Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ЯК ВИБРАТИ ПЛАСТИКОВЕ ВІКНО

Основним критерієм вибору склопакета є його здатність захищати будинок від низьких температур, зовнішнього освітлення, забезпечити шумоізоляцію від проникнення сторонніх звуків з вулиці. Не забуваємо про зручність під час експлуатації, красу і надійність.

Віконний профіль є одним з найголовніших складових елементів вікна і зобов’язаний мати відповідність встановленим на ринку стандартам якості. Під час процесу вибору потрібно звертати ретельну увагу на кількість повітряних камер, зовнішні стінки профілю, стабільність конструкції і зовнішній вигляд пластикового вікна.

Кількість камер профілю здатне підвищити теплоізоляційні параметри вікна, однак разом з тим збільшує ціну конструкції. Профіль може мати до 6 повітряних камер, що безпосередньо впливатиме на якість життя всередині вашого будинку або квартири.

Найбільшою популярністю в Україні користуються вікна з 2 і 5 повітряними камерами. Кількість безпосередньо може вплинути на його розмір пластикового вікна, ширина якого має розкид в діапазоні від 60 до 90 міліметрів. При цьому товщина зовнішніх стінок вікна не повинна бути менше 2.5 міліметрів.

Компанія «Стандарт Вікна» займає в Києві міцне становище і відома якісним і оперативним виконанням замовлень будь-якої складності, оскільки володіє власним виробництвом. Цим можуть похвалитися небагато. Це одне з тих якостей, яке робить нас недосяжними за якістю і рівнем сервісу для конкурентів.

Замовлення металопластикового вікна в нашій компанії стане для вас легким і приємним досвідом завдяки відсутності накруток в ціні при придбанні та установці. Ми працюємо дешево, якісно і швидко.

Важливо звернути пильну увагу на армування пластикового вікна, так як ця опція має прямий вплив на міцність конструкції і надійність довговічною експлуатації. Під час процесу армування необхідно застосовувати лише оцинковані метали, які мають товщину 1,5 мм.

Зовнішній вигляд вікна на увазі однорідну поверхню профілю. Варіант колірного виконання зазвичай білий, проте сьогодні технологічність нашого виробництва має величезним вибором колірних рішень пластикових вікон. Це дозволяє грамотно встановити вікно і зробити його частиною дизайнерського інтер’єру будь-якої квартири або будинку.

ЯК ВИБРАТИ СКЛОПАКЕТ

Склопакет займає найбільшу частина всієї конструкції, і найбільшою мірою впливає на захисні параметри вікна. Залежно від пропонованих вимог під час подальшої експлуатації компанія «Стандарт Вікна» може запропонувати великий вибір склопакетів.

Але найголовніше, ви отримаєте 100% офіційну гарантію від нашої фірми, яка діє протягом 5 років з моменту установки. Ви будете перебувати під нашим захистом від будь-яких, самих неприємних проблем.

Більш того, виїзд замірника буде для вас абсолютно безкоштовним. Залежно від параметрів енергозбереження, захисту від шуму і зовнішніх умов, можна підібрати оптимальне рішення за кількістю камер.

Наші фахівці завжди звертають пильну увагу на товщину стекол, яка повинна бути не менше 4 мм. Ви повинні поставитися з великою увагою до проблеми недобросовісних компаній, які можуть зменшити товщину скла всього на 1 мм, що різко знизить експлуатаційні можливості пластикового вікна.

Таких компаній на ринку маса. Не робіть помилок, довірте роботу фахівцям компанії «Стандарт вікна» і ви будете захищені від недобросовісних фірм і шахраїв.

На сьогоднішній день популярність набирають склопакети з технологією енергозбереження: вони можуть надійно захистити вашу квартиру від холодів і утримують виходить від радіаторів тепле повітря всередині житла.

Більш того, додатковою опцією підвищення характеристик пластикового вікна є можливість заповнення простору між стеклами інертними газами, які різко сповільнюють процес передачі тепла. Такий спосіб не тільки не становить небезпеки для здоров’я, але і економить кошти на отапливание приміщення, в якому встановлено зазначений тип вікна. Така економія може досягти значних розмірів і скласти 35%.

