Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ЯК ЗАМОВИТИ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Для забезпечення у будинку максимального комфорту, а також відповідної робочої атмосфери в офісі необхідно потурбуватися про якісні віконні конструкції. Сучасні пластикові вікна в Києві вважаються найбільш затребуваними і популярними серед запропонованих аналогів.

За допомогою таких виробів вдається створити ідеальну шумо- і теплоізоляцію в приміщенні. Представлені пластикові вікна в Києві характеризуються простим способом монтажу, а також тривалим експлуатаційним терміном. Красивий зовнішній вигляд – ця ще одно важлива чеснота пластикових конструкцій.

Компанія Стандарт Вікна надає можливість купити металопластикові вікна в Києві, ознайомившись із запропонованим асортиментом на сайті. Окрім продажу і монтажу конструкцій, компанія також є заводом-виробником, який дозволяє клієнтам купувати продукцію за демократичною вартістю. Якщо ви шукаєте якісні вікна пластикові в Києві за найдоступнішими цінами, тоді ви звернулися за адресою. Можна придбати вже готову продукцію або замовити конкретну модель за певними параметрами.

ЯКИЙ ПРОФІЛЬ ВИБРАТИ

Профіль ПВХ є основним каркасом віконної конструкції, від якого безпосередньо залежать міцні характеристики моделі, а також довговічність в цілому. Перед тим, як купити євровікна, необхідно звернути граничну увагу на технічні складові та особливості конструкції.

Металопластиковий профіль – це відмінне поєднання пластика ПВХ і алюмінієвого сплаву. Внутрішня частина поділена на спеціальні камери, завдяки наявності пластикових перегородок. Кожна з камер виконує певну роль:

  • зміцнює вікна;
  • дозволяє позбавитися від конденсату;
  • здійснює кріплення віконної фурнітури.

Усередині камери повністю наповнені повітрям, яке прийнято вважати поганим провідником тепла. Таким чином, покращуються характеристики вікон.

Ідеальне співвідношення ширини профілю і кількості повітряних камер :

  1. 58-70 мм – підійде для трикамерного профілю.
  2. 70-90 мм – досить для чотирьох або п’ятикамерного профілю.
  3. 90 мм та більше – для шестикамерного профілю.

Абсолютно усі профілі прийнято ділити на дві великі категорії – “А” і “В”. Модель категорії “А” вважається найбільш стійкою до різних погодних умов.

ЯКИЙ СКЛОПАКЕТ КРАЩИЙ

Щоб правильно вибрати вікна для власного будинку або офісних приміщень, потрібно буде не забувати про якість склопакета. Основна ефективність цього елементу базується на двох основних критеріях: кількість, діаметр і різновид скла, яке було узяте за основу.

Існує 4 основні види використовуваних стекол для пластикових вікон в Києві:

  1. Триплекс – скло, поверхня якого спеціально захищена спеціальною плівкою, що покращує міцні та шумоізоляційні характеристики.
  2. Вікна в Києві з енергозбережним склом відрізняються наявністю атомів срібла, здатних відбивати тепло. Установка здійснюється з внутрішньої сторони кімнати.
  3. Удароміцні моделі покриті прозорим напиленням смоли і можуть бути встановлені зовні або усередині приміщень.
  4. Тоновані стекла покриті відповідною речовиною, яка повністю поглинає сонячні промені.

Купити вікна в Києві можна скориставшись актуальною програмою – кредит IQ energy, завдяки якому покупець отримує 35% компенсації після купівлі і монтажу пластикових конструкцій. В результаті, підвищується енергоефективність жилих приміщень.

Ознайомитися з конкретною ціною купівлі і монтажу вікон в Києві можна на офіційному сайті компанії Стандарт Вікна.