9А.
 • Високий захист від злому – до 2 класу ENV 1627.
 • Зовнішня стінка має товщину 3 мм.
 • Коефіцієнт опору теплопередачі – 1,05 м 2 К / Вт.
 • Профіль має монтажну глибину 86 мм.

В результаті застосування даної профільної системи забезпечується надійність всієї віконної конструкції. Компанія «Стандарт Вікна» спеціально пропонує своїм покупцям виключно перевірену продукцію, що відповідає високим показникам якості.

ВИКОРИСТАННЯ МІЦНИХ СКЛОПАКЕТІВ ВІД ШВЕЙЦАРСЬКОГО БРЕНДУ GLAS TRÖSCH

Для досягнення ідеальних показників надійності і захисту від холодного повітря, металопластикові вікна доповнені двокамерними склопакетами Glas Trösch. Це енергосбрегающіе вироби, які наділені високими теплоізоляційними властивостями. Товщина скла становить 4 мм, а рівень світлопропускання вище половини – 57%.

Виробник використовує відразу два енергозберігаючих напилення, які знаходяться на першому і третьому склі. Такі напилення були виконані на основі іонів срібла, що здатні відбивати теплової (інфрачервоний) спектр, що виходить від опалювальних приладів. В результаті тепле повітря відбивається від нагрітих предметів інтер’єру і знову повертається всередину кімнати. Таке захисне покриття всередині склопакета вважається досить міцним, так як воно не піддається негативному механічного впливу. Між стеклами виробник використовував газ аргон, що сприяє сповільненій передачі тепла.

ЗАМОВИТИ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА 

Для покупки вікон співробітники компанії «Стандарт Вікна» пропонують скористатися послугами заміряють, за допомогою яких можна буде визначитися з точними параметрами майбутньої конструкції. Пластикові вікна виготовляються після проведених замірів під замовлення з урахуванням основних побажань клієнта: колірний відтінок, фурнітура, особливості склопакета, монтажна глибина профілю та інше.

Майстри виїжджають в Бровари та проводять всі необхідні підготовчі роботи. Коли віконні конструкції будуть готові, фахівці привозять їх в зазначений час, проводять демонтаж старих вікон і встановлюють нові.