Фахівці компанії «Стандарт Вікна», яка дає 100% офіційну гарантію з заводу, рекомендують звернути увагу на енергозберігаючі склопакети. Витрати на їх покупку і установку можуть окупитися всього за кілька років.

ЯК ВИБРАТИ ФУРНІТУРУ

Успішність і тривалість експлуатації пластикового вікна знаходиться в прямій залежності від якості обраної фурнітури. Ручки, кронштейни та інші частини в віконної конструкції забезпечують відкриття і закриття вікна, а також фіксацію в певному положенні.

У компанії «Стандарт Вікна» вибір фурнітури тільки від відомих європейських підприємств, так як зазначені вироби мають найвищі стандарти з якості та експлуатаційними характеристиками.

Якісна фурнітура забезпечить довгу і якісну роботу під час використання віконної конструкції. Є кілька технічних і найважливіших характеристик фурнітури елементів, серед яких:

· Поворотно-відкидна,

· Похило-зрушення,

· Розсувні,

· зсувні

Наші фахівці рекомендує звернути особливу увагу мешканцям перших поверхів багатоквартирних будинків, які повинні оцінити ризики і захистити будинок від злому і проникнення грабіжників. Такий захист передбачена і може включати монтаж противовзломной фурнітури на пластикове вікно. Ми зробимо все, щоб убезпечити ваше житло.

Важливо відзначити, що недобросовісні компанії в спробі знизити ціну склопакета намагаються піти на хитрість і замінювати певні деталі фурнітури на дешеві аналоги, які не відрізняються високою якістю. На ринку повно компаній із сумнівною репутацією.

Оригінальність фурнітури вікон можна перевірити, для чого є кілька простих правил.

Перед покупкою необхідно ретельно вивчити фурнітуру і знайти назву виробника. Ті, хто має якісні експлуатаційні характеристики фурнітури елементи не можуть складатися з пластикових частин, так як повинні бути зроблені виключно з металу.

Саме тому ми використовуємо продукцію австрійської компанії MACO – найбільшого виробника на світовому ринку металевої фурнітури.

ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПЛАСТИКОВОГО ВІКНА

Багато хто не знає, проте металопластикове вікно має досить великий термін служби, який становить до 70 років. Зазначена цифра була отримана в ході випробувань в спеціалізованих центрах, де за допомогою розробленої технології можна провести оцінку терміну служби пластикових вікон.

При оцінці довгострокового використання фурнітури, час її експлуатації трохи нижче. В ході роботи фурнітура зношується швидше і її потрібно замінювати після кожних 20 000 циклів процесу відкриття і закриття вікна.

Термін служби пластикового вікна визначається якістю компонентів, з яких воно складається. Металопластикове вікно містить:

· Раму,

· Ущільнювач,

· Склопакет,

· Фурнітурні елементи,

· Монтажні шви

Уже після установки пластикового вікна різні його частини можна міняти і оновлювати. Ми з легкістю зробимо і цю роботу для вас. Найбільш простою заміною є оновлення гумових ущільнювачів, які під час експлуатації вікна можуть розсохтися і злежатися через різних температур. Високоякісні ущільнювачі можуть мати термін служби близько 10 років.

Термін служби якісних склопакетів має аналогічний часовий діапазон в рамках 10 років. З урахуванням вищевикладених параметрів загальний термін служби пластикового вікна фахівці оцінюють в 10-15 років.

ШУМОІЗОЛЯЦІЯ ПЛАСТИКОВОГО ВІКНА

Питання захисту вашого будинку від проникнення зовнішніх шумів з вулиці є принципово важливим на етапі планування покупки і установки вікна. У великому місті, такому як Київ, вуличні шуми надають різко негативний ефект на здоров’я людини, що давно доведено численними дослідженнями вчених і лікарів.

Товщина скла має найбільший вплив на характеристики склопакета в захисті будинку від проникнення всередину шумів. На людське здоров’я значний вплив мають транспортний шум на частотах від 100 до 500 Гц. Зазначена частота є важливим параметром при визначенні склопакета і товщини минула. Ця залежність прямо пропорційна – чим більше товстим є скло, тим ефективніше пригнічується шум вулиці.

При цьому акустичні характеристики склопакета щодо високочастотного шуму на порядок більше, ніж на частотах шуму міського транспорту.

