Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Захист пластикових вікон від злому: найефективніші рішення

Кількість квартирних крадіжок неухильно збільшується, і більша частина зловмисників проникають в житло саме через пластикові вікна. За статистикою, близько 65-70% злодіїв в якості способи проникнення вибирають віконний і балконний отвір. Зважаючи на це жителі перших двох і останнього поверху виявляються в зоні підвищеного ризику. Також про додаткову безпеку варто подумати власникам приватних будинків.

Система відкривання і закривання пластикового вікна і балконного блоку дозволяє зловмисникам за допомогою нехитрих пристосувань і інструментів вільно відкрити стулку. Тому якщо ви проживаєте на перших поверхах, подбайте про свою безпеку, встановіть додаткові елементи, які перекриють злодіям шлях. Так, підсумкова вартість такої віконної конструкції буде трохи дорожче. Але такі витрати повністю себе виправдають в разі, якщо на вашу власність будуть зазіхати квартирні злодії.

 

ЯК ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН?

Є кілька способів, якими грабіжник може проникнути в приміщення, використовуючи віконний отвір:
віджимання стулки від рами (як правило, використовується викрутка або монтування, за допомогою яких зловмисник добирається до фурнітури і відкриває запірний елемент, у професіоналів цей процес займе не більше 20-25 секунд);

  • розбивання склопакета (цей спосіб проникнення пов’язаний з сильним шумом, тому найчастіше використовується в заміських будинках і дачних товариствах, коли нікого немає поблизу);
  • видавлювання склопакета (як правило, використовується в тих ситуаціях, якщо зломщик недостатньо добре орієнтується в слабких місцях фурнітури, щоб возитися з цими елементами);
  • висвердлювання отвору для віконної ручки з вуличною боку (відносно новий спосіб злому, в процесі якого грабіжник висвердлює отвір з вуличною боку, вставляє ручку і спокійно відкриває стулку).

Весь захист пластикових вікон від злому умовно розділяється на дві великі категорії: механічна і електронна. Механічні пристосування і пристрої фізично не дозволяють бандитам проникнути в будинок. До цієї категорії відносяться надміцні скла, стійкі до ударів, рольставні, грати, спеціальна віконна фурнітура проти злому.

Електронні гаджети спрямовані на оповіщення господарів про спробу проникнення. Це може бути датчик розбиття скла, сигналізація, магнітний пристрій і т.д.

ХАРАКТЕРИСТИКИ НАДІЙНОГО ПРОТИЗЛОМНОГО ВІКНА

Фахівці з безпеки розробили чіткий перелік вимог до якісного протизломного вікна. Воно повинно відповідати таким параметрам:

  • пластиковий масивний профіль товщиною від 70 мм;
  • армований замкнутий профіль товщиною від 1,5 мм;
  • використання протиударного скла в склопакетах;
  • протизламні фурнітурні елементи;
  • спеціальна противовзломна ручка.

І ще один важливий момент – грамотний монтаж. Без нього ні одна, навіть сама суперзахищена конструкція, не витримає натиск злодія.

ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН: ФУРНІТУРА ТА СКЛО

Жителям перших двох і останнього поверху вкрай важливо віддати перевагу саме спеціальним елементам з великою кількістю точок замикання і особливою формою запірних механізмів. Якщо в звичайній фурнітурі кількість точок замикання обмежується трьома, то в призначеної для захисту від крадіжок їх більше. Вони розташовуються по всьому периметру стулки. Спеціальна грибовидна форма цапф і сталеві відповідні планки забезпечують надійний рівень захисту. За результатами тестів, така фурнітура витримує силу на розрив до 1500 кілограмів. Ручки оснащуються спеціальними блокуючими системами, завдяки яким виключається можливість висвердлювання цієї деталі з боку вулиці.

Що стосується ударопрочних стекол, вони поділяються за класами стійкості. Існує скло класу А (удар каменю), Б (удар сокири), В (вогнепальний постріл). Якщо ви живете в багатоповерхівці або приватному будинку, спокійно вибирайте ударостійке скло класу А і Б. Якщо ви вже встигли поміняти вікна, але хочете додатково убезпечитися, є варіант спеціальної «бронюючої» плівки: вона підвищить загальний рівень безпеки без необхідності міняти склопакет.

Жоден захист пластикових вікон від злому не дає 100% гарантії, що ваше житло залишиться цілим і неушкодженим. Всі додаткові захисні хитрощі спрямовані на те, щоб якомога довше затримати злочинця. Чим довше злодій провозиться з вікном, тим вище ймовірність, що його помітить хтось із сусідів, або він сам відмовиться від затії через ризик бути спійманим. І не втомлюємося нагадувати – завжди закривайте вікна наглухо, коли кудись виходьте з дому, не спрощуйте завдання зловмисникам, які хочуть обікрасти ваш будинок