Наші консультанти завжди підкреслюють, що застосовується для підвищення енергозберігаючих параметрів вікна газ аргон не має вплив на параметри шумоізоляції вікна. Ви повинні пам’ятати про це.

НЕСТАНДАРТНІ КОНСТРУКЦІЇ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Якщо ваше житло має нестандартні отвори, або ви маєте на увазі оригінальний дизайнерський хід, вам варто звернути увагу на нестандартні конструкції пластикових вікон. З цією проблемою фахівці компанії «Стандарт вікна» зустрічаються досить часто. В даному випадку ми говоримо про стилістичних функціях вікна.

Віконні конструкції з декоративними елементами можна вважати нестандартним варіантом, який звертає на себе увагу і прикрашає будинок індивідуальними особливостями авторського стилю, що може вписуватися в загальну архітектурну композицію.

Процес декорування вікон вирішують за допомогою різних підходів: забарвлення в оригінальні кольору, процес ламінування декоративними видами плівок. Можна використовувати профілі, які ламіновані вставками декоративних шпросов в віконну конструкцію.

Включення в конструкцію декорованих стекол дає можливість вигідно змінити весь архітектурний стиль, розділяючи внутрішню частину приміщення на зони різного функціонального призначення, що може також дозволити провести поліпшення експлуатаційних характеристик виробу.

При цьому шпроси дозволяють змінити інтер’єр кімнати і надати йому справжню родзинку. Телефонуйте нашим консультантам, ми все розповімо докладно.

Планування внутрішньої частини вашого житла не завжди дає можливість провести архітектурний експеримент. Саме в цьому випадку вікно може стати тією деталлю, зробивши акцент на яку можна радикально змінити зовнішній вигляд приміщення. В цьому випадку унікальність досягається спеціальними декоративними елементами.

ШПРОСИ – КЛЮЧОВИЙ ЕЛЕМЕНТ ДЕКОРУВАННЯ

Відмінною особливістю вашого скла у віконній конструкції може стати використання склопакета з декоративними переплетеннями – шпросами. Вони здатні надати всієї конструкції неймовірну елегантність і затишок одночасно.

За функціональним особливостям пластикове вікно з використанням шпросов нічим не відрізняється від звичайного вікна. Він монтується всередині пластикового вікна при виготовленні склопакета, зберігаючи при цьому герметичність. Одночасно з цим вікно дозволяє виконувати свій стандартний функціонал, який включає енергозбереження та захист від зовнішнього середовища.

Приємною несподіванкою для багатьох є те, що шпроси у віконній конструкції не вимагають по відношенню до себе додаткових видів догляду. Під час використання у вас не виникне необхідності проводити мийку або чистити від пилу декоративні елементи окремо.

Наші клієнти все частіше замовляють вікна з шпросами.

За допомогою них можна змістити акцент і надати зовсім інший зовнішній вигляд всьому приміщенню. Варіантів розташування цих елементів величезна кількість, при цьому кожен з них вам допоможуть підібрати і дадуть відповідь на будь-яке питання фахівці компанії «Стандарт Вікна».

Шпроси відрізняються не тільки варіантами розташування, а й зовнішнім виглядом і типами з’єднання між собою. Кольорові рішення дозволяють радикально змінити дизайн інтер’єру за допомогою білого, коричневого, «дерев’яного», або золотого варіантів виконання. Унікальні віконні рішення компанії «Стандарт Вікна» дозволяють провести підбір декоративних переплетень для будь-яких видів пластикові вікна, включаючи їхні нестандартні конструкції.

Дізнатися про всі їх видах і задати питання ви легко зможете по телефону компанії «Стандарт Вікна» (067) 760-66-44.

При цьому відвідавши фірмовий салон ви зможете побачити своїми очима всі доступні варіанти оформлення, підібравши на місці індивідуальний і відповідний особисто для вас дизайн.

Фактори, які впливають на вартість вікон

Ціна за квадратний метр вікна є вкрай умовним поняттям. Віконна конструкція може мати кілька функціональних особливостей: відкриватися, або бути глухою. У таких випадках кінцева ціна буде значно відрізнятися. Вартість знаходиться в прямій залежності від різних видів і колірних рішень профілю.

Як приклад можна взяти вікно з кольоровим ламінуванням, яке обійдеться трохи дорожче, ніж білий колір виконання. На ціну пластикового вікна може вплинути і вибір постачальників. При цьому компанія «Стандарт Вікна» відома на ринку оптимальним поєднанням ціни і якості, що дозволить задовольнити попит в будь-якій ціновій категорії самого вимогливого покупця.

У нас ідеальна якість вікон за найдешевшою в Києві ціною.

При цьому ризик зробити вибір на користь маловідомого виробника може обернутися серйозними втратами в майбутньому. Давно зарекомендували себе на ринку компанії, такі як фірма «Стандарт Вікна», виключають ризик проблем з уже встановленим вікном в майбутньому.

В кінцевому підсумку вартість пластикового вікна буде знаходитися в прямій залежності від:

· Габарити вікна

· Варіанта склопакета,

· Фурнітура

· Камерність віконної конструкції

Складність фурнітури також може змінити ціну. Згідно поширеній практиці установку пластикових вікон зазвичай оцінюють 30% від їх ціни. Монтаж пластикових вікон в цегляних будинках може збільшити ціну за рахунок того, що стан стін в таких будівлях оцінювати потрібно в кожному конкретному випадку. Остаточна вартість з’ясовується вже після того, як демонтаж вікна проведений.

У таких випадках додаткова робота може зажадати і додаткової оплати. Важливу роль в питанні вартості буде грати і індивідуальний дизайн, колір і форма всієї віконної конструкції.

Сезонність установки вікон

Найчастіше споживачі віддають перевагу установці вікон в теплу пору року, проте сучасні види монтажних пін мають значну стійкість і дають можливість проводити монтаж з високою якістю виконання при низьких температурах, аж до – 14 градусів.

Часовий діапазон, який необхідний для установки однієї одиниці пластикового вікна становить близько 2 годин, при цьому житло не встигне охолонути в холодну пору року. Після установки вікна інші види робіт проводяться всередині житла, що зберігає тепло всередині вашого будинку.

Окремо варто відзначити приємний сюрприз від компанії «Стандарт вікна».

У «холодні» місяці ми робимо значні знижки і бонуси: купуючи пластикові вікна ви можете заощадити значну кількість своїх грошей. Більш того, взимку черзі на покупку і виготовлення пластикових вікон значно менше, а значить крім грошей ви можете заощадити і свого часу. Хочете дізнатися подробиці? Телефонуйте нам прямо зараз за номером (067) 760-66-44.

КОРИСНІ ОПЦІЇ В ПЛАСТИКОВИХ ВІКНАХ

Під час використання пластикового вікна існує можливість значно поліпшити комфортність експлуатації всієї конструкції, забезпечивши її цілим рядом корисних опцій, які забезпечуються фурнітурою і додатковими елементами. Однією з таких опцій є монтаж елементів для провітрювання. Вони дозволяють вирішувати проблему за допомогою:

· Мікрощілинного провітрювання,

· Ступеневої провітрювання з можливістю регулювання,

· Автопроветріванія за допомогою системи електроприводу.

Якщо у вашій родині є діти, то окремим питанням, що вимагає пильної уваги господарів, є дитяча безпека. У разі необхідності можна виготовити вікно таким способом, що воно буде мати можливість відкривати склопакет тільки на режим відкидання.

Проста людина може зробити відкриття ключем на поворот, щоб провести очистку скла. На виробництво компанії «Стандарт вікна» є можливість виготовлення вікон для людей з обмеженими фізичними можливостями.

У таких випадках кожен з елементів управління можна розташувати в нижній частині віконної стулки. Ми подбаємо про вас і про ваш комфорт.

ЗАМОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН В КИЄВІ

Ремонт завжди надає прекрасну можливість удосконалити ваше житло і підвищити його комфортність. Компанія «Стандарт Вікна» на правах виробника гарантує високу якість продукції та прийнятні ціни на пластикові вікна в Києві без обтяжливих націнок і накруток посередників.

При виникненні необхідності фахівці компанії дадуть відповідь на будь-які питання по телефону (067) 760-66-44 і зроблять процес замовлення, покупки і установки легким і приємним. Телефонуйте, ми чекаємо вас!